• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Evi, teď jsme to viděla ve zprávách :cry: tak mladá holka, to je strašný :frowning2:
13. únor 2009 v 18:05  • Odpověz
autor
jj, bylo to hrozný!!!se nediv, že jsem tu nohu z plynu sundala....
13. únor 2009 v 18:29  • Odpověz
fuj nekoukejte na to, je to strašný!! :cry:

my měli dneska nakupovací den, jindra si chtěl něco koupit a at prý jdu s ním, tak jsem šla, a na sebe nic nesehnal, akorát bundu, za to já 3 džínvy značkový za litra, bundu, pásky, mikinu, takže už se mnou asi dlouho nepůjde nikam, ještě potřebuju boty na jaro, prý to mám k valentýnovi, dobrý ne? :dizzy_face:

kačka dneska spinkala v postýlce zase skoro 2 hodiny, ta se taky překonává :dizzy_face:
13. únor 2009 v 19:38  • Odpověz
autor
Jani, nekoukat na bouračku, kolem který jedeš(teda objíždíš chumel hasičů, záchranářů atd), jde těžko!!!
to se Jindra pěkně plácnul přes kapsu :dizzy_face:
13. únor 2009 ve 21:45  • Odpověz
aha tak jsem nějak nedočetla, no to jo, tý jo, to je hrozný, ještě to vidět :angry:

jinak hezkýho Valentýna všem!!Máme vás rádi!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Kačenka má pořád kašel a rýmu, nevím, jestli mám jít v po zase k dr, říkala, že když se to nebude lepšit, máme přijít, je to lepší trochu, ale pořád kašle, bojím se, äby to neměla na průduškách třeba, ale spíš je to asi od toho, že si neuímí odkašlat, co mysllte,mám tam jít zase? :confused:
14. únor 2009 v 10:09  • Odpověz
ahojík holky,
tak jsme byli na nákupu a cestou jsme koukli do dvou obchodů na golfky:
takže nové poznatky : stále vedou Chicco Multiway
Koukali jsme i na:
Chicco Liteway - dost se mi líbily, že jsou skladnější, ty přední kola byly taky dobrý. Ale ten kočár je užší a Jája už ho měl naknop, takže bohužel.
Maxi Cosi City -pěkný, ale celkem objemný po složení
Bebe confort viva - malý kolečka
Tak jsem se asi rozhodla, že koupíme to Multiway a nebudu čekat na Perego Sí, pr přece jen to Chicco je levnější a vypadá dost stabilně. Ještě vybrat barvu :grinning:
14. únor 2009 ve 12:27  • Odpověz
Jani nevím s Kačenkou, jestl to nemá lepší, tak bych asi zašla.
14. únor 2009 ve 12:29  • Odpověz
trochu to je lepší, ale kašle pořád a má i rýmu :angry: uvidíme zítra, teplotu nemá, ale to podle mě měla stejně k zoubkům
14. únor 2009 ve 13:11  • Odpověz
Ahojky
také přejeme hezkého Valentýnka :wink:

Oli, Ty budeš úplný profík přes ty kočárky :grinning: se musím juknout na ty multiway, jak vypadají :wink:

Jani, asi bych zašla, zvlášť, když Ti Dr.řekla, že máte kdyžtak přijít...je to možný, že to je k zubům, my tu rýmu taky máme najednou lepší a už není nepříjemný, najednou zase žere :sweat_smile: jak kyselina, ale teda má furt srajdu...

Dnes tak fouká, jsme byli jen 40 min. ráno a ještě jsme s kočárem couvala :angry: já to nenávidím, tohle počasí :angry: :angry:
14. únor 2009 ve 13:20  • Odpověz
Jo my taky přejem krásného Valentýna. Nám ráno hezky začal, pr manža čekal v autě a měl pocit, že 20 minut očumování golfků je dlouhá doba, nechápu...No ale pak ho to přešlo.

Miško to víš, nechci koupit nějaký krám... I když teda pořád mě láká ta novinka Sí, ale zas fakt je to asi zbytečné koupit golfky za 5,5 tis
14. únor 2009 ve 13:34  • Odpověz
Oli, jsem na ně jukla a mě se teda upřímně moc nelíbí..no hlavně mi přijdou, že by na Daníka byly strašně malé :confused: ale cena je pěkná!!!!!Za tohle jsem kupovala ten náš ojetý šmejd :angry: Mě to tak štve!!!!!Teď se ho už nezbavím...už jsme dala inzerát na ten náš GT3, protože na jaře už chci jezdit jen s golfkama, když už bude pořádně chodit a vůbec nikdo se neozval, takže se obávám, že se nezbavím ani toho, každý si raději koupí kočár nový :confounded:
14. únor 2009 ve 13:38  • Odpověz
No jo, když já jsem asi moc náročná, teď jsme jukla na jiné a líbí se mi tyto, ale ta cena :grinning: http://www.koralkuvsvet.cz/detail.php?zbozi=443575 a nebo ty Chicco 0,1 nebo jak je ten název, ale to je taky pálka!!!
14. únor 2009 ve 13:51  • Odpověz
Ct 0,1 http://www.baby-centrum.cz/cz-5-kocarek-ct-0-1.html?ezbozi=2408
Hlavně holky kupujte s těma dvouma madĺama!!!Vůbec ne celistvé madlo, s tím se zatáčí fakt blbě!!
14. únor 2009 ve 13:54  • Odpověz
Hm, všichni užíváte Valentýnka někde v pelechu a já sama na netu :grinning: Jsem našla zajímavé téma..bacha některá videa jsou dost drsná..a Daník se vzbudil, tak jdu od PC, čáááu
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=86795&vGroupOffset=40&vOffset=0
14. únor 2009 ve 14:32  • Odpověz
kukuč,

Miško mě se právě na netu taky moc nelíbily a v realu mě překvapily velká kola atd. O náročnosti mi nemluv, moc se mi líbila Inglesina Zippy a ještě od Brevi jeden, no ale 7 tácků za goflky to fakt nejde. :frowning2: Natož, když fakt je chci jen do města nebo k dr., tak snad chvíli vydržejí. Výletovat budem s Teutonkou, tak snad se CHicco hned nerozvrže :sweat_smile:

S Tím Gtčkem je naprd, že ty nové barvy jsou dost pěkné,hodně výrazné - tak jsou asi zajímavější. Ale třeba se někdo, kdo na nový nemá, ozve.
14. únor 2009 v 15:11  • Odpověz
Ahojky,

tak hlásíme, že chřipka byla asi jednodenní a už je to ok. Já už jsem na WC teda od té doby nebyla, ale žaludek ok. A Ondra už měl taky tuhý bobek. :wink: Tak snad to je za náma.

Koukám, že se tady stále řeší kočárky. Teda musim vám říct, že mě asi brzo z toho klepne pepka. :angry: Zrušili jsme rezervaci toho Maxi Cosi Mura, je fakt naprd. A líbil se nám Jane Slalom Pro. Tak jsme se rozhodli pro něj. No a dnes jsme jeli na Čerňák zda ho nemají na obkouknutí a měli. A dost nás zklamal. Je to hrozně viklavá trojkolka, taková nestabilní. Takže taky nic. :frowning2:
Naprosto nás tam nadchnul Peg Perego GT3 (Míšo není to ten co prodáváš?), chtěli jsme jít do něj, ale je mooc dlouhý a my máme malý výtah. Tak jsem nasranáááá :confounded: :angry:
Tudíž asi stále vede X lander.....lehký, skladný, levný a celkem hezký. Jen má blbé polohování zádíček. ALe už fakt jinak nevim jaký kočár vybrat!!!!!!!!

Golfky nechceme, chceme sporťák a pak koupit třeba jen naprosto obyč jen na občasné použití.

Takže fááááááááááákt už nevim!!!!!!!!!! Asi bude chodit pěšky! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. únor 2009 v 16:31  • Odpověz
Tak Míšo koukám, že prodáváš ten náš vysněný z dneška :frowning2: Mě opravdu totálně nadchnul, ale asi by se do výtahu nevešel a musela bych ho mít ve sklepě a malýho tam nosit a to pořád nevim zda bych zvládala a nenervovalo by mě to. Ale je to kočárek snůůůůů :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. únor 2009 v 16:39  • Odpověz
Barůů, no jasně, že PP GT3, to je škoda, že se vám tam nevejde :angry: Ty bys stejnak asi fusak nechtěla, tak bych Ti ještě zlevnila :wink: teda kdybyste počkali do toho konce března :wink: Je fakt super, mě vyhovuje, akorát mi to přijde zbytečné mít takový sporťák, když už dítko chodí...Daník už v něm nechce být ani teď, natož, až bude tepleji a bude chodit už mnohem líp!!!Je mi líto ho pak vozit na GT 3 a aby mi mazal botama kočár, na to ho mám moc ráda a tak jsme zkusila inzerát, aby šel kdyžtak pryč ještě v záruce...
14. únor 2009 v 18:02  • Odpověz
Míšo je fakt super, my chceme kočár ještě na tento rok, proto chceme nějaký pořádný sporťák, ale holt máme debilní výtah. Ten kočár mě opravdu nadchnul, ale nejsem moc ochotná nosit malýho do sklepa a tam ho dávat do kočáru :unamused:
14. únor 2009 v 19:26  • Odpověz
Ahojky

Baru, jj však to říkám, že se ho nezbavím :grinning: :grinning: :grinning:
kde jste všechny, např.Zuza :confused: ta už nebyla od pátku!!!!Tytytyty :grinning:
15. únor 2009 v 11:26  • Odpověz
hojky holky :wink:

mě je blbě kačí mě asi nakazila od noci mě bolí v krku mám sípák, jdu si udělat čaj, uvařím a zkusím si jít lehnout, jestli mi to dovolí :angry:
tatka včera zase perlil, to byl valentýn, šel na hokej a že brzy přijde a budeme spolu, tak přitáhl před 12, vyplej mobil, že mu došla baterka, nemohla jsem se mu ani dovolat a dělá jakoby nic a nechápe co pořád říkám o spolehnutí, na pěst, fakt to nechápu, když něco slíbím a on dělá jakoby nic, tak jsem myslela dneska, že si uděláme večer, a to jde v 7 zase na spinig chce do svatby zhubnout, takže mě vytočil zase, ted jsem ho aspon poslala do krámu :confounded: jako neívm, jak mu to vysvětlit :stuck_out_tongue_closed_eyes:

koukám, že tu zuza dlouho nebyla :confused:

tak hezký den holky třeba ještě juknu :wink:
15. únor 2009 v 11:38  • Odpověz
autor
čus jen nakukuju:slight_smile:
Zuzka má zavirovanej komp a nejde jim net:slight_smile:

Baru, jukni na quinny freestyle :grinning: sic je dlouhej, ale narozdíl od PP GT3, má rukoje't, co jde pořádně sklopit, takže se vejdu i do malýho výtahu(i toho u dr:wink:) se divim, že nechceš O. tahat do sklepa:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jani, brzké uzdravení :slight_smile:
Mišííí, jsem nestíhala:grinning: celý den jsem pucovala byt, pže k večeru přišli tchánovci hlídat mameluka:grinning:

jo a golfky chci nové:grinning: 1) kočár jsem měla z druhé ruky, tak chci něco novýho a 2) právě se bojím, že golfky z druhý ruky by byly rozkvrdlaný:grinning:

jinak včera to bylo super:slight_smile: byli jsme na véče(dala jsem si losůska po kanadsku se smetanovou omajdou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: -hodila bych asi 10oblizujících se smajlů:grinning:) a pak jsme si dali bowling :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: prostě super!!!!
15. únor 2009 v 11:58  • Odpověz
Ahojky
Evíí, proč by měl být starší kočár rokvrdlanej :grinning: :grinning: to nechápu :grinning: :grinning: :grinning: ....no já po zkušenosti bych si teď nafackovala :pensive:
Téda to jste měli ňamku :stuck_out_tongue_closed_eyes: a bowling..paráda. já na něm nebyla už dobrý dva roky :cry: :cry:

Jani, no Jindra je fakt borec s tímhle :angry: co kdyby se něco stalo a potřebovala jsi s kačkou na pohotovost..nikdy nemůže vědět co se stane...teda já bych ho zjebala :angry: :angry: :angry:
No jinak mě i P.taky bolí v krku a máme knedlík :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže taky super

Chudák Zuzík, bude mít absťák :grinning: :grinning:
15. únor 2009 ve 13:34  • Odpověz
kuk,
my měli včera romantiku,manža šel brzo spát, :grinning: pr dnes je ve službě a dojde až zítra dopo :frowning2:

Jindra no comment, taky bych ho zjebala,bych měla strach, že se mu něco stalo. bych teda nechtěla chlapa, co pořád takhle courá někde.

Jo a včera jsem ještě slintala na netu nad Sí, no ale manža viděl cenu, takže teda už asi fakt stopro Chicco :grinning:
15. únor 2009 ve 13:40  • Odpověz
autor
kluky jsem vyhnala na projížďku po okolí:grinning:
Mišííí, já se nebála toho hlubokýho a sporťáku z druhý ruky, ale golfky s pidi kolečkama mi kolikrát přídou rozkvrdlaný už v krámě :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
copak se Ti nezdá na losůskovi? :confused: u mně je to jediná ryba, kterou jím :grinning: :grinning: :grinning: a steak z něj předčil mé očekávání :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jinak bowlingovou kouli jsem naposled držela na svatbě ( http://www.beremese.cz/album/view.php?vImageID=683751&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F ), ale jeden hod nejlehčí koulí mně stačil (teda Vendovi:grinning:), takže jsem byla včera nadšená(teda moje ruka už méně:grinning:)

jindru nekomentuju, pže bych použila jen neslušný slova :zipper_mouth:
15. únor 2009 v 16:29  • Odpověz
kukuč,
Eví super fotka :grinning:
15. únor 2009 v 17:03  • Odpověz
Evííí, to byl mňam smajlík :wink: :wink: Lososa taky mohu :dizzy_face:
No jo, ruku máš až u kolen co?? :grinning:

Olí, vy jste bez tatínka :cry: a bude pak alespoň nějaký den doma s váma, myslím bez práce???
15. únor 2009 v 17:38  • Odpověz
Miško jojo, zítra má volníčko :slight_smile:
15. únor 2009 v 17:55  • Odpověz
tak už je to dobrý no jo jinra je rozlítanej, to je pravda, ale pořád pracuje, pak má hokej, prostě sportem se živí a nemůže bez něj žít, tohle chápu i hokeje, ale hospody mít nemusí už teda..nechodí pořád ale často, ted byl na těch horách v březnu jede zase, ale to musí jako učitel, to se nedá nic dělat,je fakt, že kdybych přitvrdila, že by se třeba mírnil a já na něj vyjíždím, ale asi by to chtělo spíš v klidu na něj a už končím, pže mi tady zase vynadáte jak vás znám :grinning: je to těžký s ním, ale postará se o nás, má nás rád, i když to moc neumí dát najevo a já bych to tak potřebovala, ale to je jiná kapitola, končím :grinning:

kde je ta zuza?

holky já ted začla sjíždět MMB dospělí oblečení, tam je takovejch hadrů až hrůza, objednala jsem si kalhoty z nextu plátěný a je to levný, doufám, že mi to bude ale, jinak neívm co s tím teda! :confused:
15. únor 2009 ve 20:04  • Odpověz
autor
dobré zasněžene :angry: ráno :grinning: :grinning: :grinning:
Mišííí, aháááá:slight_smile: já myslela, že je to fuj smajlík :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ruku u kolen nemám, ale mám hrozně namožený předloktí :grinning: :grinning: :grinning: doufám, že se mi z toho zas nevyklube zánět šlach :sweat_smile:
Jani, Zuze nejde net (viz můj příspěvek včera v poledne :wink: )

dneska nebudu, za chvilku vyrážím na procházku:grinning: do obchoďáku:grinning::grinning::grinning: máme spicha z holkama z plavča:slight_smile: budem nakupovat a kafíčkovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2009 v 09:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.