• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Zuzí nemáš zač :grinning:

Holky já mám taky takovou radooooost :grinning: :grinning: . Moje kšefty se rozjíždějí, mám 3 zájemkyně na analýzu pleti a 2 na líčení na svatbu. Zatím z toho mám jen provize, ale i tak super :grinning:
27. únor 2009 ve 21:19  • Odpověz
to je dobrý Baru, prosímtě kolik stojí to líčení na svatbu, přemýšlím o tom taky, ale nevím, jak dlouho to trvá časově, jdu ke kadeřnici, pak kdybych šla na líčení, doma bude Kačka, jsem z toho všeho nervozní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. únor 2009 ve 21:36  • Odpověz
Jani ono to záleží na regionu, Praha je určo dražší. Líčení stojí 500, ale co se týká svatby, tak je to dražší, něco kolem 100Kč. Jde o to, že ta holčina jede nejdřív k nevěstě na zkoušku a pak v den svatby až domu. :slight_smile:
27. únor 2009 ve 21:40  • Odpověz
to je až domů, jo, to je dobrý, že se nemusí nikam trmácet..ale 1000,- to je taky pěkný :stuck_out_tongue_closed_eyes: když ti to půjde, tak to bude super, aspon si něco přivyděláš! :wink:
27. únor 2009 ve 21:48  • Odpověz
Ahojky,

Jani koukám, že mi tam chyběla jedna nula, ale pochopila jsi, že 1000 Kč je správně :slight_smile:

Je mi jasný, že si všechny užíváte taťku doma a proto tady nejste. TO zase jen my jsme sami :confounded:
28. únor 2009 v 10:22  • Odpověz
jakto že jste sami? ale nebud smutná, my jsme taky pořád sami, proto jsem tu včera večer byla, jindra měl hokej, pak šel na pivo a přišel v půl12, my jsme taky samotinký furt, ted se spolu koupají, jindra šel do vany a kačí chtěla taky, tak tam spolu řádějí, pak se napapá, půjde chrnět a pak jdeme na svatební veletrh u nás tak se těším, jsem zvědavá, co objevím :grinning:
28. únor 2009 v 10:44  • Odpověz
Jojo jsme sami, taťka má sice volno, ale je na brigádě a vydělává korunky :wink:

Jéé svatební veletrh, tak si to užijte.Já na něm byla v Praze a bylo to fajn. Jen šíleně lidí. Každopádně jsme tam vybrali překrásný snubní prstýnky :grinning:
28. únor 2009 v 16:04  • Odpověz
kde je kdo, co? :confused:
tak jsme byli na tom veletrhu, jenže kačí brečla,asi jak tam bylo hodně lidí, chtěla být jenom u mě, ani u tatky, pořád brečela, tak strejda- jindry brácha, s ní musel vyrazit do ulic kočárkem, ale vybrali jsme si prstýnky, od pl Řeháka, ani nevím, že je, ale fakt nádherný a na zač. května je budeme mít :dizzy_face: a budu mít brilianty :dizzy_face: :dizzy_face:
28. únor 2009 v 18:55  • Odpověz
a ted jdu s holkama ven večer, tak se těším, vám taky přeju hezký večer :dizzy_face:
28. únor 2009 v 19:02  • Odpověz
Ahojky
Jani, brilianty jo :dizzy_face: to je paráda, nemáš nějaký odkaz na ty prstýnky????
Já mám dnes mamku, tak bude snad volněji, i když odpo jedu s jejím autem na myčku na čerňák, tak se pořádně projedu, pořádným autem, dám jí na prdel :grinning: :grinning: chybí mi ty závodní jízdy :zipper_mouth: :sweat_smile:
1. bře 2009 v 10:43  • Odpověz
já se kouknu na net až bude čas a dám odkaz, je fakt krásnej!! :dizzy_face:

Já ted taky měla volno jindra byl s kačí venku, ted přijdou, tak jsem vařila, uklízëla, ale měla jsem klídek :wink: a včera s holkama taky dobrý v 11jsem byla doma, ale takhle čas od času je to dobrý!
1. bře 2009 v 10:51  • Odpověz
No fajn!!A jak Kačka Jindrovi usnula????
1. bře 2009 v 10:52  • Odpověz
já jí uspala a pak jsem šla :slight_smile: ale přemjšlím jak bude ta rozlučka jak to udělat jeslti stejnej den aby kačí spala u maminy, nebo aby s ní byl jidnra nevím kdy přijdu a ještě k ní vstávat, no nevím, nebo aby spala u ní a měli jsme to ve stejnej den, neívm, chci to zkusit jí tam dát, možná až ted jindra za 2 t. pojede na hory, tak to vyzkoukším ale sama jsem z toho nervozní :confounded:
1. bře 2009 v 10:58  • Odpověz
tak tady je náš prstýnek :dizzy_face: -http://www.alesrehak.com/editor/filestore/File/exkluzivni_kolekce/6v.jpg
1. bře 2009 ve 13:19  • Odpověz
Úžasný Jani, fakt jo!!!!!!!!!!!!!!!!!!Tak ten by se mi teda mooc líbil, je opravdu strašně pěkněj!!!!!!!!!!!!Na kolik vyjdou????

S Kačí nevím no..musíš to zhodnotit sama, já bych teď Dáňu dala spát k mámě, ale to nejde takhle radit, musíš sama vědět, zda to Kačí zvládne, jak píšeš, tak bych zkusila spát i s Kačí u mámi, až bude J.pryč aby si to tam vyzkoušela a pak jí tam prostě nechat samotnou s mamkou
1. bře 2009 v 15:00  • Odpověz
holky mě je hrozně,už od včerejška,nevim čim :pensive:

včera jsem to posrala tou procházkou s malým,bolela mě ta noha kde mám po operaci a strašně kříž,ale dneska,dneska je mi zas divně,fakt divně :pensive:
1. bře 2009 v 15:07  • Odpověz
Jani moc pěkný,držim palečky,aby vše dopadlo jak má

já nevydržim sedět ani 5 minut u pc,s malým musel Péťa,bolí mě všechno :cry: tak du zas ležet :pensive:
1. bře 2009 v 15:08  • Odpověz
jé a co tě bolí?
míšo ani se neptej, hodně drahý, ty kamínky jsou brilianty :dizzy_face:
1. bře 2009 v 16:27  • Odpověz
autor
dobré poledne:slight_smile:

Zuzáčku, copak se děje? :astonished: jinak nemáš zač:slight_smile:
Jani, prstýnek pěknej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. bře 2009 v 11:14  • Odpověz
Ahojky
Evi, mě se už prstýnek nelíbí, po tom, co mi Janča napsala cenu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Zuzuláčku náš, copak je???Bolí Tě to a máš třeba i teplotu k tomu????To je fakt hrozný, jak tě to trápí :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
2. bře 2009 v 11:47  • Odpověz
autor
Mišííí, já jí ani vědět nechci:grinning:, ale je mi jasný, že je to darda :grinning:si moc dobře ještě pamatuju ceny prstýnků :sweat_smile:
mně se furt líbí ten náš:slight_smile:
2. bře 2009 v 11:49  • Odpověz
autor
jo a taky vám musím napsat, jak šikovnýho mám syna :angry:
minulý týden mi přeprogramoval troubu(no už když jsme jí kupovali, tak jsem tvrdila, že mně přechytračí :grinning: ) a od té doby milá trouba nepeče:frowning2: prostě se vypíná :unamused: tak máme zavolanej servis(netuším, kdy přijde :grinning: ) a doufám, že se to zvládne záručním servisem(poslední měsíc a půl nám platí záruka :grinning: ).No hlavněže má trouba dětskou pojistku :grinning: (už aspoň vím, jak jí zapnout :grinning: )
2. bře 2009 ve 12:07  • Odpověz
no to je v pytli Evi, to by bylo něco na mě teda to bych jí zavřela do ohrádky a už by nevylezla :grinning:

jinak ty prstýnky jsou darda, ale rozhodl se tatínek a bude ho nosit taky, aspon to říká, a když to zaplatí, tak proč ne, že? :grinning:

nám přiela kamarádka z anglie, má o měsíc starší holčičku, tak odpo přijdou už se těším!! :dizzy_face: budou tu mít svatbu 8.8, tak jí jdu jako zkušenej mazák poradit :grinning:
2. bře 2009 ve 12:23  • Odpověz
Eví, ty děti jsou fakt na tohle kouzelníci, viz.moje sms Tobě, jak se otáčí obraz na PC, on prostě hrábne do klávesnice a šup, obraz je vzhůru nohama - talenti :grinning:

Jani, to budete mít hezké odpoledne s kámoškou, hlavně jí neraď prstýnky za sto tisíc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

My byli dopo venku, holky to je taková paráda, když ty děti už chodí :dizzy_face: byli jsme takový kousek a hodka a půl v pr.. s kočárem jsme nevěděla kam jezdit a hodina byla tak dlouhá a jezdila jsme furt dokola...
2. bře 2009 ve 12:44  • Odpověz
autor
já nevím, jestli to přeprogramoval nebo se mi rozbila trouba :sweat_smile:
každopádně je šikovnej :grinning: :grinning: :grinning:
ohrádku ani nekomentuju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Mišííí, u nás to vypadá nadějně(nechci to zakřiknout, pže tyhle pokusy byly i o vánocích :wink: ),tak třeba se taky dočkám prochajdy :wink:
2. bře 2009 ve 14:41  • Odpověz
autor
jo Mišííí a změnili jsme mlíko a fakt mu asi Beba3 neseděla, jen se toho sešlo víc ( mlíko, co mu nesedlo+zubany+ střevní chřipka)
2. bře 2009 ve 14:52  • Odpověz
Brýýý den, jen na chvilku nakukuju ze švagrova pc.
Tak jsme dneska byli na výletě u Zuzuláčka a Peťuláčka. A bylo to mocinky moc fajn. Zuzí je moc moc moc fajn, ale to vy víte a Peťulka je suprovej. Jen občas nechápal, proč ten náš Jájoušek pořád huláká. Ale si spolu i hráli. A Peťulka se umí krásně mazlit :slight_smile: Fotečky dodám později, pr jsem fotila jen foťákem a nemám sebou káblík.
A je to fakt kousek, autíkem jen 25 minut to bylo, takže to brzy zopákneme doufám.
2. bře 2009 v 15:44  • Odpověz
autor
Olííí, to je super, že jste si to užili:slight_smile:
jak je Zuzce?
2. bře 2009 v 15:47  • Odpověz
Dnes už lépe :wink:
2. bře 2009 v 15:49  • Odpověz
autor
to je super:slight_smile:

už se těším na fotečky :dizzy_face:
2. bře 2009 v 15:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.