• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Prý má různé balíčky, ale líbilo se mi ..3 druhy fotek po 3ks od každé za cca 600 Kč :wink:
27. únor 2009 v 16:10  • Odpověz
autor
to není zas tak zlý :wink: mně vůbec nenapadlo se kouknout/zeptat, když jsem si tam byla pro fotky :grinning: byla mi zima, tak jsem čapla dvd, fotky a šla jsem :grinning:
27. únor 2009 v 16:12  • Odpověz
Já viděla fotky za výlohou a tak jsem se ptala :slight_smile:
27. únor 2009 v 16:13  • Odpověz
autor
už Ondrula leze?
27. únor 2009 v 16:15  • Odpověz
autor
jééé, kdybyste teď viděly toho mýho mamláska :grinning: :grinning: :grinning: vedle stolu je složená cestovní potýlka(no nějak ji stále zapomínáme odvézt ke tchánovcům :sweat_smile: )...Vašek se rozhlíd vylezl si na ní (normálně jko když by chtěl jít po schodech), nahoře se vítězoslavně rozhlídl a usmál(juknul i co já na to :grinning: ) a začal zkoumat, co je na stole(pořádně na něj totž nevidí :grinning: )...prozkoumal slánku a našel klíčky, který se mu líbily, tak zas slez a hraje si s klíčema :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. únor 2009 v 16:18  • Odpověz
NO vidíš to jsem ani nenapsala, začal hned o víkendu po vaší návštěvě a už je pěkně rychlý :grinning: :grinning:
27. únor 2009 v 16:18  • Odpověz
autor
supééééééér!!!!jsem Ti říkala, že to vypadá, že během pár dní na to přijde :wink: a bude rychlejší :wink: :sunglasses:
27. únor 2009 v 16:19  • Odpověz
To je teda šikulka!! To víš ono je zajímá hlavně to, co by je zajímat nemuselo. Ondra mi zrovna kramaří v kuchyni a neustále mi sem leze tahat za kabely :grinning:

Jinak naše cestovní kancelář se zlobí.... krom Zuzky a Kristýnky mi nikdo nepotvrdil můj email. U vás to chápu a omluva je nemoc :wink: , ale ani Veronika se neozvala! :angry: A Lucka taky ne, ale ty jsou myslim, tento týden na horách. :dizzy_face:
27. únor 2009 v 16:20  • Odpověz
autor
Lucka je na horách a Veče marodí Honza (tenhle týden teda neplaval nikdo :sweat_smile: )....
jdu Ti potvrdit mail :grinning:
27. únor 2009 v 16:23  • Odpověz
autor
dovolená s cestovkou Lenzáčci potvrzena :grinning:
27. únor 2009 v 16:33  • Odpověz
Cestovka Lenzáčci děkujeeeee :grinning: Jsi poeta jako já :grinning: Odepíšu večer. Zvažuju, že vezmu svojí mamku, do party zapadne, miluje děti a ráda vaří :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. únor 2009 v 16:39  • Odpověz
autor
tu už přece znám :grinning: :grinning: :grinning: beru :wink:
proto jsem Ti nemohla odpovědět hned :wink: na to se nedalo odpovědět suše :grinning:
27. únor 2009 v 16:41  • Odpověz
autor
holkýýýýýý!!!!Zůza psala, že byla v nemocnici a tam byl super dr.:slight_smile: udělal jí punkci a vytáhl modřinu a hlavně jí to vůbec nebolelo!!!!!mám hroznou radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: snad už bude vše ok!!!
27. únor 2009 v 19:25  • Odpověz
Eví to je skvělá zpráva. Hurá, tak ted už jí bude líp.
27. únor 2009 v 19:32  • Odpověz
já jsem tááááááák šťastnááááááááááááááááááááááááá holky moje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. únor 2009 v 19:50  • Odpověz
Zuzo to my taky mocinky :slight_smile:
27. únor 2009 v 19:57  • Odpověz
Jééééééééééééééé Zuza je tu a přitom sluníčko nikde :grinning: :grinning: :grinning: Gratuluju, je jasný, že se náladička zlepšila!
27. únor 2009 ve 20:02  • Odpověz
Evi myslim, že by mamka holkám nevadila a byla by to dobrá chůva :grinning:
27. únor 2009 ve 20:02  • Odpověz
Jéééééééééééééééééé superkáááááááááááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Zuzo :slight_smile: :slight_smile:

Holky furt dumám nad tím účtem dnes a já zapomněla, že jsem si ještě koupila novou žehličku, stála kolem 300,- takže ona, plíny a stírátko na mop dají skoro 1700,- tak už vím, čím to je, 1300,- mám jinak za jídlo téměř každý týden :wink: :wink:

Dnes teda Daník spal odpo skoro 2 hodky, musela jsem budit a tak jsem ho odpo protáhla pěkně pěšky, teda ušel strašnou dálku a taky už byl v 6 unavenej, už spinká :dizzy_face:
27. únor 2009 ve 20:05  • Odpověz
No vidíš Míšo jak jsi utrácela, to je pak jasnýýýýýý :grinning: :grinning:
27. únor 2009 ve 20:09  • Odpověz
holky já jsem tááááááááák šťastnááááááááááááááááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: strašně moc!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jako včera to bylo drsný,tak sem jenom odeslala pár sms a řvala jak tur.Jela sem do Naší nemocnice na popud kamarádky,která říkala,že,když mě to bolí takhle po měsíci,že se tam možná udělala modřina a je jí potřeba vytáhnout injekčně,to sem možná psala,už nevim a tak sem tam jela celá hotová,pač to nevěstilo nic dobrého,kalhotky jsem na tom mít nemohla jak mě to bolelo,skoro sem sedět nemohla ,no a v nemocnici primář Vít(člověk,kterej je fakt nepříjemnej k lidem,hodně si na to stěžujou) a tak mu říkám co a jak a on na sestru(se mnou vůbec nekomunikoval) prej,tak uděláme sestři opich demetrolem nebo čím a sestra tam začla po injekci sahat a já říkám počkat počkat,jakej opich?A on na mě poprvé promluvil a že prej no uděláme opich a já že proč a on,že proti bolesti,tak sem říkala,že to nechci a on se na mě podíval a řekl,no tak se oblíkněte a jděte!Tak mu říkám,že nechci nic na bolest,že to vydržím,pokud to není nic jinýho a on,že není a naschle a tak mu říkám a nemůže tam být modřina?(tu mě mohl zjistit jen na utz) prej není a já říkám a to je normální,že mě po měsíci to začne bolet a on,že jo!Naschle prej,do zprávy mi napsala,že sem odmítla opich a vyhodil mě,tak sem šla uřvaná do auta:sweat_smile: jako fakt mi dobře nebylo a jela domů s tím,že to je aspoň teda dobrý a nic se tam neděje,dneska mě to opět bolelo stejně a snad i víc a šla jsem do vany a i jako lajk sem poznala,že tam není něco v pořádku,že tam kde mě to bolí se jako přelejvá cosi z místa na místo,když na to sáhnu a fakt to bolelo,usoudila sem,že musim jet do nemocnice,pač sem viděla i já na oko,že to není normální a ještě jsem volala kamarádce co dělá zdr. sestru jestli se mi na to koukne a ona mi potvrdila,že se tam vytvořilo něco co tak určitě nemá být,že to je vidět i na pohled a tak že to asi budou muset rozříznout a vyčistit,tak sem se zas rozeřvala,pač já po té operaci opravdu měla trauma v podobě,že když to nebude nutný,tak si tam nenechám zbytečně píchnout(např. lék na bolest,že jo,to to radši vydržim,když mi není nic jinýho) neý zažít znovu tu bolest,no a tak sem jela do nemocnice Trutnovský do jinýho města kde byl moc hodnej pan doktor,tak sem mu všechno řekla,o té operaci o včerejšku o všem a on na mě se setrou jestli zvládnu ještě jeden vpich,že mi udělaj punkci,že potřebuje zjistit co to tam je za tekutinu,že tam je vidět,že tam něco je a já že se fakt bojim a on úplně super se sestrou,že to fakt nebude bolet,že ta kůžička tam je tenká,tak já,že jo,sestra ještě ať dejchám,pač já myslela,že sebou švihnu a ještě mě utěšovali,fakt usper přístup a on dobrý?A já,že jo,fakt to nebolelo,tak mě asi minutu dělal punkci a natahoval do stříkačky to co tam byl a pak říkal,už to je a povídal,,ěla jste tam modřinu(mimochodem,kdybych nikam nejela,tak ta modřina by tam začla hnisat) a že to pošlou na histologii,no vytáhl mě krev z toho docela dost a zafáčoval,zase tam mám bouli ,podestýlku jako bych měla plínku:grinning: a já mu říkám,že moc děkuju a myslela sem si,že ho tam obskáču radostí,že to nebolelo:sweat_smile: prostě super:dizzy_face::dizzy_face::dizzy_face: a tak mu říkám,jestli si myslí,že to už bude dobrý a on,že myslí,že jo:slight_smile: mám se šetřit,ledovat a v úterý jdu na kontrolu:slight_smile:

holky já sem tááááááááááák šťastnááááááá:dizzy_face::dizzy_face::dizzy_face:
27. únor 2009 ve 20:11  • Odpověz
Zuzo paráda.
Holky já jdu zítra ráno na chvíli do práce - snad budu něco platná a vzpomenu si. Holky potřebujou poradit s uzávěrkou, pr šéfka nechodí do práce, je mimo a teda se jí nedivím, si to vůbec nedovedu představit.
27. únor 2009 ve 20:14  • Odpověz
jejda sorry,sem zkopírovala příspěvek co sem dala na únor a chtěla sem i vám,ale zůstalo tam o tý kamarádce sem si neuvědomila,že už sem správně v témátku:sweat_smile: to je naše Evička!!!:grinning:
27. únor 2009 ve 20:14  • Odpověz
Zuzo, ten Vít je ale čů*ák debilní :angry: :angry: :angry: jak můžou být takoví kreténi doktorama!!!!!!
Jsem moc ráda, že jsi našla normální lidičky, který mají dobrý přístup a hlavně, že Ti ulevili!!!!!Tak snad to bude opravdu OK :wink:
Jdu na telku, dobrou holky
27. únor 2009 ve 20:15  • Odpověz
Zuzí to my víme, že to Evička :wink:
27. únor 2009 ve 20:16  • Odpověz
ježiš né na únor,ale na duben:sweat_smile: no sem mimo,taky jdu spát:slight_smile: oni se po mě moc ptali,tak sem se musela ozvat:slight_smile:
27. únor 2009 ve 20:19  • Odpověz
a taky,že modřina mohla hnisat vim od Evičky:grinning::grinning::grinning: tak pusinky dobrou:slight_smile: promiňte sem nedočítala,tak nereaguju na příspěvky:slight_smile:papa
27. únor 2009 ve 20:21  • Odpověz
Jéé Zuzi to je sloh. :grinning: K tomu prvnímu doktorovi bych řekla jen to, že je to kretén a že bych si na něj snad i ztěžovala :angry: A ten druhý byl evidentně super a je dobře, že to budeš mít ok. Ale člověk by se z toho našeho zdravotnictví fakt někdy po.... :angry:

Já mám takhle blbou zkušenost z kožařkou, která za mnou přišla do nemocnice-do porodnice, když jsem se celá po něčem osypala. Taky to byla kráva, vůbec mi nepomohla a pak mi pomohl až doktor z chirurgie, když jsem šla k němu na kontrolu :slight_smile:
27. únor 2009 ve 20:22  • Odpověz
jé Zuzo tak to je dobře, že je to dobrý! to je v prčicích, primář a takovej idiot, to jsou fakt lïdi na správným místě teda, to nechápu fakt, ještě že je to v pořádku už, tak ted to bude dobrý, uvidíš!! :wink:
27. únor 2009 ve 20:28  • Odpověz
miláčci moji,moc děkuju za podporu a za všechno,že na mě myslíte,budu se opakovat,ale moc mi pomáháte,že na mě myslíte a držíte mi palce atak:slight_smile: tak snad už bude dobře:slight_smile:

Moc děkuju Evičce dvojčátku mímu,protože bez ní bych nikam nejela a trpěla dál.Takže Ti patří velký díky miláčku :dizzy_face:

Moc Vás miluju,jenom Vás :dizzy_face: tak opravdu moc děkuju a mějte pěkný večer a pudinku všem posílám papa
27. únor 2009 ve 20:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.