• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Ahojky sluníčka :slight_smile:

Jdu Vás pozdravit a nahlásit novinky:slight_smile:ač žádný nejsou :sweat_smile:

Já sem na tom pořád stejně,baštim ATB,mažu framikoinem a místo stále bolí,ale beru ATB teprve třetí den,tak doufám,že ještě je čas na zabrání :wink:

Jinak se máme dobře,ale vzhledem k tomu trápeníčku se necítím ještě tak ok,že bych chodila a rozdávala úsměvy v diskuzi,tak než mi bude dobře,tak budu chodit jen omezeně,abych sem netahala ty moje věčný neduhy :slight_smile:

kočárky,tak na ty Vám seru :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: těm já nerozumím :grinning: :grinning: :grinning: ale to všichni víte :grinning:

co bych ještě o sobě....je mi 25 let a jsem vdaná,nic víc mě nenapadá :sweat_smile:

Oloušku to mě mrzí,ale určitě se noci srovnaj!!!:slight_smile:

Leni nesmutni,bude dobře :dizzy_face: každý miminko je jiný a na ty jejich tabulky se můžetre všichni z vysoka:slight_smile: on až bude chtít,tak to udělá :wink:

Mišuláček a Evička nic neřešily myslim :slight_smile:

Vladunko to je určitě ovulka,tak skoč na toho svýho Pepana a pořádně ho ošukej,ať je malej Pepánek :grinning: :grinning: :grinning:

Baru myslim nic a Jani taky nic:slight_smile: tak zase letim pápáááá:slight_smile:

jo a ještě mě reď nasrala ségra,si sem neohlášený přifařej,zrovna,když sem si fakt chtěla udělat pohodu,babička si vzala malýho,tak sem si říkala,že si lehnu s knížkou,něco poklidim a prostě veget.No už bylo skoro tři a já ve vidině toho,že zas nic jí odháněla od compu,že si chci fakt využít situace ať se nezlobí,ale že když je malej venku,tak si chci v klidu lehnout a ona to nepochopila,prej bude tiše a dostala histerák,že jí furt vyháním,že ke mě nepujde už nikdy bla bla,tak teď nevim jestli jsem nebyla moc sobecká,když sem vlastní ségru vyhazovala v zájmu mého klidu a pohody? :unamused:

tak pusinku všem miminkům papa :dizzy_face:
10. bře 2009 v 16:01  • Odpověz
Zuzi- no já myslím, že sobecká jsi teda určitě nebyla, vůbec se s tím netrap, máš taky právo na trochu lenošení, ne? je mi líto, že je ti pořád tak zle, to je na prd, at už je holka líp!! :wink: :slight_smile:

Míšo- já myslím, že může být špinění k ovu ne?

já mám kamarádku, ta je 4 měsíc těhu a špiní pořád, to snad nikoho neznám, že by takhle špinil, ale prý to nic není, tak je to dobrý..
10. bře 2009 v 17:16  • Odpověz
autor
jéééé já včera prošvihla Vladěnku a Zuzanku :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

dnes jsem už stihla svoje odběry :stuck_out_tongue_closed_eyes: a očkování večer proběhne s Tomem :grinning: ,pže jsem doma zapomněla vakcínu :grinning: :grinning: :grinning: no není divu, když jsem vstávala v 5:30 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: bléééé
za chvilku Vašíkovi dorazí kámoš z porodnice :grinning: se těším :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. bře 2009 v 09:15  • Odpověz
brýýý den,
holky zapůjčím na noc dítě :grinning: :grinning: :grinning: Asi fakt zuby, hrůza... no ale boule jsou větší a bělejší, tak snad už konečně se nějakej vyklube.
Byli jsme na kožním, atopák to není, může to být z té alergie. Napsala nám Infadolan. Tak uvidíme.
11. bře 2009 ve 13:02  • Odpověz
Ahojky

Oli, to jsem moc ráda, že to není atopák, to by sis užila :frowning2: tak to je fajn :dizzy_face:

Eví, teda to je něco vstávat tak brzo :confused: takže už dnes budeš opíchaná? :grinning: A za jak dlouho po píchnutí máš tu reakci??
11. bře 2009 ve 13:20  • Odpověz
je jaký odběry, jaká reakce? něco mi ušlo .... :confused:
Miško jojo, jsem ráda. I když mi přišlo, že kožní vidí míň než já, tak nevím no, jestli je to normální, že je ta kůže celkově suchá...ona viděla jen místy suchá ložiska...
No četla jsem co ten infadolan - je to vitamínová mastička, tak snad pomůže, ať je to cokoli.
11. bře 2009 ve 13:23  • Odpověz
jj tam je hlavně vit.A a D snad pomůže!!! :dizzy_face:

Evča se musí nechat přeočkovat na klíšťovku - myslím, že klíšť. :confused: a má po tom reakci, že je neschopa :grinning: tak musí být v pozoru Tom :sunglasses:
11. bře 2009 ve 13:54  • Odpověz
jojo taky myslím klíštovku že má, třeba to bude dobrý!!

olí- tak at už zubany vyrostou, kačí je dneska taky mrzutá, jíst nechce, a mám podezření jeslti jí nerostou nahoře zubany, taky má trochu napuchlý dásničky, ale jen malinko, ale vůbec nechce papat, měla teplejší čelíčko, teplotka teda není, ale myslím jestli taky neporostou syčáci :angry: a v noci je rodeo budí se třeba 10x neviím jeslti je to čajíkem, dám jí ho spí teda,ale pak je zase vhůru, nebo jeslti je to zubanama, ale je na dvě věci teda, za měsíc máme jet s těma holkama odsud z koně a jeslti to takhle bude vypadat, tÿ nám dají teda :grinning:
11. bře 2009 ve 14:18  • Odpověz
Zuzi, já nesmutním. Beru Ondrův vývoj zatím v pořádku. Vím, že každé mimčo je jiné a že má Ondra svůj čas. Dnes jsem měla doma na návštěvě švagrovou a ta měla s neteří stejný problém, tak jsme to probrali a jsem klidnější. :wink:

Jinak nám zuby rostou jako po másle. První dva zuby měl Ondra už ve 4 měsících (jedničky dole). Tak před měsícem mu vyrostly jedničky nahoře a teď se mu derou ven dvojky nahoře. Takže se zubama jsme možná napřed, ale ta motorika je holt opožděná.
11. bře 2009 v 16:02  • Odpověz
autor
tak kámoš nám už odjel:slight_smile: bylo to fajn:slight_smile:

Mišííí, jj klíšťovku:grinning:
reakci mívám od druhého dne, vydrží mi to tak tejden :stuck_out_tongue_closed_eyes:, ale první dvy dny jsou nejhorší :unamused: to jsem byla minule totál kaput :sweat_smile: No hlavně mně bude očkovat Tom :grinning: samo pod mým vedením :grinning: už to ví, prej si odmyslí, že jsem živá a píchne mně :grinning: :grinning: :grinning: já do sebe prostě píchnout nezvládnu :pensive:
Dobrý to nebude určo, pže mám přemrštěný reakce na všechna očkování :unamused:prý je to u alergiků častý :wink: není to alergická reakce, jen se můj organismus brání "infekci"(očkovací látce)

Olííí, u nás taky zubany :sweat_smile: mám megakňouravý a megatulivý dítě :sunglasses: teď jsme mu s kámoškou prohlídli pusinu :grinning: a vypadá to na spodní čtyřky :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže s Tebou soucítím :wink: no a s Janinou vlastně taky :grinning:

Leni, slyšela jsem, že při růstu zubů se vývoj zpomaluje až zastavuje :wink: takže když Ondrášek takhle se zoubkama jede, tak se nedivím, že nezdokonaluje motoriku :wink: Je super, že Tě švagrová uklidnila :dizzy_face: každopádně to s dr. prober :slight_smile:
11. bře 2009 v 16:25  • Odpověz
ahoj holky,potrebovala bych kapanek poradit.O miminko jsem se zacla s pritelem snazit v loni v dubnu,v cervnu se zadarilo ale bohuzel se zjistilo ze kapanek vedle :frowning2: .Mimodelozni,.Od ty doby je vsechno spatne,Menses jsem mela jen:srpen a pak jen diky agulotinu a to bylo jen v rijnu,v prosinci a ted minulej tejden sem dostala injekci,v sobotu troska krve a od ty doby mam jen slabe spineni.Miminko bych si prala,ale ted me zmatlo to spineni,nevim jestli mam cekat jestli to dostanu nebo jit na dalsi injekci..
11. bře 2009 v 16:40  • Odpověz
autor
bruffik, asi ti moc neporadím, nemám zkušenost :sweat_smile: , ale když půjdeš k dr. na injekci, tak ti může odebrat krev na hcg :wink:
11. bře 2009 v 16:49  • Odpověz
To nevadi,ja tam v patek zavolam a uvidim.Dekuju
11. bře 2009 v 16:56  • Odpověz
autor
nemáš zač :slight_smile: ať to dopadne ke tvé spokojenosti :wink:
11. bře 2009 v 16:58  • Odpověz
holky tak jsme právě s Péťou koupili ségře nootebok,sice starší za trojku,ale dobrej,aspoň už bude klídek a doufám,že mi to pomůže se třeba uzdravit za dobrej skutek :sweat_smile: :dizzy_face:
11. bře 2009 v 17:03  • Odpověz
autor
Zuzííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
to je dobrej nápad:slight_smile:,ale u nás spíš platí, že každej dobrej skutek je po zásluze potrestán :zipper_mouth:
11. bře 2009 v 17:06  • Odpověz
jj Péťa to taky říkal,ale mám radost a snad to nebude platit u nás :dizzy_face:

teď se jen bojim,že mamka jak nemá práci a bere nějaký čtyrku podporu bude moc splácet net za 350,ale snad to zvládne,myslí,že jo,tak budu doufat :fearful:
11. bře 2009 v 17:12  • Odpověz
autor
no snad jooo, jak se má mamka ?:wink:
co peťulkové?
11. bře 2009 v 17:14  • Odpověz
mamka nic moc,pořád nemůže najít práci,už byla ve třech a po nástupu do týdne jí dycky propustili pro snižování stavu,takže psychicky i finančně na tom není moc dobře a právě po včerejším výstupu jak jsme ho šli koupit,tak sem se jí ptala a to ještě nevěděla,že jsme ho koupili,tak jestli by zvládla platit ten net a ona říkala,že teď ne,že až pozdějc,tak sem říkala,že ujsme koupili nootebok a ona pak teda že když už je,tak že jo,tak snad kvůli tomu nebude mít každej měsíc hlavu v pejru:frowning2: no a práce fakt nic tady všude lítá a nic,je to strašný

a Péťulkkové super,akorát teď jde taťka do práce,tak už nebudu mít čas:frowning2: :slight_smile: jinak paráda,Péťulka je hodňoučkej krásňoučkej a taťka hodnej :dizzy_face:

a vy?Co Vašík a Tom?
11. bře 2009 v 17:18  • Odpověz
autor
Tom už nám dneska jede z práce :dizzy_face: a Venda teď vykramařil celou přebalovací tašku a na hlavu si položil plínu :grinning: :grinning: :grinning:
s tou mamkou mně to mrzí, snad něco najde
11. bře 2009 v 17:21  • Odpověz
je to blbý,fakt bere všechno a nic:frowning2:
11. bře 2009 v 17:22  • Odpověz
se máš,že máš mužíčka doma a srandovní miminko :sweat_smile: :dizzy_face:
11. bře 2009 v 17:23  • Odpověz
autor
mužíček ještě doma není, ale je na cestě domůůů :dizzy_face:
11. bře 2009 v 17:25  • Odpověz
to je skoro to samý :grinning:
11. bře 2009 v 17:26  • Odpověz
ahoj zuzi :dizzy_face:
naše mamka je taky skoro měsíc bez práce a zatím nemůže nic najít, je to těžký kor ted, snad se to brzy obrátí je to pech vid? mamka taky žije s bráchou, ale ten vydělává teda, lae je to na prd, taky nechce dávat peníze moc, a je to blbý bejt na někom závislá, to vidím ted na sobě, že? :angry: hledala jsem brigádu všude možně a nic kulový nikde nic není a kor pro starší lidi najít práci není jen tak, bohužel..
11. bře 2009 v 17:27  • Odpověz
autor
no to nejni, než se sem dohrabe, tak je 6 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2009 v 17:27  • Odpověz
ahá,tak,ale už jen půl hoďky :dizzy_face:

Jani je to fakt hrozný,mamka se snaží a nic,do to 17ti letá ségra a studium který stojí 2000 měsíčně atd,tam pak chybí každa stovka :frowning2:
11. bře 2009 v 17:30  • Odpověz
jinak to mě mrzí,že mamka taky přišla o práci :unamused:
11. bře 2009 v 17:31  • Odpověz
autor
ááááá už je tu :grinning: :grinning: :grinning: cesta byla volná a on je natěšený, že mně jde očkovat :grinning: :grinning: :grinning: už si vytáhl vakcínu a hrozí mi s ní :grinning: :grinning: :grinning: pomooooooooc :grinning:
tak se s váma loučím :grinning: ráda jsem vás poznala :grinning:
11. bře 2009 v 17:42  • Odpověz
autor
ještě žiju, zvládla jsem to sama :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2009 v 17:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.