• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Zuzo neusne :grinning: :grinning: usne Ti až kolem třetí :sunglasses: schválně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Oli, jakou mašinu máte????
19. únor 2009 v 11:21  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: tak díky za názory :grinning: :grinning: :sweat_smile:

Olí nene v kočárku nikdy
19. únor 2009 v 11:25  • Odpověz
autor
Olííí, nikdy v kočárku neřval :wink: vidí Jája z kočárku? není mu teplo/zima?třeba mu vadí, že je nabalenej :sweat_smile:
19. únor 2009 v 11:28  • Odpověz
Eví vidí, no možná to teplo jedině, zkusím ho obléct míň a běda mu. Jak ho mám pak větrat na čerstvém vzduchu :angry:
19. únor 2009 v 11:35  • Odpověz
autor
tak Venda už je skoro 15 minut vzhůru :sweat_smile: asi se dost prospal v noci a včera na prochajdě, tak už do konce týdne spát asi nebude :grinning:
19. únor 2009 v 11:50  • Odpověz
Eví :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2009 v 11:54  • Odpověz
autor
jo ozvala se paní z technické podpory MMB :grinning: prý nevidí žádné negativní hodnocení :sweat_smile:
19. únor 2009 v 11:55  • Odpověz
Olí, hezkej stroječek..nám se taky motorky líbí, ale už bychom ještě motorku neutáhli a hlavně bychom se jeden nebo druhej na tom zabili, stačí, že jsme magoři v autech :sweat_smile: Jinak kluci, co s nima P.dělal, jak se rozhádali, tak jezdili taky po Rakousku a různě po dovolených a jak to líčili, tak jsem vždy záviděla..oni mají Guzziny..
19. únor 2009 ve 12:00  • Odpověz
autor
tak vyřešeno :sweat_smile: Na MMA to smazat nejde, tak ho změnili na neutrální :wink:
19. únor 2009 ve 12:04  • Odpověz
autor
ale mně už jde hodnocení změnit, tak má ode mně negativní:grinning:
19. únor 2009 ve 12:05  • Odpověz
autor
už se těším až na to přijde :sweat_smile: :pensive: to asi znova upraví moje hodnocení a napíše adminovi :sweat_smile:
19. únor 2009 ve 12:08  • Odpověz
autor
jsem měkota :pensive: dala jsem jí neutrální :zipper_mouth: já už další dohady nechci :sweat_smile:
19. únor 2009 ve 12:10  • Odpověz
autor
tak jsem si pokecala a jdu něco dělat :grinning:
19. únor 2009 ve 12:12  • Odpověz
Eví nebuď srabík, dej jí negativní.
19. únor 2009 ve 12:15  • Odpověz
Miško kuji, já se míň bojím, když jedeme spolu, když jede sám, tak mám dycky strach hroznej. On sice jezdí bezpečně, není to žádnej šílenec, ale bohužel spousta řidičů aut se k motorkářům nechová tak jak má....
19. únor 2009 ve 12:17  • Odpověz
autor
Olííí, budu srab :pensive: ona bude nas*raná i kvůli tomu mýmu neutrálnímu hodnocení :wink: a já už se s ní opravdu nechci dohadovat :wink:
19. únor 2009 ve 12:30  • Odpověz
Evi super,to se admini zachovali dobře viď?:dizzy_face:

zapomeň na ni,to bude nejlepší :slight_smile:
19. únor 2009 ve 12:35  • Odpověz
autor
jinak text v hodnocení je stejnej, to měnit nebudu :wink: jen je to v neutrálních hodnoceních :wink:
19. únor 2009 ve 12:35  • Odpověz
autor
Zuzííí, je :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
no možná tam budu nakupovat dál :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2009 ve 12:36  • Odpověz
19. únor 2009 ve 12:37  • Odpověz
Eví nojo, to je fakt. Tak už se na to vykašli a hlavně si nečti co ti napíše ještě :confused:
19. únor 2009 ve 12:37  • Odpověz
Holky tak malej už je unavenej, tak jsem ho dala spát doma a pořád mu to nejde usnout, pokňourává, tak asi má nějaké boleníčko.
19. únor 2009 ve 12:38  • Odpověz
autor
ok, nebudu to číst:grinning: stejně nikdy nevím, co tím chtěla říct :zipper_mouth: :grinning:
19. únor 2009 ve 12:38  • Odpověz
autor
Olííí, chůďa malej :frowning2: co mu může být?zoubky?bříško?
19. únor 2009 ve 12:39  • Odpověz
Olí- hezký motorčičky :dizzy_face:

no jak jste se bavily o stanování tak já taky rád, ale s Kačkou bych nejela ještě teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: a co teda hledáme, tak se pojďme dohodnout, a každá se po něčem podíváme- takže kde? za kolik? pokoj 1-2 lůžk, vaření - nevaření? :confused:

Zuzi- mě Kačka taky vypekla, už jsem vytvořila jakýsi rituál, jak byla nemocná a ted jsme šly ráno na neuro a usnulal mi v půl 11 cestou zpět a do čtvrt na 12 spinkala, tak mi taky udělala čáru přes rozpočet, chci ji taky zkusit dát spát v půl 3, tak jsem zvědavá, když usne ¨dýl, bude strašit v noci dlouho, a když neusne, tak od půl 12 do večera nevydrží to bude horor :confounded: ¨jinak paní dr. nás pochválila, akorát jí mám upravovat nožičky, trochu je vybočuje když stojí, a na doma nemám dávat botičky, až bude chodit kolem nábytku a to kotníčkový sandálky, ne bačkůrky obyč. a ty máme, takže je můžu dát do kojenáku, prý to chce pevný, aby se jí rovnala ta nožička :confused:

jinak bazenek pořád nic, paní stále nereaguje na e- mail, ale nebyla od so ani na MMB, tak snad je na horách, nebo tak něco a dojde to, jeslti ne, tak budu narychlo shánět bazen zase :pensive: a došly mi další kalhoty z MMB a dobrý,trochu kratší nohavice, ale v létě k žabkám, to snad tak nevadí, ne? a vyhrála jsem další v aukci za 150,- vypadají hezky, kapsáče, už je paní posílá, tak jsem na ně zvědavá.
19. únor 2009 ve 12:40  • Odpověz
Jani hoja:slight_smile: mě malej neuděla čáru přes rozpočet,dala jsem ho spinkat normálně :wink: jen jsem se divila,že spinká tak dlouho :grinning: :dizzy_face:
19. únor 2009 ve 12:42  • Odpověz
Eví myslím, že zoubky. On i v noci kňoural podvakrát ze spaní a dnes měkčí hovňousek, no už by bylo na čase, velkej Jarouš měl zuby v 8 měs. a 3 týdnech, to je za chvíli :grinning:
19. únor 2009 ve 12:44  • Odpověz
Jani to je mor, že to nakupování na MMB a MMA, Jájouš už má na příští zimu dvě bundy :grinning: , tak se ted krotím, ale objednala jsem mu novou jarní od Wolfa a taky suprový punčošky :grinning: :grinning: :sweat_smile:
19. únor 2009 ve 12:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.