• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Tak jsme zpět z prochajdy a jsem totálně zmrzlá. TO mám z toho, že nenosim čepici. Musim si nějakou sehnat, ve které nebudu vypadat jak debil :grinning:

Leni s tím neotáčením se opravdu poraď, to by už měl. U nás to byl taky problém, vůbec nechtěl být na bříšku.Takže jsme cvičili a posilovali bříško. Teď ho má tak pevný, že si sedá z lehu a né z kolínek. Nikdo nechápe jak to zvládá :grinning: Vojtovka je sice děsná na psychiku, děti u toho řvou, protože se jim to nelíbí, ale pomáhá to.
17. únor 2009 ve 14:53  • Odpověz
No pěkně tam přituhuje!!!je krásně jasno, ale zima pěkná, dpo jsme měli 4 nad nulou, teď nulu, takže ta jejich předpověď se asi vyplní a teda netěším se na zítřek :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Leni, zkuzte cviky a uvidíš, ono mu to taky asi nejde, jak je velikej, tak má víc práce s tím, než ty žížalky hubené :grinning: :wink: Daník se sice otáčel brzo, ale nedělal to moc, spíš se snažil rozplazit a nebýt na jednom místě
17. únor 2009 v 15:35  • Odpověz
holky dělala jsem nákyp chlebovej zase poprvé z pošli recept, posílám jak na něj, jeslti to budete chtít zkusit, yvpadá to dobře, jestli to i tak bude chutnat, to vím,, tak mě nemlaťte-

nákyp- asi 8 krajíčků chleba rozpůlit, cibuli se slaninou zesklovatět, 300ml mléka, 100ml smetany, 2 vejce, smíchat, pekáček vymastit, dát chleba, směs cibulovou a střídat navrch zalit tím mlékem se smetanou a vejci a okořenit to sůl. pepř, muškátovej oříšek, a já navrch dala asi 10dkg strouhanýho sýra, tak jsem na to zvědavá jaký to bude. dneska jsem koupila nový sešit pošli recept, tak zase něco vyzkoušm..
17. únor 2009 v 16:31  • Odpověz
tady byla pěkná chumelenice zničehonic, a ted zase dobrý, má se ochladit a sněžit má taky pořád, tak to jaro ještě nebude :confused:
17. únor 2009 v 16:44  • Odpověz
Jani teda se stydím s tím svým vařením, ty pořád zkoušíš něco nového... já jsem hrozná. Pořád vařím dokola to samé :sweat_smile:
17. únor 2009 v 16:46  • Odpověz
já jak kdy, když mám čas, tak študuju recepty a pak dělám experiment, někdo to nedělá vůbec.

undatry, proč když tu jsem tak vy ne? :angry:
17. únor 2009 v 17:35  • Odpověz
Protože nás odpuzuješ :grinning: :grinning: né kecám, Zuza nevím co, Evča si hraje na potápku bělohlavou :grinning: a Olča dělá, že tu neni :grinning: :grinning: :grinning:
Holky potřebuju poradit s tamponama :sweat_smile: :sweat_smile: kam ho strčit?? :grinning: :grinning: :grinning: néé kecám..hele já je jako nikdy nemusela, dřelo mě to, cítila jsme ho...no ale dnes chci jít cvičit a s fošnou fakt nee, takže od odpoledne zkouším tampona, teď jsme dala druhýho a zase je to tu, mě prostě ta buničina při zavádění dře a teď to mám citlivé, jak jsem ho tam narvala :sweat_smile: máte nějaký fígl jak na to, jako mazat lubrikáčem před zavedením se mi fakt nechce :grinning: :grinning:
17. únor 2009 v 17:51  • Odpověz
já ho nepoužívám, mám radši fošnu :grinning: a nabiju ti budku, já ti dám že odpuzuju :grinning: pěkně ses do toho cvičení dala, co? už nebudu odpuzovat, jdeme papat :wink:
17. únor 2009 v 17:53  • Odpověz
autor
kuk:slight_smile:už je mi po duši lépe:slight_smile: plavčo vše odplavilo :grinning: Venda byl jak vyměněnej:slight_smile: při cvíču spolupracoval (to jindy teda nedělá :sweat_smile: )a nechal se v leže přebalit :dizzy_face: asi mi chtěl udělat radost:slight_smile:

Mišííí, auto moc namrzlý nebylo :grinning: škrábala jsem jen jedno okýnko:slight_smile: stála jsem totiž na sluníčku :dizzy_face: ta fotka mně taky překvapila :sweat_smile: no už to neřeším, až mi vychladne hlava, tak jí napíšu hodnocení....

Baru, jsem Tě viděla na prochajdě, když jsem jela na plavčo:slight_smile: troubila jsem, ale ty sis mně ani nevšimla :grinning: ptala jsem se V. a Honzík měl v roce 11,47:slight_smile: a 75cm(u toho se dost kroutil, tak nepřesné)

Leni, když mu rostou zoubky, tak novotu neudělá:wink: to spíš se dítka můžou vrátit ve vývoji nazpět:wink: každopádně teď ho nenu't:slight_smile:
17. únor 2009 v 17:55  • Odpověz
autor
Mišííí, mně to taky dře :sweat_smile: i velikost mini :sweat_smile:
17. únor 2009 v 17:56  • Odpověz
Jani, vidíš, jdeš papat a jak to tu žije :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Taky fošnuješ, jo :sweat_smile: já myslela, že jsme jedna z mála, kámošky všechny používají tampona :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Eví, tak to je fajn s tím slunkem :sunglasses: mělas to bez práce!!!!

Ty jo skoro 12kg na 75cm :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: pěknej buřtík :sweat_smile: Daník měl 12kg, ale 81cm :slight_smile:
17. únor 2009 v 17:58  • Odpověz
Evi i Tebe dře, pičko rodičku??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:To ses hezky zase stáhla :grinning: :grinning: Já teď mám taky mini a bolí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: před cvíčem to fakt namažu lubrikáčem a bude :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2009 v 18:00  • Odpověz
autor
no bez práce to nebylo:grinning: bylo na tom hafo sněhu:grinning:, ale mokrýho :dizzy_face:

tady pro srovnání - Ondráška poznáte a Honzík je tem vedle něj (tmavý punčocháče) http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2366745&vReferer=%2Fphotos%2Fbarbarek
17. únor 2009 v 18:00  • Odpověz
autor
jj, dře :grinning:
a ten tampon bych nemazala:grinning: , aby se nezvětšil už před použitím :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2009 v 18:01  • Odpověz
No ale nevypadá, jak Budulínek, vypadá dobře :sunglasses:
17. únor 2009 v 18:02  • Odpověz
Ne tampon, ale vstup do jeskyně :grinning: :grinning:
17. únor 2009 v 18:02  • Odpověz
autor
vtipný je srovnání Honzíka a Vendy:grinning:
17. únor 2009 v 18:03  • Odpověz
autor
jeskyně:grinning:
17. únor 2009 v 18:03  • Odpověz
Není to zas moc rozdíl!!!!!
Jdu něco robiti a večer cvičiti, tak se mějte prdky, pak poreferuju o namazání :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. únor 2009 v 18:05  • Odpověz
autor
pro dnešek se loučím:slight_smile: jdu dělat kaši a pak už mně sem asi Tom nepustí :sweat_smile:
17. únor 2009 v 18:05  • Odpověz
autor
Mišííí, když jsou slečený, tak je rozdíl obrovskej :grinning: :grinning: :grinning: Honzík má 1 půlku jako Venda dvě :grinning: :grinning: :grinning: poměřováno v plavkách:grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2009 v 18:06  • Odpověz
Miško já tu nejsem, pr mě bolí hlavička :pensive:
17. únor 2009 v 18:51  • Odpověz
Olí, zase, to je hrozný :pensive: Kdy že jdeš k tomu Dr.???

Eví, tak na půlky to měříte, jo :grinning: :grinning: :grinning:

Tak já milého tampona vyňala, to bolelo jak sviňa, když jsme si sedla a nedej bože, jak se se sehla pro hračky :confused: takže jdu s fošnou no :sweat_smile: tampon prostě není pro mě
17. únor 2009 v 18:55  • Odpověz
bééégin begin trůůůůů vočlovin enda bejbe :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to mi tady hraje :grinning:

já sem celej den na pc a pracuju!!!!!!!!!!Přišla mi dnes karta větší do telefonu,tak celej den stahuju :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ani sem neměla čas se na vás podívat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

prej proč tu nejste když já jo?.......protože nás odpuzuješ :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tak to je drsný :sweat_smile: Jani teda kdo by to do tý Mišelínky řekl viď:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Evičku si nechám na konec:grinning:

Leni neboj se to bude v pořádku.Ondrášek určitě všechno dožene a bude zase dobře na duši:slight_smile:

Jani tys něco chtěla?Na Tebe nemám odpověď :sweat_smile:

Oloušku ty seš na tom stejně jak jani :sweat_smile: akorát že si smutnila že nemáš sladkůstku :sweat_smile: to muselo bejt strašný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Evičko no já byla nasraná,ale než sem došla k tobě,tak sem vychladla když mám tak úsměvný příspěvky ostatním undatrám :sweat_smile:

každopádně je to pěkná pinda ta ženská,nestojí ti za žádnou myšlenku,která tě trápí vůči ní,Je to kráva nebeská s kterou si to vyřídím,pač mímu Evíškoj nebude nikdo ubližovat!!!Vůbec si z ní nic nedělej,je to murína!To jí napiš!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

jdeme koupat tak zas pááááááááá :sweat_smile: :dizzy_face:

a pusinečky všem :dizzy_face: :dizzy_face:
17. únor 2009 v 19:08  • Odpověz
Zuzi zase jsi na mě zapomněla ve svém slohu :rolling_eyes: :rolling_eyes: :dizzy_face:

Téééda Evi, jestli budeš Ondráška srovnávat s Honzíkem, tak se urazímeeeeeee :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning: My jsme přece takový drobečci. :dizzy_face: A my máme 77cm, takže Honzík je proti nám prcek. Na té fotce už vypadají opravdu stejně. :grinning: Ale na plavču mi přišel Ondra vždy teda hubenější. Ty jooo asi se urazim, chůďátko moje, všichni si z něj střílííí. On nemůže za to, že jeho tatínek byl otesánek jako malej a že jemu k tomu pomohla Beba.Béééééééééééééééééééééééééééé :confounded:

Jinak Míšo jsem další v klubu, tampony taky nesnesu, je to jak kdyby mi tam Petr něco v noci zapomněl :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2009 v 19:23  • Odpověz
Miško jojo hrůza. V pátek jdu k obvodákovi a dá mi snad papír na vyšetření na očním v nemocnici.
K fošnám se vyjádřím zítra :grinning: dobrou
17. únor 2009 v 19:38  • Odpověz
Baru nenéééé:grinning: sem na Tebe myslela a řekla si,že tam je to v pořádku:grinning: projelo mi hlavou že jsme probírali tu vodu pod maso a všechno dobrý:sweat_smile: nebooj myslela jsem na Tebe :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. únor 2009 v 19:56  • Odpověz
Ufffffffff Zuzi to mi spádl kámen ze srdce :sunglasses: :grinning: :dizzy_face:
17. únor 2009 ve 20:01  • Odpověz
Baru :dizzy_face: tys byla v pořádku :grinning: :dizzy_face:

bré ránko :slight_smile:
18. únor 2009 v 08:13  • Odpověz
autor
bré ranko :grinning:
18. únor 2009 v 08:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.