• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
hurááááá :grinning:
18. únor 2009 ve 21:21  • Odpověz
Jééééééé co jsi to tady udělala???? :grinning:

Ten domeček je super, líbil se mi na vašich fotkách. Do vany má pár kravinek, ale něco by to taky možná chtělo.
18. únor 2009 ve 21:23  • Odpověz
autor
tak mám tu manžu, mizím :grinning: brou noc :grinning:
18. únor 2009 ve 21:24  • Odpověz
Dobrouuuuuuuu všem teda :slight_smile:
18. únor 2009 ve 21:26  • Odpověz
autor
dobré ranko:slight_smile:

paní "opravila" své hodnocení a tvrdí, že lžu :sweat_smile: ta to asi opravdu nemá v hlavě v pořádku :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2009 v 08:36  • Odpověz
Eví paní je fakt mimo - dopiš tam, že pro případné zájemce můžeš přeposlat vaši korespondenci a uvidí se kdo lže :grinning:
19. únor 2009 v 08:52  • Odpověz
autor
Olííí :grinning: :grinning: :grinning: bych pak furt jen přeposílala ty její bludy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2009 v 09:00  • Odpověz
Bré ránečko:slight_smile:

Tak my už stihli jít s Péťulkou v 9 na procházku a teď mi spinká v kočárku:dizzy_face:

Koukám,že evička večer řádila:grinning:

prej já budu spát se Zuzkou,pokud nebude chtít stanovat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to sem se nasmála:sweat_smile:
jasně,že se mnou:grinning: dvojčátka musejí spát spolu:grinning:

hele ta paní je divná teda,takovej boj,zkopči co přesně napsala ta svíčka
19. únor 2009 v 09:51  • Odpověz
autor
ahoj lásečko moje :dizzy_face:
jsem psala administrátorovi o stažení hodnocení, tak uvidíme:slight_smile: na ní už nereaguju, je to zbytečný :sweat_smile:
19. únor 2009 v 09:58  • Odpověz
19. únor 2009 v 10:00  • Odpověz
tak pak napiš jak to dopadlo ju:dizzy_face: doufám,že už budeš mít klid a bude zase dobře:dizzy_face:

chtěla bych si udělat kafe,ale malej spí v tom kočárku,tak musim počkat až se vzbudí:grinning: ale už to bude asi brzy:dizzy_face:

tak já jdu zatím poklidit,abych tu měla na něj místo,ještě jsem neuklidila to naše letíště:grinning:
19. únor 2009 v 10:04  • Odpověz
Ahojky
Tééda, já tipovala na roztažení stránky Zuzu a ona Eviška :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
Evi, ta paní je asi celkem cholerik, když furt útočí, ta musí být úplně nepříčetná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: kravka jedna, jí ta mateřská asi leze na nervy už :grinning: :grinning: :grinning:

Já taky raději budu jíst kořínky a pít vodu z kaluže, než stanovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Holky Daník mi ráno snědl 2 krajíce chleba a ne malý!!! :confused: Pažrout :sweat_smile:
19. únor 2009 v 10:13  • Odpověz
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to je na všechny Tvý příspěvky Mišul :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
19. únor 2009 v 10:17  • Odpověz
autor
Mišííí, jsem nečekala, že mně podpoříš v boji proti stanování :grinning:

mně je jedno jak to dopadne :pensive: , ale fakt jsem jí asi hodně zvedla mandle :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: , ale fakt mně pobavilo, že si mně dala do zakázanejch účastníků :grinning: :grinning: :grinning: jako bych od ní ještě někdy něco chtěla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2009 v 10:18  • Odpověz
autor
Mišííí, tys Daníkovi nedala večer najíst? :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2009 v 10:19  • Odpověz
Zuzo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Holky on teď moc nejedl, asi kvůli zubům, včera za celý den snědl tak 1/2 co normálně a dnes ráno tohle, to nás tu dnes vypapá :grinning: :grinning: kadil normálně, včera zase totál řídký..ale pořád teda strááášně slintá!!!!!!!

Evi, jj to mě taky pobavilo, aby sis náhodou nemohla něco objednat a zase jí nadzvednout mandle :grinning: :grinning: je fakt praštěná
19. únor 2009 v 10:23  • Odpověz
sem si odnesla konvici do ložnice a uvařila si kafe :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: on ještě spí :confused: :confused: :confused:
19. únor 2009 v 10:24  • Odpověz
Jo a stanování...jsem moc zhejčkaná a stanování teda fakt nee :stuck_out_tongue_closed_eyes: škvoři, havěť, spacák...néé, to fakt není pro mě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. únor 2009 v 10:24  • Odpověz
autor
no třeba bych ještě mohla potřebovat nějaký dětský hadříky na mytí oken :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no a teď teda nevím, kde to koupit :grinning: :grinning: :grinning: , když u ní nemůžu :grinning:
19. únor 2009 v 10:25  • Odpověz
autor
Mišííí, souhlas se vším o stanování :pensive: :grinning: hlavně ta havěť :grinning:
Zuzííí :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2009 v 10:25  • Odpověz
Evíí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: teda tohle, kdyby četla, tak si tě asi už najde a zadusí :grinning: :grinning: :grinning:

No a úplně si představuju, jak vylezeš ráno ze stanu, brzo ráno..je celkem chladno, tráva mokrá, no a natož třeba čistit zuby v rybníku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jéjé, to jsou hrozný představy :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2009 v 10:27  • Odpověz
autor
Mišííí, nojo ona má mojí adresu :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: bojim bojim :grinning:

brrrr, zuby v rybníku, studená a mokrá tráva :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a do toho hmyz :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2009 v 10:29  • Odpověz
No jo vlastně, když Ti to posílala... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a ona je z Phy???
19. únor 2009 v 10:30  • Odpověz
holky my stanování milujeme :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: žádná hevěť ve stanu neleze :sweat_smile:
Není nic krásnějšího než se brzy ráno probudit,jít si koupit čerstvý křupavý rohlíčky,zeleninku a salámky a sýrečky,rozložit stoleček,uvařit si kafe a nasnídat se za krásnýho prosluněnýho rána v přírodě :dizzy_face: :dizzy_face: :sweat_smile:

my jsme včera celej den nekakali:grinning: to bude nálož dneska :sweat_smile:

pažrout,to je slovo :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
19. únor 2009 v 10:32  • Odpověz
autor
není, z Prdelákový lhoty je :grinning: :grinning: :grinning: by se v Pze stejně Stratila :grinning: :grinning: :grinning: by si nezvládla zaplaDit jízdenku :grinning:
19. únor 2009 v 10:33  • Odpověz
v žádnám rybníku ty prďane :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: v krásných nových čistých umývárnách :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

my si dycky kemp dle požadavků vybereme na netu než někam jedeme víš :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2009 v 10:33  • Odpověz
zuby v rybníku :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
19. únor 2009 v 10:34  • Odpověz
autor
brrrr umývárny :sweat_smile:
jídlo v přírodě zvládnu, když mám židli a stůl :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2009 v 10:34  • Odpověz
ten my bereme dycky :grinning: takovej rozkládací :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2009 v 10:35  • Odpověz
holky nevíte o co přicházíte :grinning: taková romantika :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
19. únor 2009 v 10:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.