• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Ahojky
Holky díky moc, hlavně Katušce, to je zatím nejmladší gratulant :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:

Verčo, no tak já okna v těhu myla, jde o to, jak je máš vysoko...jestli při tom můžeš stát na zemi, tak nevidím problém, tady se spíš jedná o to, že kdybys měla stát na židli nebo nedej bože na okně, tak se Ti může zatočit hlava a spadnout, jiné riziko tu není!!!!!!A kdyžtak je umeje Tom :sweat_smile:

Očko je lepší, děkuju, už to nebolí, ale to vidění :pensive: už jsem to psala, mám vyndaný sklo, ale na oku tak dioptrii a půl, takže vidění na prd, no :confounded:
19. říj 2008 ve 13:44  • Odpověz
Veru- já taky myla okna ještě asi v 7 měsíci, blázen, no, pak už jsem se do výšek bála :astonished:
Míšo- je dobře, že se očičko lepší, moc ho nenamáhej :wink:
19. říj 2008 ve 13:46  • Odpověz
ahojík,

Miško přejeme vše nejlepší k svátečku a Jájoušek posílá pusenku. :wink:
19. říj 2008 ve 13:52  • Odpověz
já myla okna dnes, ale nejsem těhu. Veru v těhu bych se na to fakt vyprdla.
19. říj 2008 ve 13:53  • Odpověz
Olí ale kdyby jsi je viděla :sweat_smile:
je umeju a basta..na židli nepolezu a popřípadě hořejšek udělá Tom no a já si to dojedu :grinning:

Teda Míšo.to je na pikaču :frowning2: tak snad se brzou rozkoukáš a bude to lepší!
19. říj 2008 ve 14:13  • Odpověz
Veru, taky jsem ty řeči typu, jsi těhotná, mejt okna nemůžeš :grinning: neposlouchala, ale tady fakt není riziko žádný, jen nelézt po výškách, to je asi jako ta pověra, že se nemají v těhu zvedat ruce nahoru, že kdyby mělo mimi šňůru kolem krku, že by se udusilo :zipper_mouth: to je prý taky blbost

Očko nerozkoukám :grinning: musí mi Dr napsat nové brýle, ale to bude až ve čt :angry: a pak se ještě budou dělat :angry: takže kukanda bude tak za týden a dýl :pensive: :pensive:

Jájovi taky děkujůůůů, tak on je můj nejmladší gratulant :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. říj 2008 ve 14:19  • Odpověz
Hééjj Kuba taky kope k svátku..on je nejmenší :angry: :grinning: :grinning: :grinning: se zvteká asi :sweat_smile:

A jo,ty vlastně budeš čekat na ty brýlky..to je taky pech..tak snad je udělaj co nejdřív....hele zas můžeš dělat,že Daníka nevidš a postaraj se ostatní :sweat_smile:
19. říj 2008 ve 14:28  • Odpověz
zvedat ruce?no to by musel už být uškrcenej :grinning:
já ty kecy fakt nesnáším,je mi fajn a nebudu konat nějakou rychlovku..v klidu jedno,pak druhý okno atd....hlavně že nákup tahat můžu :grinning:
19. říj 2008 ve 14:29  • Odpověz
Míšo taky se připojuji ke gratulaci a přeju s Ondráškem vše NEJJJJJJJJJJJJJJJJJJJjj k svátečku :wink:
19. říj 2008 v 18:45  • Odpověz
Ondrovi také děkujíííí :dizzy_face: :dizzy_face:
Veru, tak do třetice teda no :grinning: KUBA je nejmladší gratulant :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jj taky jsem ještě na začátku prosince nakupovala sama :sweat_smile: :sweat_smile:
19. říj 2008 ve 20:03  • Odpověz
hola hola, kde jste kdo?
My jsme byli na rehabce a dostali jsme třetí cvik, ach jo. Takže cvičíme na boku, na břiše i na zádech. Naštěstí teda ječí jen u toho na břiše, pr nevidí. Jsem si myslela, jak nás nepochválej a ono nic, asi zapomněli bo co :frowning2: :cry:
20. říj 2008 ve 13:40  • Odpověz
asi jo, neboj, to bude dobrý!
holky nevíte kde mají levnější hračky na netu od Fisher Price, líbí se mi ta mluvící knížka, housenka drží v ruce mluvící knížku, stojí cca 400-500kč :angry: to je ale stejně palice za hračku teda..
20. říj 2008 v 16:09  • Odpověz
Ahojky
Oli, to je mi líto, že máte další cvik :confounded: snad už vám to brzo odpadne!!!!!

Jani, tak to fakt nevím....ceny hraček jsou šílený!!!Dnes jsem objednávala Vánoce a narozky - 3 věci a 700,- v tahu :confounded:

By mě zajímalo, kde se toulají Zuza a Evča, Zuza mi včera psala, tak vím, že žijou :grinning: ale Evča :confused: :confused:
20. říj 2008 ve 20:03  • Odpověz
autor
ahojky, ještě žijem:grinning:jsem tu měla včera mamku, tak jsem nemohla sedět u netu :sunglasses:
Opožděně přejem Mišce k svátku:slight_smile:
dneska bude venku krásně:slight_smile:
21. říj 2008 v 09:56  • Odpověz
Ahojky :dizzy_face:
Tak já se taky přidávám a stydím se,ale mě nedošlo,že Míša je vlastně Michaela :sweat_smile: Vykrachaný mozek no ...
Takže taky opožděně vše nej. nej.k svátečku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. říj 2008 v 10:10  • Odpověz
ajojky,

hele holky jsem včera někde četla, že po porodu se zvyšuje inteligence, no nevím teda, já mám pocit, že jsem na úrovni prvn třídy :grinning:
21. říj 2008 v 10:11  • Odpověz
Hihi Oli tak to já jsem zůstala asi ve školce,nějak jsem začala šišlat :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2008 v 10:33  • Odpověz
Ahoj holky
Děkuji Marušce a Evče :dizzy_face: :dizzy_face:
no tak s tou inteligencí...to zase pronesl někdo chytrý :grinning: a nejspíš chlap :grinning: mě to šlo teda taky rapidně dolů to IQ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Dnes jsme byli plavat, teda já byla na břehu :stuck_out_tongue_closed_eyes: plavala máma, já do vody ještě nesmím a zase proplakaná celá lekce :frowning2: první 3 lekce nadšení a radost a od té doby se mu to přestalo líbit, je teda pravda, že ta voda je dost studená i mě je v ní zima, když se stojí 20 min.na místě nebo se tam jen popochází!!!!!No ještě 8x :confounded: :sweat_smile: :sweat_smile:
21. říj 2008 ve 12:33  • Odpověz
ahojky,

tak jsme byli na očkování a J. místo aby chrupčil, tak leží v postýlce a vejská radostí, prdloušek můj malej.:grinning:
Jinak váží 6730 gramů a 65 cm. Za měsíc vůber nevyrostl a přibral jen 320 gramů ale prý dobrý zatím.
21. říj 2008 ve 13:17  • Odpověz
Ahoj Olí, tak to je fajn, že vejská a není mu zatím zle!!!!
Jinak váha myslím, že dobrá ne????Tak akorát :wink:
21. říj 2008 ve 13:50  • Odpověz
tak už spinká, doufám, že nebude mít moc teplůtku. Já jsem s váhou spokojená, i tak je těžkej děsně :grinning: .
21. říj 2008 ve 13:52  • Odpověz
Tak si jdi dát oddych :wink: Tak jsem jukla do knížky a my tahali ve 4 měsících už 8200g :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Vy na tu teplotu po očko trpíte????
21. říj 2008 ve 14:15  • Odpověz
Jo a viděla jsem fotky Kačky od Janiny a je to teda kus ženský!!!!Krásná holčina!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
21. říj 2008 ve 14:16  • Odpověz
no někde jsem četla, že o té druhé hexe teplotka bývá. Minule měl jen jedno odpo lehce zvýšenou.
21. říj 2008 ve 14:36  • Odpověz
Tak jsem koukla taky na Kačenku, Kačenka je kočenka :slight_smile: a mrkvička jí zdá se chutná.
21. říj 2008 ve 14:37  • Odpověz
Ahojky sluníčka moje :slight_smile:
My jsme nemocný :frowning2: já už třetí den,jsem chytla někde bacila,kolem mě jsou nemocný všichni a jsou děsně ohleduplný,když ke mě choděj a mluvěj na mě,že jo :unamused: bolí mě v krku a mám rýmišku,no a představte si,včera Péťulka večer usnul naprosto v pohodě a hodinu na to se probudil s pláčem,tak sem byla u něho a normálně on nemohl dýchat,měl tak strašnou rýmičku,že se vůbec nemohl nadechnout jak chrochtal :cry: a jak nmohl dýchat nosánkem,tak z toho plakal :cry: tak sem ho čapla a chovala chudáčka mího a hned jsem mu šla nastříkat ten Stérimar nebo jak se jmenuje a odsávala jsem jak divá,chudáček měl úplně plnej nosánek a jak plakal,že nemůže dýchat :cry: jsem si nadávala,že sem koza pitomá,že sem na něj mluvila a on to ode mě chytnul,Péťa mě ukllidňoval,že bych to neovlivnila :pensive: no tak sem mu pak ještě nosáneček vystříkala a dala ho spát k nám do postele,abych o měla u sebe co nejblíž,kdyby se budil a plakal,pač vím,že se miminka když mají rýmičku budí a pláčou,že se jim špatně dýchá,no nosáneček měl pořád plnej,ale usnul hnedka potom co jsme mu nosáneček odsály,ještě jsem mu dala Panadol na spinkání a dnes znovu .A spinkal normálně až do rána a dneska se mi zdá dobrej,což je dobře,pač já hnedka začla plašit,že dnes půjdeme k dr. ale nepujdeme a budeme doma,ven nepujdeme,aby se mu to nerozjelo v nějakou chřipku nebo angínu,hlavně,aby byl v pořádku a netrpěl :cry: a taky by jsme nemohli do té nemocnice,kdyby jsme byli nemocný,tak ať už jsme zdravoučký!!!!!!!!!!! :pensive:

koukala jsem na Kačenku a je nááádhernáááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: pěknej kus ženský :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: roztomiloučká je :dizzy_face:
22. říj 2008 v 10:12  • Odpověz
Ahoj Zuzi,
no to je teda v řiti :cry: to je mi líto, že jste oba nemocný, hlavně prcek!!!!!!No pořád odsávej a odsávej - máš tu na ten lux????Doporučuju!!!Kamarádky kluk taky chytl rýmu, odsávala jen pusou, samo, že neodsála vše, furt říkala, že to stačí..no a malej má zánět nosohltanu a zelenou rýmu :angry: takže to nepodceňovat!!!!Sterimar je dobrej, hlavně můžeš stříkat neomezeně během dne, stejnak tak Vincentku ve spreji!!!!No na procházky byste ale měli jít, když není teplota, protože venku je vlhko a líp se tam dýchá!!!Takže bych ho zabalila a určo po obědě alespoň na chvilku joo!!!!Jinak hodně zvlhčuj vzduch v bytě, zvlášť když máte radiatory :confounded: mokrý plíny na postýlku, ručníky různě po bytě...a brzo bude po rýmě!!!!! :wink: :wink: Držím ploutve!!!!
22. říj 2008 v 10:27  • Odpověz
Miláčku děkuju moc za rady,zrovna jsem se tě chtěla zeptat s tou prochajdou,že venku je vlastně líp pro ně viď :fearful:
Jinak já mám balonkovou a když je málo rýmy tak je na hovno a málo odsává,to vim nějak když jsme byli malinkatý,že byla na h,pač jsme měli malinkou rýmu jak mimi mají a od tý doby nic až teď,no a včera teda jak jí měl strašně moc,tak odsávala,ale je to taky na h pač sem slyšela,že má pořád nosánek ucpanej:frowning2: o tý na lux právě vim,že je dobrá,tak se pujdu podívat odpo teda do města jestli jí mají :slight_smile: já právě nechci moc chodit ven kvůli mě taky,abych nenakazila další lidi,pač já toho bacila v sobě mám :unamused: ale půjdeme a sami a snad nikoho neinfekšn :sweat_smile:
Chudinka moje malinká bobíšek,mě se chtělo normálně až brečet jak plakal a viděla jsem,že nemůže dýchat :cry: dneska je to o moc lepší,ale slyším,že jí má pořád :cry:
22. říj 2008 v 10:47  • Odpověz
Ahojky holky,

taky Vás zdravím. Předminulý týden jsem byla u našich a měla jsem plno programu - gynda, kadeřnice, návštěva u mamky v práci, sraz s kamarádkou atd., tak jsem neměla čas napsat a minulý týden mě pro změnu potkal zánět prsa, tak jsem lítala po doktorech, brala antibiotika a neměla jsem moc náladu sem chodit. naštěstí zánět už je pryč. Nejlepší lék byl kojit, kojit a pořád kojit, aby se prsa vyprázdnila a zatvrdlina odešla.

V pondělí jsem byla s Ondrou na tříměsíční prohlídce. Měl 7200 g a 67 cm, takže roste jako z vody a mám co dělat, abych ho unesla. Taky jsme byli očkovaní. Sice při očkování brečel, ale nemělo to na něj žádný vliv. Žádná teplotka ani rozmrzelost se nekonali. Jen máme ekzém, takže doktorka nasadila kortikoidy a mažeme postižená místa mastičkou. Nemáme se často koupat a když už tak v koupeli s olejíčkem, který máme z lékárny. Včera jsme byli s Tomem a Ondrou v Kolíně. Tom šel do nemocnice na kontrolu s kolenem a já kočárkovala po Kolíně. koukala jsem, jestli náhodou nepotkám Janču. :wink: No a odpoledne jsme měli sraz s koníkovkama z Nymburska a udělali jsme si hezkou prochajdu. Taky jsem dostala včera od Toma kytku. Trochu se spletl a dal mi ji k narozeninám o měsíc dřív. Ale já se vůbec nezlobila. :grinning:
22. říj 2008 ve 12:41  • Odpověz
Ahojky,
díky za pochvalu Káti :slight_smile: to potěší, mrzí mě Leni, že jsme se včera neviděly, koukám, že albumek pořád nemáš :-
Zuzi- chudák Péťulka, za pár dní to přejde, uvidíš, Kačka to chytla od Jindry a měla týden rýmu :angry: tomu se nevyhneš to bys ho nesměla mít u sebe a to je blbost, náš táta se chtěl taky na chvíli odstěhovat k rodičům, ale tam by nám byl platnej jako mrtvýmu zimník..
Dám pak ještě nějaký foto, až budu mít klid, a to nevím kdy bude :grinning:
jinak se musím pochubit, roste nám zoubek v po jsem našla takovej kousínek zatím, tak jsem zvědavá kdy vyleze, je občas mrzuťoučká, tak doufám, že se to obejde bez teplůtky :wink:
Jinak u nás na koňovi z KOlína se stala hrozná tragedie, asi jste si všimly, jak vymazaly to nový téma Beruška 21.
Je to holka od nás, 7 měsíc těhu, jeli s manželem a jejím bráchou autem a smetl je kamion, on na místě mrtvej- manžel, ona bojuje s bráchou o život na Bulovce, má oblečej rozbitej, tak doufám, že to vyhraje, je to hrozný, je mi zle z toho, co se může stát, náš táta zná jejího tátu, je to hrozná tragedie, a ještě měli v tom autě obě děti a o miminko přišla a ještě minulý týden jsme se bavily na netu..jsem z toho špatná :frowning2:
22. říj 2008 ve 14:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.