• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
Baru, to neva:grinning: když mně u toho nebudeš hecovat, jako ten chlapík včera:grinning:
jo jen ten kočár nemá nánožník, ale ten jsem si nechala ušít od jedný maminy na MMB:slight_smile:
17. únor 2009 v 09:34  • Odpověz
Néé hecovat určo ne, ráda ti půjdu pomoc. Jsem gentleman :grinning: :grinning: :grinning:
Tak nánožník může jít možná univerzální a když ne, tak si ho taky nechám ušít :slight_smile: A v kolik tak cca myslíš, že by jsi dorazila?
17. únor 2009 v 09:36  • Odpověz
Jani tak venku nezmrzni, já raději vyslala manžu na mráz :grinning:
17. únor 2009 v 09:37  • Odpověz
autor
vyndat kočár z kufru je sranda:slight_smile: horší je ho tam narvat a nezamatlat se od sněhový břečky:grinning:
musím to ještě promyslet:slight_smile: asi nějak před obědem, že bych Vášulu u Tebe nakrmila a pokusila se o uspání v kočárku:slight_smile: ( i když on si asi zdřímne v autě, takže spaní hrozit nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
17. únor 2009 v 09:43  • Odpověz
Jasně tady to není problém, nakrmíme hladovou zvěř doma a pak případně můžeme vyjet na krátkou prochajdu dle počasí. :slight_smile: Tak se budeme moc těšit. Já kočár pořádně prohlídnu. Je to fakt děs něco vybrat. Na jednu stranu chci pořádný a na druhou si říkám, že by nám nějaký obyč stačil, že to už není na bůhví jak dlouho. ALe na tento rok asi ještě určitě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. únor 2009 v 09:45  • Odpověz
autor
baru, dvakrát měř a jednou řež:grinning:, to platí i u kočárů(teda řezat do něj nemusíš:grinning:)

jsem teď hledala telefon po bytě, nemohla jsem si vzpomenout, jestli jsem ho vůbec donesla domů :sweat_smile: (nechala bych ho buď v autě nebo v obchoďáku :sweat_smile: )ale mám ho :grinning: :grinning: :grinning: nejsem blázen:grinning: byl pod polštářem na pohovce :grinning:
17. únor 2009 v 09:52  • Odpověz
Neboooooj řezat nebudu, jen ti tam posadim Ondru :grinning: :grinning:

Dobrá zpráva, že nejsi blááázen :grinning:

A kde jsou další tzv. undatry.. :grinning: :grinning: jak nás nazývá Zuza?
17. únor 2009 v 09:56  • Odpověz
autor
bude zátěžový test:grinning::grinning::grinning:
Zůza asi ještě chrupe a Mišule byla určo na prochajdě a teď uklízí :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2009 v 10:00  • Odpověz
prej Zůza ještě asi chrupe :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

každej den od 8 vzhůru:grinning:

brýý jitro přeju:grinning:

nemám čas,zrovna krmim,pak jdeme ven s malým a poté budu vařit obídek jemu,akorát mě dneska nic nenapadá:frowning2: jak mu to obměnit :unamused:

nevim jestli jsem to říkala,ale my už tak 14 dní 3 týdny baštíme jenom domácí:dizzy_face: každý den vařim a baští mi to:dizzy_face: juchů jupí:dizzy_face:takže skleničky už nebašítme žádný:dizzy_face:
17. únor 2009 v 10:02  • Odpověz
Ahooj Zuzi, nepovídej, určo jsi ještě spinkala :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já taky vařim, jen občas proložim skleničkou. Když nestíhám a nebo mu chci dát maso, které nekupuju. Dneska to vidim asi na rajskou s těstovinou, že uvařim. Ale taky pořád nevim. Minule jsem dělala kuře na paprice a mlaskal si pacholek :grinning:
17. únor 2009 v 10:05  • Odpověz
tak jsme zpět z prochajdy, teda já, dítě je pod oknem v závěji, ušli jsme asi 50 metrů a já usoudila, že kočár není buldozer a vrátili jsme se, dítko jsem protlačila závějemi pod šnůry a jdu uklízet.

Eví jen jí to napiš můře, kanimůře. Pěkně zostra.
17. únor 2009 v 10:10  • Odpověz
Baruško a jak přesně uděláš tu rajskou?Přesně jak pro dospělýho?Pls hoď postup a bez čeho to dáš :fearful: a taky ten recept na kuře na paprice mi dej:grinning: dííííííík :grinning: :grinning: :dizzy_face:

já fakt nespala:grinning:
17. únor 2009 v 10:11  • Odpověz
Olíí taky si připadám jako buldozer s kočárem, ale ten náš je na sníh fakt super a projedu všude :wink:

No rajskou dělám tak, že do vody hodim kuřecí maso, k tomu jeden bobkový list , trošku kečupu, jen pro barvičku. A pak kupuju takový BIO bujon (něco jako magi, mají ho skoro všude) a dám ho tam kousek. Pak to dokonce i trošku zahušťuju moukou s vodou. A k tomu těstoviny. A Ondra mlaská.

A kuře na paprice: na rozehřáté máslo trošku nasypat červenou papriku a zamíchat. Hned zalít horkou vodou, aby paprika nezhořkla. No a pak zase maso a trochu toho bujonu. A dala jsem mu tam malililinko smetany na vaření,aby to mělo světlou barvu. A taky trochu zahustila.

Takové rady mi dává mamka, aby si malej zvykal už na všechno možné jídlo. A fakt mu to šmakuje. Já taky pořád nevim co vařit, je to děsnýýý
17. únor 2009 v 10:17  • Odpověz
a podlejváš to vodou,aby měl jako omáčku né?Nebo jen tak na sucho,maso a trošku kečupu?

díky moc,jo je to děs,já fakt už nevim co vařit,pořád mu dělám skoro to samé :sweat_smile:

jdeme veen :dizzy_face:
17. únor 2009 v 10:22  • Odpověz
JOOO podlít vodou, to je jasný. Nejdřív začnu vodou, pak maso, pak list, pak kečup......

Já taky nevim, takže koukejte dávat recepty :grinning: :grinning:
17. únor 2009 v 10:27  • Odpověz
autor
hi, hi:grinning: kanimůra se vzeká :sweat_smile: prej jsem jí obvinila, že je podvodnice(že by se ozvala potrefená husa?)(samo jsem nic takovýho nenapsala, jen, že nemám jedinej důvod proč jí věřit :sweat_smile: )Prej, co si to dovoluju :sweat_smile:

no ode mně recepty nedostanete :grinning: ¨Venda je na skleničkách, který občas proložim vařeným:grinning:třeba tuhle měl rizoto :grinning: hmmm, rajskou bych si dala a Venda určo taky, ale to by se nesměl osypávat po rajčatech :frowning2:
17. únor 2009 v 10:51  • Odpověz
kanimůra je pěkná důra :angry:
17. únor 2009 v 10:58  • Odpověz
autor
Nechápu proč by ste mě měla dávat negativní hodnocení to je vrchol já vám napsala že vám peníze vrátím ale asi jako vy jste čekala na pladbu tak já čekala na balíček tady se handrkujete akorát vy a pokud mě dáte negativní hodnocení tak budu informovat administrátora pro nepravdivé hodnocení Protože já svou chybu uznala akorát si asi nemužeme domluvit

já už nevím, jí na to odpovědět+ :sweat_smile:
17. únor 2009 v 10:59  • Odpověz
hele Eví nejdřív jsi jí poslala prachy, pak ona balíček ne? tak řekni, že je logický, že chceš stejný postup i opačně
17. únor 2009 v 11:07  • Odpověz
autor
prej když ona nebyla spokojená, tak to dělala taky tak (tj poslala zboží a dostala prachy)
každý její mail začíná :Nechápu.. to bude asi ten kámen úrazu, ona nechápe nic :grinning:
17. únor 2009 v 11:10  • Odpověz
řekni jí, že tě to nezajímá, že chceš stejný postup, nejdřív prachy, pak balíček a jinak že dáš negativní hodnocení, a administrátorům at klidně napíše, že jim to vysvětlíš a ukážeš - inzerát co inzeruje, fotky toho co poslala .... a možnosti, které jsi jí nabídla - férová možnost - dobírka atd....
17. únor 2009 v 11:11  • Odpověz
autor
já chápu, že splést se může každý..ale na těch overálcích je jasná cedulka s velikostí, tak to snad není problém opsat( vím, že někdy ta velikost nesouhlasí, ale tohle teda souhlasí). a když kupuju 80, tak nechci 62 :grinning:
17. únor 2009 v 11:12  • Odpověz
autor
jto jsem jí už napsala, úpně se děsím odpovědí :grinning:
17. únor 2009 v 11:13  • Odpověz
autor
fakt promiňte, že vás tím zatěžuju, já už si přijdu jako blázen :sweat_smile:
17. únor 2009 v 11:14  • Odpověz
eví se neděs, je to slepice prostě
17. únor 2009 v 11:14  • Odpověz
hele a jak se jmenuje paní? at si na ni dám bacha
17. únor 2009 v 11:15  • Odpověz
autor
no to je jasný, už z toho slohu :wink:
nějaká peťula :grinning:
17. únor 2009 v 11:15  • Odpověz
jsem koukala na ty její dvě negativní hodnocení, a její reakce a ona je fakt mimo, reaguje na našlápnutí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
17. únor 2009 v 11:27  • Odpověz
autor
jj, předtím, jsem si říkala, že nevím, jak to bylo, tak mi to tak nepřišlo:slight_smile:, ale po několikatýdenní konverzaci, je to úplně stejný jako u nich :sweat_smile:
teď si vem, kolikrát se to "zametlo pod koberec" jako jsem to chtěla udělat já :sweat_smile:
jinak ona asi čeká, že i přes to, že mi poslala velikost 62 místo 80 (o tom, že to smrdělo a je to zapraný nemluvím), tak jí asi dám kladný hodnocení a budu tvrdit, že to byl super obchůdek, skvělá komunikace atd :grinning: no to bych nebyla blázen, ale totální debil :pensive:
17. únor 2009 v 11:46  • Odpověz
autor
poslala jsem Ti do IP,naší konverzaci...
já už fakt nevím, co s ní :sweat_smile:
17. únor 2009 v 11:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.