• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
tak jsme tu, hexa nám byla odložena o měsíc, máme jen Prevenar, plakaly jsme ale zvládly jsme to!! máme 37 teplůtku, tak snad z toho nic nebude, příští měsíc máme Hexu, další měsíc Prevenar a pak v 15 měs. zase očkování na zarděnky a na co ještě to je? chudák Kačí, ta ty dr nebude mít ráda!! moč jsem samo zapoměla odebrat, ani jsem si nevzpoměla, a dr taky ne :grinning:

co se týče našeho drahého tatínka, je to dobrej nápad s tím, že budu psát všechno co Kačí koupím, ale když to kupuju po pár např. přesnídávkách, tak to bude fuška teda :cry: ale pak jsem mu to doma počítala a už moc nic neříkal, když jsem mu spočetla, že 70,- stojí kaše, která je na 3 dny, tak to je 600,- za měsíc a to jde taky z mýho, tak mi pak řekl, že můžu mín volat, at mám menší účet za telefon..jinak už nic, tak snad to trochu pochopil, fakt si přijdu jako idiot neschopnej takhle bejt na někom závislá, fakt bych chtěla tu domácí práci, ani nevíte, jak by se mi to hodilo, měla bych klid, já měla ráno nervy, pořád jsem lítala na záchod, tyhle stresový situace špatně zvládám..

a Evi, jakto, že jste byli na krvi? :confused:

ono je to fakt těžký, když je ženská na mateřský, není tolik peněz, to jsem zvědavá, co bude dělat, až budeme mít děti2, to se po....a jsem zvědavá, co si najdu za práci po mateřskýi teda, když děti budou mít kroužky, sport, tak bude platit zase to, a já je budu muset vodit, tak jsem zvědavá, jakou budu mít pracovní dobu, to bude taky sranda něco najít :astonished:
4. bře 2009 ve 14:36  • Odpověz
7jo a máme 9 kg a 72 cm dr říkaal, že je to krásná váha, když se Kačí narodila se 3 kg :wink: má 37 tak doufám, že nám teplotka nestoupne..

co zuza, pořád má doma petra a užívá idylku?
4. bře 2009 v 18:37  • Odpověz
autor
tak jsem právě dorazila z prochajdy:grinning: jsem znavená :grinning: byla jsem ještě u jedný mamky z plavča na kafíčku a zpátky nás dovezl taťka :grinning: :grinning: :grinning:
jani, Venda má pořád špatnej krevní obraz:frowning2: hodně bílejch krvinek a málo železa, tak furt kontrolujem :wink: dneska si ho laborantka chválila, že ani necekl (pozoroval okolní dění:grinning: a spolutrpitele :grinning: ) snad už to bude dobrý....
To má Kačka pěkně nabitý :grinning: chudinka, každej měsíc píchanec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mišííí, skoro bych tvrdila, že žiješ s Tomem:grinning:(soudě dle stopování :wink: )
já jdu na odběry příští týden a u toho mně přeočkujou proti klíšťovce :stuck_out_tongue_closed_eyes: to zas budu skuhrat :sweat_smile: (minule jsem měla docela hnusnou reakci :sweat_smile: )
4. bře 2009 v 19:00  • Odpověz
autor
jo a o Zuzce už 2dny nevím :sweat_smile:
4. bře 2009 v 19:00  • Odpověz
Ahojky,

teda tady to zase žije :grinning: :grinning:

Holky konečně máááááááááme novýýýý kočár a jak jsem X-lander moc nechtěla, tak se mi líbí a ta zelenkavá je fakt hezká. Takže máme radost. Ondra v něm sedí doslova důležitě. Tak uvidíme až odpol vyrazíme na prochajdu. Chtěli jsme ho nechat až na jaro, ale asi to nevydržim.

Jinak dnes bych asi měla sedět doma na zadku, neboť mám výročí svého pádu a zlomení nohy. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Fuuuj když si na to jen vzpomenu! Teď budu teprve podávat pojistku na pojišťovnu, tak jsem na ně zvědavá. Ale platila jsem si jen 100 Kč měsíčně, tak to asi nebude moc slávat. Ale doktor mi tam napsal i trvalé následky, tak mě moc nepotěšil. Sice teda můžu dostat víc peněz, ale není o co stát. Napsal mi tam stálá bolest a otok a možnost předčasné artrozy kloubu :unamused: Tak se jako babka mám na co těšit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. bře 2009 v 08:18  • Odpověz
Vy jste snad emigrovaly do teplých krajin :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2009 v 11:33  • Odpověz
autor
zatím v teplých krajinách nejsem:grinning: jen jsem uklízela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. bře 2009 v 11:44  • Odpověz
já taky, a vařila Kačí polívičku, ale do teplých krajim bych hned letěla :grinning:
stalo se to, čeho jsem se bála, Kačí má 38, chudák v noci byla asi 10x vzhůru, a já blbka jak byla unavená nevím jeslti měla teplotku, páč v 6 jsem jí přebalovaal a neměla, pak v7 jsem si jí vzala a uspala do půl9 a to už měla, dala jsem Panadoll, tak snad zabere a bude jí do sö dobře, to mě štve teda, chudák!!a zítra máme jít přát ještě K. bratránkovi, byly mu 4 roky, snad jí bude líp, jdu jí honem balit dárečky, ten bazen nejde zabalit syčák jeden :grinning:
5. bře 2009 ve 12:36  • Odpověz
Ahojky

Jejda Jani, to je nám líto, že Kačí teplůtkuje :confounded: očkování, že????Jinak míry máte jak modelka :sunglasses: krása :dizzy_face:

Evi, Ty si teda taky s Tomíkem užíváš :grinning: jsou to paka, takhle všechno řešit :stuck_out_tongue_closed_eyes: Petr je na to fakt nemocný a já s mojí makou jsme zase nikdy nějak nešetřily, až takhle a největší sranda je, když začne P.vysvětlovat mamce, že když má za celý rok zaplý video v pohotovost.režimu, že jí to bere el.za 1000,- za rok a že když na video nekouká, že je to zybtečný, mamka vždy poslouchá, co z toho bude, že třeba řekně, že to žere 10táců a když P.řekne litr za rok, tak máma bouchne smíchy a P.je z toho ještě večer vykolejenej, že jí přijde litr za rok málo a k smíchu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takže mi veselo máme a NIKDY s ním nechci jeden účet :stuck_out_tongue_closed_eyes: ať si hezky syslí svoje prašule :grinning:

Baru,sláva :dizzy_face: :dizzy_face: kočár, hned na prochajdě foť a ukaž nám ho..jé, já bych taky šla do nějaké změny :wink:
5. bře 2009 ve 13:24  • Odpověz
Jo jinak my dnes byli nakoupit, před tím jsme věšeli prádlo na zahradě :grinning: to byly zase kolíčky všude :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak jsem vařila a teď vytírala, taže já mám dnes splníno na 100%, doufám, že škvořík bude spát alespoň hodinu!!!!!
5. bře 2009 ve 13:25  • Odpověz
autor
u nás div divoucí :sweat_smile: spalo se skorem dvě hodiny :astonished: doufám, že zas nebude marod :zipper_mouth:
Mišííí, joooo pohotovostní režim :grinning: :grinning: :grinning: jestli sis všimla, tak obě dvd jsou vypojený ze zásuvky, telka vypnutá :wink: myslím, že Ti nemusím říkat proč :grinning: :grinning: :grinning: a proč máme v umyvadle na záchodě zapnutou jen studenou vodu, taky asi nemusím vysvětlovat :sunglasses: takových věcí tu je víc :grinning: :grinning: :grinning: , ale mně to nevytáčí :grinning:, když mně upozorní např. na to proč meju nádobí plným proudem vody, tak to na nezbytnou dobu stlumim :grinning: a příště si jí zas zapnu naplno :sunglasses:....
taky nechci jeden účet s panem kolenovrtem :grinning: :grinning: :grinning:

Jani, to je z toho očko (příští týden budu kňourat a teplotit já :grinning: teda myslím jako po svým očkování :wink: )
5. bře 2009 ve 13:38  • Odpověz
autor
tak já zas běžím, upalujem na plavčo :grinning:
5. bře 2009 ve 13:38  • Odpověz
Eví, tak to je rekord co, 2 hodky :dizzy_face: hezké plavčo
dvd ani telky jsem si nevšimla a vody taky nějak ne :sweat_smile: tak to je holka u vás teda horší, než u nás..tady se o tom jen hovoří a nejspíš to nedělá díky mejm kecům :sweat_smile: :grinning:
Chuděrko, snad tě to očko nějak neschvátí, když po prvé jo...no alespoň vidíš, jak ty dětičky trpí po jejich očko :grinning: :grinning:
5. bře 2009 ve 13:46  • Odpověz
tak máme pořád 38, ted i 38,2, je mi jí tak líto chuděrky, je teplá, ach jo, dáváme Panadol a na noc dám čipek, ten zabere víc ne? já nevím jeslti jí to bude stoupat jestli třeba večer nemáme jet na pohotovost nebo v noci, ach jo, mě je jí tak líto!! kňourá, chce bejt u mě, teď jsem jí pustila pohádku, tak sedí před televizí a kouká, jinak po mě šplhá a chce se mazlit kočička.

a zítra mám takovej maraton, musím jí udělat dortíček z jablíček na so, aby se uležel, musím na so uvařit, pak jdeme přát bratránkovi, máme tam chodit, když bude mít teplotku, má to stejně z toho očkování, to by nemělo vadit, ne? záleží samo jak jí bude :stuck_out_tongue_closed_eyes: snad už to bude lepší!!
5. bře 2009 v 16:05  • Odpověz
jo Míšo, vy bydlíte taky vedle tchánovců vid? ten barák se pořád neprodal, jak o něm jindra básní vedle starejch, chce tam jít, tak zvažuju, jenže on platí já mám h....takže v něčem má pravdu, že záleží hlavně na něm, já nic nemám, co si myslíte, udělat si nějaký pravidla jedině, který bude dodržovat..
5. bře 2009 v 16:07  • Odpověz
autor
jj, spací rekord :grinning:
mně to jeho škudlení zas tolik neva:slight_smile:on má logický argumenty( než mi těma dlouhejma trubkama doteče teplá voda, tak mám umytý ruce studenou a neplejtvám tu "drahou" vodu, TV ani Dvd puštěný nemívám, tak je zbytečný to mít v zásuvce:grinning:....)
tomu nevěřím, že bych neměla reakci :sunglasses: měla jsem jí vždycky :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem horší jak malý dítě :grinning: , ale po tý klíšťovce to bylo nejhustější :sweat_smile: Tom počítá s tím, že si asi ve čt bude muset vzít dovču a hlídat :grinning:

Jani, já bych jí mezilidi nebrala, je po očko oslabená, tak aby něco nechytla....ale je to jen můj názor :wink: snad už jí bude dobře:slight_smile: soucítím s ní :wink:
5. bře 2009 v 17:56  • Odpověz
autor
kde je ta Barča? čekám na zážitky z první prochajdy :grinning:
5. bře 2009 v 18:27  • Odpověz
autor
a koukala jsem, že Zuza byla dopo v dubnovkách a sem ani nos nestrčila :angry: :angry: :angry:
5. bře 2009 v 18:28  • Odpověz
Evík, tak to je prdel, jestli bude muset Tom ven s pravdou...musím mít dovču, manželka jde na očkování :grinning: :grinning:
Ty jsi tak tolerantní manželka :dizzy_face: to já bych teda studenou vodu v koupelce nerozdýchala :grinning: ale my máme svůj kotel, tak to asi nijak "ošidit" nejde :grinning:
Zuze jsem dnes psala, odpověděla, že jí to pořád bolí, je to na jednom místě tvrdší :cry: tak budeme na ní moc myslet, aby se z toho něco nerotjelo, chjo :unamused: :unamused:

Jani, no hele, těžko Ti budeme radit v tomto..a nelze srovnávat se mnou, já si s tchýní a tchánem rozumím, jedině mě sere mladej :angry: ale ten není podstatnej a hlavně je tu trochu jiná situace s Petrem, vše si děláme po svém a trváme si na tom a hlavně respektuje moje názory - myslím, co se týče malýho a když se nám něco nelíbí, Petr mámu pěkně sjede a už vůbec přístup--"tvé tu nic není, tak stejně nemůžeš rozhodovat" :sweat_smile: :sweat_smile: to je fakt trochu silné kafe a svědčí to o tom, že to asi dobrotu dělat moc nebude...ale tohle musíš zvážit sama, je to Tvůj život :pensive: a nemyslím, že by si nechal Jindra nadiktovat nějaká pravidla, tomu fakt moc nevěřím :cry: :cry:
5. bře 2009 v 19:51  • Odpověz
Hodila jsem dvě fotky, tak jukněte, máme novýho kámoše - kocoura :grinning:
5. bře 2009 ve 20:02  • Odpověz
autor
ahojky:slight_smile:
jéééé, daník je kouzelnej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Miško já jsem tolerantní asi jen v tomhle :zipper_mouth: jinak v koupelně teplá teče, ale na wc ne :grinning:
no on má tolerantního šéfa, by to pochopil :wink: a kdyby ne, tak se mu pojedu ukázat :grinning: by se zděsil-oteklá se 40teplotou, sotva chodící kvůli bolesti kloubů :grinning: no prostě ideál krásy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jak vůbec dopadl ten váš kočičí test?
no snad to Zuzku brzo přejde
6. bře 2009 v 09:09  • Odpověz
Dobré ranko,

no už jsem se fakt bála, že jste emigrovaly, tak jsem ráda, že néééééééééé :grinning:

My včera zvládli první prochajdu (foťák jsem blbec nechala doma..tak snad dnes) a bylo to super. Je to od toho našeho fakt rozdíl, ten kočárek jede sám. Jak má ty zatáčecí přední kola tak to je paráda. S tím mým jsem musela fakt bejčit. Takže super. Ondra se rozhlížel jako král na trůnu a byl spokojený. Ta zelená krásně září, takže jsme hodně vidět. :grinning: Takže spokojenost. Jen jsem zvědavá, kolik mamin se zeleným X landerem potkám. O jedné tady vim :angry: Ale prdim na to, po složitém výběru kočárku jsem fakt ráda, že už konečně doma nějaký máme :grinning:

Večer jsem byla s kámoškou na Andělu.Šli jsme do pizzerie a pak na supeer palačinku...jsem to ale čuňátko.ALe bylo to super. Koupila jsem si sluneční brýle, 50% sleva :grinning: a krásné střbrné naušnice :grinning: SIce pořád brečim kvůli penězům, ale mám první výdělek z kosmetiky, tak jsem toho využila a udělala si taky jednou radost!!!!
6. bře 2009 v 09:11  • Odpověz
autor
jůůů, barůůů utrácela :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. bře 2009 v 09:13  • Odpověz
Jooooo Evíííííííí pořád utrácim za malého, tak jsem si udělala radooooooooost :grinning: :dizzy_face:
6. bře 2009 v 09:14  • Odpověz
autor
taky si musím nějakou udělat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2009 v 09:16  • Odpověz
autor
jéééé ono už je 6. :grinning: tak vše nej naší princezně k 1 roku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. bře 2009 v 09:29  • Odpověz
Jéééééééé my taky přejeme vše nejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj naší jediné slečince :grinning:
6. bře 2009 v 09:40  • Odpověz
Ajoj undatry,

jen nakukuju. Hlavně jdeme popřát Kačence k ročku vše nejlepší.
Hele co ta Zuza, je jí líp, nebo ještě blbě?
Holky tak už mám napsáno 30 stránek bakalářky, ale zato záda v prd... jak jsem u toho dva dni seděla. No ještě šedesát a je to :grinning: :grinning: no ovšem ted to bude horší, tohle byla teorie, analytická část bude masenko.
6. bře 2009 v 11:02  • Odpověz
autor
hoooj Olouši:slight_smile:
jsi šikulínek šikulovatá:slight_smile:, to zvládneš levou zadní :wink: do kdy jí máš mít?
6. bře 2009 v 11:08  • Odpověz
Eví teoreticky až v srpnu, pr obhajobu jsem si dala až na září, ale chtěla bych jí napsat do května,at se můžu v létě "už" jen naučit těch 500 stran na státnice :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2009 v 11:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.