• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
:grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2009 v 11:24  • Odpověz
autor
jo odpo nebudu, pojedem ¨na veletrh:wink:
6. bře 2009 v 11:43  • Odpověz
Ahojky:slight_smile:

Jdu popřát té naší jediné princezně k jejímu prvnímu ročku na tomto světě:dizzy_face: Kačenko všechno nejlepší,ať je Tvůj život krásný,plný zdraví a překrásných okamžiků.Ať máš kolem sebe jenom samý krásný lidi.To ti přejí a pusinku posílají Péťulka s maminkou:slight_smile:

jinak se Oloušek ptá,tak sem Olí byla dneska u svýho dr a mám ATB na týden + mazat Framikoinem a když se to neuklidní,tak mě to v jizvě budou muset znova rozříznout a vybrat a vyčistit.Teď už by to bylo,ale v celkový narkoze mám slíbeno od dr. takže se už nebojím:slight_smile:

mějte se krásně,já teď jdu vařit oběd a pak jedeme vybrat dort k Péťuláčkovým narozeninkám co nám upeče:slight_smile:
6. bře 2009 v 11:58  • Odpověz
jé Zuzi, díky moc hezký přáníčko!! :dizzy_face: a vám holky taky děkujeme!!

mám fofr ,ted jsem dělala nepečený dort z jablíček, oslava bude ráno a odpo v so, tak to ráno nestihnu, dám do ledničky, a snad se nic nestane, zkouším uspat princeznu a nějak se nedaří, musím uklidit, zabalit nočníček :grinning: ostatní už mám a odpo jdeme přát tomu bratránkovi a večer budu dělat výzdobu, tak hezký den! :wink: :slight_smile:
6. bře 2009 ve 12:22  • Odpověz
Ahojky

tak u nás se chrní, dnes byl nějak dřív hotovej a usnul u telky :confused: :sweat_smile:

Kačenko, naše krásná, jediná holčičko :dizzy_face: s Daníkem Ti přejeme vše nej k dnešnímu ročku, krásnou oslavu a dárečky a hlavně ať jsi zdravá a děláš mamince a tatínkovi jen a jen radost :dizzy_face: Daník posílá francouzáčka :sweat_smile: :grinning: :sweat_smile:

Eví, Ty jsi ideál krásy pořád, i s teplotou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :wink: :wink:

Baru, no to máš teda černý puntík, žes nenafotila :angry: :grinning: :grinning:
6. bře 2009 ve 12:25  • Odpověz
autor
ááááá jen se zvednu od kompu, tak všechny dorazej :grinning: :grinning: :grinning: no hlavněže se objevilo mé ztracené dvojčátko :dizzy_face:
Zuzííí, vyberte nějakej mňamkozní a krásnej dortík :grinning: :dizzy_face:
Jani, neboj vše stihneš :wink:
Mišííí, jéééééé:slight_smile: taková lichotka :dizzy_face: to si ani nezasloužím :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
6. bře 2009 ve 12:36  • Odpověz
autor
mně už se telátko vzbudilo :grinning: dneska se žádnej div divoucí nekonal :grinning: :grinning: :grinning:
jo a dop jsem mu udělala bouli na čele :zipper_mouth: :sweat_smile: vypadla mi z ruky dřevěná kostička :sweat_smile:
6. bře 2009 ve 12:38  • Odpověz
Evičko :dizzy_face:
6. bře 2009 ve 12:48  • Odpověz
Eví, Ty jsi matka :grinning:
Jé Zuzu ještě nakoukl, taky Tě miluju :dizzy_face: ...Zuza chápe :wink: :wink:
No u nás v div divoucí doufám!!!Ale je jedna, tak alespoňa ještě 20 minut by mohl :wink:
6. bře 2009 ve 12:53  • Odpověz
Mišuláčku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. bře 2009 ve 12:57  • Odpověz
autor
Lásky moje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
no já se stydím :pensive: :pensive: :pensive: chudinka malej v klidu si sedí a hraje :grinning: načeš se tam přimotám on na mně koukne a přistane mu na hlavě kostka :sweat_smile:
6. bře 2009 ve 12:58  • Odpověz
autor
tak my vyrážíme, taťka na nás už čeká :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2009 ve 12:59  • Odpověz
Eví :grinning: a jakej veletr, jakej???????????Užijte si to, se máte :dizzy_face: :dizzy_face:
6. bře 2009 ve 13:08  • Odpověz
co je??jsme na až 3.stránce děvčata :confused: :grinning: :grinning:
6. bře 2009 v 18:22  • Odpověz
Ahojky dámy..
Jak se vede při pátku??
Mě mizerně,hnusně mě bolí záda :frowning2:
Jinak jsem objednaná ke kartářce...a před chvilkou porodila sestřenka hošíčka,takže máme v rodině mimi :dizzy_face:
6. bře 2009 v 18:25  • Odpověz
Ahooojky dámy,

Vladu ahooj, z čeho tě bolí zádíčka?? Mě z toho jak pořád tahám Ondru. Kartářku si užij, já jednou byla u astropsycholožky a blo to zajímavý :grinning:

Evííí co veletrh? My tam chtěli původně taky, okouknout kočárky, ale když už ho máme tak jsme tam raději ani nejeli :dizzy_face:
6. bře 2009 ve 20:04  • Odpověz
Ahojky

Vladuš, tak pak řekni, jak jsi dopadla..já se taky chystám, ale spíš až bychom plánovali druhé mimi, tak bych se šla poradit :grinning: mám jednu super ženskou, dělá astrologii a karty, nej kombinace!!!

Evíí, test na kočku asi dobrý, on šel skoro hned po příjezdu domů spát a ráno nic na sobě neměl, tak asi dobrý :wink:
7. bře 2009 ve 13:24  • Odpověz
holky já nás vůbec nemohla najít :astonished:
dala jsem nový fotečky do albíka, tak jukněte, oslavička nádherná, uvidíte sami! a děkujeme za přáníčka, jste hodné!! :dizzy_face: :dizzy_face:
8. bře 2009 v 08:49  • Odpověz
Ahojky

Jani, Kačule je úžasná!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: Strašně hezounká a s bratránkem si jsou celkem podobní :wink: Oslava musela být krásná, je vidět z fotek!!!Dortíky super a ten druhý..asi u babičky..ten je teda opravdu k sežrání :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: no tak vítejte mezi "dospělákama" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2009 v 10:29  • Odpověz
ten druhej je taky u nás, ale na druhý oslavě, dělala ho sestřenice kamarádka, hezkej vid? přemýšlím že bych taky zkusila něco vytvořit..

a zapoměla jsem vám říct, že kačí chodí s kočárkem, hned začla a jde jí to krásně, já byla úplně hotová jak se rozeběhla, akorát s chodítkem to nechápe, že s tím má chodit :grinning:
8. bře 2009 v 11:46  • Odpověz
Jani, je nádhernej!!!!!
Kačí gratulujeme k chůzi :dizzy_face: je to šikulka!!!!hele mě Daník taky s chodítkem neuměl, nechápal, že se může držet a jít...takže jsou asi dost na prd :angry:
8. bře 2009 ve 14:13  • Odpověz
ahojky,
tak jsme doma od babiček.
Jani krásné fotečky. Dortík super. Jo a gratulace k chůzi.
U nás se klečí, takže postýlka jde zítra na nejnižší pozici. Jo a dnes ráno seděl. Hlídali ho naši a přišla jsem až když seděl, a tvrdili, že se posadil sám, tak nevím, od té doby to nezopákl :sweat_smile:
8. bře 2009 v 18:51  • Odpověz
Ahojky,

Jani dortík krásný a malá oslavenkyně ještě vííííc :slight_smile: Je to taková malá princezna. Už se moooc těším na tu naší oslavu :grinning:

Já tu mám teď kamarádku z Německa, tak se tady mooc objevovat nebudu. Spíš jen ty večery :grinning:
8. bře 2009 v 19:40  • Odpověz
bré ránko,
tady tak hnusně prší :angry: :angry: :angry: :angry: :cry:
9. bře 2009 v 08:54  • Odpověz
autor
dobrá ranko:slight_smile:

Mišííí, veletrh byl for kids(ale skoro nic nevystavovali) a pak bydlení a cestování:slight_smile: měla jsem volný lístky:slight_smile:

no i když tam nic neměli, tak jsme z veletrhu odjeli s golfkama:grinning: barvou bych potěšila Mišulu:grinning:každopádně to nejsou ani jedny vybraný:grinning:, prostě jsme je viděli, koupili a finito:grinning:

Jani, Kačenka je kouzelná a dosrtíky vypadaj skvěle
:dizzy_face: jo a gratulace k chůzi:slight_smile:

Olííí, gratulace ke kleku a sedu :dizzy_face:

Baru, tak se nám občas ukaž :grinning:

Zuzankoooooo, kde jsiiiiiiii?????????????????
9. bře 2009 v 09:16  • Odpověz
Ahoj holky,

tak co je u Vás nového?

Kačence gratuluju dodatečně k 1. narozeninám. Nemůžu uvěřit, jak to rychle utíká. :slight_smile:

U nás celkem vše při starém. Ondra žádné pokroky v motorice nedělá, takže čekám, že příští týden, až půjdeme na osmiměsíční prohlídku, tak nás bude čekat odeslání na rehabilitaci a cvičení. Už jsem s tím celkem smířená. Navíc jsem se rozhodla, že končím s prací doma a budu se věnovat výhradně Ondrovi, protože kromě peněz mi ta práce nic nepřináší. Jsem pořád ve stresu, abych stihla obstarat, Ondru, domácnost a věci do práce a nic nedělám pořádně. Tak jsme se s Tomem řekli, že ta práce nemá cenu a na prvním místě teď bude jen Ondra a domácnost. Navíc Tom udělal před dvěma týdny ty justiční zkoušky, takže od května se mu rapidně zvýší plat a není zapotřebí, abych taky dělala.

Jinak my už jsme uklidili hlubokou korbu od kočárku, protože Ondra už se do ní nevejde a zkoušeli jsme nainstalovat sportovní korbu na stejný podvozek. Ta ale není o moc větší než ta hluboká, tak dnes jedeme do Kolína obhlídnout a případně i koupit nějaký lepší sporťák, který by nám vydržel na několik let a mohli bychom ho používat už i teď když Ondra ještě pořádně nesedí.
9. bře 2009 v 11:21  • Odpověz
autor
Leni, gratuluju Tomovi k svátku a k úspěšnému složení zkoušek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jsem zvědavá, jakej kočár vyberete :wink:
9. bře 2009 v 11:53  • Odpověz
kukuč, Eví a jaké máte ty golfy?

Leni, též gratulace Tomovi.
Jinak s tou prací děláš dobře, ono to cvičení Vojtovky je 4x denně , takže docela záhul, ale výsledky jsou, tak to stojí za to. Jen s tím větším mimčem je to trochu náročnější. Já mám s Jájou co dělat, dost často mě přepere :sweat_smile:
9. bře 2009 ve 12:31  • Odpověz
autor
Olíí, babypoint traffic :grinning:
9. bře 2009 ve 12:35  • Odpověz
Eví super, hezký, taková klasika. A Sí neměli?
9. bře 2009 ve 12:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.