• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Ahoooj holky,

my máme dnes taťku doma, tak jsme ráno jeli do Človíčkova, tam si malej chvilku pohrál a chtěli jsme vedle vyzvednout kočár. ALe bohužel poslali jinou barvu, než jsme chtěli a tak ten správný přijde ve středu. :confounded: To bych se z nich picla. Ale dostali jsme pro Ondru super tričko na omluvu, tak aspoň něco :grinning:

Pak jsme jeli do květinářství a já si k výročí vybrala krásnouu obr orchidej v květináči. Už jí mám na okně. K tomu jsem si koupila dvě Primulky, takže mám doma jaro :wink:

Jani prstýnek je krásnej, cena by mě teda zajímala :grinning: Nás naše prstýnky vyšli na 12tis a to mám brilianty jen 3 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2009 v 16:44  • Odpověz
Ahojky

Fotečky jsou v albu a za chvíli dodám video.Je moc pěkný

Bylo to moc hezký,Olinka je krásná skvělá maminka a Jájoušek je nádhernej Jájoušek jak ho znám odsud:slight_smile: bylo to moc hezký,akorát mi zas není moc dobře
2. bře 2009 v 16:52  • Odpověz
2. bře 2009 v 16:59  • Odpověz
autor
fotky super:slight_smile: na video musím juknout sž dopo:frowning2:
2. bře 2009 v 17:41  • Odpověz
autor
Baru, se toho kočárku asi nedočkáte, co? :sweat_smile:
2. bře 2009 v 17:41  • Odpověz
Já taky skoukla fotečky, video až zítra, no užili jste si to všichni, závidíme viď Eví :wink: :wink: Doufám, že Olí Zuzuláka trochu rozveselila..Zuzíku, jak Ti není dobře???bolí to nebo tak celkově???
2. bře 2009 v 19:15  • Odpověz
Jo a Evi fajn, že se to po mlíku zlepšilo...no my to nejspíš máme zase z jogurtů a lipánků..když těch obyč jogurtů měl pár, např jen 2x za týden tak dobrý, jenže všechny zdravé výživy nemají žádný bezlaktozový výrobky, páč měnili dodavatele, bude až 18.3. takže co mu mám sakra dávat :frowning2: :frowning2: takže má každý den lipánek nebo jogurt a je to asi teda z toho no :unamused:
2. bře 2009 v 19:21  • Odpověz
Kukuc
2. bře 2009 v 19:30  • Odpověz
Jej Zuzi,uz je zas hur,sakra sakra.To nas mrzi.:frowning2:
2. bře 2009 v 19:44  • Odpověz
autor
Dobré ranko:slight_smile:
fuj dneska to venku vypadá podzimně :stuck_out_tongue_closed_eyes: i když furt lepší než sněhový závěje :grinning:
video super:slight_smile: Peťulka je jako housenka :grinning: :grinning: :grinning: to víš, že závidím, snad už bude brzo teplo a uděláme si výlet :wink:
Mišíí, já nemyslím, že by venda nesnesl laktozu nebo mlíko, ale prostě mu nesedla ta beba3, ona mu ani moc nejela :sweat_smile: teď jsme koupili od nestlé Junior1+ a Vendovi to šmakuje(no ráno loudí, že by si dal víc než 210ml!, upozorňuje mně, že už pípla mikrovlnka, kde ohřejvám vodu :grinning: a než to nasypu, tak mně popohání:grinning:) a hlavně nemá srajdu :grinning:
mám se kouknout u nás ve zdravý výživě?zítra tam mám cestu....
3. bře 2009 v 09:31  • Odpověz
Dobré ranko,

Evi kočárku se asi fakt nedočkám :grinning: A jsem teda zvědavá, až mi přejdeme na Bebu 3 zda nám bude chutnat, když Vašíkovi nejede. Ale náš otesánek asi sní všechno :grinning: Jsem zaregistrovaná v Hami klubu a dostala jsem od nich už dvě mlíka, tak si říkám, že je asi zkusim. Snad nic nezkazím tím, když mu jednou nedám Bebu,ale až tohle. Třeba až Beba dojde :slight_smile:

Holky já jsem ode dneška mohla hlídat 3,5 letého vietnamce. Ale bylo by to denně, včetně víkendů za 7500 Kč. ALe bylo by to asi mooc náročný, nemohla bych se nikam odtrhnout a plně se věnovat Ondrovi. Tak jsem to raději zrušila. Brala bych nějaké občasné hlídání, ale pořád né a né najít :angry:
3. bře 2009 v 09:40  • Odpověz
autor
Baru, třeba mu tën přechod vadit nebude :wink:
Vašík(i přes to, že na to nevypadá) je otesánek a zbaští všechno, ale ta 3 mu fakt nejela :stuck_out_tongue_closed_eyes: a asi věděl proč :sweat_smile:
3. bře 2009 v 09:53  • Odpověz
Ahojky

Evíí, to já nemyslela, že vám vadí laktoza!!!!!To by byla náhoda, kdyby taky jo :grinning:
Vůbec to venku podzimní není, je krásný teplo, byli jsme zase hodku a půl :wink:
No tak zase jdu, malej mě tu prostě nenchá sedět :angry:
3. bře 2009 v 11:31  • Odpověz
autor
Mišííí, je to podzimní:grinning: sice je tam "teplo"(8°C bývá i na podzim:grinning:), ale poprchává a je mlha :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže podzim:grinning:
mám se Ti teda zítra juknout po těch bezlaktozovech věcech? máme tu 2 krámky, tak snad něco najdu, abyste měli s daníkem, co baštit :grinning:
mně za chvilku skončí siesta, venda spí už 40min:grinning:
a těším se na plavčo:grinning: teda do bazénu ani ne, ale na pokec a kafčo s mamkama :grinning:
3. bře 2009 v 11:58  • Odpověz
autor
jůůů, Ondrášek má nový fotky :dizzy_face:
3. bře 2009 ve 12:06  • Odpověz
HOlky je krásně dneska, kačí se vyspinká a jdeme ven, musím něco dokoupit na oslavičku, bude v so ale dopo pže nám babička jedna odjíždí, takže dopo bude jedna a pak odpo druhá, to teda neívm jak stihnu do půl10 udlěat chlebíčky :astonished: v pá musím už uvařit na so, udělat výzdobu, dortík, to se nezastavím...

Baru- hlídat vietnamce, jo, jak jsi na to přišla? a umí česky? :grinning: to by bylo ale 7d ní v týdnu, jo to by ti hráblo asi :confused:

jinak s tebou bebou, my jí máme taky, ale ted jsem koupila HIPP kačule vůbec necche mlíčko, má ho akorát na kašičku a v noci to pije jinak ho vůbec nechce, tak zkusim změnit značku.
3. bře 2009 ve 12:37  • Odpověz
Evíí, ale je tam takový ten svěží vzdoušek, jak na jaře :grinning: Jinak z okna to fakt vypadá jak na podzim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jsi hodná, nemusíš, my to už vydržíme a hlavně tady ta paní z Čerňáku zásobuje ostatní krámky, takže tam asi taky nic nebudou mít, na Buďárně v poliklinice mi to právě paní povídala, že berou tady z Čerňáku...

Baru, hele hlídat číňana mě taky pobavilo :grinning: Já bych si teda ještě netroufla..ale zase by se Ondra zabavil, těžko posoudit no...
3. bře 2009 ve 13:08  • Odpověz
Holky, vy si se mnou nechcete povídat? :frowning2: :grinning: Já makala, abych vytřela a něco si tu přečetla a Daník chrní hodinu, včera jen 40 min.tak jsem to čekala i dnes....
3. bře 2009 ve 13:51  • Odpověz
Holky já jsem vždycky děti hlídala a nebyl to problém. I malého vietnámka, když jsem byla v Děčíně bez práce. Ale je fakt, že k Ondrovi to už je dost náročný a tak proto jsem to odmítla. Bylo by to opravdu 7 dní v týdnu a to je moc. :unamused: Nemyslete si, že to dělám pro radost, ale pro prachy, které potřebujeme :angry: Vyhovovalo by mi nějaké občané hlídání, nebo nějaká práce domu, ale nic moc není :confounded:

Já teď dala Ondru spát na balkon, neboť musím být v 16hod v nemocnici na chirurgii, urgovat u doktora vyplnění pojistky, kterou tam už má 11týden!! :angry: Takže se mi nechtělo na dvě prochajdy a Ondra spí na balkoně.A pak vyrazíme :grinning:
3. bře 2009 ve 14:27  • Odpověz
autor
Mišííí, já bych si povídala, ale tou dobou jsem už byla na cestě k autu :grinning: :grinning: :grinning:

no ono na Libuši krom holek z plavča bydlej jen ťamani :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2009 v 17:24  • Odpověz
autor
hmmm, tak nikde nikdo :cry:
3. bře 2009 v 17:44  • Odpověz
Dobré ranko, tééééda tady to ale žije :angry: Kde jsteeeeeeeeeeeeee?

Musim říct, že ťamani jsou naštěstí hodně v Písnici, Libuš je ještě celkem ok. Ale i tak jich je hodně. Mě naštěstí nevadí, když nedělají bordel :grinning:
4. bře 2009 v 08:47  • Odpověz
hojky holky, kde jste? :astonished:

my máme doma zase dohadování, už si fakt připadám jako blbec a vy mě dorazíte určitě, ale prostě se potřebuju vypovídat!!
mám 5000,- na měsíc na jídlo, kaččiný jogurty, přesnídávky, kašičky, atd, na plínky a mlíčko si beru teda zvlášt, jenže ted kupuju na svatbu věci, na oslavu, jindra mi nic nedal, takže to tahám ze svýho, z těch 5000,- kupuju jídlo a prostředky na uklízení atd, a ted mi sype na hlavu, jak neumím šetřit s penězi, že si toho nevážím, že on je sedřenej, maká jako šroub, já to vím, ale já se taky neválím a vážím si peněz, nekupuju vůbec blbosti, šetřím ale jsem ženská tak si taky potřebuju koupit něco pro sebe, ale je z toho hotovej, kolik všechno stojí peněz, co je potřeba na kačku, na konci měsíce si beru ještě tak 1000,- abych do mateřský měla, a on mi včera zase vynadal, že maká na hovno, že já všechno beru, já už fakt envím , jak mám šetřit, máme před svatbou a takhle mu rupne v kouli, jsem z toho už fakt neštastná, takhle to vymyslel, že to bude že já budu platit jídlo a on ostatní a ted mi nechce dávat peníze stejně!!ted jsem potřebovala na prevenar necelý 2000,- což mi teda dal,ale nechtělo se mu, on kdyby nemusel, tak mi nedává nic, já bych mu dávala účtenky, co kupuju on to schválil, já už prostě nevím co mám dělat, hádáme se kvůli tomu, on si myslí, že utrácím, nešetřím, ale on vůbec nevidí co co stojí, prostě to nezná a nedá si to vysvětlit!!

až si to přečtete, tak mi nesypejte popel na hlavu ještě vy, jsem z toho fakt ted přešlá a není mi moc dobře, fakt mě to už sere!!!

za necelou hodku jdeme k dr na roční prohlídku a na ten prevenar, tka na nás myslete, mám náladu na bodu mrazu, a ještě je baron uraženej že držkuju!!
4. bře 2009 v 08:54  • Odpověz
Janinko to mě mooc mrzí, neboj sypat popel na hlavu ti určitě nebudu, vim, že by ti to určitě nepomohlo. Ale to že to je blbec napsat musim, nemá cenu ti lhát :frowning2: Ono když nejsou peníze, tak jsou vždy dohady. U nás to je docela podobný, prachy řešíme hodně, pořád hledáme nějaké brigády a Petr je z toho nervozní :confounded: Já jsem jeho boxovací pytel. Ale naštěstí mi nic nevyčítá a když má tak dá. Ale je to spíš tak, že mi dává stravenky a zbytek musim ze svého. Jeho celý plat jde na splátky a na složenky. Proto honí ty brigády a maká jako šroub.

Je těžký ti něco radit, ale určitě by si to chtělo promluvit. Ovšem jak jsem postřehla, tak s ním máš pořád něco. Tak ti fakt nevim.Asi se budeš muset smířit s tím, jaký je, protože těžko se změní. :frowning2: Tak naivní už taky nejsem :dizzy_face: On je život s chlapama těžký, ale bez nich bohužel taky :zipper_mouth: :dizzy_face:
4. bře 2009 v 09:05  • Odpověz
Ahoj holky,

Jani, jak říká baru, je to blbec atd. Ale to jsi jistě slyšet nechtěla. Takže nějaké rady...Jára má tedka taky občas kecy, ale stačí mu vysvětlit kolik a kolik stály věci pro Jáju a je to ok. On je to fakt nářez, ty věci a jídlo na děti co to stojí.
Jani a co si to zkusit jeden měsíc napsat položku po položce a pak mu to ukázat, třeba by mu to docvaklo, kdyby to měl červné na bílém. A s tím Prevenarem, promiň, tak to mě teda vytočil. O tomhle přemýšlet, že by Ti nedal na to!!!!!!
Na schvalování se vykašli, nejsi jeho podřízená, aby Ti něco schvaloval. Zkus to fakt jeden měsíc napsat a pak mu to ukázat jen aby viděl kolik co stojí.
Snad jsem Ti nezkazila ještě více náladu, ale snažím se pomoct. Pusu Kačence. Doufám,že očkování zvládne dobře, beruška.
4. bře 2009 v 09:22  • Odpověz
Ahoj Oli,

jojo to máš pravdu, zkusit vše psát a on pak uvidí co děťátko stojí. Petr taky jeden čas hudral, proč kupuju drahou Bebu atd, ale pak ho to přešlo. On neřeší nic na malýho, žádný oblečky nic. Ale já mu to vždy ukazuju a říkám. Aby si nemyslel, že je to tak jednoduchý. Malej ze všeho vyrostl a tak musim obměňovat šatník :frowning2:
4. bře 2009 v 09:26  • Odpověz
autor
ahojky, kde jsme?:grinning: no byli jsme na odběru krve :stuck_out_tongue_closed_eyes: lidí hafo, ale naštěstí tam dítka mají přednost :wink:
jani, já to komentovat nebudu :sweat_smile: můj názor na Jindru už znáš...peníze jsou bohužel středobodem vesmíru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jak radí Olí, vše si napiš :wink:
4. bře 2009 v 10:42  • Odpověz
autor
jinak já taky bydlím s kolenovrtem :grinning: když po nákupu řekne: co na tom bylo tak drahýho? :sweat_smile: to mám chuť ho praštit....
ale párkrát jsem ho poslala pro Vendovo jídlo do krámu(no v bille to maj pekelně drahý:grinning:), sám viděl kolik to stojí a už do toho nekecá:grinning: maximálně se mně zeptá, proč kupuju přesnídávku od sunárku za 20Kč a ne třeba včelku máju za 10Kč:grinning:, tak mu to vysvětlim a je klid :grinning:
no a s tím prevenarem...no comment!!!!to by si teda zkusil :sweat_smile:
4. bře 2009 v 10:55  • Odpověz
autor
tak když se mnou nikdo nemluví :sweat_smile: , tak jdu ven s holkama z plavča :grinning: :grinning: :grinning:

Baruuuu, máme spicha kolem druhý někde u Tebe:slight_smile: jdeš s náma?
4. bře 2009 ve 12:33  • Odpověz
Ahoj holky

vůbec nestíhám a obávám se, že bude hůř s příchodem tepla, budeme totiž většinu času venku!!!

Jani, no já bych radila něco, na co je už bohužel teď pozdě, když máte spolu mímo..no ale napadly mě dvě věci a jedna stejně jako Evíse, ať jde nakoupit sám, aby viděl, co kolik stojí a druhá věc, abys přestala vařit, nemyslím vůbec, ale ne ty všelijaký dobroty, co furt zkoušíš, ale pěkně jak dřív, brambory na loupačku, párek s čočkou, knedlíky s vajcem, obalovaný chleba ve vajíčku se salámem :grinning: :grinning: protože na jídle se ušetří nejvíc a když by měl na obyč jídla keci, tak bych s ním zatočila :angry: :angry: :angry:

Já mám taky kolenovrta, už mi i hlídá že teče nějak dlouho voda :astonished: :astonished: :grinning: :grinning: ale vždy mu tak hezky odpovím, něco ve smyslu, ať si políbí.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak pak je zase chvíli od keců pokoj :grinning:
4. bře 2009 ve 13:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.