• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
tak pipi si myslí, že nejlepší obrana je útok :sweat_smile: a dala mi negativní hodnocení :
bohužel maminka je nezpokojená se zbožím já svou vinu uznala a potvrdila že peníze pošlu nazpět až mě paní vrátí zboží a maminka mě na to odpověděla že ke mě nemá duvěru a argumentuje hodnocením já vám balíček poslala obratem tak nechápu proč mě osočujete a vyhrožuje negativem pokud jí nepošlu prvně peníze ,dávám si vás do zakázaných účastníku a pokud chcete peníze nazpět tak mě pošlete balíček a nevyhrožujte mě a neurážejte nepřeju vám aby ste někdy měla negativ a někdo to obrátil proti vám že

nevím, co tím chtěla říct :sweat_smile:
tady je moje odpověď, víc už to neřeším
Prodávající zaslala zboží, které mělo špatnou velikost a bylo v horším stavu něz bylo v aukci inzerováno.
Po několika upozorněních a výmluvách slíbila vrácení peněz. Od konce aukce uběhlo více jak 14 dnů a situaci nepodařilo vyřešit.
Pouze výmluvy a sliby. Proto negativní hodnocení
18. únor 2009 v 08:39  • Odpověz
Evi to je drsný,nevim co na to říct,vypadáto jako by jste si špatně rozuměli a ani jedna neví kde ta chyba nastala :fearful:
18. únor 2009 v 08:43  • Odpověz
autor
Zuzííí, já jí opravdu nerozumím :sweat_smile: , kde nastala chyba vím :grinning:
18. únor 2009 v 08:46  • Odpověz
bré ránko,

Eví to je fakt - no ani nemám slov. Hele buď v klidu, ona se tím tak shodila, že kdokoli si to přečte, pochopí, že ty jsi narozdíl od ní normální.

K fošnám - jsem též jejich zastánce, tampony jen v nejvyšší nouzi.
Tyjo a to jsem si myslela, že jsem exot :grinning:

Jo a moje hlava, dnes mě bolí i za krkem - tak já fakt nevím, se asi rozpadám bo co. No obvodák na mě kukne a uvidíme :sweat_smile:
18. únor 2009 v 08:50  • Odpověz
autor
no a napadá mně, že ta špatná jsem fakt já :sweat_smile: , když jsem daostala neg.hodnocení :sweat_smile:
hmmm, tak já včas zaplatila, ale nelíbilo se mi, co jsem dostala, tak mám negativní hodnocení :grinning: tomu říkám logika :sweat_smile:
18. únor 2009 v 08:51  • Odpověz
no normálně se to dělá tak,že převedeš peníze a pošleš balíček,že jo,ale paní má asi jiný chápání mi příjde a proto tohle,pač si obě myslíte,že máte pravdu,ale každá máte jiné představy o dodání,já si myslim,že ta paní je z toho asi taky docela špatná,pač asi nechápe o co jde a já to jako cejtim z jejich příspěvků,že si myslí,že za to nemůže,že nechápe,že je ona ta špatná,protože ona dělá to co vždycky dle stejného postupu asi,ale každopádně tady je na místě to,že ona ti poslala špatné zboží,jinou velikost než uváděla a v jiném stavu než psala a to je chyba,na to by jí bylo dobré upozornit,protože v tomhle případě se s Tebou nemá co přít a ihned zpět odeslat peníze!!!

Já bych teda když se nemůžete domluvit,jako,že se nedomluvíte jí ten balíček poslala zpátky,pač tobě je stejně k prdu,velikost malá,věci hnusný načichlý,takže ty už o nic přijít nemůžeš,tak jí to pošli zpátky a uvidíš zda ti pošle peníze zpět,pokud né,tak bych se do toho teda obula a brutálně s tím negativním ohodnecím,normálně bych to tam tak rozmázla,že by ssi člověk bál od ní něco koupit:slight_smile:
18. únor 2009 v 08:53  • Odpověz
Zuzí ale Eví zbytečně bude platit poštovný, pr paní je mimo a peníze jí zpět nepošle.
18. únor 2009 v 08:54  • Odpověz
autor
Zuzííí, já už jí hodnocení dát nemůžu :sweat_smile: když mi dala negativní(i přes to, že mi před tím dala pozitivní :sweat_smile: ), tak můžu napsat jen svůj komentář :sweat_smile:
já nebudu posílat balíček(tj.vrážet do toho další prachy), aby to mohla znovu prodat :sweat_smile: to je pro mně jednodušší to odnést k popelnici :grinning:
18. únor 2009 v 08:56  • Odpověz
Eví ty špatná nejsi!!!A určitě co nejdřív připiš k tomu hodnpcení na obě strany přesně tohle,že si včas zaplatila a nelíbilo se ti cos dostala a za to,že máš negativní hodnocení,každej bude vědět,že si v tom nevinně
18. únor 2009 v 08:56  • Odpověz
autor
já jsem jí navrhla několik řešení a ona si furt mele svou, ať jí to pošlu a pak mi vrátí peníze....nevím, proč bych to dělala...já taky nejdřív poslala peníze a pak dostala balíček
18. únor 2009 v 08:57  • Odpověz
Eví napiš tam,že ty jsi jí nevyhrožovala ani ji neurážela. Ona je fakt mimo ty jo.
18. únor 2009 v 08:58  • Odpověz
dost lituju manžela a děti, ty musej trpět, když se ozvou doma :grinning:
18. únor 2009 v 08:58  • Odpověz
autor
Zuzííí, jsem jí na to odpověděla
Prodávající zaslala zboží, které mělo špatnou velikost a bylo v horším stavu něz bylo v aukci inzerováno.
Po několika upozorněních a výmluvách slíbila vrácení peněz. Od konce aukce uběhlo více jak 14 dnů a situaci nepodařilo vyřešit.
Pouze výmluvy a sliby. Proto negativní hodnocení
18. únor 2009 v 08:59  • Odpověz
Eví a ona ti dala negativní hodnocení první jo? :confused: :confused: :confused:
18. únor 2009 v 09:01  • Odpověz
tak já nevim co s tim:frowning2: je to blbka:frowning2: to mě mrzí,že musíš tohle řešit,určitě jí napiš ještě komentář aspoň k tomu,že tys jako první poslala peníze a ona teď peníze první poslat nechce,ale balíček,což je na hlavu
18. únor 2009 v 09:02  • Odpověz
autor
jjj, nejlepší obrana je útok asi :sweat_smile:
18. únor 2009 v 09:06  • Odpověz
to teda fakt nemám slov
18. únor 2009 v 09:09  • Odpověz
autor
jsem to upravila, abych se trochu bránila

Prodávající zaslala zboží, které mělo špatnou velikost (místo velikosti 74/80 jsem dostala velikost 62,74) a bylo v horším stavu něz bylo v aukci inzerováno. Po několika upozorněních a výmluvách slíbila vrácení peněz. Od konce aukce uběhlo více jak 3týdny a situaci nepodařilo vyřešit. Peníze jsem poslala včas, chybu jsem neudělala, snažila jsem se o domluvu, ale nejde to.Odmítá navrhovaná řešení (poslat peníze a po té balíček, balíček na dobírku nebo jen negativní hodnocení)

jsem zralá na panáka :sweat_smile:
18. únor 2009 v 09:09  • Odpověz
Eví dobře jsi to napsala - jen bych tam ještě v klidu napsala, že ty bodýčka smrděly.
18. únor 2009 v 09:13  • Odpověz
autor
když mně to nemyslí:grinning: jak se to řekne slušně, že je něco zahulený :sweat_smile:
18. únor 2009 v 09:15  • Odpověz
smrdí kouřem :wink:
18. únor 2009 v 09:19  • Odpověz
autor
nebo páchne? :grinning:
18. únor 2009 v 09:19  • Odpověz
napiš smrdí kouřem a zdar
18. únor 2009 v 09:24  • Odpověz
autor
OK:slight_smile: ŠÉFE:grinning:
18. únor 2009 v 09:25  • Odpověz
18. únor 2009 v 09:25  • Odpověz
autor
mně ještě napadlo, to čím mi vyhrožovala:grinning: si můžu poprosit o stažení hodnocení :grinning: :grinning: :grinning:myslím, že z MMA a MMB jsem na nějakou dobu vyléčená :grinning:
no nic, jdem se oblíct a pojedem do těch strašnic a pak za Baru :dizzy_face:
dík za podporu :dizzy_face:
18. únor 2009 v 09:28  • Odpověz
Evi krásně si to napsala!!!:dizzy_face: ještě dopiš,že to smrdělo tím kouřem!
18. únor 2009 v 09:39  • Odpověz
Dobré ranko,

tak my už jsme v plném očekávání návštěvy Evičky a Vašíka, tak tu nemůžeme drbat. Stejně tu asi nikdo není :grinning:

Každopádně to s tím MMB je děs, mě se tohle naštěstí nestalo a vždy mi přišly hezké věci. Ale kámoška si objednala panenku a ta taky smrděla kouřem, je to fakt hnus, že to lidi prodávají :angry: Takže Evičko napsala jsi jí to dobře a už to neřeš. Takových krav je na světě bohužel hodně!! :grinning:
18. únor 2009 v 10:09  • Odpověz
Ahojky holky

Tak dnes jsme šůrovala, tchýně má odpolku, tak je s D venku, já mám asi nějakou uklízecí nemoc :sweat_smile:

Evík, napsala jsi to fajně :wink: a kdo bude číst její a Tvůj příspěvek a bude jen trochu inteligentní, tak si udělá obrázek, páč ten její příspěvek je teda slohově na úrovni hotentota a slovo neZpokojená :sweat_smile: taky mluví za vše
Jsi měla napsat, že to smrdí, jak ze zahulený hospody :grinning: :grinning: ne to si dělám prdel, musíš vystupovat na úrovni :wink: :wink: :wink:

Jinak se k fošnák nevyjádřila akorát Zuza a koukám, že buď jsme se tu teda dobře sešly nebo všechny kámošky kecaji :sweat_smile: protože mězi nima jsem fakt jediná s boženou a připadám si jak stará baba, která nejde s dobou :grinning: :grinning:
18. únor 2009 v 10:22  • Odpověz
ježiš marja Mišuláčkůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů promiiiiiiiiiiiiň :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: story o tamponu mě jaksi vypadla z hlavy :sweat_smile: jééé kdyby nevypadla to víš,že bych to hned okomentovala!!!!!!!!! :grinning: jenže skleroza no :pensive:

hele já sem jasná tamponářka :grinning: :grinning: :grinning: božu sem naposled měla v 15ti a po porodu(to bylo nutné):grinning: jinak by mě do boži nikdo neukecal :grinning: takže strč ho tam a je to :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: mě nic nedře,musíš pořádně zasunout :grinning: :grinning: :grinning: používám velikost normal :grinning:
18. únor 2009 v 11:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.