• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Baru měla bych, ale tolik peněz za to nedám!!!To leda, až budu makat, to pak jo :dizzy_face:
No já si myslím, že když je máma nervní, že to rozhodně poznaji, ale já ani nejsem nervní, jen prostě nejsem šťastná, tak to by mě zajímalo, zda taky něco špatnýho vyzařuju, asi nejspíš jo :cry:

Zuzíku, to je v prdeli už tohleto :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: je dobře, že s tím jedeš, snad to nebude nic vážnýho a bude to "jen"ta modřinka!!!!Je divný, že to začalo s tou náladou blbou, jestli to už taky nehraje v tomto roli...tento rok stejnak začal nějak divně..teda pro mě byl strašnej i ten minulej :sweat_smile: tak snad se fakt psychika sluníčkem zlepší!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
25. únor 2009 ve 20:40  • Odpověz
Je mi to jasný. Peníze to je děs, plánuju asi vykrást banku :grinning:
25. únor 2009 ve 20:51  • Odpověz
ono se to říká,že miminko vycítí,když je maminka smutná nebo tak něco,že si to lehce převezme na sebe,ale to by pak bylo každé mimi uplakané s tímhle počasím a to není,tak je to určitě jen nějaký období:slight_smile:

já nepřežiju ani to "jen" vytáhnutí injekční stříkáčkou,dyť to byla největší bolest,když mě tam píchali tamto :cry: tak já nevim co dělám špatně,ale je to porstě blbý:frowning2: a modřina se psychikou asi nevytvoří,tu já tam měla hned druhej den už po opearci přeci.. já asi fakt příjdu až s prvním sluníčkem :pensive: tak se mějte pěkně papa
25. únor 2009 ve 20:51  • Odpověz
No ta Zuzííííííííku,hlavu vzhůru, tady ti s náma je přece dobře!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:
25. únor 2009 ve 20:58  • Odpověz
Nééé až se sluníčkem nééé, koukej přijít dřív!!!!!! :dizzy_face:
25. únor 2009 ve 21:15  • Odpověz
Jé ZUzinko, to nic určitě nebude, a na hovno nejsi, co si to myslší, my tě máme rádi, jsi hodná holka a žádný takovýhle řeči, přece za to nemůžeš!!!!

Míšo- jsou to vyčůránkové, vid? třeb měl jen nepapací období a ted zase bude hezky papat, nebo musí mít obecenstvo šašek mrnavej :grinning:

holky přišel mi bazen z MMB tak baba nekecala, ale 14 dní no hlavně že došel už ho nafukuju a zkoušíme :grinning:
26. únor 2009 v 09:11  • Odpověz
Hezké dopoledne holky,

konečně jsem si našla čas zase napsat. Máme teď v rodině plno trápení, tak jsem myšlenkama jinde. Minulý čtvrtek jsme se s Ondrou mohli vrátit domů, protože nám opravili kotel a znovu se začalo topit. S elektrikou v baráku to bylo horší. Rozbilo nám to mikrovlnku, televizi, věž. Televizi už máme opravenou a mikrovlnku jsme si koupili novou, takže už fungujeme normálně. Několik dní jsme byli bez TV, tak jsme s Tomem po večerech hráli karty a jiné hry nebo jen spali.

Tom teď dělá celý týden justiční zkoušky. Každý den vstává v půl šestý ráno a jede do Prahy na Ministerstvo spravedlnosti, tam celý den píše. No dnes mu to skončí a zítra ho čekají ústní zkoušky před pětičlenou komisí, to už bude horší, ale snad to udělá a to učební peklo nám skončí. Celé 4 měsíce u nás vypadají tak, že Tomáš přijde z práce a jde se hned učit,takže si malého a mě moc neužije a už nám z toho všem trochu jebe. Strašně se těšíme, až tohle hektické období skončí a budeme žít jako normální rodina. Do toho dělám hodně věcí do práce, takže chudák Ondra má docela zaneprázdněné rodiče.

Moje mamka byla před dvěma dny na operaci s křečovými žílami, tak myslím i na ni. Do toho se nám v rodině minulý týden narodilo miminko (mému bratranci a jeho ženě). Loni v únoru o jedno mimčo v těhu přišli. Pak se jim podařilo za 3 měsíce otěhotnět znovu a minulý týden se jim narodil chlapeček Jiříček. Bohužel den po porodu se zjistilo, že má něco se srdíčkem a s mozkem, tak ho převezli do větší krajské nemocnice na pozorování. Trneme hrůzou, jak to s ním dopadne a co mu vůbec je a jaké to bude mít následky. Takže nevím, na co myslet dřív jestli na to miminko, na mamku po operaci nebo na Toma, jestli udělá ty zkoušky na který se už 4 měsíce denodenně učí.

Dnes se jedu odreagovat do Prahy do práce. Tom přijede asi v jednu z Prahy, tak převezme na hlídání Ondru a zase pro změnu vyrazím do Prahy já. Minule, když jsem tam jela, tak jsem si zašla do Humanicu koupit nové boty. Teď plánuju, že se podívám po nějakém oblečení na Ondru. Strašně rychle roste. Už má cca 80 cm a kolem 10 kg. Nevejde se nám už do hluboké korby, má tam chudák už trochu skrčené nohy, tak o víkendu asi nainstalujeme sporťák nebo pojedeme koupit nějaký nový kočárek.

Jinak Zuzi, netrap se. Depku má v tomhle období kde kdo. Já ji měla zrovna včera. Ale pak jsem šla s Ondrou na prochajdu a hned mě černé myšlenky přešly. Chce to myslet pozitivně a říkat si, že nikdy není tak špatně, aby nemohlo být ještě hůř. :wink:
26. únor 2009 v 09:51  • Odpověz
ahojky,

Leni teda tak to máte šílený období.
Držíme palce miminečku ať je v pořádku a mamince tvé taky a samozřejmě Tomovi u zkoušek. Ondra je teda kus. Jája má 9,1 kg a cm nevím, ale nějak přes sedmdesát.
26. únor 2009 ve 12:23  • Odpověz
Ahojky
my byli dopo s taťkou na finančáku, tak jdu dočíst :wink:
26. únor 2009 ve 13:20  • Odpověz
Hm, tak na dočtení toho nebylo mnoho a koukám, že teda ten rok začal fakt hrozně!!!!
Leni teda, držím palce všem, Tomovi, aby to zítra zvládnul, budou asi nervy co :confused: před tolika lidma mluvit, no druhá matura :confounded:
Mamka bude určitě brzo v pořádku, přeci jen to je dnes dost běžní zákrok..no a o mimnku, to je je teda nejhorší zpráva :cry: to si vůbec nedovedu představit tohle, moc držím palce, by byl Jiřík v pořádku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
26. únor 2009 ve 13:24  • Odpověz
Jani, šašek to je, to máš pravdu!!!!No dnes nechtěl snídat, jedl jen hrozno, no a on má fakt tu srajdu po tom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Včera kakal krásně 3x, žádná kaše a víno neměl, měl ho po dvou dnech až dnes ráno a představte si, že teď po obědě měl srajdu a šlupky od vína :confused: normálně to jím prolítlo během 5 hodin :confused: :confused: to snad není ani možné!!!
No k obědu měl polívku, tak trochu snědl..
Jo a super, že bazen dorazil :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. únor 2009 ve 13:27  • Odpověz
Ahoj Miško, teda ten Daník zlobí s tím jídlem. Tak aspoň, že jste přišli na to, že srajda je z vína.
Já vysadila Jájovi jogurty a doufám v zázrak, že ekzém zmizí. Mažu a mažu a mažu a kůže pořád suchá a z těch flíčků se mu odlupujou šupinky :frowning2:
26. únor 2009 ve 13:35  • Odpověz
A jak dlouho je bez jogurtů????Bych čekala zlepšení tak po týdnu bez nich..uvidíš..
No Daník je prdlouš, má fakt šílený období, opravdu pořád jen pofňukává, chce se chovat, má strašně nateklou dáseň u stoličky, tak ať už mrcha vykoukne :angry:
No a dnes jsme čůrali po prvé do nočníku :dizzy_face:
26. únor 2009 ve 13:37  • Odpověz
Holky, přišla mi příloha z práce v souboru PDF a nejde to otevřít, nevíte jak na to?????Asi nemáme nějaký program na to čtení z PDF...
26. únor 2009 ve 13:40  • Odpověz
autor
ahojky, jen hlásím, že Vendova srajda je snad na ústupu, ale mně se objevila :unamused: celou noc jsem nespala.....

jaNI, to je super, že bazén dorazil

Olíí, snad to zmizíí :wink:

Mišííí, dneska mi přišel mail od pampers(něco jako od rodiny:slight_smile:) a v něm psali, že ve 13.měsíci přichází problémy s jídlem a usínáním/spaním :wink: takže Daník je úplně normální :grinning: , i když to má o měsíc dýl :grinning: no a k tomu mu rostou zuby
:wink:

Leni, no taky to máš doma dost veselý :sweat_smile: Tomovi držím palce, mamince taky a u Jiříčka to doufám nebude nic vážného :frowning2:

Zuzíí, promiň, že jsem Ti dopo pořádně neodpověděla :frowning2: fakt mi to dnes moc nemyslí, zítra to proberem, ju :wink: jinak doufám, že dorazíš dřív než přijde sluníčko, abychom se neminuly :grinning:
26. únor 2009 ve 13:46  • Odpověz
autor
Mišíí, na pdf je Adobe Reader :wink:
26. únor 2009 ve 13:47  • Odpověz
Miško na PDF potřebuješ Acrobat Reader nebo Fox Reader.
Zatím dva dni, tak uvidíme. Je to stejně v pytli, jestli jsou to jogurty, pr on je miluje. A vůbec mu neva, že jsou jen bílý. :frowning2:
26. únor 2009 ve 13:48  • Odpověz
Holky odpo na mě myslete, jedu k dr. na ty baňky a jehličky, už teď jsem ve stresu. Já tak nemám ráda doktory :frowning2:
26. únor 2009 ve 13:49  • Odpověz
Eví nevíš jak dopadla Zuzi u dr., jsem jí psala na icq a asi tam není :frowning2:
26. únor 2009 ve 13:50  • Odpověz
Evísku ahoj, zlato vy si taky užíváte :cry: :cry: dopr.. ať už je u všech jen a jen dobře!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Díky Ti za povzbuzení, taky jsem si říkala, že to bude zase nějaké vývojové stadium, tady na batolatech je diskuze 14.měs.dítě a bezradná matka :grinning: tak se chystám, že to pročtu, co ty ostatní dětičky vyvádí...prosím, pošli mi to na mail, zda to půjde, dík
26. únor 2009 ve 13:55  • Odpověz
Oli, to je Jája dobrej, že papal i bílej, my nikdy bílej ani s přesnídávkou!!!!!
Budeme na tebe myslet, buď ráda, že jdeš tak brzo a brzo bude po bolestech hlavy!!!!!!!
Nevím nic o Zuzu :frowning2:
no tak žádnýho akrobata :grinning: nemáme, nejde to otevřít jinak???
26. únor 2009 ve 13:57  • Odpověz
autor
Zuzka ráno psala, že jí to chtěl opíchnout (tvrdil jí, že je to jen proti bolesti a přitom jí chtěl píchnout lék, co působí protizánětlivě),což odmítla( nedivím se jí, ale měl jí vysvětlit, co jí chce píchnout a názor by určo změnila:wink:).... prý to tak bývá, modřina to bejt nemůže :sweat_smile: a nikam jí neposlal :unamused:

venda má taky rád bílej jogurtík :grinning:

Mišíí, opokusím se přeposlat, jen čtení bude obtížnější, páč to posílaj v divným formátu a mně to mail ukazuje bez českejch znaků :grinning: :grinning: :grinning:

Olíí, neboj:slight_smile: uleví se Ti :wink:
26. únor 2009 ve 14:03  • Odpověz
holky no to doufám, že se mi uleví, když už teda jsem na ty jehličky kejvla. :sweat_smile:

Vzbudilo se mi dítko, tak jdu dát sváču a razíme za taťkou do práce.
26. únor 2009 ve 14:11  • Odpověz
My jsme taky vzhůru, tak čáááu
26. únor 2009 ve 14:14  • Odpověz
Eví, díky za mail
holky dnes jsem se v prodejně zamilovala do kočáru :grinning: já snad kvůli němu otěhotním :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: je naprosto úžasnej, ty barvy!!!!!
http://delfinek.mimishop.cz/detail.php?zbozi=526028
26. únor 2009 v 17:21  • Odpověz
tak co ZUzu nevíte? :confused:

my byly od poledne venku, byla tady kamarádka z koníka, pak jsme šly ven a ještě za jinou koníkovkou a před hodinou došly domů a jsem k.o. teda. kačka dneska docela blbě spala, já nemohla v noci usnout, pak vstávala ona, a brzy pak ráno, tak toho mám plný brejle teda...

jsem ráda, že bazenek dorazil, hned jsem ho zkoušela a super! mám radost!

dělala jsem dneska květákovou polívku a kačí papala snědla celou skleničku, tka mi udělala radost, ale včera jsem dělala kuskus a ten jí moc nejede teda, má ještě na večer, a kdyžtak to letí do koše a na zítra neívm co teda..
26. únor 2009 v 17:40  • Odpověz
autor
Mišííí, je mi jasný, že mluvíš o barvě citrus :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jani, o Zuzce jsem psala ve 14:03!!!
26. únor 2009 v 17:57  • Odpověz
už vidím :grinning:
26. únor 2009 v 18:28  • Odpověz
Miško krásnej, jen teda není moc krytej ten sporťák :sweat_smile:
Jani super, že přišel bazén.
HOlky jsem měla v uchu 7 jehliček :confused: :confused: :confused: :confused:
26. únor 2009 v 18:53  • Odpověz
holkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy my pojedeme za Zuzou a Peťuláčkem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2009 v 19:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.