• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
no už zas tak fůůůj nejsou :grinning: teď už mně jen štve, že mi to tu leží :angry: aže paní poněkud nespolupracuje
16. únor 2009 v 17:29  • Odpověz
Eví tak to té babě protivné pošli na dobírku. Proti penízkům overálky.
16. únor 2009 v 18:15  • Odpověz
autor
OLÍÍÍ, jak se posílá dobírka? :sweat_smile: to je dobrej nápad:slight_smile:
16. únor 2009 v 18:21  • Odpověz
Eví vyplníš podací lístek, řekneš, že to chceš poslat na dobírku - se tě zeptá na dobírkovou částku, tam zadáš částku, kteoru chceš aby baba zaplatila. :wink:
16. únor 2009 v 18:56  • Odpověz
Ahojky,

tak jsme dnes měli prohlídku v 10 měsících a náš drobeček váží 11kg a měří 77cm. Ale je to už ok, za 2 měsíce přibral jen 1kg, ale za to vyrostl o 4 cm. Paní doktorka z něj byla hotová se sestřičkou, jakej prý je hezkej a jestli si nás může vyfotit :dizzy_face: :grinning: ...tak jsem byla pyšná jako páv :grinning: :grinning: :sunglasses: Pak jí Ondra udělal pápá a dostal pochvalu, že to dělá tak krásně na požádání. Takže kontrola super :wink:

Evíku na ten kočár jsem koukala, je taky hezkej, ale v reálu mě vždy něco zklame. Každopádně už to asi nebudu řešit a koupim ten X- lander. Je levnej a na tu chvilku nám bohatě stačí. A kvalitní je taky :slight_smile: Co jste nakupovaly na CHodově?? My jsme dnes se Zuzkou a klukama pily kafíčko u nás v teploučku :grinning:
16. únor 2009 v 19:06  • Odpověz
autor
Olííí, jako normální podací lístek? :sunglasses:
Baru, nakoupily jsme klukům spoustu věcí:grinning: a hlavně krafaly :grinning:
jinak v reálu jsi kočár už viděla :wink: :grinning: gratulace k mírám:grinning: myslím, že předčil vahou Honzíka :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
mrzelo mně, že jste nešly s náma :frowning2:
16. únor 2009 v 19:13  • Odpověz
No já si myslim, že Honzíka teda nedohnal, ten mi přijde daleko víc baculatější :zipper_mouth: Hlavně teď už přibírá jen půl kila měsíčně :grinning:

My jsme se Zuzkou moc nechtěly pokoušet ty nákupní centra a v tomhle počasí bylo stejně lepší být doma :wink:
16. únor 2009 v 19:24  • Odpověz
autor
Baru, Honzík má 11,5kg :wink:
hele on tam dopo nikdo nebyl :wink: potkaly jsme pár mamin s kočárem, jinak nikde nikdo :grinning:
16. únor 2009 v 19:28  • Odpověz
Ty jo tak to musí být ale menší,neboť mi přijde robusnější než Ondra. To je děěěěs :grinning: :dizzy_face:
16. únor 2009 v 19:33  • Odpověz
Eví normáln í podací lístek :wink:
16. únor 2009 v 19:36  • Odpověz
Eví tak jí napiš něco zostra, at to pochopí..i když já mám co radit, máme nový sousedy nad náma, dělali bordel včera, stěhovali se a mají byt přímo nad ložnicí, kde spíme s kačkou, do půlnoci bordel, nemohla jsem spát, byla jsem naštvaná, ale samozřejmě jsem na ně nešla :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak čekám jeslti dneska a už tam vlítnu, ale vypadá to dobře..

jinak ten recept uděláš normálně palačinky, a cïbuli zesklovatíš, poprášíš hl.m, potom přidám trochu mléka masový vývar 250ml, a smetanu, jen trošku, opepříš, okořeníš a dáš muškát. oříšek, omáčku rozdělíš na 2 díly a do jednoho dáš 200g šunky, 100g str. cihly, nkaplníš palačinky, navrch dáš ještě strouhaný sýr a zapečeš asi 30 minut.. těch palačinek jsem udělala asi 6 a je to z toho časopisu pošli recept, jestli to kupujete, já si vystřihuju, co se mi líbí a zkouším to,a našla jsem tam recept, co jsem dneska dělala kačce, zapékaná brokolice se sýrem a šmakovalo jí, snědla celou velkoü skleničku k véče a máme i na oběd ještě :wink:
16. únor 2009 ve 20:55  • Odpověz
autor
dobré ranko:slight_smile:

Baru, myslím, že má 76cm :grinning: Ondru jsem dlouho neviděla nahatýho, tak nemůžu posoudit:slight_smile:
Olíí, dík:slight_smile:

paní mně hned po ránu zdvihla mandle, na dobírku to nechce :sweat_smile: , prý když ona nebyla spokojená, tak taky nejdřív odeslala balíček....a blablabla. Každopádně mně už nas*ala tolik, že tenhle mail už je opravdu ostřejší :frowning2: handrkovat se kvůli 200 :angry: asi to půjdu hodit do popelnice a vyjde mně to levnějc :sweat_smile: a bude klid...
přece nemůže chtít, abych jí důvěřovala? Někdo, kdo není schopnej opsat velikost z cedulky :sweat_smile: Navíc už mi jednou lhala (tvrdila, že mail nedostala, ale odpovídala mi na to, co tam bylo napsaný :wink: , podruhý jsem jí totiž psala přes vzkazy na MMB a jen jsem psala, že by se mohla ozvat:wink: )
Promiňte, že vás tím furt otravuju, ale mně to štve :unamused:
17. únor 2009 v 08:52  • Odpověz
kuk včera poslední dneska první..
tak jak jsme spinkaly, kačka byla asi 3x vzhůru, pak chtěla v 6 vstávat, ale hrála si a usnula u toho, já jsem nějaká dobře vyspalá..ted jdu dělat snídani a jdeme papkat :wink:
17. únor 2009 v 08:52  • Odpověz
autor
jani já jsem prga:grinning:
17. únor 2009 v 08:53  • Odpověz
Dobré ranko bambulky, nezapadly jste do závěje?? To je počásko.

Evi ukázala jsem ten tvůj kočárek Petrovi a tak nadšenou reakci jsem teda nečekala. Moc se mu líbí, jen řešíme, jestli by se opravdu vešel k nám do výtahu :slight_smile: Ty s ním jezdíš k doktorce až nahoru výtahem? Tam mají taky malý, ale nově udělaný, tak jestli není větší než ten náš. Zdá se mi ale že ne.
17. únor 2009 v 09:17  • Odpověz
autor
Baru, už s ním nahoru nejezdím, nechci tam zaclánět:grinning: my teda máme výtah větší než u dr:slight_smile:, takže ten její je fakt pidi:slight_smile: můžem se domluvit, že k vám někdy s povozem dorazím a vyzkoušíte to:grinning:
17. únor 2009 v 09:20  • Odpověz
Eví hod jí negativní hodnocení na mimibazar a ať si políbí, a vykašli se na to. Je jasný, že když to na dobírku nechce, že ti nepošle prachy pak. Akorát zaplatíš ještě poštovný zbytečně.

Jinak dobré ránko, se omlouvám, mě paní od Eví taky hned nadzvihla mandle, že jsem zapomněla pozdravit :sweat_smile:

Holky u nás je krásně bílo, jen teda nevím jestli půjdem na prochajdu, bo polňačka je zavátá :confounded: , asi půjde J. jen pod okno :frowning2:
17. únor 2009 v 09:21  • Odpověz
No přesně to jsem ti chtěla navrhnout :grinning: :grinning: Petr měřil výtah a říkal, že snad ok. Chceme se sjet asi ve čtvrtek zajet podívat na Chodov, tam ho mají na netu, tak jestli ho nebudou mít i v krámě :wink:
17. únor 2009 v 09:21  • Odpověz
autor
Olííí, nechtěla jsem Ti zdvihnout mandle taky:grinning: počkám, co odpoví a pak už na to se*ru :angry:
Baru, navrhni termín a já se stavím:slight_smile:
17. únor 2009 v 09:24  • Odpověz
Dobrý je, že jsi psala, že jde sklopit ta rukojeť, tak to by asi bylo ok. ALe chceme ten kočár právě vidět v reálu a už by jsme ho chtěli objednat. V Kunraticích ho mají za necelých 10tis :wink:
Evi můžeš kdykoliv, já jsem doma tééměř pořád :slight_smile: Jdete vlastně dnes plavčit?
autor
já mám nějakou starší kolekci(tuším, že 2006), moc se mi líbí ten navy :grinning: cena je super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. únor 2009 v 09:26  • Odpověz
autor
jdem:slight_smile:
17. únor 2009 v 09:26  • Odpověz
Joo ten modrý, ten by jsme právě chtěli. Ale chceme tu barvu vidět v reálu, což asi nebude moc jednoduchý.
Tak na kafčo můžeš dorazit kdykoliv. Buď jestli se ti chce tento týden ve sněhu a nebo příští. Já nemám nic ve středu. Jen v pátek nemůžu. :slight_smile:
17. únor 2009 v 09:28  • Odpověz
autor
jo Oli, jsem původně nechtěla negativní hodnocení psát :unamused: , kdyby to normálně vyřešila(tj, uznala chybu, vrátila prachy), dostala by jen neutrální...No ale to má smolíka :slight_smile:
17. únor 2009 v 09:28  • Odpověz
Evi jen jí napiš pěkně negativní!!!!!
17. únor 2009 v 09:29  • Odpověz
autor
Baru, je to temně modrá, ale fakt modrá :wink: zhruba jako na tý fotce:slight_smile: středa je zítra:slight_smile: dopoledne musím něco vyzvednout ve Strašnicích, tak bych to pak vzala k Tobě:wink:
17. únor 2009 v 09:30  • Odpověz
Jéé Evi tak to by bylo super. To se budeš muset tahat do auta s kočárem viď :frowning2: U nás ti pomůžu to není problém.
17. únor 2009 v 09:31  • Odpověz
to jste se rozkecaly nějak ne? tak nám už je oběma líp, tak jdeme na chvíli ven,ještě zkusím odstát nudle :confused:
17. únor 2009 v 09:32  • Odpověz
autor
napíšu, nebylo by to fér k ostatním, takhle by mohla napálit další lidi :pensive: já i do toho neutrálního chtěla napsat, co dělá :sweat_smile:
17. únor 2009 v 09:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.