• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Zuzíííííííííííííííííííííííí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
18. únor 2009 ve 14:58  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Zuzo, Ty jsi tele :grinning: :grinning: :grinning: tak to je den debil :grinning: :grinning: ještě, že jsi si ty párátka nezlomila :sweat_smile: :sweat_smile:

:grinning: :grinning: :grinning: Olí, no fotka je teda boží :grinning: :grinning: Jája st.je teda dobrý éro :grinning: :grinning:

Jani, Ty děláš, jak kdybychom kolem těch našich dětiček nelítaly :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: já přes den sedím jen u toho PC a u oběda, jinak pořád běhám za kočárem, tady, ulízím neustále hračky, 2x týdně cvičím..tak nevím, jak už víc se mám hýbat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

No jinak my nakonec byli venku pěšky i kočárem, jak se probral a najedl, tak mi přinesl boty a ukazoval na schody a já říkám zda chce jít ven a on že jo :grinning: a on ušel normálně snad půl kilometru :sweat_smile: :sweat_smile: :confused: a pak jsme byli ještě v kočáru, to je nezmar ten kluk
18. únor 2009 v 17:33  • Odpověz
Ahojky,

tak jsme dnes měli s Ondráškem super den. Dorazila Evča s Vašíkem a pak ještě kámoška z plavča s Lukáškem. Evče jsme krásně zvedly náladu z té krávy z MMB, vyvenčili jsme sebe i kluky na prochajdě, já si koupila čepici, abych nezmrzla (Evi těšim se na tvůj komentář mého nákupu :grinning: :grinning: ) a pak jsme u nás kafíčkovaly a kecaly. Kluci si krásně hráli a dokonce to vypadá, že snad Ondra přišel na to, že bude lézt, tak uvidíme :grinning: :grinning:

Jinak Zuzo kdyby tě slyšel můj gynekolog - rodinný kamaráda, tak by tě hnal a musela by jsi nosit ty bóži!!! :grinning: Když používáš stále tampon, tak se ti tělo nemůže pořádně pročistit, proto přece jen to ten tampon jaksi ucpe. On je přísným odpůrcem tamponů! Prý jen občas, ale jinak pořád vložky. Není to dobrý pro zdraví vnitřku :rolling_eyes:

Jo a my s Peťánkem jsme nekuřácká rodina, návštěvy chodí na balkon :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2009 v 17:34  • Odpověz
autor
zdar:grinning: právě jsem dorazila od Barči :dizzy_face:
bylo to super:slight_smile: Venda spal na prochajdě v kočárku! asi hodinu a půl :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: šly jsme koupit Barče tu čepici :grinning: :grinning: :grinning: to byl nákup:grinning: prej, že top bude problém :grinning: :grinning: :grinning: šáhla po první čepici a ta jí sedla a moc jí sluší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: příště už s ní na prochajdu nejdu, pže je kočka :grinning: :grinning: :grinning:
hlavně mi barča zvedla náladu :dizzy_face:

kila, taky budu provokatérka :zipper_mouth: před těhu 60-62, v prvnim trimestru 57, před porodem 72 a teď 55 :zipper_mouth: :dizzy_face: jsem zjistila, že džíny oblíknu i zapnutý :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: pravidelně nejím, cpu se sladkým :sweat_smile: jediný cvíčo je plavčo:slight_smile: a prochajdy do těch našich krpálů :grinning:

Zuzko, mně tuhle vypad z lednice kečup :grinning: :grinning: :grinning: taky byl úpně všude :grinning:, ale na stěně byl jen kousek :grinning: :grinning: :grinning: bílá s kečupovejma kapkama taky vypadá labůžo :grinning: :grinning: :grinning:

tampon- první se mi podaří dostat celkem bez obtíží, ale furt o něm vím :sweat_smile: , výměna je horší než porod :sweat_smile: a další už tam prostě nejde :sweat_smile: přijde mi, že mám vysušenou tu sliznici(ale klidně několik dní) :sweat_smile: prostě zlatá božka :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2009 v 17:37  • Odpověz
holky a vidíte tam nějakou podobu? Mě pořád přijde, že je víc na mě :grinning:
18. únor 2009 v 17:37  • Odpověz
Jinak teda Daník je borec. My byli dneska venku deset minut, šli jsme, když J. neměl spát, doufala jsem,že to bude ok. Nicméně po pěti minutách v kočáře amok, řev příšernej, slzy jak hrachy, hopsal tam vzteky, tak jsme šli zas domů. Stejně teda bylo hnusně a fičel vítr, no nicméně zas vím, že do kočáru jen když má spát :angry:
18. únor 2009 v 17:38  • Odpověz
autor
Olííí, já vidím Tebe :wink:
18. únor 2009 v 17:38  • Odpověz
Oli, jj na Tebe, na járu mi taky nepřijde!!!

Baru, tak to bylo super odpoledne :sunglasses: no my ač kouříme, tak doma nikdy!!!!!!!jedině venku a teď dole na stavbě :grinning: :grinning: :grinning: Já bych to nesnesla, mít načuchlý domov kouřem, fůůj
18. únor 2009 v 17:39  • Odpověz
Eví, kuji, to jsem chtěla slyšet :slight_smile:
18. únor 2009 v 17:39  • Odpověz
Miško taky kuji. To bude manža smuten. No radši mu to nebudu říkat, by mi nadal, že ho tu vystavuju :grinning: :grinning:
18. únor 2009 v 17:40  • Odpověz
autor
jo a všem dík moc za podporu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: požádám o stažení komentáře a když ho nestáhnou, tak je to jedno:slight_smile: snad každej rozumnej člověk uvidí, kdo z nás dvou je trubka :wink:
18. únor 2009 v 17:40  • Odpověz
autor
Olíí, není zač :wink:
18. únor 2009 v 17:41  • Odpověz
tak brambůrky dorazily v pořádku:grinning::grinning::dizzy_face:

já nevidím nikoho Olí,já to nepoznám:sweat_smile:

Péťa kouří na balkoně :slight_smile:

co sem chtěla nevíte?
18. únor 2009 v 17:42  • Odpověz
autor
Mišííí, Daník je super:slight_smile:
mně tuhle V. dostal, když mu říkám, že uděláme houpy a on hned dolezl k houpacímu koni :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. únor 2009 v 17:43  • Odpověz
jo,že Daneček ťapkaaaaaaaaallll krásně:grinning: juuu:dizzy_face: :grinning:

a že si holky užily posezeníčko:dizzy_face:

vy všichni tam a tady na horách z vás nikdo,baví vás to se scházet že? :angry: :angry: :sweat_smile:
18. únor 2009 v 17:44  • Odpověz
jo Baruuu,jenže já vložku prostě nesnesu,příjde mi,že se na mě lepí a já to nesnáším jak se vtírá všude :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
18. únor 2009 v 17:45  • Odpověz
autor
Zuzííí, já byla u Baru prvně :grinning: :grinning: :grinning: , ale bydlí kousek se asi budem srážet častějc :zipper_mouth: , ale Ty klíďo taky doraž :grinning:
18. únor 2009 v 17:46  • Odpověz
ha ha ha :angry: :angry: :angry:
18. únor 2009 v 17:46  • Odpověz
autor
nééé fakt:slight_smile: až bude mít Péťa volno, tak sjeďte z hor do města :grinning: a přijeďte klidně na pár dní :wink:
18. únor 2009 v 17:47  • Odpověz
Vám příjde,že je víc Jájoušek do Olí jen protože,má vlasy :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2009 v 17:47  • Odpověz
Eví, jsou ty kluci chytrý..mě D překvapuje každý den!!On je fakt strašně bystrý, viz.včera..vytáhla jsme ze šuplete novou knížku a prohlíželi ještě s ostatníma, které mají místo vedle televize..pak ho to nebavilo a knížky skopl na zem :sweat_smile: tak jsem ho taky skopla dolů :grinning: :grinning: néé, dala jsme ho na zem a řekla, ať kouká knížky uklidit..normálne ty 3 "staré" dal vedle TV a tu "novou" šel dát do toho šuplete :confused: :confused: :confused: já čuměla jak puk, tohle nechápu a to je pořád něco..dnes chtěl jít ráno mermomocí z postele už na zem honem si hrát a vztekal se, že já ležím..mu říkám "dej mi pusinku, já dojdu pro punčošky a oblíknu tě a půjdeš si hrát" chvilku se ještě vztekal, že na zem teď hned, já to opět zopakovala, tak chvíli koukal a pak mi tu pusu dal a čekal až teda dojdu pro punčochy :grinning:
18. únor 2009 v 17:48  • Odpověz
autor
)néééé, pže jsem Olííí, viděla v reále(teda celou rodinku :grinning: ) :dizzy_face:
18. únor 2009 v 17:48  • Odpověz
Asi je to těma vlasama no :sweat_smile: a nepřijde vám teda Dáňa na Jardu?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2009 v 17:49  • Odpověz
ha ha ha :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: ale děkujeme za pozvání :dizzy_face: v tomhle,ale cestovat fakt ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a taky kdy má Péťa volno,že? :grinning: :slight_smile:
když už ho má,tak je rád,že si užije domova bobí :fearful: ale děkujeme moc za nabídku :dizzy_face: snad to někdy dopadne :dizzy_face:
18. únor 2009 v 17:50  • Odpověz
autor
Mišííí, Venda se tuhle snažil nasadit si ponožku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
oni jsou teď úpně boží :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Tééda vy jste se rozkecaly :grinning:

Eví díky za pochvalu v čepičce, tak slavný to sice není, že bych byla kočka :grinning: :grinning: , ale aspoň nevypadám jako totální strašidlo a lidi se mě nelakají :dizzy_face: Opravdu jsem se bála, že budu v každé vypadat jak debil.

Jsem ráda, že jsi dorazila, bylo to fajn. Sice kočár se nedostal ani k nám do bytu, takže koupíme X-lander, ale je super, že to šlo zkusit :frowning2: Jo a nechala jsi tady lžičku, tak musíte brzo dorazit na další návštěvu :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses:
autor
Zuzííí, hlavně v létě se musíme domluvit na tu chalupu :wink:
No taky šikula, to Dan si jí jen sundavá :grinning:
Zuzo, to doufám!!!Doufám, že to v létě dopadne a někam vyrazíme!!!!
18. únor 2009 v 17:51  • Odpověz
autor
Baru, jsi kočka s čepicí i bez :wink:
jsi říkala, že v pondělí se stavíš:grinning: tak mi jím vem :wink: :grinning:
jo a parkovala jsem s policejní ochranou :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2009 v 17:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.