• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Tak děvuchy jsem jukala na mapu a jediný jsem vymyslela okolí Pardubic, z Phy hodna a půl, z DKnL hodina patnáct a Prostějov dvě hodky, jinak jiný místo je vždy pro jednu stranu strašně daleko :wink: co vy na to????
18. únor 2009 ve 20:04  • Odpověz
Miško to by šlo. A zná to tam někdo? :sweat_smile:
18. únor 2009 ve 20:05  • Odpověz
autor
Jani, to bude ok:slight_smile:
Mišííí, souhlasím :grinning: sic z Phy 1 apůl hoďky, ale z mýho konce +45 min:grinning: (ve špíce dýl), ale já to narozdíl od Zuzáka přežiju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2009 ve 20:08  • Odpověz
autor
Jinak Véna už spí :sweat_smile: buď má spavou nemoc:grinning: nebo se s klukama utahal :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2009 ve 20:09  • Odpověz
Neznááám, hledám, ale nic moc nevyjíždí :sweat_smile: ale kolega je z Lázní Bohdaneč, tak by mohl poradit

Venda je utahanej a plnej dojmů, mě D.taky vždy spí líp po takové akci :grinning: :grinning:
18. únor 2009 ve 20:23  • Odpověz
autor
no on spal dlouho i odpo:grinning: a teď spal jen jsem ho dala do pelíšku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: asi budem chodit na návštěvy častěji :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2009 ve 20:30  • Odpověz
téda Vašík se překonává :slight_smile:
18. únor 2009 ve 20:31  • Odpověz
holky koukáte na čt2?
já nic nehledám,pač mě bolejk záda a je už večer :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a Péťula se hlásí o místo u pc

Evi ccccc :angry: :angry: :angry:
Tak jsem tu, měla jsem tu sousedku a daly jsme si dvě skleničky sangrie :grinning:

Holky já jsem taky pro srazík, sice pořád řešíme prachy, ale třeba na prodloužený víkend by to bylo ok.

My plánujeme nějakou chajdu s holkama z plavča a taky nevim jak to vyjde.Teda řešily jsme to se Zuzkou a Lucka se ozvala, že by jela taky.Co ty Evi vlastně,přidala by jsi se taky?Ale i s Verčou by to už asi bylo moc a jak jsi určitě pochopila, tak se všechny trochu bojíme Honzíka :grinning: :grinning: :grinning: Já na pár chat k pronájmu koukala, ale je to drahota!!! Ale já nechci být celé léto v Praze, Petr má dovču jen začátkem června a v září, takže nic moc!

Řekla bych, že se Vašík krásně unavil na čerstvém vzduchu a pak při hraní s klukama. Mě Ondra taky hned vytuhnul, ještě před 19hod. :grinning:
18. únor 2009 ve 20:32  • Odpověz
Ty jo teď dávají reklamu na MC Donalda...dala bych si ten křupavý hermelín :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2009 ve 20:34  • Odpověz
my jdeme koukat na 2 :wink:

míšo- ty Lázně Bohdaneč by taky ale šly ne?
18. únor 2009 ve 20:37  • Odpověz
zítra taky na něco mrknu okolí Pardubic teda jo? a cena?
18. únor 2009 ve 20:37  • Odpověz
autor
Baru, takovou prasárnu :grinning: :grinning: :grinning: hmmm sangrie :dizzy_face:
s chatou souhlasím, škoda, že je nás tolik:slight_smile: k nám na chalupu se vejdem 3+děti, ale 4 už je moc:frowning2: já se Honzíka nebojím, Venda se nedá :grinning: :grinning: :grinning:

Olííí, nekoukám, co tam je?

Zuzííí, co máš ze zádíčkama? hele prozraď mi, kdy budem mít ms?já si to nepíšu a nevím, jestli příští nebo přes příští týden :zipper_mouth:
18. únor 2009 ve 20:41  • Odpověz
Ty pardubky jsou strašně drahý!!!našla jsme ve Vysokém Mýtě toto...zkuste hledat taky něco, já na to nejsem moc dobrá :grinning: :grinning:

http://www.tosovsky.penzion.com/?cap=6711

http://www.ubakalare.penzion.com/ubytovani.htm
18. únor 2009 ve 20:42  • Odpověz
dvojčátko moje za 12-14 dní :grinning: :dizzy_face:
18. únor 2009 ve 20:43  • Odpověz
Vysoký Mýto máme na trase Lešany - Lázně Bělohrad :grinning:

Na dvojce je slavností zahájení šampionátu v Liberci - trapní - Neumannová , Topol ani primátor neumějí anglicky, to tam odkoktali, zase ostuda. No a nakonec sice super skupina, ale zahraniční - mi to přijde divný teda, když jsme v ČR, to jich tu máme málo... :frowning2:
18. únor 2009 ve 20:44  • Odpověz
tyvole 600 za noc jo? :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: to je drsný :grinning: to ani nemám ponětí kolik co stojí :sweat_smile:
tak možná radši rozbalíme stany na zahradě né? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
18. únor 2009 ve 20:44  • Odpověz
Oli manža s Tvým příspěvkem naprosto souhlasí :grinning:
18. únor 2009 ve 20:45  • Odpověz
hele kolik by nás teda bylo? jsem dostala nápad, ale asi blbej
18. únor 2009 ve 20:45  • Odpověz
Evi my se domlouvaly hlavně se Zuzkou a přidala se i Lucka. Jenže ta má problém s odvozem, musela by jí vézt jedna z nás a to nevim zda by se dalo i s krámama pro kluky pobrat. Tak nevim :grinning:

Leda že bych se k tobě na chajdu vtírla já :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kde jí vlastně máte?
18. únor 2009 ve 20:46  • Odpověz
Zuzo a to je nejlevnější, Pardubky byly 1300,- a výš :angry: to jsou hrozné ceny!!proto říkám, ať juknete vy...
na čt 2 koukat nebudu na trapáky :sweat_smile: :grinning:
18. únor 2009 ve 20:46  • Odpověz
Oli, jakej???No já nevím od 4 do 6 rodinek
18. únor 2009 ve 20:47  • Odpověz
autor
Dvojče moje milovaný, dík za odpověď:grinning: jsi moje spása :grinning: :grinning: :grinning: jsem se lekla, že příští týden :grinning: :grinning: :grinning: né, že by to nebylo jedno :grinning: :grinning: :grinning:
Olííí, tak to ani telku zapínat nebudu :grinning: :grinning: :grinning: jakej nápad?

já stanovat nebudu :grinning:
18. únor 2009 ve 20:48  • Odpověz
autor
Baru, klíďo se vtírni:slight_smile:
18. únor 2009 ve 20:49  • Odpověz
Holky dobrou :wink: zítra
18. únor 2009 ve 20:49  • Odpověz
autor
Mišííí, dobrou :dizzy_face:
18. únor 2009 ve 20:50  • Odpověz
No naši mají velkej barák :grinning: :grinning: :grinning: ale tolik se nás tam asi nevejde (ledaže bych je poslala na Moravu bydlet na víkend) :grinning:
18. únor 2009 ve 20:50  • Odpověz
autor
pošli je na Moravu:grinning:
18. únor 2009 ve 20:51  • Odpověz
autor
a jestli maj zahradu, tak Zuzka bude stanovat :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2009 ve 20:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.