• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
umíš i jinou větu? :grinning:
12. únor 2009 v 17:11  • Odpověz
jooo :sweat_smile:
12. únor 2009 v 17:12  • Odpověz
autor
prdelky, prdelky :grinning:
miluju Tě :grinning:
autor
to zní líp :grinning:
12. únor 2009 v 17:13  • Odpověz
12. únor 2009 v 17:13  • Odpověz
autor
si musím jít hrát, Vendu už to samotnýho neba
12. únor 2009 v 17:20  • Odpověz
my čekáme tu návštěvu:dizzy_face:
12. únor 2009 v 17:29  • Odpověz
bré ránko, tak jsem šla v půl čtvrté s Jájou spát, ten ve čtyři vstal a vzal si ho tatínek a já vstávala teď. A hlavička mě momentálně nebolí, tak hurá, snad to chvíli vydrží. :slight_smile:
12. únor 2009 v 17:45  • Odpověz
Jé prej bré ráno :sweat_smile: Oli tak to kedlubínek bolel asi z nevyspání, co :sweat_smile:

No jo, ještě, že jsem tu nebyla s těma multimilionářema, s těma se nedá normálně bavit :grinning: :grinning: :grinning:

Zuzo, no mě taky kafe za tolik peněz zarazilo, ale já kafe nepiju, tak se nevyznám, kolik který stojí :grinning:

My spali do 15:45 a už se těším na 19h, půjdu vykoupat a snad v půl 8 usne :fearful:
12. únor 2009 v 18:14  • Odpověz
autor
Olííí, tak super:slight_smile: ono to jde ruku v rüce- nevyspání a oči:wink:
Mišííí, že tys dala Daníkovi dřevěnou narkozu, že tak krásně spinkal :grinning: :grinning: :grinning:
12. únor 2009 v 18:32  • Odpověz
holky tak je to v prdelce, už mě zas třeští, no tak jsem si dala asi po dvou letech brufáč, tak snad mě to nezabije :grinning:
12. únor 2009 v 18:33  • Odpověz
autor
co tě nezabije, to Tě posílí :grinning:
12. únor 2009 v 18:35  • Odpověz
budu zfetlá :grinning: :grinning:
12. únor 2009 v 18:36  • Odpověz
autor
no to je ¨tady banda:grinning: notorická melounářka, melounářka a feťačka:grinning:
12. únor 2009 v 18:38  • Odpověz
Olí třeba je to fakt brýlema, zajdi za tím očařem a budeš si jistá, asi jsi fakt slepoň :confused:
Kačka jak včera odpo spala krásně, tak to byl asi omyl, dneska zase půl hodinky a teď už byla asi hodinkku unavená tak už spinká, na dnešek spala i hezky kupodivu, ale má kašel, chrčí to v ní, když dejchá, nevím, jestli je to že si potřebuje odkašlat, nebo aby to neměla na průduškách, je jak starej gramofon chudinka, tak to ven zítra nejdeme už :astonished:

s tou školou taky má rád vzdělání, básní o tom, abych se učila a tohle mě docela překvapilo, ale chceme mít ten barák atd, takže peníze nebudou zbývat, i když si myslím, že bysme to dali, nevím, překvapilo mě to taky teda..

už jsi vymyslela zuzo ten dárek k narozeninkám? když budeš chtít, pošlu ti odkaz na tu paní, jak jsem psala jak prodává ty kuličky :wink:
12. únor 2009 v 18:45  • Odpověz
Dobrý večer dámy :wink:

tak jsem dnes udělala útok na Hypernovu, mají kaše Humana 1+1 zdarma.Tak jsem jich koupila broučkovi 6.

No a pak jsme se v Kunraticích zastavili jen juknou na kočárky a hned nás jeden nadchnul a zamluvili jsme ho. Je to Maxi Cosi Mura 4. Je super, ale pak jsem doma na netu zjistila, že váží 18kg a má děsně drahé doplňky.Takže ho asi brát nebudeme. :frowning2:

Takže teď jsou favoriti sporťák X lander a nebo Jané Slalom. Tak nevim.Achjoooooo :angry: Myslela jsem, že koupíme nějaké kvalitnější golfky od Peg Perega a bude to, ale Petrovi se děsně nelíbí jak jsou celé plastové :confounded:
12. únor 2009 ve 20:02  • Odpověz
autor
baru, jůůů tak dík za info:slight_smile: hned se tam ženu :grinning: teda až dopo :grinning:
vybrat kočár je věda :grinning:
12. únor 2009 ve 20:48  • Odpověz
Evičko, jaká dřevěná narkoza :confused: :grinning: My dnes měli spánek na 2x!!!!Spal dopo v autě a pak odpo a to jen půl hodky, jsem ho vzbudila, víš :wink: aby večer usnul....no byla to fuška usnul až v půl 9, chudák hodinu v postýlce funěl, měl tak zacpaný nos, už jsem vytáhla odsávačku :confounded: musela jsem zase udělat výchocnou chybu :grinning: a vzít si ho k sobě a uspat ho v mé přítomnosti, ale je vážně zajímavé, že jen co usnul, nos se uvolnil a má ho prázdný :confused: :confused: :confused:

Holky vybírejte pečlivě ty golfky, já jsme na ty naše tak nasratá :angry: jsou rozvrzaný, nezatáčej, no hrůza!!!!

Tak číči, vypínám, ještě jsem nejdla :pensive: ale jdu jen na salát!!!tak dobrou :dizzy_face:
12. únor 2009 ve 21:02  • Odpověz
autor
no jo vlastně:grinning: jsem zapomněla, že šel spát 2x :grinning:
my máme dneska taky výchovnou chybu :grinning: taťka má samotku, tak Venda spí se mnou :grinning:
a jaký máš ty golfky?
dobrou noc Mišinko :grinning:
12. únor 2009 ve 21:07  • Odpověz
ahojky,

Baru ten Mura ale má jako sporťák jen takovou sedačku ne, je to děsně malý :confused: :confused: :confused:
Holky dnes noc ok, dítě spalo vzorně na boku,v šest mléko a ukecala jsem ho a spal do půl osmý, akorát teda dnes v noci čůral jak zjednanej, respektivě podezdřívám manžu, že mu dal moc na volno plínu, takže pyžamo mokrý, peřina mokrý, prostěradlo, nepropustná podložka a kus matrace :angry:

Jo holky a koupila jsem super zábranu na šuplíky, na suchý zip, J, už ho umí oddělávat :grinning:
13. únor 2009 v 08:15  • Odpověz
to je dobrý Olí, hod odkaz taky přemýšlím na ty šuplíky něco koupit..
13. únor 2009 v 09:06  • Odpověz
13. únor 2009 v 09:27  • Odpověz
teda tady to dnes žije? hele holky dávaly jste omluvenky? :angry:
13. únor 2009 ve 12:30  • Odpověz
Jsem tu tak za půl hodky :sunglasses:
13. únor 2009 ve 12:33  • Odpověz
dobrá? Miška je omluvena
13. únor 2009 ve 12:39  • Odpověz
dobrá. Miška je omluvena.
Holky to je prča, malej se naučil couvat :grinning: , vystrčí prdku, odrazí se rukama a couvá :grinning:
13. únor 2009 ve 12:40  • Odpověz
díky za odkaz..
my čekáme na tatku a jdeme spolu ven, jeslti bude babča hlídat, chce si něco koupit a já koukám na MMB na věci na sebe, tam je takovejch krámů.

ukážu se večer, jde na hokej :wink:
13. únor 2009 ve 12:55  • Odpověz
autor
zdar:grinning:
jsem ráno využila toho, že Tom zůstal dneska doma a jela jsem dědovi odebrat krev a odvézt jí do práce, jsem se krásně projela :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: holky to je úplně super, když nemusím čumět dozadu, co tam mamlásek tvoří :grinning: :grinning: :grinning: taky jsem využila volný kožařky a nechala si zkouknout dva pižďuchy, co se mi udělaly :grinning: a objednala jsem se na prevenci k praktický dr. :grinning: :grinning: :grinning:
Venda už má hovínko :grinning: a Tomovi je taky líp:slight_smile:
teď musím ještě ¨dovařit oběd :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Olíí, tak jkdyž zvedá prdku a couvá, tak to je na dobrý cestě k lezení :wink:
13. únor 2009 ve 13:03  • Odpověz
Eví a jakto? to poleze dozadu?
13. únor 2009 ve 13:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.