• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
jak to? :confused:
26. únor 2009 v 19:13  • Odpověz
Jani pr jsme zjistili, že bydlí 20 km od mojí tchýně
26. únor 2009 v 19:14  • Odpověz
aha tak to je dobrý :grinning: a kdy tam jedete?
26. únor 2009 v 19:35  • Odpověz
v pondělí, od soboty do úterý budeme u tchýně
26. únor 2009 v 19:40  • Odpověz
holky fakt je deb... období, psala kolegynka z práce, že šéfce dnes umřela maminka. :frowning2:
26. únor 2009 v 19:41  • Odpověz
ach jo, to je hrozný! :frowning2:
Leni- zapoměla jsem reagovat na miminko, doufám, že to dobře dopadne, to je nejhorší, co se může rodičům stát, aby bylo něco s dítětem :frowning2: je to stejně nespravedlivý :confounded:

tak to Zuzinku a Péťuláčka od nás pozdravujte a koukejte fotit, at se můžeme podívat! :grinning:
26. únor 2009 v 19:46  • Odpověz
Kuk
holky, já byla na joze, teda dnes to byl balzám na duši, tak nějak mi to sedlo, měla jsem novou podložku, na které mi to neklouzalo a mohla jsem se soustředit na sestavy, ne na to, že mi neustále ujíždí nohy :grinning: do toho pouštěla Enju, no normálně mi až slza ukápla, když jsme meditovaly a poslouchaly..fakt boží a to jsem málem nešla, páč mrně ne a ne zase spát a dnes hlídala tchýně, ale nakonec "za 5 dvanáct" usnul a prý se vůbec nevzbudil :dizzy_face:

Evi, no jasan, že citrus..ale holky kdybyste viděly tu korbu :dizzy_face: :dizzy_face: uvnitř oranž a na vrchu ta citrus a tmavě zelená, no boží!!!!!!!!!!!!!!!

Oli, to je super, že jedeš za zuzou, závidííííím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Hele a co ty jehličky, že to nebolelo, viď :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. únor 2009 ve 21:23  • Odpověz
Miško jehličky nebolely, ale teda jsem se zapomněla zeptat, kdy to začne účinovat :confused: :frowning2:
26. únor 2009 ve 21:35  • Odpověz
Míšo seš dobrá, jen tak dál a vydrž!! :wink:
my jdeme uklízet, do krámu, k babče a vařit..
27. únor 2009 v 08:33  • Odpověz
autor
Dobré poledne:slight_smile:

jsem musela debordelizovat byt :pensive:od pondělí jsem pořádně nic neudělala :pensive:tak to bylo dost znát :pensive:

Mišííí, to je skvělý, že sis jogu užila :dizzy_face: týjo Miška se slzou v oku :confused: Zelenou nemusím, ale oranž :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
hele jak vytíráš s Daníkem? po vytření tý naší obří :grinning: koupelny jsem musela Vendu převlíct :stuck_out_tongue_closed_eyes: eustále se ráchal v kyblíku a lezl na to mokrý :unamused:

Olííí, tak Tys byla na piercingu, jo :grinning: :grinning: :grinning: taky nevím, kdy to bude účinkovat :confused: a srazík se Zuzou závidím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. únor 2009 v 11:29  • Odpověz
Eví jojo, ty jo, ale piercing teda bolel víc, tohle byla pohoda :grinning:
Já se mocinky těším za Zuzou, jsem si teda už dopředu vyslechla od muže tisíc rad, jak mám jet......
My jsme byli nakoupit, aby měl Jája co papat u babiček, a manža mě asi zabije, trošku jsem přešvihla, tak jsem musela platit jeho kartou, a on vybral z účtu peníze a nechal tam už jen na hypotéku....Tak jsem pak valila ze svého účtu mu přeposlat peníze (na kartě mám limit-pořád nejsem schopna si ho zrušit), tak jsem nemohla platit svou. Nicméně teda hypotéka neodejde 31. ale asi až 2.ho, no se to nepo snad.... Já to nechápu, koupila jsem jen věci pro Jáju - mlíko, frutapury, mraženou bio zeleninu, skleničky na oběd, pyžamo za 150 kč a dva tácy v háji. Pořád koukám na ten účet a nechápu.
27. únor 2009 v 11:44  • Odpověz
Jo jinak na jehly jdu zase za 14 dní, tak nevím asi to bude celých 14 dní léčit... :sweat_smile:
27. únor 2009 v 11:44  • Odpověz
autor
Olííí, s tím nákupem to znám :sweat_smile:
27. únor 2009 v 11:48  • Odpověz
Eví ty jo, jsem ráda,že jsem se dokopala k tomu vaření, pr kdybych mu kupovala na každej den skleničku, tak bych teda asi valila bulvy na ten účet :sweat_smile:
27. únor 2009 v 11:55  • Odpověz
autor
no já ho valím :pensive: i když už taky každý den sklenička není :wink:
27. únor 2009 ve 12:02  • Odpověz
no vidíš, ještě si kuchyň zamiluješ :grinning:
27. únor 2009 ve 12:14  • Odpověz
autor
Olíí, to vážně nehrozí :grinning: mně ta místnost nevadí, ale vaření opravdu nemám ráda a dooost mně to nebaví :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: to bych asi radši šáhla na tarantuli než denně vařit :zipper_mouth:
27. únor 2009 ve 12:16  • Odpověz
ty jo až tak jo, mě vadí to nádobí :frowning2: ale co se dá dělat.
27. únor 2009 ve 12:24  • Odpověz
autor
to mi nevadí:grinning:, když ho není moc :grinning: :grinning: :grinning:
27. únor 2009 ve 12:48  • Odpověz
no holky tak mě vaření i baví,když mám čas, nemusím spěchat, ted jsem docela dost začla kačce vařit a zatím mě to baví, ale taky mám období kdy ne a to šáhnu po skleničce, nebo když nestihnu uvařit, to se nedá nic dělat, ale obědy máme ze školy a skoro denně teda vařím teplý večeře, je to i pro mě, jsem jako lunt, tak se ráda najím..
27. únor 2009 ve 12:50  • Odpověz
no já teďka přišla na to, že to dykcy hůř vypadá, než je. Pr máme kulatej dřez a je celkem malej, a dycky to vypadá, že toho j ehafo, a pak je to pár talířů :grinning:
27. únor 2009 ve 12:51  • Odpověz
Holky dnes jsem dělala poprvé červenou čočku a Jarouš kupodivu neprotestoval, tak ještě ho naučit ty těstoviny. Nevíte od kdy může kuskus?
27. únor 2009 ve 12:52  • Odpověz
autor
Olí, jj:slight_smile: přesně tak, kulatej dřez vypadá furt narvanej :grinning: :grinning: :grinning:
27. únor 2009 ve 12:52  • Odpověz
tak jsem zbalila na deset dní a vypadá to, jak když se stěhujeme :grinning:
27. únor 2009 ve 12:54  • Odpověz
jo holky Človíčkov, vypadá to bledě, děda si vzal dovolenou, aby si malýho užil, takže v týdnu to nehrozí. V sobotu pro nás přijede Jára ale pojedeme až v neděli. Nicméně přijede asi v sobotu až k poledni a odpo sice jedeme do Phy, ale za prababí. Jsem si myslela, že v tu sobotu by to šlo spojit, jenže to by Jára musel přijet tak v deset aspoň, o čemž silně pochybuju. Tak leda v neděli, ale to zas nevím, jestli ho donutím, abychom tam jeli ještě jednou :frowning2:
27. únor 2009 ve 12:55  • Odpověz
Ahojky

Eví, vytírala jsem právě teď, tzn.že malej spí, vytírám jedině když spí nebo je venku s babkama :grinning: jinak to nehrozí!!!!
No vidíš, i tvrďáci pláčou :grinning: :grinning: ne podle mě jsme cvičily cviky, který měly co dělat s psychikou, protože mi bylo fakt úžasně a ta hudba do toho, Enju miluju a při závěru ležíme po tmě a relaxujeme a tak jsme tak poslouchala a představovala si jak ležím někde v trávě v Irsku v té krásné přírodě a tak to nějak na mě dolehlo :slight_smile:

Oli, myslím, že když může od půl roka lepek, tak teď kuskus určitě taky!!!!!
27. únor 2009 ve 13:36  • Odpověz
Jo jinak prdky, na mě nemáte :sweat_smile: není to nic na chlubení, spíš k pláči, ale já dnes v Globusu platila 3150,- :sweat_smile: :sweat_smile: :confused: čuměla jsem Oli stejně jako Ty, bylo to jídlo na víkend,věci na celý týden jako sýry, salámy, paštiky a sušenky, Daníkovy pribiňáky a kaše, vody no a udělaly to nejspíš pleny, kupovala jsme 3 balíky Pampersek, byly v akci a ještě náhradní "hadr" nebo jak to mám napsat na mop, takový to stírátko :grinning: no takhle budou mé zásoby rychle pryč :angry:
27. únor 2009 ve 13:48  • Odpověz
autor
hm, tak to teda nehrozí :sweat_smile:nikdo mi nevozí a spí v dobrý dny 45 min, to se stihnu najíst a odfrknout si (to nehodlám měnit :grinning:) ještě minulý týden se "jen" máchal v kyblíku a teď u toho "pomáhá", tak se smířím s "pomáháním:grinning: a pokaždé ho převleču nebo mu koupím pláštěnku a holínky :grinning: :grinning: :grinning:
jinak taky enyu můžu :wink: a do Irska bych jela s taky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Olííí, taky myslím, že kuskus může :wink: s tím človíčkovem mně to mrzí, ale co se dá dělat, tak až přijedete příště :wink:
27. únor 2009 ve 13:49  • Odpověz
autor
Mišííí, já v globusu v so platila skorem stejnou částku :sweat_smile: (3126 :wink: )
27. únor 2009 ve 13:50  • Odpověz
Jo človíčkov...mě se víkend moc nehodí :sweat_smile: :sweat_smile: tak uvidíme....

Eví, tak pojedeme spolu do Irska, jooo :dizzy_face: :dizzy_face:

No to je jasný, že Tobě, když spí tak moc nestíháš!!!Mě teda teď spává tak hodinu, ale pokouším se vše udělat, když je vzhůru a jak usne tak jen vytřu a zasednu sem :grinning: A nebo, když máš doma Toma...
27. únor 2009 ve 13:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.