• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
jupííí :dizzy_face:
21. únor 2009 v 10:06  • Odpověz
Dobré dopoledne :dizzy_face:
Tak co plánujete na dnešek maminy?
21. únor 2009 v 10:20  • Odpověz
Ajoj Vladu,

kluky jsem vystrčila na vzduch a vařím, peru, uklízím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2009 v 10:42  • Odpověz
ahojky,

tak my máme tatku pryč, kačka je u maminy a já mám volniíčko!!!!!!! :dizzy_face:
byla tu dopo kamarádka s klučíkem, tomu je rok, tak si pohráli a pak šla kačí k mamce, byly jsme s tou kamarádkou ve Futuru, koupila jsem si hezkou podprsenku, Kačí kartáček a pastičku, že si vyzkoušíme čistit zoubky, kartáček skoro 70kč, to je děs...

Zuzi- tak si to užijte dneska, a kdo vám bude hlídat, babí bude u vás?

Já přemýšlím, že dám kačí mámě v březnu, až bude jindra na horách, ale neívm, jak bych zvládla, kdyby tam byla na noc, šla bych taky někam docela, nebo zase řeknu, at u mě mamina spí :wink:

Vladu- a co ctitel? :dizzy_face:
21. únor 2009 ve 14:44  • Odpověz
čáááu:slight_smile:

tak už jsme bez mrňouska:slight_smile: a vyzvedneme si ho až zítra až pujdeme k rodičům na oběd:grinning: to je mejdan:grinning:

Jani Péťulka spí u tchánů:slight_smile: jsou od nás nejblíž,7.3 bude spinkat zas u našich,pač jdeme s tchánama na véču a bowling,slaví narozky:slight_smile:
21. únor 2009 v 17:09  • Odpověz
jo a holky já mám dneska fakt šťastnej den.Dneska jsem dostala od kamaráda nabídku,abych dělala pro americkou internetovou společnost pár hodin týdně jako přivídělek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: super né?!!! :dizzy_face: mám rádost:slight_smile:
21. únor 2009 v 17:11  • Odpověz
ještě si vsadit a vyhrát meloun a je to:grinning:
21. únor 2009 v 17:11  • Odpověz
a co je to za práci, nevzali by mě taky? :grinning: jakej byl koncert? já čučela na telku večer u toho si četla a byla na konovi, takže dobrý. ted jsme byly v tescu, pak u babči, chumelilo tady, bylo hezky, ale už přestalo, jdu udělat jídlo a kačí půjde spinkat, pak přijde brácha na návštěvu :wink:
22. únor 2009 v 11:03  • Odpověz
Zuzu napiš mi prosímtě jak jsi dělala tu květáčkovou polévku, takby bych jí zkusila kačce udělat. ted dělat kuřecí vývar, ale ten by mohla taky, ne, není tam koření, jen zeleninka, tak jí ho asi zkusím trochu dát, až se vzbudí...

nám večer přijede táta, hokly docela to doporučuju aby takhkle na chvíli odjel, nehrozí ponorka, a chvíle klidu taky neuškodí si myslím.
22. únor 2009 ve 12:17  • Odpověz
Ahojky

Zuzi, to je paráda, že jsi si taky odfrkla a šla mezi lidi!!!!Jak to zvládl Péťa přes noc??????

Jani, u nás ponorka nehrozí :sweat_smile: když je buď v práci nebo maká dole, já bych ho spíš potřebovala víc u sebe, aby zabavil malýho a měla jsme čas taky na své věci...

Já tu mám dnes mamku, to je paráda, v klidu jsme uvařila, nikdo se mi nepletl pod nohy...mamka mu dnes přivezla dětskou vrtačku http://detskyraj.mimishop.cz/detail.php?zbozi=849234 no z toho je max.unešenej, pořád bral Petrovu velikou a teď má svojí :grinning: on to stejnak bude technickej typ, traktory, auta, nářadí... :dizzy_face: :dizzy_face:
22. únor 2009 ve 13:12  • Odpověz
to je hezký, tak aspon si bude hezky hrát a maminka bude mít chvíli klid :dizzy_face: já měla včera kačí u mamky odpo a bodlo to, ale ještě teda nikde nespinkala, a Péťuláček taky poprvé ne? :confused:
22. únor 2009 ve 13:30  • Odpověz
jo myslí, že poprvé...já taky neměla malýho na noc pryč, jen já jsem byla na noc pryč, ale byl doma s taťkou, taky to budu muset už vyzkoušet :wink:
22. únor 2009 ve 13:33  • Odpověz
já taky, jeslti budeme mít rozlučku ve stejnej den,tak by kačí spala u mámy nebo máma u nás, nebo pak na svatbu, když budeme chtít být do večera, tak by s ní šla taky domů, ael neumím si to zatím moc představit, kačka chce pořád mě a mě by se po ní taky stýskalo :angry: ale je to za 3 měsíce, to třeba bude lepší!!
22. únor 2009 ve 14:28  • Odpověz
tak polívčička kačce moc chutnala sněla celou mističku kuřecího vývaru, napoprvé to je super!
22. únor 2009 v 15:31  • Odpověz
No jo, jak je nová chuť, tak to baštěj!!!!Já mám ve zdravé výživě koupenou kukuřičnou kaši, jsou to vlastně namleté kukuř.lupínky a zjemněné a tím zahušťuju, takže můžu udělat i hodně řídkou polívku a zahustit to tím, protože u těch tekutých vývaru jsou pak zlitý :grinning: A nebo v Globusu jsem koupila rýžovou kaši, tím lze taky zahušťovat
22. únor 2009 v 15:48  • Odpověz
kukuřičnou kaši jo, tak to se taky podívám u nás ve výživě, to budou mít asi všude, ne? a rýžovou kaši to jde i z té rýžové ze sáčku jak se dělají kašičky, ne?
dneska je tady zase živo teda, zuzula vychrupuje opičku :grinning: a ostatní jsou asi vzorný manželky a plní manželský povinosti :sweat_smile:
22. únor 2009 v 15:56  • Odpověz
báááf undatry,
já odpočívám :slight_smile:
22. únor 2009 v 17:13  • Odpověz
Jani, tuhle mám z Globusu http://www.apatykarka.cz/nestle-krupicka-detska-ryzova-190g-po-5-mes

a z té zdravé výživy je to kaše instantní Otesánek kukřično-rýžová, mají i pohankové...
22. únor 2009 v 17:45  • Odpověz
22. únor 2009 v 17:46  • Odpověz
Dobré ranko,

tak koukám, že se tady moc nekecalo, tak nemusim tolik dočítat :grinning:

Jaký jste měli víkend? My v sobotu měli AKCI kočárek, bylo to zase opravdu děsný.Koupit kočár fakt není sranda. Takže jsme to prostě vyřešili a objednali kočárek X-lander, taková ta hezká zelenkavá. Na netu vypadá barva děsně, ale v reálu je hezká. Tak snad budeme spokojený. Už jsem to fakt nechtěla řešit.

No a včera jsem byla s kámoškou u jedné vizážistky na studii o struktuře pleti a na líčení. Ozvala se mi na můj starý inzerát, kdy jsem na svatbu hledala vizážistku :grinning: Tak jsem se musela smát.Ale její služby jsem využila a byla jsem naprosto nadšená. Má přístroj, který vidí až do hloubky 3 vrstev pleti a je to síla se tak teda vidět. Pak nám dala různé rady a na závěr skvěle nalíčila. Fakt jsem se nepoznávala. Každopádně mě to tolik nadchlo, že se zkusim zapojit do jejího týmu a dělat to samé co ona. Tak jsem zvědavá :grinning: :grinning:
23. únor 2009 v 08:52  • Odpověz
Ahojky
Baru a kolik to stálo a kde má studio???
23. únor 2009 v 10:32  • Odpověz
Míšo tak líčení stojí 500 Kč. A když chceš konzultaci i s tím strojem, tak je to 1500 Kč. Jak jsem pochopila tak to je na 3 sezení, ale já to včera měla vše za jeden večer. Byly jsme tam s kámoškou, u ní doma a bylo to cca 3 hod. Jinak studio nikde není, jezdí se buď k té vizážistce domu a nebo k zájemkyni domu :wink:
23. únor 2009 v 10:54  • Odpověz
Ale ten přístroj mě totálně dostal, vždy jsem si myslela, že mám pleť smíšenou a mám jí totálně suchou. :confounded: A z toho mám kruhy pod očima. A mám velký pigment, takže bych neměla obličej moc vystavovat na sluníčku. Ovšem nejlepší na závěr bylo to líčení, fakt super! :grinning:
23. únor 2009 v 11:00  • Odpověz
Dnes je tu nějak mrtvo ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2009 v 11:13  • Odpověz
autor
dobré skoropoledne:grinning:

u nás víkoš nic moc :sweat_smile: v so jsme byli nakoupit a pak u tchánovců na "obědě" :grinning: :grinning: :grinning: , v noci Venda nespal a kňučel, asi ho bolej klofíky :cry: :cry: :cry: takže včerejšek jsme se poflakovali, Venda prospal 3!!!hodiny a pak večer nemohl usnout, takže usnul až v 22 :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,o půlnoci se vzbudil, tak jsem si ho vzala k sobě a spali jsme až do 9 :grinning: :grinning: :grinning: (to jsem ho teda probudila :grinning: ) a teď už zas spí :confused:
Baru, srázek dnes nemám, tak jestli jdeš pro ty fotky, tak se stav :wink:
23. únor 2009 v 11:33  • Odpověz
jé Baru to musí bejt vymakanej sroj,suchá a smíšená plet je sakra rozdíl teda :angry: to je dobrý!
my přišly z hudebky,už jsme konečně byly, jsme zdravoučký, kačule spí já jím a přijde mamina :wink:
23. únor 2009 ve 12:49  • Odpověz
Hm Baru to zní zajímavě, ale těch peněz :confused:

Evi, my taky klofáky :pensive: ale naštěstí v noci spí..podle mě stolička, má tu dáseň v tom místě tak strašně nafoukou :cry:

Mám super fotku, jak usnul na petrovi, za chvíli dám :grinning:
23. únor 2009 ve 13:16  • Odpověz
autor
Mišííí, já nevím, co se mu v tý pusině děje, on mně nenechá kouknout :sweat_smile: on si tam nacpe jazyk a já vidím prd :grinning: taky to tipuju na nějakou stoličku:wink:
teď mně teda poblil obědem :sweat_smile: , ale myslím, že to bylo jen ze zakuckání...no měla jsem, co uklízet :grinning: hlavněže jsem vytřela kuchyň, když spal :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: než jsem ho převlíkla a sklidila ten binčus, tak řval:mňam, mňam :grinning: :grinning: :grinning:
hele Mišutko, dáváš mu něco na to řidčí hovínko?

Jani, a co na tý hudebce děláte?
23. únor 2009 ve 13:37  • Odpověz
Evi, mě taky nenechá kouknout, já nakukuju, když bulí nebo když řve, což dělá často, že tu huláká, vyvalený oči a pusu dokořán..no na hovínko nic nedávám, on kadí třeba 3x za den z toho řidký je to jednou, pak jakštakš...včera jsem dělala test, protože se mi to už nezdálo, aby 14 dní měl pořád nařidlý, tak mě s hrůzou napadl lepek :confounded: tak jsem nedávala pečivo a dnes zase ráno řidký :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale měl hrozno a zrovna v tom řídkém šlupky, tak jestli to taky není po ovoci, to hrozno a jablko je plné vody...už fakt nevím, myslíš, že k zubům to může být takhle dlouho???
23. únor 2009 ve 13:44  • Odpověz
autor
Mišííí, tak u nás je to stejný :sweat_smile: jen u nás je obvykle hovňajs 2-3xda teďtak 3-c4x
mně zas napalo, že mu nesedí mlíko(beba3, ale ne ha), už máme koupený jiný:grinning:tak taky budu testovat :grinning:
no hrozno projímá :grinning: Venda má šťávu hrozny s jabkama :grinning:
jinak já mu občas dám hylak- to by mu nemělo uškodit,kdyby to bylo zbytečný :grinning:
23. únor 2009 ve 13:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.