• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Mišul :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to je zas hláška :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
18. únor 2009 v 17:52  • Odpověz
Coo??že jsme ho skopla?? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
18. únor 2009 v 17:53  • Odpověz
Jo Zuzo sedni na vlak a šup do Prahy k nám :wink:

Ty jo mě tady Ondra tahá za kabely. I Vašíčkovi se moooc líbila naše myška u PC :grinning: :grinning:
Jakou ochranou???? :confused: Jdeme krmit...
autor
policejní ochranou:grinning: v ulici stáli měšťani, já je pouštěla ať mně předjedou, že budu couvat :grinning: tak chvilku stáli a pak ke mně dojeli a říkali, že mi dělali místo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no kdyby tam stáli, tak se netrefím ani na místo pro 20aut :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2009 v 17:56  • Odpověz
autor
taky jdu krmit, za chvilku jsem zpět:slight_smile: třeba tu ještě někdo bude :grinning:
18. únor 2009 v 17:56  • Odpověz
A jooo Evi, v pondělí bych mohla zajet k té fotografce a sešly by jsme se :grinning:

Holky plánujete nějaký letní srazík jo? Já se s váma viděla, jen Olinku neznám, do Človíčkova jsem se minule nedostala :frowning2: A Janinku taky vlastně neznám.
18. únor 2009 v 17:57  • Odpověz
nééééé,jestli není Daneček taky do Járy :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

holky no snad to letos už dáme né?Neříkám přesně,že dopadne ta chalupa,pač je to pro nás opravdu daleko,ale třeba se zvládneme domluvit na něčem na půli cesty třeba? :slight_smile: i ta Praha by možná šla,ale ta chalupa je fakt dost daleko bobí :frowning2: 4 hodiny nejkratší cestou od nás :fearful:

tak třeba někde něco zamluvíme :slight_smile: nebo když by to bylo na tu chalupu tak já bych tam musela zůstat týden s malým:sweat_smile: než by pro nás zas Péťa mohl přijet,když teď dělá od po do pa:slight_smile:
18. únor 2009 v 17:57  • Odpověz
My jdeme kolem 18.30 koupat a pak hajat, už se těšim na klid :sunglasses:
18. únor 2009 v 17:58  • Odpověz
No srazík by to každopádně chtělo nějaký brzy :wink:

No asi je to vlasama no, ale stejně je víc na mě :grinning:
18. únor 2009 v 17:58  • Odpověz
jinak jsem koukala na Daníka a je teda dost na Jardu, i oči má po něm hnědý :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2009 v 17:59  • Odpověz
vám říkám,že kdyby ty vlásky neměl a měl zavřenou pusinku jak tatínek,tak je to celej taťka:grinning:

Baru jj letos to už asi dopadne,my už chtěli minulej rok,ale Pé´toj na poslední chvíli přehodily směnu,si pamatuju:slight_smile: týýjo tak já nejsem zas taková skleroza,když si pamatuju co bylo před rokem:grinning: akorát tak krátkodobá paměť je jaksi na hovno :grinning: :grinning: :grinning:

si teda klidně srážejte ještě dřív noo :angry: :angry: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: co by néé vy pražandy :angry: :sweat_smile: přistěhujte se sem někdo né?Ať jsme eskymové dvě :sweat_smile:
18. únor 2009 v 18:03  • Odpověz
Zuzi jinak s tou rajdou mě to mrzí, Ondra se po ní může utlouct jak mu chutná :slight_smile:

Snad nějaký srazík zase vyjde, bylo by to fajn :wink:
18. únor 2009 v 18:06  • Odpověz
autor
jsem, zpět:grinning:
18. únor 2009 v 18:10  • Odpověz
autor
Olííí, kdy zas budeš u rodičů? :grinning:
Baruuu, jsem tele :sweat_smile: v po máme spicha s maminama z porodky, co st?
18. únor 2009 v 18:13  • Odpověz
Evi to byla rychlost :grinning:
18. únor 2009 v 18:13  • Odpověz
autor
vždyˇjsi ho viděla, jak v něm mizela sváča :grinning: :grinning: :grinning: a to mně aspoň nepopoháněl :grinning:
18. únor 2009 v 18:15  • Odpověz
Myslim, že nemám ani nic ve středu :wink: tak si to ještě upřesníme začátkem týdne :dizzy_face:
Jukla jsi na email? Máš tam ten odkaz na tu dekoraci :slight_smile:
Eví od 4.-8. březen :grinning:
Teda jí nějak často a není to na něm vidět :grinning: To je nespravedlivý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2009 v 18:16  • Odpověz
autor
ok:slight_smile: Mišííí a Barůůůů mezi 4.a 8. březnem bude človíčkov:slight_smile:
18. únor 2009 v 18:16  • Odpověz
Zuzí a jak daleko to máš do Hradce Králové?
18. únor 2009 v 18:17  • Odpověz
Jasněěě snad nám ten Človíčkov tentokrát vyjde!!!!
autor
Baru, jí :grinning: a to už skučel hlady a před kaší sněd 3sušenky :sweat_smile:
koukala, dík:slight_smile: už na tom pracuju:wink:
Eví supéééér :grinning:
autor
kousek to má do Haradce :wink: :grinning:
18. únor 2009 v 18:18  • Odpověz
autor
asi jako já k Mišce :grinning:
18. únor 2009 v 18:18  • Odpověz
Jdeme koupat, už je protivka. Pak ještě juknu :wink:
18. únor 2009 v 18:20  • Odpověz
40km Olí :slight_smile:
18. únor 2009 v 18:25  • Odpověz
Jéé Olí bude u rodičů!!!No tak to si čas uděláme na 1000%!!!!!!!!!!!!!!!

Oli, proč HK, víš tam o něčem dobrém na ubytování???No srázek bychom mohli udělat někde jinde než na chalupě, Zuza to má fakt dost daleko :cry: Tak navrhněte místo a na něco juknu!!!petr by si měl teď plánovat dovču, tak bychom mohli domluvit i nějaký termínek, já jsem pro nějaký prodloužený víkend :wink:

No jo Jára totiž nejezdí na cvičení, víte :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jezdí do Zelenče :grinning: :grinning: :grinning: no a vlastně je to napůl cvičení, běhá tu s větvema na sobě kolem baráku, aby ho neviděl Petr..se maskuje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2009 v 18:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.