• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
Mišííí, necháme děcka a chlapi doma:grinning: a jedem do Irska :dizzy_face: :dizzy_face:
Tom teď chodí skoro až v 6 večer, to už se mi nechce nic dělat :zipper_mouth: :grinning: :grinning: :grinning:
no ono za chvilku bude teplo, tak už budu převlíkat jen bodyno:grinning: to přežiju :grinning: :grinning: :grinning:
27. únor 2009 ve 13:55  • Odpověz
Hm, to je jasný, že se Ti večer nechce, znám to..já když jsem sama doma, tak vytírám třeba až po zprávách :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to je fakt vopruz :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já bych to Irsko brala, to by byl veget, tak popřemýlšej, kdo by nám to zacvakal :grinning: :grinning:
27. únor 2009 ve 14:10  • Odpověz
tři tísíce za nákup na tejden jo, to je mazec teda, ale oni ty plínky s účtem zamávají a když je k tomu hadr zadara, to se nedá odolat :grinning: jindra ted šel s kačí k babičce, tak mám klídek, ale jdu jí vařit večeři a uklízet, ale jsem sama, jdu si pustit muziku :dizzy_face:
jinak s tím uklízením, já jsem s kačí vytírala asi jednou, jenže jí se to pak klouže, padá, takže uklízím tak, že jí dám do ohrádky, pustím pohádku, ona kouká, nebo si hraje s pejskem a hračkama a zabaví se, takže to je už pohoda..
27. únor 2009 ve 14:12  • Odpověz
Jani, hadr nebyl zadara :grinning: stál 300,- :sweat_smile: no já taky nemůžu vytírat, když tu D běhá, přesně by mu to taky klouzalo..tak u Evči je to jiné, jí šlo o koupelnu a asi kuchyň, jinde má koberec, my máme v celým "bytě"dá-li se to tak nazvat :grinning: :grinning: dřevo na vytírání
27. únor 2009 ve 14:22  • Odpověz
autor
Mišííí, to je drobnej detajl:grinning:jak to zacálujem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jani, ohrádku nemám(a ani bych ho tam nedávala) a Vendu pohádky(nebo cokoli krom reklam) nebavěj:grinning:,on mi radši pomáhá :wink: navíc na vytírání mám fakt jen pár m2 :sunglasses:, takže to nějak přežijem :grinning:
je fakt, že já zas zvládnu bejt na Koni, i když nespí- komp mám zapnutej celej den(mám přes něj puštěnou telku a icq kvůli T.)a koně na liště, takže od hraní zvládám nakukovat :grinning: :grinning: :grinning:
27. únor 2009 ve 14:23  • Odpověz
autor
jo a vytírání mopem jsem vzdala :grinning: vytírám hadrem :stuck_out_tongue_closed_eyes: je to sušší a pro mně i rychlejší :grinning:
27. únor 2009 ve 14:25  • Odpověz
Kukuč, tak my ohrádku máme, ale je tam jen večer někdy chvíli, když je v pyžamku a nejde ještě spinkat. Uklízím když spí :slight_smile:
27. únor 2009 ve 14:26  • Odpověz
Tak prcek se probral po hodce a ještě jsme ho uhladila k dašímu spánku :grinning:
my ohrádku měli cca 3 měsíce, ale naprosto nevyužitá, byl tam jen za trest, když se vztekal :pensive:
27. únor 2009 ve 14:39  • Odpověz
A Peťuláčkovi vše nej k 11.měsícům!!!!!!!!!!! :dizzy_face:
Holky Oli, Jani, se omlouvám, že na vaše zlatíčka zapomínám, není to proto, že bych nějak Vašíka a Péťu upřednostňovala, ale jsou kluci po sobě..Peťa 27.Daník 28. a vašík 30.takže si na ně vždy vzpomenu, schválně jestli mám paměť dobrou..Jája 1.6. a Kačka 6.3.?????????????????????????????????? :confused: :confused:
27. únor 2009 ve 14:42  • Odpověz
autor
taky si pamatuju D. a P., tím, že jdou po sobě:grinning:
ale tenhle měsíc Vašík měsíčniny nemá:grinning:takže 13 neoslavíme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. únor 2009 ve 14:45  • Odpověz
jj po roce už to nemá cenu, do toho roka je to takové hezké, když ty měsíce naskakují..po roce se stejnak říká, že už vývoj není tak rychlý a "něco" se mění cca po 3 měsících :wink: tak my velcí :grinning: budeme slavit čtvrt, půl a třičtvrtě roky, jo? :grinning: :grinning: :grinning:
27. únor 2009 ve 14:48  • Odpověz
Miško jojo 1.6. V pohodě, já to nějak neprožívám :grinning:
27. únor 2009 ve 14:48  • Odpověz
jo jo pamatováka máš dobrýho :dizzy_face: příští pá máme narozenïnky :dizzy_face:
holky mě rozbolela palice, jsem nějaká k.o. :stuck_out_tongue_closed_eyes: musím jít aspon chodby zamést, doma jsem už uklidila, ale bolí mě palice, snad zabere prášek..musím toho využít, že jsem sama doma a pak se půjdu hezky v klidu vyspršit, se těším!! :wink:
Olí- co ten očař, ted jsem si na tebe vzpoměla s tou hlavou, jak tě bolela mě taky bolí za očima, ale já to mám že jsem hotovka :confounded:
27. únor 2009 ve 14:50  • Odpověz
Jani no očař asi nebude, pr to bylo od těch zad. Jo jinak holky po jehličkách zdá se trochu zlepšení :slight_smile: . Tak možná půjdeme s manžou i plesat. HOlky jako kupodivu jsem se nacpala do šatů, ale překvapivě prsa jen tak tak, a to mám pocit, že jsou najednou děsně malý :sweat_smile:
27. únor 2009 ve 14:52  • Odpověz
:sunglasses: já jsem na matiku tupec, ale čísla si pamatuju, zvláštní :confused:

Holky, to mě teda zase nadzvedlo, má tohle cenu???Já bych nikdy doma nerodila!!!!!!!!!!!
http://www.novinky.cz/krimi/162561-domaci-porod-v-praze-skoncil-smrti-ditete.html
27. únor 2009 ve 14:53  • Odpověz
autor
jj, budem slavit jen čtvrtletky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: (ještěže se V. nenarodil 31. :grinning: to by to měl pěkně zkrouhnutý :grinning: )
teda jako narozky si prcků pamatuju, ale nejsem schopná si vzpomenout ve správný den :grinning:
ještě jste zapomněli Ondru-9.4.(tuším :grinning: )od Barči
27. únor 2009 ve 14:53  • Odpověz
Plesat, jo :grinning: ty jo, tyky bych někam vyrazila s manžou, ale kam :grinning: v kině nás to nebaví, na dízu..to je takový divný, si připadám už na to stará, na ples už vůbec :grinning: s našimi tanečními vlohami :grinning: :grinning: tak asi zase budeme doma no :grinning: :grinning: :grinning: to je jistější :grinning:
27. únor 2009 ve 14:55  • Odpověz
Ondru bych nedala :pensive: toho fakt nevím...no Evi, vy na tom nejste ani v únoru moc dobře s 30tkou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. únor 2009 ve 14:56  • Odpověz
ty jo holky, tak já si to budu muset asi někam napsat, pr si teda pamatuju akorát Daníka :sweat_smile:

Miško taky bych do domácího porodu nešla. Sice jsem "trpěla" pr nesnáším bílé pláště atd, ale bez nich si to teda nedovedu představit. Zvlášt s tím naším obříkem, kdyby mi nerajtovali po břiše, tak nevím, jestli bych ho vytlačila :grinning:
27. únor 2009 ve 14:56  • Odpověz
autor
mišíí, už jsem to četla dopo:frowning2: myslím, že by mimi umřelo, i v nemocnici :zipper_mouth: , ale doma bych taky nerodila

Olííí, mně prsa změnily tvar :sweat_smile: bo co :grinning: jsou menší, ale do některejch věcí(myslím původního oblečení) je nenacpu :wink:
jo a když jsme u toho, tak se mi dělá zatvrdlina :angry: a začíná to bolet, snažila jsem se rozmasírovat, ale nejde to, ale mlíka jsem vycedila dost :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: já nechci zánět!!!!
27. únor 2009 ve 14:57  • Odpověz
Miško mi taky neumíme tancovat, ale ploužení nám jde, tak ploužákujem skoro na vše :grinning:
27. únor 2009 ve 14:58  • Odpověz
autor
no dyť jsem psala, že nemůžem oslavit 13měsíců :grinning: :grinning: :grinning:
27. únor 2009 ve 14:58  • Odpověz
Eví tak ať tě Vašík vycucne :wink:
27. únor 2009 v 15:01  • Odpověz
ježiš teď koukám na tu hrubici mi=MY
27. únor 2009 v 15:01  • Odpověz
autor
Olíí, tomu jsem se chtěla vyhnout :sweat_smile:
27. únor 2009 v 15:03  • Odpověz
autor
jo a k tomu porodu doma, já bych vendu taky neporodila, i když byl drobek:wink: je fakt, že porod mi protáhl dr. a kvůli tomu mi dávali oxytocin(zmizeli mi kontrakce po tom, co chtěl zavést Vendovi čidlo na hlavičku- to by mi asi doma nikdo nedělal :grinning: )
27. únor 2009 v 15:38  • Odpověz
Ahoj holky,,

teda vy zase krafete, člověk tady chvíli není a hned nestíhám. ANi nevim na co reagovat :grinning:

Každopádně potvrzuju, že Ondra je opravdu 9 dubna :slight_smile: Jinak si taky nikoho moc nepamatuju :rolling_eyes:
27. únor 2009 v 16:07  • Odpověz
s tím miminkem jsem to četla ted, je to hrozný, chudáci!! já o tom taky uvažovala, ale bála bych se ve finále stejně, je pravda, že v porodnici je to kvůli komplikacím k nezaplacení, člověk nikdy neví co se může stát, je to otřesný!! :cry:
27. únor 2009 v 16:08  • Odpověz
My jsme dnes zcela neplánovaně jeli na Sofiják do DM drogerie a stavila jsem se Evi u té fotografky. Fotí tam i děti a super fotky! Má obleček kominíka a nebo kuchaře. Ty dětičky jsou v tom kouzelný :grinning:
27. únor 2009 v 16:09  • Odpověz
autor
Baru, a nevíš za kolik?
27. únor 2009 v 16:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.