• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
a není zač
17. únor 2009 ve 12:12  • Odpověz
autor
rozhodla jsem se, že to vyřeším negativním hodnocením (ať si mně nahlásí třeba svatýmu petrovi :grinning: , já nic neprovedla) a tímto to považuju za ukončené :slight_smile: paní si stále vede svou a odmítá jakýkoli jiný řešení :confounded:
ponaučení :grinning: prvně v životě jsem reagovala na inzerát s hrubkama (taky dělám chyby, ale když chci něco prodat, tak si dávám bacha :wink: ) a už to nikdy neudělám :wink:
17. únor 2009 ve 12:12  • Odpověz
autor
Olííí, proč dáváš dítě pod okno do závěje? :grinning: :grinning: :grinning: a teutonka není buldozer jo? :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2009 ve 12:17  • Odpověz
Eví no Teutonka to zvládala, ale já ne :grinning:
17. únor 2009 ve 12:25  • Odpověz
autor
jsi měla jezdit dál a nemusela bys večír cvičit :grinning: :grinning: :grinning: taková malá posilovna :grinning: :grinning: :grinning:
počkej, mně za chvilku přejde humor :grinning: já zas budu muset omést auto :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale je to sníh jen za noc, tak snad to nebude tak zlý :grinning:
17. únor 2009 ve 12:28  • Odpověz
Ahojky holky,

hlásím se Vám z Prahy od našich. Byla jsem nucena včera dopledne zbalit malýho a odšupajdit vlakem k našim, protože se nám v neděli jednak rozbila pračka, ale hlavně nám začala blbnout elektrika v domě a odstavilo nám to plynový kotel, takže nemáme čím topit. Noc z neděle na pondělí jsme přečkali se dvěma elektrickými přímotopy, ale včera dopoledne jsem se raději zbalila a odjela s Ondrou k našim do tepla, než se všechno vyřeší a budeme zase moci topit a prát. Nejhorší je, že teď mají přijít silné mrazy a pokud nám ten kotel nesprovozní, tak se nám může zničit celé topení, které jsme loni nechali udělat fungl nové včetně kotle, odejdou nám mrazem všechny kytky a další důsledky už sem radši nepíšu. Ach jo. A to všechno ještě přišlo v době, když se Tomáš už 3 měsíce intenzivně učí na justiční zkoušky, které dělá příští týden a teď by na ně měl zrovna opakovat a místo toho chudák řeší problémy s topením, pračkou apod. No modlím se, aby tohle období už bylo brzy za náma a měli jsme klid.

Jinak u nás žádné nové pokroky. Ondra je stále ležák. Neotáčí se ani na bok, takže jestli do 8 měsíční kontroly neudělá nějaké pokroky, musím to skonzultovat s doktorkou a případně začneme chodit na nějaké rehabilitační cvičení nebo něco podobného.

Koukala jsem, že jste tady nedávno probírali kočárky. My teď taky vybíráme sporťák. Ondra se už do hluboké korby vejde jen tak tak, takže za měsíc, dva už to budeme muset řešit. Máme sice sportovní sedačku na náš kočár, ale ještě chceme koupit nějaký skládací, lehčí sporťák, se kterým se bude dobře cestovat. Jen nevíme jaký.
17. únor 2009 ve 12:33  • Odpověz
Eví no já právě původně měla v plánu maxi dlouhou procházku, místo cvíča dnes, pr můj osobní trenéř říkal, že není dobré cvičit pořád jen jeden cvik, teda dva -- čili k rotopedu a disku je třeba něco přidat, respektivě to prostřídávat. No ale ta hromada sněhu všude mě odradila no :confounded:
17. únor 2009 ve 12:38  • Odpověz
Ahoj Leni,

to je naprd s tím topením, ale snad to zvládnou opravit a vše bude ok. A ty zkoušky Tom určitě zvládne :wink: .
K tomu neotáčení, prober to s doktorkou a uvidíš, dyžtak vás holt pošlou cvičit. Je to otrava, ale pomáhá to.
17. únor 2009 ve 12:39  • Odpověz
autor
Olíí, hrablo do ruky a odhrň si cestu:grinning: hnedle máš další cvik :grinning: :grinning: :grinning:
Lenííí, zrovna jsem ráno na Tebe myslela, že ses dlouho neukázala :slight_smile: s tím topením to je blbý, snad bude vše ok:slight_smile:
neboj Ondrulka na to přijde:slight_smile: a když ne, tak rehabkou posílí svaly a bude to :wink:
17. únor 2009 ve 12:42  • Odpověz
Jé Leninka se nám objevila, tak snad to s tím topením brzy dopadne, a Tom určo zkoušky udělá je to chytrej kluk :wink: s tím otáčení, třeba se to srovná, nebo budete chodit cvičit, to pomůže určo, i my chodily :wink:

Evi- to se ti neidvím, že jsi hotová teda..chodím taky na MMB, doufám, že se jí vyhnu, já ted objednala ten bazen čekám ho zítra a 3 kalhoty pro sebe a zatím jsem měla štěstí, tak doufám, že ho budu mít pořád :grinning:

Olí- ty máš osobního trenéra, jo, to je honorace teda :grinning:

holky já jsem tak ráda, že kačka už spí doma ani nevíte jak a zkouším to pořádně od ted, co byla nemocná a funguje to..

Baru- díky za recepty, jen jsem se chtěla zeptat holky mixujete, nebo jen krájíte? už by to chtělo asi krájet, že? a ten bujon, když se nesežene, tak nevadí kousek normálního?
17. únor 2009 ve 12:47  • Odpověz
Jani jojo, manžela, osobně mi do toho kecá :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2009 ve 12:55  • Odpověz
a zkoušely jste dát už dětem knedlíček? to se jen vidličkou rozštouchá asi ne? my ho ještě nepapaly
aha tak to jo :grinning: to umí asi každej :grinning:
No ale je hodnej, chtěl do mě investovat asi tisíc kč na nějaké spalovače tuků bo co, jen teda nevím, jestli by to mělo smysl :grinning:

Eví blázníš, prohazovat polňačku :angry: :angry: :angry:
17. únor 2009 ve 12:57  • Odpověz
ad prohazování - dneska si tak koukám z kuchyně z okna a vidím sousedku a souseda jak nám prohazují sníh od garáže - prohazovali to sobě, tak proházeli i nám, jsem valila bulvy :grinning:
17. únor 2009 ve 12:57  • Odpověz
autor
no protože jsi nemusela odhazovat sníh od garáže, tak můžeš odházet polňačku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jani, knedlík už Venda měl, jen nakrájenej na kousky :wink: moooc mu chutnal, je po mamince :grinning: :grinning: :grinning: bojon bych obyč nedávala, bejvá tam glutamát(nebo jak se ten sajraj jmenuje) a ten je fakt nevhodnej pro děti do 3 let :wink: , ten bez seženeš i v tescu(dělá ho vitana :wink: )
17. únor 2009 ve 13:15  • Odpověz
Ahojky
Evi, prd uklízím, jak tu píšete, tak my už dnes hrablem odhrnuli sníh ze zahrady, ometli auto - Evi je ten sníh takový lehce přimzlý, takže košťátko nestačí :unamused: a pak jsme jeli na mini nákup, dopo jsme malýmu vařila, my máme řízek z neděle..
teda ta kráva z MMB by mě teda taky velice vytočila :angry: jak píšeš, přesně stejně bych to udělala, napsala blbé hodnocení a ty šunty vyhodila :angry: taky mi přijde, že by ses peněz nedočkala, po odeslání balíku zpět..pošli mi její ID, ať se podívám o koho jde

Jani, rozhodně nemixuj!!!!!!!!!!!!!!Už v roce mají dávno umět jíst kosky, i když zuby nemají!!!Já teda nemixuju od 7.měsíce!!!!!!!!!!!Kmedlík nakrájím na malé kousky a on ho rozžužlá

Oli, taky nevím, co furt vařit, dnes jsme dělala maso s mrkví a trochou květáku a šťouchaný brambor s máslem, to může ze všeho nejvíc :wink:
17. únor 2009 ve 13:16  • Odpověz
jj normoš bujon je ekl :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je 100x lepší osolit než bujon, já ten bez glutamanu koupila v Globusu ve zdravém koutku a taky ho mají v DM :wink:
17. únor 2009 ve 13:18  • Odpověz
autor
Mišíí, jsem si dělala legraci s tím uklízením:slight_smile:
je mi jasný, že to bude přimrzlý :unamused:
máš to v IP:wink:
17. únor 2009 ve 13:21  • Odpověz
Eví no jsem si přesně myslela, že mi to navrhneš.
Holky víte co je horší... vařím si kávišku... tak bych si k ní dala nějakou tu dobrůtku :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
17. únor 2009 ve 13:22  • Odpověz
autor
já si kávičku dnes nedala, kdybych si jí dala, tak mně odvezla záchranka s hypertenzní krizí(jako s přiliš vysokým tlakem) :grinning: , ale dobrůtku bych si taky dala :grinning: :grinning: :grinning: se stláskám na plavču :grinning:
17. únor 2009 ve 13:24  • Odpověz
Evi, no ale kdybych nikam nejela, tak bych určitě neco málo poklidla :grinning: já tu furt něco šůruju :stuck_out_tongue_closed_eyes: hele IP no comment, to je fakt pinda :stuck_out_tongue_closed_eyes: jdu se podívat na její stránky
17. únor 2009 ve 13:24  • Odpověz
autor
Mišííí, přijde Ti nějakej z návrhů špatnej?
já z toho furt cítím, že jsem ta špatná já :sweat_smile: vždyť jsem i navrhovala, že zaplatím poštovný :sweat_smile: no nic, nemá smysl se tim zabejvat...hodnocení napíšu až krapet vychladnu :pensive:
17. únor 2009 ve 13:27  • Odpověz
autor
no nic jdu se oblíct, oškrábat auto a zbytek energie ze sebe vydám na plavču :grinning:
17. únor 2009 ve 13:28  • Odpověz
autor
ještě mně napadlo:
kdybych udělala to, co ona , tak se zahrabu 100m pod zem a nedovolim si držkovat :sweat_smile: okamžitě bych vrátila peníze a ani bych necekla :sweat_smile:
no každá jsme holt jiná :sweat_smile:
některá považuje prádlo, který je zapraný a smrdí kouřem za běžné opotřebení :sweat_smile:
17. únor 2009 ve 13:33  • Odpověz
Eví netrap se tím, ona je prostě mimo
17. únor 2009 ve 13:37  • Odpověz
Evi, rozhodně ne, navrhla jsi několik variant a jestli nesouhlasí, tak ať si trhne..koukala jsme na její stránku, moc toho nemá a mají tam fotku a ani nevypadá jako nějaká šmudla, prostě normální holka, tak nechápu, to její jednání :confused:
Já bych se taky zahrabala, ale holt je asi trochu jednodušší :pensive:
17. únor 2009 ve 13:42  • Odpověz
tak jsem už udělala kuřátko na paprice, mě to chutná, tak doufám, že bude i Kačí, takže Baru díky za receptíik :wink:

Eví- aspon víš, že se od ní máš držet zpátky a to že napíšeš negativní hodnocení ti aspon trochu uleví, a jí nasere..
17. únor 2009 ve 14:07  • Odpověz
Holky, díky za podporu. Vím, že se časem vše spraví. Už jsem na netu hledala cviky, které by Ondrovi mohly pomoci, aby se konečně začal otáčet. Je to v podstatě to, co mi radila už Evča, takže Evi díky. S mamkou to teď na Ondrovi zkoušíme, ale nechceme ho moc nutit. Ať se snaží sám, takže to chce asi čas. Cíleně cvičit bych s ním začala, až kdyby mi to doktorka řekla. Teď mu dávám ještě měsíc na to, aby se rozhýbal víceméně sám, jen mu budu trochu s tím přetáčením pomáhat. Navíc ho teď nechci moc trápit, protože se mu prořezávají zoubky (jedničky nahoře) a má s tím chudák co dělat, aby to bolení zvládl. Když mu před čtvrt rokem rostly jedničky dole, tak ty se objevily naprosto bez problémů, ale ty jedničky nahoře už nás párkrát v noci i přes den potrápily. Ale už je to na spadnutí. Jedna už leze ven a druhá vyleze co nevidět, tak bude na chvíli klid alespoň od zubů, i když za chvíli polezou další.
17. únor 2009 ve 14:37  • Odpověz
Leni- tak to známe, nám se prořízly nahoře ted, měly jsme i teplotku, rýmu k tomu, asi měsíc se klubaly, tak ho moc nenutte chudíinku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. únor 2009 ve 14:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.