• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Á že by Janina byla další podvedená :confused:
Eví, je to určo lepší ustoupit a neprovokovat, víš co se říká"chytřejší ustoupí, blbec..."takže chápu, že jsi to napsala neutroš :wink:
Tak já už pekelně dlouho nic na MMB nekupovala, máme toho 3 prd..., máma a tchýně pořád něco kupují, takže mi toho tolik leží ve skříni a nenosíme to!!!
19. únor 2009 ve 13:40  • Odpověz
Jo a jinak jsem měla po dlouhý době puštěný sama doma a bavily se tam o tamponech, Dr říkala, že ženy, který netrpí na záněty jak poševní, tak močáku, mohou tampony v pohodě nosit pořád, když si ho tam prý dokáží dobře dávat :grinning: a hlavně často mění...jinak se moc k pravidelnýmu nošení nepřikláněla, neboť je to nehygienické, krev zůstává nasáklá v tamponu, který je vlastně ve sliznici a množí se bakterie, které mohou způsobovat zánněty až v tom močáku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. únor 2009 ve 13:47  • Odpověz
Mišul tak pošli něco :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:

Jani určo to bude v poho,se ozve:slight_smile:

tak Dámy Péťulka usnul ve čtvrt na 3 :grinning: :dizzy_face: máte smulu :grinning:
19. únor 2009 ve 14:35  • Odpověz
Zuzí no vidíš jakého máš andílka. Náš je od třičtvrtě na dvě vzhůru, takže půjde ještě jednou spinkat, pr do večera by to nedal a já taky ne :grinning:
19. únor 2009 ve 14:55  • Odpověz
holky přišly nám krásný punčocháče s krtkem :slight_smile:
19. únor 2009 ve 14:55  • Odpověz
mám mám,já vím,že jo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: je strašně moc hodňoučkej od samýho narození :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jůůů krtečky já rád :dizzy_face: :grinning:
19. únor 2009 ve 14:58  • Odpověz
a mě kačka usnula ted, ale dávám jí půl hodiny a budíček, nebo nebude spát večer zase :stuck_out_tongue_closed_eyes:
včera noc děs, už je zdravá, tak asi zase zavedeme drezuru, hrozný :confounded: byla vzhůru v půl2, v půl4, a pak snad kažodu hodinu a půl já ráno oči jako angorák, náladu jsem neměla, to teda ne!!!

Olí- taky z mMB ty punčochy? je to mor, ale je to tam levný :dizzy_face:
19. únor 2009 v 15:02  • Odpověz
19. únor 2009 v 15:11  • Odpověz
autor
než vás dočtu, tak jsem Vám chtěla říct, že ta sviňská slepice mi opět změnila hodnocení na negativní, tak jsem znovu požádala o změnu :sweat_smile: a jestli mi vyhověj, bude mít negativní, aby mi to nemohla změnit :sweat_smile: Měla jsem poslechnout Olí :sweat_smile:
19. únor 2009 v 17:39  • Odpověz
autor
takže sic moudřejší ustoupí, ale blbec vyhrává :sweat_smile:
19. únor 2009 v 17:40  • Odpověz
Evííí :confused: :confused: :confused: paní je fakt mimo, že ji to baví ty jo
19. únor 2009 v 17:43  • Odpověz
autor
jsem blbá, jsem si neuvědomila, že ona to zas může změnit :sweat_smile: , když jí frknu negativ, tak musí poprosit admina, ale možná budem zas tam, kde jsme byly :sweat_smile: , kdy¨ž vyhověj i jí :sweat_smile:
opravu je na hlavu :sweat_smile: se doma asi nudí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: bo co
19. únor 2009 v 17:50  • Odpověz
Eví se na to vyprdni fakt
19. únor 2009 v 17:53  • Odpověz
je to amina
19. únor 2009 v 17:53  • Odpověz
autor
uvidím, co mi zítra odpověděj ....přijdu si jako blázen :sweat_smile:
19. únor 2009 v 17:57  • Odpověz
ježiš to je pinda!Normálně jí to napiš,že je pinda :rolling_eyes: :sweat_smile:
19. únor 2009 v 18:12  • Odpověz
to je teda blbá ta ženská, mě taky pořád neodpovídá

normálně jsem Kačuli udělala k večeři žemlovku že nemusí mít pořád masíčko a ta opice to ochutnala a vyplivla to a moje práce je vniveč, nechce to jíst, tak jsem jí dala skleničku kupovanou a snědla pár lžiček, tak doufám, že¨se nebude budit hlady, nedomluvila se s vaším Petíkem, Zuzko? :confused:
19. únor 2009 v 18:36  • Odpověz
Teda ta ženská je ale pička :angry: :angry: :angry: :angry: a ta janina taky, to jsou asi nějaké příbuzné :angry: :angry:

My byli odpo nakoupit a pak zase s malým pěšky, to je bezvadný, obejdeme jednu ulici a 45 min.v čoudu :grinning:

Teď se kluci koupou a já v 8 vyrážím cvičit, ale nějak mě bolí hlavinda, Olí to na mě hodila :pensive:
19. únor 2009 v 18:45  • Odpověz
Míšo tak hezký cvíčko, ty jo já bych byla líná v 8 jít cvičit teda, jsi dobá, že se zatím držíš, jen tak dál!! :wink: :slight_smile:
19. únor 2009 v 18:56  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Mám dvě novinky...
1. Martin požádal tu mrchu o ruku a bude svatba.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. Vladěnka s Klárkou pojedou na dovolenou :grinning: :grinning:
20. únor 2009 v 08:31  • Odpověz
Dobré ráno,

Vladůůůůů ahoj, na Martina se vykašli, je to blbec :angry: a vy si s Klárkou užijte dovolenou!!!!!!!!!!!!!!! A jak se jinak mááte holky????

Mě za chvíli dorazí na návštěvu spolužačky, tak tady budu později a nebo až večer :slight_smile:
20. únor 2009 v 08:44  • Odpověz
Máme se celkem dobře..Klárka má prázdniny a já dovolenou,takže si užíváme :grinning:
Takže tak..Máme se asi pořád stejně..
A co vy??
Dívala jsem se na vaše zlatíčka..jsou roztomilý :dizzy_face: :dizzy_face:
20. únor 2009 v 08:49  • Odpověz
autor
dobré ranko :dizzy_face:
vladěnko, kam pojedete s Klárkou na dovču? :slight_smile: a s bodem jedna si nedělej hlavu :grinning: pán asi má kvanta peněz, když chystá 3. svatbu :grinning: :grinning: :grinning:

Jani, neboj, jestli na MMB nebyla, tak třeba má problémy s netem nebo něco:wink:
20. únor 2009 v 08:49  • Odpověz
Ahoj Evi,pojedeme opět do Itálie..Chtěla jsem do Chorvatska,ale asi až bude Klárka starší..ted pro ní bude lepší písčitá pláž..
Pro 3lidi s plnou penzí za 13tisíc..snad to nebude nějaká ruina :sweat_smile: :sweat_smile:
20. únor 2009 v 08:54  • Odpověz
Vladu tak to budete mít super dovču. U nás moře s prckem zatím nehrozí :grinning:
20. únor 2009 v 09:04  • Odpověz
jsem změnila foto :grinning: nevěděla jsem jak na to :sweat_smile: :sweat_smile:
A máte tady nějaké novinky maminy??
20. únor 2009 v 09:05  • Odpověz
autor
jůůů Vladu, má novou fotku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a kdy jedete? a kam přesně?
my taky jedem do Itošky, koncem srpna :dizzy_face:
20. únor 2009 v 09:06  • Odpověz
Vladu sluší ti to :slight_smile:

Nějaké žhavé novinky mě asi nenapadají. Jen že Verča-Niky už má Kubíčka :slight_smile:
20. únor 2009 v 09:09  • Odpověz
Jo Evi??Budete cestovat,super :dizzy_face: My jedeme 12.7...je to Misano Adriatico..je to nějaká pražská cestovka..Ubytování v plážovém domě..jedeme busem..Se ták moc těším :dizzy_face:
No jo fotečka..
focený minulý týden na jedný Tesco párty :grinning:
20. únor 2009 v 09:09  • Odpověz
autor
hmmm, tesco party:grinning:
to věřím, že se těšíš:slight_smile:
mně taky novinky nenapadaj :sweat_smile:
20. únor 2009 v 09:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.