• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
kdes to vypátrala, Colombo?:grinning:
hele Domínek má o 10cm míň a o cca 600g míň než m+l Vašík cca před měsícem:grinning:
15. říj 2008 ve 14:30  • Odpověz
juj jen o 600g méně??? Kurňa asi mu vyhlásím hladovku :sweat_smile: :grinning: :grinning: A o 10 míň to je dost ne? v tom nemám přehle,nevíte kolik by měl tak zhruba měřit ve 3 měsících??
ááá tak jedna paní povídala,jsem náhodou klikla někde a tam se někdo zmínil :wink:
15. říj 2008 v 15:42  • Odpověz
autor
maru, juk sem http://www.mamaaja.cz/index.php?lang=sk&page=web_content&page=web_content&id_content=200
hladovku mu nedávej, my si potřebujem brát cihličkzu sebou, když se jdem vážit:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
nojo, všem to paní poví a my nic nevíme, ještě, že jsme detektívové :grinning:
15. říj 2008 v 16:06  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ahojky miláčci moji nejkrásnější nejhodnější a nejbližší:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Já teda nevím kde jste to četli detektivové moji :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale já to nikde nepsala :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
takže předpokládám,že se bavila Maruš se švagrovou Katkou :sweat_smile:
no a teď jsem zapoměla míry,takže končím spoj a jdu si to přečíst znovu :sweat_smile:
15. říj 2008 v 17:13  • Odpověz
už to mám :grinning: :grinning: :grinning:
takže to jste teda pěěěěěěknýýýýýýý kousci :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: to je dobře :dizzy_face: krásný míry :dizzy_face:
My máme 8.3 kg a 70 cm :pensive: :sweat_smile:
15. říj 2008 v 17:14  • Odpověz
jo bych zapoměla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Vítání občanků bylo úúúžasnýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
sem chtěla slzu ukápnout,ale nebylo kdy :sweat_smile: malej si totiž furt tahal za tkaničku a tak sem se musela tlemit :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: jinak tam s náma šly Péťovi rodiče a Káťa a takový hezký to bylo rodinný :dizzy_face:
moje mamka bohužel nemohla a ségra byla ve škole :cry: ale i tak to bylo krásný :dizzy_face:
15. říj 2008 v 17:20  • Odpověz
autor
tak jo, když to říkala Katka a nr Zuzka:grinning: tak odpuštěno :grinning:nás ještě neuvítali :sweat_smile:
15. říj 2008 v 17:24  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já nikam nic nepsala:grinning::grinning: :grinning: byli by jste první kam bych to napsala,ale nějak jsem se dnes dostala na pc až teď,pač byl Péťa po noční,tak spal a teď jdu zase rychle ven,Péťa má fotbálek,tak ještě provětrám malýho novýho občááánka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:
škoda dvojčátko moje jednovaječné,že nebydlíš tady s námi,by jsme šly na prochajdu spolu :cry: :cry: :cry: :cry: :pensive:
tak pusinečku Tobě ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooobrovskouuuuuuuuuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Tě miluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. říj 2008 v 17:40  • Odpověz
autor
v tý tmě bych nikam nešla:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
taky posílám ooooobrovskou a oslintanou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. říj 2008 v 17:42  • Odpověz
juj tak to jsme pěkní kusanci :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Jsem se nebavila s Káťou,ale vyčetla jsem to někde,že jede vítat občánka,tak jsem měla jasno :wink:
15. říj 2008 v 17:49  • Odpověz
Ahoj zlatíčka
já vůbec nestíhám a když jo, je tu Petr a furt něco zkouší na antivirácích!!!!!
Evičko, miláčku děkuju za nabídku, jste zlatý!!!!Petr si domluvil nějakýho známýho na pátek, ta známá může v pondělí, tak snad s tím alespoň jeden hne a ne*kurví nám ho totálka :sweat_smile: Díííky, díky, díky :dizzy_face:

Holky za hodku a půl jedu na tu operaci, myslete na mě plís :pensive: snad se večer ozvu, uvidím, jak uvidím :grinning: :grinning:
PAPA a pusinku všem!!!!!!!PA
16. říj 2008 v 10:36  • Odpověz
autor
Mišííííí, držím palce!!!!
nemáš zač:slight_smile:
16. říj 2008 v 10:53  • Odpověz
Miško držíme s Kubíkem palečky!!!!! :dizzy_face:
16. říj 2008 v 11:15  • Odpověz
autor
Veru, našla jsem, že mimi má ve 25. týdnu 600-900g :wink:
16. říj 2008 v 11:19  • Odpověz
Miláčku už dnes jo?????????? :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:
držíme ploutvičky na všech ploutvičkách!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ať Ti to dobře dopadne a cítíš se dobře a nic nebolí!!!!!!!!!!!Moc na tebe budu myslet :dizzy_face:
16. říj 2008 ve 12:39  • Odpověz
Eví díky :dizzy_face: :dizzy_face: my měli ve 20tt 412g :sweat_smile:

Zuzo co ty?a tvoje děloha? :grinning: :sweat_smile:
16. říj 2008 ve 13:19  • Odpověz
Verunko moje děloha v noci prvně stávkovala docela,ale přes den jako včera :slight_smile: ale aspoň už mě nebolí bříško :slight_smile: tak třeba to bude dobrý :stuck_out_tongue_closed_eyes: jako nevim čemu se tlemíš :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ty seš moje děloha :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. říj 2008 ve 14:21  • Odpověz
autor
Veru, tak to bude Kubík obřík :zipper_mouth: :grinning:
Zuzooooo, Veru je děloha jo:grinning:
16. říj 2008 ve 14:45  • Odpověz
autor
jo a koukala jsem na fotky Peťulky(moooc pěkná kombinézka, odkud je?) a Domínka(kluk jeden velikej:slight_smile:) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. říj 2008 ve 14:46  • Odpověz
miláčku můj jj Verča je děloha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale fakt jako :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: už jsme si tak myslim jednou i řekli :sweat_smile:
miláčku jakou myslíš?Tu medvídkovou?Ta je od Nextu tady od nás :dizzy_face:
16. říj 2008 v 17:08  • Odpověz
Eví myslíš že obrřík?DR říkal,že je akorát a kámoška má taky prcka v 20tt 410g...nestraš :sweat_smile:

joo já jsem vaše vyplněná děloha :grinning:
Zuzo dovolala jsi se tam včera?nebo jsi na to kašlala?
16. říj 2008 v 17:16  • Odpověz
no nekašlala a nedovolala se,že jo,tak jsem nakonec volala tý podělaná sestře jestli je možné,abych dostala teď normální MS a ona říkalano je to možný,tak snad je no :sweat_smile: a prej uvidím za týden jak to bude vypadat ale mělo by to prej být teď už dobrý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. říj 2008 v 17:24  • Odpověz
aha,tak třeba fakt je to MS,jinak mi přijde divný,že by jsi začala tak moc krvácet..hele aspoň se to pročistí,zda je to MS :wink:
16. říj 2008 v 19:58  • Odpověz
Tak jsem tu, váš žižka :grinning:
Vidím špatně, tak jen v rychlosti...díky za palečky, jste miláčci :dizzy_face: ..bylo to hnusný!!!!!!Zlatý dírky laiserem!!!!!!Jako ani bolest nebyla, ale tlaky, ostré světlo do oka, jak tam rval tu čočku, tak jsem to viděla, jako když koukáte přes igelit :grinning: a všude takové obrazce divné...no chvíli jsem si říkala, že snad raději porod, ale ne :grinning: tak strašný to nebylo...mám to zalepený, ale už jsem koukala, díky rozkápnutí mám rozšířenou zornici, takže nevidím dobře, ale myslím, že zítra to bude fajn..Petr je super, naprosto s přehledem se o malýho stará, teď je nakoupit :sweat_smile:
Zuzo zase krvácíš :confused: tak snad je to ta MS...i když se mi to zdá brzo :zipper_mouth: kdy už holka budeš mít taky pokoj!!!!!
Dobrou holky
16. říj 2008 ve 20:35  • Odpověz
Mišuláčku ahojky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je super,že to máš za sebou!!! :dizzy_face: určitě očičko nenamáhej a hooodně odpočívej!!!Nějakou dobu na něj určitě uvidíš špatně,ale bude to v pořádku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jinak s tím krvácením,no já 5 dnů jen špinila po tom zákroku a v úterý? Sem začla mrtě krvácet,ale prej to může být normální MS,ale dnes už je to lepší a zase o něco míň krvácím :dizzy_face:
tak hezky odpočívej a kdyby cokoliv tak piš :dizzy_face:
17. říj 2008 v 09:17  • Odpověz
tak příští pátek máme přijet na předoperační vyšetření té resistence a domluví se termín té operace :slight_smile:
17. říj 2008 v 10:42  • Odpověz
autor
lásky:slight_smile:
6ižko, co oko dnes? a co kompík?:grinning:
Zuzíí, tak držím palce :dizzy_face:
17. říj 2008 ve 14:57  • Odpověz
Ahojky,

Evíku copak je Vašíčkovi, že jste nebyli na plavču? Nemám čas dočítat, máme doma oslavu, takže jsem jen v rychlosti jukla na internet :grinning:
17. říj 2008 v 16:42  • Odpověz
lásky to teda flákaj tady :cry:
jdu ven :sweat_smile:
jo a díky lásko :dizzy_face:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.