• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
Baru, má rýmu jako prase:frowning2: nějak jsem Ti nestihla písnout, jsem včera místo plavča spala :sunglasses:
Zůzo, jak flákaj?celej den tu dřepím a nikde nikdo :grinning: kecám, byli jsme venku :grinning:
17. říj 2008 v 16:49  • Odpověz
no dyť to říkám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
to já tu dřepím celej den a čekám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Vašíčkovi posílám vééélikou pusinečku na uzdraveníčko :fearful: :dizzy_face:
17. říj 2008 v 16:51  • Odpověz
autor
Baru, Ty máš Ty narozky, viď;:slight_smile:Tak vše nejlepší, krásně si ty kulatinky užij:slight_smile: pak mi povíš, jak se cítíš:grinning: To abych věděla, jak mi bude za necelýho půl roku:grinning: :grinning: :grinning:
17. říj 2008 v 16:51  • Odpověz
autor
když Vendovi se venku líp dejchá a nemá nudli u nosu, doma za ním běhám s kapesníkem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. říj 2008 v 16:52  • Odpověz
Evi- ať se Vašík brzy uzdraví, my jsme z toho už skoro venku, ale trvalo to týden :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Míšo- ty hezky odpočívej, ať jsou očička dobrý, moc je nenamáhej :wink:
Zuzi- tobě ať je líp, a to zatracený krvácení už skončí.
Co volby, jdete volit?
My byly včera na kontrole na dětské neurologii, pí. dr nás chválila, že máme dobrý míry, i že jsme byly nejšikovnější z dětiček stejně starých, tak mi udělala radost, akorát tam jdeme za půl roku na kontrolu :slight_smile:
17. říj 2008 v 16:59  • Odpověz
autor
u nás volby nejsou, takže nejdu:grinning:
Kačenka chodí na neurologii? :confused: to je dobře, že je vše ok:slight_smile:
17. říj 2008 v 17:03  • Odpověz
jen kontrola, jak jsme chodily na rehabilitaci :wink:
kačka vám napíše- ,lůlmnn.opojl....k,- :dizzy_face: :dizzy_face:
17. říj 2008 v 17:06  • Odpověz
ahojík,

Miško, doufám, že očíčko bude brzo ok a uvidíš jak rys :slight_smile:
Jani supr, Kačenka je šikulka.
Baru, gratulace k narozkám.

Holky my byli na kyčlích a ještě nemáme jadýrka, tak za dva měs kontrola.
17. říj 2008 v 17:07  • Odpověz
Ahoj kočky
Tak dnes na kontrole vše OK!!!Dr.říkala, že kdyby to nevěděla, že to ani nepozná, že byl nějaký zákrok!!!
Mám vyndané to pravé sklo z brýlí, ale vidím blbě, nestáhl to na nulu, ale tak typuju dioptrie a půl, takže vidím, jak byste si vzali cizí brýle :grinning: no musím to vydržet, další KO je ve čt, pak mi budou dělat brýle, takže při dobrým je budu mít až další pondělí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :frowning2: to je fakt super

PC je asi v pořádkůůůůůů :dizzy_face: :dizzy_face: byl tu P.kámoš, vše přeinstaloval a běží to krásně a antivirák nic neukazuje, tak snad dobrý

Zuzi, tak to jde rychle s tou operací :dizzy_face: už abyste byli doma zpět!!!!!!

Baru vše nej!!!!!!!!!!

My volit nepůjdeme, ještě jsme to ani nerozbalili :sweat_smile: teď slyším v TV, že je to dnes :grinning: ani nevím koho, jsou to hovada
17. říj 2008 v 17:08  • Odpověz
autor
ahááá, to vím:slight_smile: jen mi to nedocvaklo:grinning:
Vašík by Kačce odpověděl, ale zrovna se snaží dohnat Micku:grinning:
17. říj 2008 v 17:08  • Odpověz
autor
Olííí, to neva, my je taky neměli:slight_smile:, ale teď už jo:grinning:
Mišíí, tak to je fajn, že kompík už je zdravej:slight_smile: no jak se člověk cítí s cizíma brýlema zatím naštěstí nevím:grinning:
17. říj 2008 v 17:11  • Odpověz
jéééééééééééééééééééééééééééééééééééééé vy jste tadyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy a já jdu zrovna ven joo????????? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: dostanete do držky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Kačence držím palečky,aby vše bylo v pořádku :dizzy_face:
Barunce vše nej nej nej k narozkám :dizzy_face: hodný a spokojený miminečko a spousty lásky :dizzy_face:
Mišuláčku super,že je docela dobře né? :sweat_smile: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: bude dobře :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: milion pusineček tobě a nenamáhej očičko :zipper_mouth:
Eviško :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Oloušku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

holky potřebuju co nejvíc rad :cry:
holky teď mě volal jako můj nevlastní otec,který se od narození nebyl na malýho podívat,pač je ve složitý životní situaci,což chápu jako,nemá peníze,ukradli mu auto,nemá pomalu kde bydlet,ale na hospodu to má,že jo a že by se stavil nebo zeptal na malýho to ne a teď mi volal a říkal,Zuzko tys mi jednou říkala(cca rok) že když budu potřebovat,tak,že mi půjčíš peníze......já našel to auto,je bez kol,beze všeho a potřboval bych půjčit a já říkám kolik?A on tak 8-12000 sem říkala cože???A on,no,já,ale budu vďečnej za každou korunu a že se staví o víkendu!.....tak sem mu říkala,že má špatnej signal a že mu rozumim každý páty slovo,tak ať se staví a všechno mi řekne osobně,jenže on si jde jenom pro ty prachy,že jo,to je jasný,my ho nezajímáme!Tak a teď co mám dělat jako????????Půjčit mu?Když vím,že je bez peněz a bůhví kdy mi to vrátí?Nebo nepůjčit,ale co říct?Nebo půjčit jenom něco?Jako nevim co teď.Já ty peníze mám,ale budu je do budoucna potřebovat.Co mám dělat?
17. říj 2008 v 17:12  • Odpověz
autor
nepůjčit :zipper_mouth:
17. říj 2008 v 17:16  • Odpověz
Zuzi určitě nepůjčit :pensive: Máš dítě a nikdy nevíš,kdy se bude potřebovat např.na nový kočár,nebo se pokazí pračka a bude třeba nová,nevíš no a jako myslím,že taková nevratná půjčka,to zas nejste misionáři ne? Jak píšeš malý ho stejně nezajímá ....

Já nevím na co ty volby jsou,já to vůbec nechápu,tak na to házím bobek :sweat_smile:

Jaroušek má nové fotečky a mě se táááááááááák líbí :dizzy_face: :dizzy_face:
V zoo jak pase koníčky v kočárku to je božííí a ta poslední fotečka je úžasná :dizzy_face: :dizzy_face:
17. říj 2008 v 17:23  • Odpověz
Maru kujeme :wink:

Zuzi, taky jsem pro nepůjčit.
17. říj 2008 v 17:33  • Odpověz
Holky díkes :wink:

Zuzo, rozhodně nepůjčovat, komukoliv jo, ale v téhle situaci teda ne :angry: a co říct, nemám, jsem na mateřský beru necelých 8tisíc, nic jinýho vysvětlovat nemusíš...

Oli, fotky boží :dizzy_face: a jadýrka neřeš, máš kamarád je měl až v 8 měsících :wink: :wink: :wink: :wink:
17. říj 2008 v 17:52  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=1983110&vReferer=

Dobré ne?

Tak už se nedivím,že mi s Domínka vyšel černoušek,klidně mohl vylézt i trpaslík :grinning: :grinning: :grinning:
17. říj 2008 v 18:21  • Odpověz
no jo holky,jenže já vím,že on je zas moc potřebuje jinak by mě nevolal :pensive: já mu je nepůjčim a budu z toho v prdeli,pořád na to myslet,co asi dělá,že je bez peněz,že nemá co jíst,kde spí atd :pensive:
17. říj 2008 v 18:35  • Odpověz
Maru paráda, sakryš holčička jim není vůbec podobná :grinning:
17. říj 2008 v 19:12  • Odpověz
Holky díííííííííky za gratulace, jsem zasypaná dárečky a máme romantiku :grinning:
17. říj 2008 v 19:20  • Odpověz
jůůůůůůůůůůůůůůů Jájoušek je k sežrání :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. říj 2008 v 19:21  • Odpověz
Zuzo, Tvůj problém je, že jsi moc hodná, i na lidi, který si to vůbec nezaslouží :angry: mě zavolat, jen když chce prachy, tak s ním vyběhnu a nějaký výčitky svědomí....to teda absolutně ne :angry:
17. říj 2008 ve 20:13  • Odpověz
Maru- holčička hezká ale :dizzy_face: :dizzy_face:
Zuzi- taky bych řekla nepůjčit, jak říká Miška, řekni, že jsi na mateřský, sami potřebujete peníze, je to pravda. Mě volal zase bejvalej, taky o půjčení, a když volá mě, tak je to taky už těžký :stuck_out_tongue_closed_eyes: já mu nepůjčila, ale taky mi ho je líto, nebo spíš bylo, když vím, v jakej je sra****, mrzí mě to, ale mám to i doma zakázáno :confused:
Baru- taky přeju vše nej, já ci taky romantiku :dizzy_face: :dizzy_face: náš táta šel do hospody :confounded: :confounded:
Olí- neboj, to bude dobrý :wink:
HOlky co Vladunka, neozvala se holka jedna taky?
17. říj 2008 ve 20:24  • Odpověz
autor
ahojda:slight_smile:

Zuzííí, chápu Tvůj boj:slight_smile:, ozval se, pže potřebuje prachy, ty dostáváš almužnu-tj.taky potřebuješ peníze! kdyby nechtěl půjčit, tak na Tebe dál prdí a nevolá....Navíc je to nevratná půjčka :sweat_smile: hele jestli máš moc peněz a chceš někomu pomoct, tak si vyber nějakou veřejnou sbírku a pošli ty přebytečný peníze tam :grinning:

jani, psala jsem si s Vladunkou tuhle, prý se má nic moc, řeší penízky, bude se kvůli nim stěhovat k rodičům:frowning2: a řeší rozvod a péči o Klárku...prý se brzo ozve( doufám, že se na mně nebude zlobit, že jsem to vyzvonila...)

mně z tý stránky taky vyšel černoušek, teda spíš míšeneček :grinning: a to teda nevím, kde to vzalo, pře jsme oba světlovlasí :grinning: a opálený asi jako řiditelé vápenky :grinning: tak nevím, kdy mi Venda ztmavne? :grinning: :grinning: :grinning:
18. říj 2008 ve 13:32  • Odpověz
Ahojky
Teda dnes je krásně :dizzy_face: takový podzim, to je luxus :grinning:

Jani, co Katuška se spaním, lepší se to???U nás je to už dost dobré, doufám, že to nezakřiknu!!!Přes den spí 3x po 30 min.už i doma, ale musím uhoupat v postýlce, jinak v kočáru pohoda.Večer dáme do postele, on vstává, volá, ale nikdo tam nejdeme a tak většinou do půl hodky usne sám, tak snad to tak zůstane, v noci spí super, jestli k němu jdu 2x, je to moc!!!!
18. říj 2008 v 16:05  • Odpověz
Evi- myslím, že Vladunka nebud naštvaná, neboj!! Určitě je ráda, že si vzpomeneme :wink:
Míšo- my uspáváme třeba na 3x, uspím, jakmile odejdu začne křičet, takže se třeba 3x vracím a chovám, ale v noci to docela taky jde, lepší se, tak doufám, že to bude dobrý!!
18. říj 2008 v 16:38  • Odpověz
ahoooj holky,

byli jsme dnes v Ikei. Jupí. Akorát jsem teda totálně k.o. A Jájovi jsme koupili krokouše plyšovýho, ale nevím jestli mu ho nezabavím :grinning:
18. říj 2008 v 19:33  • Odpověz
čauky

Olí toho krokouše máme taky :grinning: Tom ho musel za každou cenu vzít,tak tu leží na koberečku u postýlky a čeká,ale jako občas si tu lehne na zem T a muchluje se s ním :grinning:

Miško co očko??už lepší?

Já chci umýt okna,ale holky mě odrazujou,že bych prej neměla :frowning2: jenže jako já přes ně nevidím už :pensive:
Jak se tu staví...je tu hroznej prach na těch oknech :frowning2:
19. říj 2008 v 11:14  • Odpověz
míšo- vše nej k svátku, hlavně hodně zdravíčka :slight_smile: datluju jednou rukou, mám kačku na klíně, tak sorry za gramatiku..
n b v f hzhg- kačka taky přeje :grinning:
19. říj 2008 ve 12:06  • Odpověz
a joooo Míško vše nej nej k svátku,hlavně zdravíčko....na očičko :wink:
19. říj 2008 ve 12:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.