• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
Olííí, tam neměli skoro nic :sweat_smile: stánek tam měl akorát xlander(=babypoint) a silvercross, pár kočárků měli u malvíka, ale nic víc:slight_smile:
jsem se rozhodla, že už to řešit nebudu :sweat_smile: Venda se do nich zamiloval :grinning: :grinning: :grinning: , Tom zaplatil :grinning: , tak jsem to nechtěla prodlužovat :grinning:
maj super boudu, nánožník, ale jsou docela těžky(8,5kg)....no kako druhej kočár to jde :wink:
9. bře 2009 ve 12:47  • Odpověz
No to Chicco má taky nějak kolem 8 kg, a když ho hážu do kufru tak pohoda. Proti Teutonce luxusní váha :grinning:
Ono je fakt, že stačí obyč golfky na to popobíhání, když je kvalitní druhej sporťák. Já si občas říkám, že to Sí je krásný, ale když jedu s Chiccem, tak mě to přejde, pr se jede fakt suprově a máme krásnou barvičku. Takže tak. :slight_smile:
9. bře 2009 ve 12:50  • Odpověz
Jo a byli jsme na rehabce, klečení a sed je nezaujal, jen to, že se plazí :angry: :angry: :angry:
9. bře 2009 ve 12:50  • Odpověz
autor
jo do auta:slight_smile: to je pohodička :grinning: :grinning: :grinning: stačí mi to hodit jednou rukou :grinning: :grinning: :grinning:
jako do autobusu to stejnak sama nezvednu :sweat_smile: (teda zvednu, ale ne dost vysoko :sweat_smile: a za to nemůže kočár :grinning: ), ale to bych nezvedla ani Sí ani skyline :grinning:
jinak barvu máme modro zelenou :wink: na internetu je taková divná, ale ve skutečnosti je super :grinning:

proč je zaujalo jen plazení? no sedět/klečet by měl až po lezení, tak asi proto :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2009 ve 12:54  • Odpověz
to je škoda Olí že klečení nezabralo :angry:
jinak díky za pochvalu foteček..

holky objednáváte někdy něco z nextu ang. stránky nebo přes někoho tady v čechách z next. katalogu, chtěla bych něco objednat kačí od strejdy k narozkám, ale taky jsem to nikdy nedělala :astonished:
9. bře 2009 ve 12:55  • Odpověz
Eví protože dle nich se i plazí blbě, pr používá jen jednu nohu na odrážení. No změnili nám zase cvik, tam mi šel, tak snad ho doma udržím chvíli v té pozici.
9. bře 2009 ve 12:57  • Odpověz
chjo, asi budu muset jít něco dělat - dovybalit,pověsit prádlo atd. Prcek spí, zaspal hodinu oběda, pr dopo oka nezamhouřil, jeli jsme ještě nakoupit, tak neměl čas spát, musel komentovat nákupy. Jo už neříká bababa ale řve jak na lesy bááábááááááááábááááááá :grinning:
Musím vám říct co se dnes stalo - málem jsem z toho měla infarkt. Včera jsem vysypala z igelitky do krabice hračky co měl Jája u babiček. A dnes koukám, že má ruku v puse a v ruce nic nevidím. Tak jsem k němu letěla, šáhla mu do pusy a tam ta baterie co je tenčí než tužková. No krve by se ve mě nedořezal, naštěstí jsem si toho všimla hned, co jí dal do pusy, takže jsem jí stihla vyndat. Nechápu, jak se do té igelitky dostala. :frowning2:
9. bře 2009 ve 13:01  • Odpověz
autor
Jani, objednávala jsem přes jednu mamku z MMB nebo ¨kupovala v obchodě :wink: odkaz Ti kdyžtak hodím večer, teď nestíhám:slight_smile: jedem za dědou
9. bře 2009 ve 13:13  • Odpověz
Ahojky holky

Evíí, vy jedete s golfkama, to je super, že to máte takhle rychle a taťka cáloval :grinning: no musím se pochlubit, že jsem si na netu taky jedny vyhlídla a dala jsem inzerát na to centro - za 1800,- :confounded: tak snad půjdou dopryč...Za chvíli dám odkaz, jsou úžasný :dizzy_face:

Olí, to je mi líto, jak jste dopadli na rehabce :confounded: ale jak jsem tak četla i na prosinci, na těch rehabkách jsou dost vofouklý a pořád jen kritizujou a mamky deptaj, tak to neber moc vážně a nebuď smutná!!!!!Jája vše dohoní!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jani, neobjednávám z Next od nikoho..

Holky máme posraný obě auta!!!!!!Mě to prdlá a klepe se motor - jede jen na dva válce, to samé to dělá Petrovi a včera na cestě na noční mu to chcíplo :angry: takže akce odtah, naštětstí měl zrovna bratr auto z práce, tak pro něj zajel a pak jel do práce mým prdlavkou :grinning: Máme podezření na benzín, bral na stejné pumpě do obou..tak teď na mým benzín vytáhl a dal nový a zkouší, zda je to tím..to je v řiti :angry:
9. bře 2009 ve 13:14  • Odpověz
Miško já to beru s rezervou, ale stejně mě naštvou dycky. Na netu je dost článků o tom, že některé děti ani nelezou, některé lezou/plazí se svým vlastním způsobem. Holt na rehabce jedou podle tabulek. Ale já vidím u něj pokroky, klečení atd....takže určitě není opožděný. Ono je to těžký, on se plazí rychle, tak nemá potřebu to měnit...
9. bře 2009 ve 13:16  • Odpověz
Miško ty jsou hustý, ty jo, to je novinka ne?
Jinak auta - no nazdar, tak snad to nebude nic vážného.
9. bře 2009 ve 13:17  • Odpověz
No jasný, kluci jsou taky líný!!!A nejedno dítě nelezlo, třeba jen válí sudy a pak rovnou chodí, takže bych z toho vědu nedělala, oni jsou fakt pitomci na tý rehabce, fakt všechny maminy z pros.co chodily byly akorát zdeptaný a smutný, jak je vždy zpraží, že je to dítě úplně "nešikovný" :angry: nechápu!!Místo, aby podpořili, dělají opak :cry:

JJ je to novinka a jsou boží, ale musela bych je vyzkoušet!!!Už bez zkoušky do ničeho nejdu!!!A cena je dobrá, já jsem fakt kráááááva, že jsem ten šunt koupila za 3litry :angry: :angry: :angry:
9. bře 2009 ve 13:21  • Odpověz
jojo právě. No těch pár měsíců to vydržíme, ale na roce s tím končím at chcou nebo ne.
9. bře 2009 ve 13:23  • Odpověz
autor
ahojky:slight_smile:
Mišííí, ty jsou pěkný :dizzy_face:
teda ty auta :frowning2: když se něco s*re, tak pořádně :unamused: známým se kousl motor kvůli špatný naftě :unamused: 2x po sobě :sweat_smile:

Jani, http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=18247 , objednávala jsem od týhle paní:slight_smile: a super jednání :wink: žádný jednání typu bazén :grinning: nebo overálky :grinning: :grinning: :grinning:

Olinko, netrap se:wink: Venda se taky plazil jednostranně :wink: plazení je příznak toho, že nemá úplně posílený bříško :wink: posílíte bříško a bude lézt úplně normálně :wink: lezení je sice důležitý, nemělo by se přeskakovat kvůli zádíčkům a kvůli tomu, že je to první pohyb při kterým používá obě hemisféry mozku, ale není důležitý v kolika měsících toho dosáhne :wink: prostě klííííd a cvič a z keců rhb si nic nedělej :wink:
9. bře 2009 v 19:04  • Odpověz
Ahojky,

tak jsem dnes hlídala kamarádce malou Linu, ona šla k zubaři. Naštěstí měl Petr volno, takže jsme venku kočárkovali každý s jedním kočárkem :grinning: Pak jsme si daly na Budějovický obídek a jeli domu. Bylo to fajn.

Míšo ty golfky vypadají fakt hezky :slight_smile:

Evi tak to jsem ráda, že jsme kočár sehnali ještě před veletrhem, chtěli jsme tam jít vybírat a nasbírat inspiraci :grinning: To by jsme asi moc nepořídili. :frowning2:

Oli netrap se, my jsme se třeba skoro vůbec neplazili. Jen válel sudy a vůbec nechtěl lézt.Bylo to pro něj rychlejší a dostal se kam chtěl. Pak párkrát plazení zkusil a nebralo ho to.Tak za pár dnů hned začal lézt. Opravdu je každé dítě jiné a za chvíli to bude ok. :wink: Ti doktoři mooc řeší tabulky :dizzy_face:
9. bře 2009 v 19:09  • Odpověz
autor
Baru, pořídili:grinning: opdjeli byste s xlanderem :grinning: :grinning: :grinning:
plazit se dítě nemusí :wink:
9. bře 2009 v 19:17  • Odpověz
Takže by to vyšlo totálně nastejno jako když jsme tam nejeli :grinning:
9. bře 2009 v 19:23  • Odpověz
Díky Evi :wink:

Baru- vidíš, tak můžete už trénovat druhý mimi, když vám to takhle krásně jde :grinning:

Olí- ty nebud smutná, jak píše Baru každý dítě je jiný, to se nesmí takhle brát, potřebuje svůj čas, hlavně nebud nervozní..

Míšo- no kdyby ty auta byly benzínem, tak to by bylo ještě dobrý, horší by bylo kdyby ne a obě auta, to by byla velká náhoda, ne?
9. bře 2009 v 19:49  • Odpověz
Ahojky

Jani, no vypadá to, že to benzinem není a bude to asi teda dost veliká náhoda :confused: Petr benzin vysál a dal jiný a stále to dělá :confounded: ve středu dáváme feldu do servisu, páš už neví, co s tím!!!!

My byli na tom for kids, když jsem byla těhu a taky to stálo za prd :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2009 ve 20:02  • Odpověz
aha, tak to je na prd teda :unamused:

Evi- tak od paní jsem objednala taky, takovej komplítek, tričko a kalhotky červeno bílý, hezký tak jestli to bude mít, tak to chci páč je to ještě od bráchy k narozeninkám a bylo by blbý kdyby to došlo za měsíc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2009 ve 20:08  • Odpověz
brý den,
dnešní noc katastrofa, co chvíli dudu, v půl jedný k nám do postele, v jednu usnul, přenesla jsem ho,ve dvě se probudil, tak jsem rezignovala a dala mu mlíko, v šest vstával a už neusnul.jsem k.o.
10. bře 2009 v 08:22  • Odpověz
no Olí u nás je to na budku porád a už mě to se..zrovna jsem to psala na KOlínsko, my taky co cvhíi vzhůru, dám čajík, usne u něj, pak zase a nakonec spí tak 5 hodin v kuse, a na 6 vstává :stuck_out_tongue_closed_eyes: a usne pak v půl 1 tak..

jdu se odreágovat ke kadeřnici, nemůžu psát, bere mi myš, tak zatím pááááááááá
10. bře 2009 v 08:29  • Odpověz
Ahojky,

tak jsme včera vybrali sporťák a hned jsme si ho odvezli, což jsme ani nečekali. Nakonec jsme zvolili X-lander XA modré barvy. Je z loňské kolekce a přišel nás na 6490,- Kč. Jsem naprosto spokojená. Hlavní kriterium pro nás bylo, aby se Ondra do toho kočárku vešel i do budoucna a většina golfek už mu byla pomalu malých teď, tak jsme zvolili větší bytelnější kočárek, kam se nám snad vejde i za rok.

Jinak Oli, neměla jsem moc času sem teď chodit, takže nevím, proč chodíte s Jájou na rehabilitaci, ale přijde mi, že Jája umí hodně věcí na to, že mu je 9 měsíců. To my jsme úplně v pr.... Vím, že nás čeká spousta práce a slziček a už teď se na to psychicky připravuju.

A děkuju za gratulaci Tomovi. Evi Tvýmu Tomovi taky všechno nejlepší k svátku. :wink:
10. bře 2009 v 08:43  • Odpověz
autor
Dobré ranko :dizzy_face:
Jani, pokud to má skladem(tj. není to na objednávku), tak to pošle hned :wink:

Mišulko, snad to bude s těma autama ok, to je pech :unamused:

Oloušku, copak to ten Jájouš blbnul v noci? že by zoubky?nebo úpněk?

Leni, gratulaci večer vyřídím:slight_smile: super, že jste kočár pořídili :wink:

jinak výsledky krve jsou ok:slight_smile:, výsledky moče ještě nejsou :unamused:
10. bře 2009 v 09:48  • Odpověz
Ahojky..
píšu pro radu :sweat_smile:
Už týden mě děsně bolí záda,tak jako vždy..jenže teď mě k tomu děsně bolí i bříško..Zvláštní,nikdy jsem to tak neměla..
A dnes jsem zase začala mírně krvácet..poslední MS byla přesně v termínu..26.2..myslíte si,ž by to mohla být ovu??Je mi fakt divně :frowning2: :frowning2:
Na gyndu jedu v sobotu,ale dr mě uhání at si to zařídím dříve..
10. bře 2009 v 10:24  • Odpověz
Leni začali jsme ve třech měsících, původně měl predilekci doprava, slabé svaly bříška a pásl koníky na jedné ruce. No a když se tohle spravilo, tak už nás nechtějí pustit, pr jedou podle tabulek a pořád se jim něco nezdá :sweat_smile:

Ahojík Vladu, tak to nevím. Radši fakt zajdi k dr.

Eví nevím jestli zuby, v půl jedné jsem mu je mázla calgelem a spal do těch dvou a pak řev, mlíko to spravilo a spal do šesti,tak nevím, jestli náhlý hlad bo co. :grinning:
10. bře 2009 v 10:29  • Odpověz
Oli, tak to už cvičíte přes půl roku. Myslíš, že to cvičení má efekt nebo by i bez něj měl Jája podobný vývoj? Já jsem zvědavá, co s námi cvičení udělá nebo neudělá. Já myslím, že Ondra má svaly v pořádku. Dokáže pást koníky na napnutých rukou i půl hodiny v kuse ( s mírnými přestávkami, kdy dělá letadýlko) a dokáže se dokonce dostat do polohy, kdy jakoby dělá klik. Má na zemi jenom dlaně a chodidla jinak tělo má celé ve vzduchu. Občas se posouvá dozadu i o několik metrů, ale to se jen odráží rukama. Když ho postavím na nohy, tak se na nich udrží a nepoklesnou mu, takže se svalstvem asi problémy nemáme. Spíš mi přijde, že je to lenoch. Třeba na dece se nechce přetočit ani na bok, ale na gauči nebo na Tomovi se na bok přetáčí běžně. No uvidíme, jaká bude diagnoza. :frowning2:
10. bře 2009 v 10:56  • Odpověz
Leni těžko říct, myslím, že zezačátku to smysl určitě mělo, kvůli té predilekci. Ale když se v pátém měsíci začal přetáčet a o týden později i zpět, tak jsem nechápala, proč musíme ještě cvičit. Dokud se to s Jájou dalo ho udržet,tak jsme ještě cvičili poctivě, ale pak jsem cvik na břiše necvičila, pr jsem měla pocit, že když ho neudržím, smysl to ztrácí. No takže pak už jsme to flákali. Ted jsme teda začali cvičit ten cvik na lezení, tak jsem zvědavá jestli to pomůže.
Jinak teda asi to smysl má, myslím,že na pěti měsících by se J. neotáčel kdybychom necvičili. Nicméně v 6 měsích už mi to přišlo zbytečné, vzhledem k tomu co uměl. Takže závěr: první čtvrt rok to smysl mělo. :slight_smile:
Já nevím u vás no. Neteř má 7 měsíců a dva týdny a také se posouvá dozadu, ale otáčí se v pohodě. Uvidíš co Ti řeknou.
10. bře 2009 v 11:35  • Odpověz
Ahojky

Vladu, no dnes jsi 12DC tak by to klidně ovu mohla být, i když špinění...to nevím, zda k ovu může být?? :fearful: :fearful:

Tak koukám, že Ondra má novou káru :dizzy_face: X lender je pěknej :wink: a velikej, ten vám vydrží!!!!Sice náš Peg perego je větší, ale x.lander je taky prostorný :wink:
10. bře 2009 ve 13:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.