• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
a Evi kam jedete vy přesně??
20. únor 2009 v 09:14  • Odpověz
autor
san benedetto del tronto :grinning: :grinning: :grinning: zhruba střed itálie, východní pobřeží :grinning:
20. únor 2009 v 09:20  • Odpověz
aháááá...to my vůbec nic neříká,ale určitě tam bude krásně :grinning:
20. únor 2009 v 09:22  • Odpověz
Ahoooooooj Vladů...a ostatní :grinning:
To je super, že jedete na dovču!!!!hele Martin asi není normální :unamused: takže bude zase za půl roku rovod, ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: blázen...
Tak dovču máš jo??A v práci je to pořád dobrý???

Jani, cvíčo mě nabíjí, je to mnohme lepší jít pryč z domova, kde trčím celý den, než sebou plácnout u telky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. únor 2009 v 09:29  • Odpověz
20. únor 2009 v 09:29  • Odpověz
autor
ahooojík cvičenko :dizzy_face:

ad kauza MMA:grinning: mám zpět neutrální hodnocení a té slípce(včechny slepice prominou za jejich urážku) jsem dala negativ, aby to zas nemohla změnit (teda je mi jasný, že si o to požádá :sweat_smile: )
20. únor 2009 v 09:39  • Odpověz
Ahoj Miško,jak je?? :dizzy_face:
20. únor 2009 v 09:43  • Odpověz
Hm, jakštakš, nuda, nuda..mateřská mě zrovna dvakrát nenaplňuje no :sweat_smile:

Evíí, dnes jedeme ke kámošce testovat Daníka a kočku :grinning: tak jsem zvědavá, jestli bude mít zase nějaký pupínky :fearful:
20. únor 2009 v 10:31  • Odpověz
Evi, to bude neverending story s tou paní :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. únor 2009 v 10:31  • Odpověz
autor
no doufám, že neverending nebude :sweat_smile: to by mně už asi kleplo :grinning:
držím palce při kočkotestu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
my jdem odpo k mámě, takže Venda bude lovit její kočku :grinning: spoň si ta naše odpočne:grinning: a ta jejich se protáhne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. únor 2009 v 10:57  • Odpověz
čááá:slight_smile:

docela dobrý né?
http://www.navysocine.penzion.com/default.asp?cap=3397

já sem dneska nějaká beználadová,tak mě nic neba :stuck_out_tongue_closed_eyes: ani sem chodit,tak dneska asi moc nebudu
20. únor 2009 v 11:09  • Odpověz
autor
to vypadá super Zuzííí :dizzy_face:
buď tu se mnou:slight_smile:pokusím se Ti zvednout náladičku :grinning:
20. únor 2009 v 11:13  • Odpověz
autor
ale z Phy je to docela daleko :sweat_smile:
20. únor 2009 v 11:17  • Odpověz
lásko děkuju:slight_smile: ale zrovna baštíme a pak musim dělat obídek pro nás i malýho,tak stejně není čas:frowning2:

ale dneska to je nuda,fakt nuda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. únor 2009 v 11:18  • Odpověz
20. únor 2009 v 11:24  • Odpověz
autor
tam by mohla Zůza, Olí a Janinka stanovat :grinning: :grinning: :grinning:
20. únor 2009 v 11:26  • Odpověz
Zuzo, krásný, ale pro nás skoro 3 hodiny cesty a hlavně se podívejte na to, že je již na léto plno!!!!!!!!!!!

Na Evču se jdu podívat teď
20. únor 2009 v 11:39  • Odpověz
Tak už mi návštěva odjela, bylo to nějak rychlý.ALe holky pospíchaly domu :unamused:

Koukám jak venku pořád sněží, je to děsný :confounded:

Evi neodepsala ti ta Veronika? Já zatím v emailu nic nemám :wink: Jsem zvědavá jestli to klapne.
20. únor 2009 v 11:47  • Odpověz
autor
Baru, nepsala, ale teprve jsem jí poslala sms :zipper_mouth:
20. únor 2009 ve 12:29  • Odpověz
autor
Baru, jukne na to odpo:slight_smile: teď jí honza spí, tak nemůže zapnout pc:slight_smile:
20. únor 2009 ve 12:41  • Odpověz
Tak u nás opět proběhlo uspání u Macha :grinning:
Evís máš u mě jedničku do notýsku :grinning: :grinning: :grinning: to je naprosto super, co jsi našla!!!!A my to máme spolu s Olí kolem 150km a Zuza 170km, tak to už není rozdíl, takže je to pro všechny tak nějak nastejno a cena taky není vůbec špatná!!!!tak co ostatní, měly bychom se asi domluvit co nejdřív, když vidím, že je už u ostatních na léto plno!!!!
20. únor 2009 ve 12:47  • Odpověz
autor
ooo to jsem ráda:grinning: :grinning: :grinning:
jůůůů to budu celý léto v luftu:grinning: tejden s holkama z plavča, nějakou dobu s váma, tejden v Itálii :grinning: juchuchůůůůůůů :grinning:
20. únor 2009 ve 12:50  • Odpověz
No to je dobře, ne...co v Pze v tom vedru!!!!

Holky, co máte odsávačku nalux, taky vám ty nudle lítají až do toho kusu, který nejde odendat????Mě to lítá až za ten vyndavací díl a pořád to musím vyplachovat celý :angry:
Jak dlouho mají prťata rýmu???My už 8.den a pořád taháme hustý nudle :confused:
20. únor 2009 ve 12:59  • Odpověz
Miško promiň já nekoukala na vzdálenost:frowning2:

holky já udělala malýmu květákovou polívku a on mi snědl poprvé celou mističku ani jsem nestíhala foukat!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jupíííííí já mám takovou radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. únor 2009 ve 13:31  • Odpověz
Zuzi, to musíš :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Vidíš, jak jsi dobrá kuchařka!!!!To je dobře, že papal!!!! :wink: :wink:
Já se zvencnu z malýho, spal jen 40min. :angry: a pak jsme leželi hodinu v posteli, já usnula :sweat_smile: a on se mazlil s medvědem a nic..ach jo, už zase s tím spaním zlobí!!!!!!
My za hodku jedeme ke kámošce tak až večer, pá
20. únor 2009 ve 14:23  • Odpověz
brý den,

dočtu posléze
Byli jsme:
1) na kyčlích - jádra konečně jsou
2) na rehabce - máme cvik na lezení
3) u obvodáka - hlava mě bolí od krční páteře- dostala jsem masáž od fešáka doktora a dvoje prášky a příští týden jdu na baňky a jehličky, bo co, pomooooc

Jo a malej dnes vstával v šest, usnul dopo až v deset na hodinku, a pak až ve dvě, tak jsem zvědavá do kolika bude spát. A v noci hrůza, asi zuby - spal s náma od tří v posteli, takže jsme vyspaní jako kr... pr se děsně roztahuje :sweat_smile:
20. únor 2009 v 15:00  • Odpověz
Eví to je krásný, ale stanovat nebudu, prcek je ještě malej. Hele a to pojedeme na víkend nebo jak?
20. únor 2009 v 15:05  • Odpověz
Jinak zdravíme Vladu,
Martin je "borec" teda, jsem zvědavá jak dlouho mu to vydrží...
Ty si užívej svobody :wink: a Klárinky.
20. únor 2009 v 15:07  • Odpověz
Dobré ránečko:slight_smile:

Dneska mě čeká krásný den :dizzy_face: jdeme na konzert a předtím ještě posedět :dizzy_face: se těším :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. únor 2009 v 08:37  • Odpověz
báááf,
Zuzo teda to se máš, jupí, to bude pařba :wink: :wink: :wink:
21. únor 2009 v 09:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.