• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Zuzík, fakt??tak máš tady asi tu jeskyňku nejroztáhlejší :grinning: mě to prostě zastrčit až někam nahoru nejde :sweat_smile: bolí to, jak jsem psala, potřebovala bych to nejdřív promazat :sweat_smile: a při vyndavání to taky bolí, auau :grinning: :grinning:
Takže na to peču, bóža je bóža :grinning:

Holky tak teď se mi stala krásná věc, na to se těším celou dobu od začátku těhu...Daníkovi jsem na PC pouštěla Macha a Šebestovou, on na mě hajal, pod hlavou méďu a normálně na mě usnul :dizzy_face: a pak jsem ho jen přenesla do pelíšku, to je tak krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jdu si udělat kafe a jdu dát doů čouda :zipper_mouth: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2009 ve 12:43  • Odpověz
jůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

no jo jsem tady nejroztáhlejší vagína z celýho koně :sweat_smile: už ani pindíka v ní necítím :sweat_smile: ale to je po porodu myslim :sweat_smile: a už je to lepší :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: už se asi zatahuje :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

hele sem sse dosrala :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: v těhu je téma,ale nevim jak se jmenuje :sweat_smile: je to jak se k vám choval partner manžel v těhu nebo tak něco,najdi si to Mišul a přečti si hned první odpověď na dané téma,no ta mě nasrala pipka jedna,že ani nevim co mě tak nasralao :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
18. únor 2009 ve 12:49  • Odpověz
hele dělám malýmu tu rajskou od baruš,ale nemám Bio bujon a tak sem dala normální,vadí to?

taky du na čouda :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
18. únor 2009 ve 12:52  • Odpověz
18. únor 2009 ve 12:54  • Odpověz
Zuzo, kouknu..
nejroztáhlejší vagína :sweat_smile: :sweat_smile: ale už se zatahuje :sweat_smile: to brzo skoro po roce, to už asi lepší nebude :grinning:
No Zuzi, příště ho dej málo nebo raději jen sůl!!!ten glutaman není dobrej, ale pro jednou se mu nic rozhodně nestane!!
Jsem se akorát chtěla zeptat, zda kouříte??Tak Ty je mi jasný, že když jo, tak asi jako já a to úplně minimálně, ale co Péťa???
18. únor 2009 ve 12:57  • Odpověz
Zuzo, já to nemůžu najít, zkopíruj to plís sem :wink:
18. únor 2009 ve 12:59  • Odpověz
holky zase mi není nějak dobře, na chvíli jsem si s kačí lehla, je mi zima, táta nám už šel makat, kačka chrupe a pak půjde ven s babí mám rýmu jako slon, musím do krámu a vůbec se mi teda nechce..

zuzo- ty taky kouříš? vidíš, já tam včera taky dala kousek bujonu :pensive:

jo a došly mi ty kalhoty nextový, jsou mi úplně akortá, tak super, ale koukala jsem, že jsem zase zhubla, což mě se**mám jako 49 kg, předítm jsem měla tak 51, ale jak běhám za kačí, vstávám, tak jdou kila dolů, a jím pravidleně, ono asi i nevyspání udělá svý, to je pěkně naprd, budu jako nitka za cvhíli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2009 ve 13:02  • Odpověz
já nekouřííííííííííím :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: si dělám prdel,aby v tom Miška nebyla sama :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:

Péťa kouří,ale děsně málo a přestává:dizzy_face:

musim
18. únor 2009 ve 13:06  • Odpověz
aha tak to jo :grinning:
18. únor 2009 ve 13:08  • Odpověz
Zuzo, hm zajímavá diskuze :grinning:

Jani, to je mi líto :confounded: to počasí je hrozný, my jsme taky tak střídavě nalomený, o vík.nás škrábalo v krku, já jsme ok a Petr má rýmu, musíme vydžet, jaro už tu bude za chvíli :dizzy_face:
Hele bu´d ráda, že jsi jak nitka :wink: Jsi jak tady ta moje kámoška, ta má taky 50kg i s postelí, co bych za to dala, bych žrala jak zjednaná :dizzy_face: :grinning: Dnes jsme se vážil a stále 71kg, o Vánocích jsem nabrala 2kg a drží se mě jak klíště a to cvičím a nejím moc večer!!!!
18. únor 2009 ve 13:10  • Odpověz
Musim....co jako?? :grinning:
abych v tom nebyla sama :grinning: :grinning: díky lásko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Můj Petr taky už kouří strašně málo, nejdřív měl náplasti, ale to vydržel pár dnů a je to drahý, tak je bez nich a má 2 za den, což je úspěch!!!!!
18. únor 2009 ve 13:11  • Odpověz
tak aby mu to zůstalo, vid? to je svinstvo kouření, kdyby sis radši dala něco dobrýho já vím zase by sji přibrala to mě se radí, já nepřiberu nic a chtěla bych :dizzy_face:
18. únor 2009 ve 13:15  • Odpověz
Ne dobroty mě nehodí do klidu, cígo je prostě rituál, nejsem závislák, nemusím kouřit klidně měsíc..však jsem nekouřila už před těhu, v těhu a ani do 8.měsíce Daníka!!!!Ale teď to prostě beru jako odreagování se...
18. únor 2009 ve 13:21  • Odpověz
aha, tak to jo :confused: já mám hlad, ale nemůžu si ohřát jídlo, abych nevzbudila kačí, už spí 2 hodiny, a pak půjde s babí ven, v noci spala nějak špatně, a už před 7 vstávala, tak to asi dohání :sweat_smile:

holky co vaříte o víkendu? my možná budeme sami, j. by chtěl jet za babí, mě se tam nece, a jestli mi nebude dobře, tak kor, dyžtak přijde mamina a vezme si kačku, i kdyby mi bylo dobře, jakože snad jo,ale dala bych si taky ten relax :dizzy_face:
18. únor 2009 ve 13:26  • Odpověz
ty jo Jani, 49kg, to je pro mě nedosažitelné číslo :confounded:.
Miško já mám taky 71 a cvičím jak magor, no ale u mě jsou problém sladkůstky. Ale já je odbourám. :grinning: snad :grinning:
18. únor 2009 ve 13:29  • Odpověz
chjo já bych spala, ale J. spal dopo dvě ho´ďky, tak ještě nepůjde :frowning2:
18. únor 2009 ve 13:30  • Odpověz
Já jsem nekouřila strašně dlouho hlavně proto, že jsme malýho furt tahala, odkrkávala a tak mi přišlo prostě špatný smrdět kouřem..teď je už velikej, tahání se moc nepraktikuje a tak se už neomezuju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Olí, je to hzorný s těma kilama!!já měla řed těhu 67 a ráda bych měla někdy 62, ale to se mi asi nesplní, já hubnu, když jsem ve stresu, to totiž nemůžu moc jíst :grinning: Ale to raději budu kulička než nějaký stres!!!!!

Jani, do vík.je daleko, nevím, co budu vařit, dnes jsem dělala krůtí guláš a knedlík :sunglasses:
18. únor 2009 ve 13:33  • Odpověz
Miško já měla před těhu 63 a pak jsem přibrala na 66 těsně před a můj sen je 60, když jsem měla maxi stresy s expřítelem, tak jsem měla 57, a to už jsem byla kočka, a tak mě poznal Jára no chudák zrovna v tom nejštíhlejším období :grinning:
18. únor 2009 ve 13:40  • Odpověz
To máš pravdu s tím stresem, když na to vzpomínám, tak fakt snad radši 65 kg, no ale 70 je moc na mě, jsem prcek. Mě štve hlavně, že cvičím a nic... žádná změna. Kdyby aspon ty tuky se měnily na svaly...
18. únor 2009 ve 13:41  • Odpověz
jsem teda tedka zavedla i svačiny, aby mě nehonila mlsná, ale zas mám pocit, že jím pořád :angry: , tak jestli ještě přiberu :angry: :angry: :angry:
18. únor 2009 ve 13:42  • Odpověz
:grinning: :grinning: já myslím, že Jája je takovej správňák, že jemu kilča nevadí, ne??!!!!mě P.poznal asi na těcj 65, takže zase takovej rozdíl to není, u mě to dělá břicho a boky, nic víc!!!!
Jinak ale já jsem celkem spokojená, když si vezmu, že jsem rodila s 92kg :confused: :sweat_smile: to je o 20kg míň, to by mě jeblo, kdyby mi zůstalo třeba 10, ne "jen" ty 4kg!!!!
18. únor 2009 ve 13:44  • Odpověz
Některý věci fakt nepochopím, jak můžou být ještě v téhle době tak primitvní národy :angry: :sweat_smile: http://www.novinky.cz/clanek/161669-rodice-ozenili-batole-s-fenou-protoze-mu-narostl-zub-navic.html

No já se bohužel stravuju asi špatně..ráno snídaně, pak oběd, odpo něco zobnu a pak na večer třeba rohlík s něčím, ale co je největší průser, že piju děsně málo!!!!!!!Jestli dám litr, tak je to moc :pensive: no těším se na teplo, po zimě mi vždy jdou kila dolů a taky víc piju :grinning:
18. únor 2009 ve 13:48  • Odpověz
Miško ale jo, my si nemáme co vyčítat, on je zas jak vyžle :grinning: , on má na těle jen svaly a kosti. Mu měřili tuk a má 4 % :grinning: :grinning: . Nicméně vím, že by byl radši kdybych měla kg méně. Já moc spokojená nejsem, pr rodit jsem šla s 85 kg, v listopadu jsem měla 67, pak jsem byla týden u našich a přibrala jsem na 71 :pensive: :pensive: :pensive: a od té doby se mě to drží, kupodivu přes vánoce se mi podařilo nepřibrat ještě víc.
18. únor 2009 ve 13:51  • Odpověz
No já právě zařadila ty svačiny a pití si dělám do půlitru a snažím se aspon ty dva litry. Tak snad to bude mít nějaký efekt. Ještě bych potřebovala odbourat ty chutě na sladký :grinning:
18. únor 2009 ve 13:53  • Odpověz
tak Jarýs je uloženej a vypadá, že bude chrupat, tak doufám, že sousedi nebudou pokračovat ve vrtání.
18. únor 2009 ve 13:54  • Odpověz
Teda dneska mám zase jeden z lepších dnů...dopo jsem v klidu uklidila, navařila, ted spal Dáda v kuse hodku dvacet :confused: a ted se vzbudil a ještě jsem ho hladila po zádech a spí dál :dizzy_face: :dizzy_face: to je paráda takhle...já fakt jestli půjdu do dalšího, tak jedině, až bude tchýňka v důchodu!!!!To je fakt taková pomoc, když si ho na hoďku vezme a v létě ho měla třeba přes dvě hodiny, to už bylo vůbec super :dizzy_face: :dizzy_face:
18. únor 2009 ve 14:05  • Odpověz
4% tuku :confused: :confused: :confused: to není možný!!!!!!!!! :grinning: :grinning: hele, hlavně, že jsme zdraví!!!!!!Čert vem kila!!!!
Hm, tak to byl spánek na 5 min. nějak tam vrní :grinning:
18. únor 2009 ve 14:07  • Odpověz
no tak tyvole :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: to bylo teda něco doteď :sweat_smile:

musim,jako,že se mi vzbudilo dítě v kočárku a musim jít za nim,pač už to nemůžu déle protahovat jak o sobě dávalo vědět :sweat_smile:

pak to začlo :grinning:

otvírám rajskej protlak a on normálně vystřík na protější stěnu na asi deseti místech na žlutý stěne červený kapky,některý docela solidní a dva metry vysoko,tak sem po tý stěně začla skákat jak ten debil s hadrem v ruce abych setřela ty kapičky od protlaku,skákala sem asi 10 minut :grinning: :grinning: :grinning:

udělala jsem mrněti tak dobrou rajskou holky!Maso bobk. list. protlak,trošku kečupku,dle Barči a ten bujon a těstoviny a páníček co?no nejedl to,že jo :angry: :angry: :sweat_smile: tak dobrý to bylo a on u toho dělal,že se zebleje jak amina :sweat_smile: tak sem mu to nakonec poprvé něco osladila,aby to neměl kyselý a co?no hovno :sweat_smile: dal si 4 lžičky a konečná,jenže skleničku se mi nechtělo dávat,aby si nezvyk zas a tak dostal jogurt :sweat_smile: k obědu :sweat_smile: chudák :angry: to mě štve,tak dobrá je a je i na zítřek,no prdlajs,budu muset vařit nový nevim jaký jídlo :cry: obývák máme rudej po dnešním obědu:sweat_smile: jak nikde nic nejní,tak dneska rajská na celým Péťuláčkoj a všude kolem něj:sweat_smile: na židličce,na zemi:sweat_smile:

tak sem toho holomka oblíkla a vyhodila z bytu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: šel s babi na prochajdu :dizzy_face:

fuj ten mi dal!Co mám jako vařit?Když mi na všechno po nějaký době dělá,že se zeblije? :angry: :unamused: :cry: :sweat_smile:

jinak já tu nejmenší a s nejvíce kilama :sweat_smile: já mám 73 :zipper_mouth: :pensive: s porodky se 73,doma na 69 a pak sem začla stoupat :pensive: takže + 13 :pensive:

chjo,sem tlustá jak prase no :pensive:

Jani to mě mrzí,švihni sebou o gauč a kurýruj se!:slight_smile:
18. únor 2009 ve 14:17  • Odpověz
už je mi zase líp,je to střídavě oblačno..to je syčák teda Peťuláček, vždyt už hezky papal, ne? :confused: já jak jsem kačce udělala včera to kuře na smetaně, tak snědla tak půl sklenky, ale aspon něco a dneska jsem jí to smíchala ještě s tou brokolicí co zbyla a jelo jí to teda, já tam dala trošku mléka jejího aby cítila známou vůni a papkala.
a co ta zed, to se bude muset nabílit, jo?

já taky svačím, ale aby mi zase šly kila nahoru, to je v pytli většina holek právě nadává že přibírá a já jsem špatná z toho, že nepřibírám :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak nastolim taky pravidelný svačinky, ale já to mám asi fakt z toho, jak skáču kölem kačky..
18. únor 2009 ve 14:39  • Odpověz
to mě poser,ten rajskej protlak přelítl celej obývák až na třetí zeď a takový fleky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to je v prdeli :sweat_smile: i na posteli to samo bylo,no hrůůůůůůůůůůůůůůůůůůůza děs běs největší :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: teď přišel Péťa tak mu to říkám,no šlápla jsem přitom na kostičku Péťuláčkovu na zemi a zlomili se mi nohy a já spadla na zem a zachytila sem se o stůl kde sem převrátila flašku od pití na zem :sweat_smile: prej ježiš běž si sednout radši :sweat_smile:

kurváááááááááááááááááááááá co to je za deeeeennnnnnnn doprdeleeeeeeeeeeeeeeee :angry: :angry: :angry: :sweat_smile:

prej,stejně se bude muset vymalovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2009 ve 14:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.