• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
brrrrrr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2009 v 17:56  • Odpověz
Evi to jsi šikulka :wink: a je ti zatím dobře, ne?
11. bře 2009 v 17:59  • Odpověz
a že Míša moc nechodí koukám
11. bře 2009 v 18:04  • Odpověz
autor
Jani, dík:slight_smile: jj, zatím jo, zítra bude hůř :stuck_out_tongue_closed_eyes:
docela jsem sama sebe překvapila:grinning: nějak jsem nezvládla pohled na Toma s jehlou v ruce(teda představu, že se musím koukat na píchnutí :grinning: ), tak jsem mu to vzala a chvilku se přemlouvala a pak jsem si to píchla :grinning: aplikaci teda provedl Tom, pže na to mi ta jedna ruka chyběla :grinning:
Zuzííí, Mišííí většinou chodí přes poledne a k večíru :wink:
11. bře 2009 v 18:35  • Odpověz
jak kdy když tady nejsi ty tak nás nemá kdo rozveselovat víš? :grinning:
11. bře 2009 v 18:35  • Odpověz
holky dělaal jsem k večeři fazolky se smetanovou omáčkou, já moc fazolky nee, ale to omáčka teda byla výborná, to jsem si šmákla, tatka to má rád, zítra jede na ty hory, tak to má aby se na nás těšil a na nějakou tu dobrůtku, fakt se mi to povedlo, musím se taky jednou pochválit :grinning:
11. bře 2009 v 18:37  • Odpověz
autor
jj, je tu smutno, když Zuzka nechodí
11. bře 2009 v 18:37  • Odpověz
autor
on zas jede na hory? :astonished: vlastně jsi to říkala:slight_smile: zas budete slaměnky :slight_smile:
11. bře 2009 v 18:38  • Odpověz
kukuč,
teda Jani to bych si taky dala, fazolky já ráda.
Eví jsi dobrá, já bych se nebodla.
Jo a jsem zmatena, tu mastičku pro Jáju míchaj v lékárně, tak teda nevím co to bude.... na receptu byl napsanej Infadolan.... :confused: :confused: :confused:
Zítra dopo jedeme na sraz maminek z koníka z PRostějova tak budu až odpo.
11. bře 2009 v 18:48  • Odpověz
autor
Olííí, no taky jsem ještě před 2 hodinama tvrdila, že bych se nebodla :grinning:
užij si srazík:slight_smile: jsem zvědavá, co teda vyleze z tý mastičky :grinning:
11. bře 2009 v 19:13  • Odpověz
Evi- jede už naposledy letos, a abych pravdu řekla, tak už mám nějaký plány- v pá přijdou ještě kačí gratulovat děti z koníka, v so jdu s holkama z koníka do kina na líbáš jako bůh, prej je to dobrý a pak jdeme posedět, a dál neviím co budeme dělat :angry: ale na tohle se těším!! :dizzy_face:

ono asi když se musí tak by se dobnul každej, ne? i když já se teda nedívám když mě píchají, pro mě by to byl teda taky horor.

Olí- v lékárně snad vědí, co dělají ne, to bude dobrý, neboj! :slight_smile:
11. bře 2009 v 19:23  • Odpověz
autor
Jani, já nemusela:slight_smile: mohla jsem jet ještě jednou v dr :wink:
ale u mně je to jiný :grinning: vakcín už jsem napíchala dost, ale do sebe teď prvně :wink:
11. bře 2009 v 19:27  • Odpověz
no právě tak víš jak na to, vid?

co mišule chodí cvičit nebo už ne?
11. bře 2009 v 19:30  • Odpověz
jůů holky děkuju,jste hodný jak říkáte,že cítíte,že je beze mě smutno,to je dojemný fakt :pensive:
ale bude zase dobře a Zuzanka tu pak bude voxidovat každej den až vám poleze na nerva :grinning: :grinning: :grinning:

holky já mám takovou radost z toho pc pro ségru :dizzy_face:

Jani jak si dělala tu omáčku?
11. bře 2009 v 19:53  • Odpověz
já právě,že vidím Mišku jen omezeně,ani mě neokomentovala moje ušstění na Vladunku :sweat_smile: to jí není podobný :sweat_smile: tak jestli nemá nějaký trápeníčko

a dneska dávaj v telce pěkný hohohoho hovno :zipper_mouth: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
11. bře 2009 v 19:55  • Odpověz
Kuk

Zuzi, od Tebe to kočko sedí, že mox nechodím :grinning: hele ale já to tu psala, že moc chodit nebudu a až bude hezky, tak už vůbec!!!Ráno než jdeme ven, tak připravím věci na oběd, pak jsme venku, když přijdeme má oběd Dan a já dodělávám pro nás, pak jde D.spát, tak mám chvilku, odpo ven, večer se taky musím pobavit s petrem...no mám to dost nabitý a když mám čas na koně, tak leda tak číst, protože Dan mě tu v klidu nenechá a hned šplhá na klín :frowning2:
S mamkou je mi to líto, tohle musí být fakt moc nápor na nervy :frowning2: ještě, když má tolik placeního :cry:
Četla jsem, že tě to furt bolí :angry: to je taky na hovno tohle :angry: pardon...já teda mám kolem sebe víc lisí, co se jim hodně věcí sere, tak už aby to u všech skončilo!!!!!!!!!!!!!!!

Jani, cvičit samozřejmě, že hodím, proč bych neměla??? :confused: Je to moje jediná vzpruha v tom týdnu!!!!!!!!!!!!!

Evi, Ty píchačko :grinning: tak jsi to zvládla sama, to se divím, ale asi lepší, než od Toma, bůh ví, kam by to bodl :grinning: :grinning: no a tak teda zítra to začne, jo :unamused: a Tom je teda doma až do pátku?????

Holky auto máme ze servisu doma, bylo to zadara :sweat_smile: pán si nevěděl rady, takže je to ve stejném stavu, chápete to :sweat_smile:
11. bře 2009 ve 20:01  • Odpověz
Zuzí trápeníčko nee, jen nějak nestíhám, mám toho nějak moc...dnes jsem teda nechala D. odpo tchýni na zahradě, tak jsem alespoň v klidu upekla!!!
Jinak k Vlaďce jsem se vyjádřit chtěla :grinning: a to, že tohle by slyšet nechtěla :grinning: psaly jsme si IP, že by teď těhu nebylo zrovna ok... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2009 ve 20:03  • Odpověz
Miško tak to je hustý s tím autem :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tak třeba to někdy výjde a bude opravený :sweat_smile:

jinak já nechodim,pač moje důvody jsou jasný,pořád se mi to mele v hlavě,tudíž to sráží moji happy náladu a pohodu k zemi a jsem otrokem myšlení nemocného a to sem nechci tahat,nechci vás tím zatěžovat a chodit sem v tuhle dobu,když by se mnou nic nebylo to nechci.Chci,aby jste si mě pamatovali v pohodě :wink:

jinak s tím že budeš chodit míň a míň sem četla,ale taky myslela,že to je v blízké budoucnosti a né že ze dne na den,že až bude líp...u Vás už je 30 nad nulou a sluníčko? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: sem myslela,že to platí pro jaro léto :grinning:
11. bře 2009 ve 20:05  • Odpověz
ahá :zipper_mouth:
11. bře 2009 ve 20:06  • Odpověz
Nééé, jen to ne 30 nad nulou..to bude zase depka z vedra :grinning:
Né, já taky nemám zrovna dobré nálady a to mě ani nikomu z blízkých nic není - ťuk,ťuk...ale fakt mě to všechno sere, počasí, barák, vedle..dnes zase tchýně bodovala :pensive: a tak prostě to jaro a slunce je už třeba!!!!!!!!!!
11. bře 2009 ve 20:12  • Odpověz
buď ráda Mišulko!!!Přeju Vám všem,aby jste byli fakt jenom zdraví,pač to je strašný být dlouhodobě nemocnej,fakt strašný,nikomu to nepřeju,tohle fakt ne :pensive: já jsem od porodu jenom nemocná a je to na mě znát,nemám už sílu na to bejt v pohodě.Jsou samozřejmě okamžiky,zrovna posledních pár dní je mi dobře,na duši je mi dobře a cejtim se líp,tak využívám těchle okamžiků dne kdy je mi ok a snažim se být v pohodě neý zas příjde to nepříjemný.Jako držim se,ale chci to už mít za sebou.Každopádně už nejsem ta věčně vysmátá Zuzanka :cry: ale snažim se,ale nejde to,chjo,to je těžký,radši na to nemyslet:slight_smile:

Jinak Tebe chápu,to je z dlouhý zimy,málo světla sluníčka a šup depka je tu a nebo stačí trošku a je to k nasrání,neboj,ale za chvíli bude hezky a teplíčko a sluníčko ti dá endorfínky :dizzy_face: a co tchýně něco vážnýho?

Jdu jíst :grinning:
11. bře 2009 ve 20:19  • Odpověz
jo a ty tvoje depky z vedra si pamatuju :grinning: já nevim na co se jako TY těšíš :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2009 ve 20:20  • Odpověz
holky deptařky, ach jo, zuzi, my jsme tady pro tebe a určo nikoho neotravuješ, ale to víš sama nejlíp, bude už líp, musí neboj!! :slight_smile: :wink:

ta omáčka- uvaří se fazolky v osolený vodě, pak na máslo mouku a uděláš jíšku, na to cibuli, zesklovatíš, zaliješ tou vodou, ve který si dělala fazolky, dáš smetanu s moukou ještě na zahuštění a červenou papriku, osolíš a to je snad všechno a je to mnam mnam :dizzy_face:

Míšo- jen mě to napadlo s tím cvičením zda chodíš, já si zase nevšimla že nebudeš chodit sem víš? :confused: kačule mi taky leze do klína, je to boj, já vím, ale někdy jí šoupnu do ohrádky a ona si hraje ale to většinou teda uklízím, nebo jí pusím pohádku a někdy i chvíli kouká a já můžu kouknout zase sem :grinning: dyt ti budeme chybět :grinning: nedeptařte holky, bude líp, uvidíte!! hlavu vzhůru!! :slight_smile: :wink: :dizzy_face:
11. bře 2009 ve 20:32  • Odpověz
Zuzo, na teplo se těším, ale ne na výheň :grinning: :grinning: no Dan bude už velikej, tak holt budeme zakopaný na chalupě ve vedrech!!!!

To je jasný, že zdraví je to nej, co máme!!!je to tak a proto je mi až trapný tu psát, že mám depky, když je to jen z dlouhé zimy!!!!!Moc si přeju, abys byla ok a byla zase ta jen vysmátá Zuzinka :dizzy_face:

Ale tchýně...já jí mám ráda, to víš přeci, je to hodná ženská, ale vadí mi jak se chová k malýmu :angry: jak kdyby to byl Bůh, nadčlověk a já nevím co ještě, vše mu dovolí, chce házet kameny na garáž - hází, ale to, že je pak třeba hodí na auto, to jí nedochází, vzteká se - ona ho omlouvá, že se směje :confounded: kouše mě do obličeje a já mu nadávám - ona si myslí, že mi dává pusinky :confounded: mlátí jí po hlavě, nic mu neřekne, vzteká se, tak udělá to, co chce on, aby se nevztekal :angry: a dnes mě dorazila, když přijela s tátou autem před barák a letěla domů pro složenky, že jedou na poštu, malej byl u auta a koukal na dědu, máma nastoupila a malej chtěl za ní do auta a máma na mě volá "jé, on chce s náma, máme ho vzít" :angry: :angry: :angry: :angry: jako asi neviděla žádnou tu hnusnou reklamu, jak maji dítě v autě v náručí :angry: :angry: jak by mohla, v ulici nebo ordinaci to neuvidí..takže tak to je a to bych tu mohla psát román!!!!!!!!!!!!!
11. bře 2009 ve 20:33  • Odpověz
No jo půl 9 a Zuza papá :grinning: :grinning: :wink:

Jani, já už ohradu nemám a on jak mě tu vidí, je tu hned, páč mu tu pouštíme pohádky, písničky, traktory :grinning: tak nechápe, že tu jen krafu s nějakýma babama :grinning:
11. bře 2009 ve 20:35  • Odpověz
to je těžký,já tě chápu,taky bych mohla povyprávět,ale nejde to,jinak jsem spokojená,celkem ve směs se vším,ale něco i z toho co si vypsala už znám osobně,ale není to tak hrozný,tak snad se to nezvrtne!
S tímhle to asi budeme mít vždycky těžký,my s tchýněma a mamkama a naše děti zase se svejma ctánama a s námi a ač budu dělat všechno proto,abych nezasahovala jakkoli do výchovy svých dětí jejim dětem a nesnažila se jim podrážet autoritu atd,tak je určitě nějakýma hláškama zase z našeho mládí taky naštvu a ani to nebudu vědět,ale tohle je něco jiného,ale jak říkám je to fakt těžký,ona ho miluje strašně moc a myslí si,že to co dělá dělá správně,chce pro svý vnouče všechno a nevim jestli to nevidí nebo si neuvědomují ty babči,že jsou věci,který by neměli nechávat dovolovat jenom pro lásku k vnoučeti,no pro nás rodiče je to samozřejmě úrodná půda na hádky,pča tohle nezkousne žádnej rodič a tak budeme furt nasraný na ty naše rodiče a tcháňata atd atd až se z toho zblázníme :cry:

asi bys jí to měla nějak zlehka vysvětlit,aby mu nedovolovala,aby ses nemusela bát,že v přítomnosti pouze její bude dělat právě dál to co ty nechceš.S tím autem to je strašný teda,to nemám slov :confused: ale už sem se taky setkala při jedný situaci s názorem,že dřív sedačky nebyly,že kousek zvládnu :rolling_eyes:

jinak děkuju moc!!!Jste opravdu podpora,kterou přiznávám potřebuju :pensive: takže děkuju a hlavně Tobě Mišul nemusí být vůbec blbý sem psát o avých problémech a starostech jenom proto,že mě je blbě.Je to stejně důležité,tak si to pamatuj!!!!!To mě je to trapný sem psát už :pensive:

Jani díky,asi zkusim a jaký fazolky?Já se v luštěninách moc nevyznám,je jen jeden druh? :sweat_smile:
11. bře 2009 ve 20:46  • Odpověz
Zuzíku, hele Petr si nebere servítky a říká jí to natvrdo!!!!A já někdy už se taky neudrřím!!A dost nepříjemným tónem, ona to odkýve a příště udělá to samé!!!!To jsme jí už než se malej narodil říkali, že neexistuje, že mu budou cpát bonbony, čokolády a jiný, že tam prostě k nim chodit nebude..no a už proběhlo to lízátko, pamatuješ :grinning: nedávno mu v 10 koupila nějaký sladký rohlík, mě ani nic neřekla, jen petrovi a já se pak můžu zjevit, proč ten kluk ve 12 nejí, že :sweat_smile: nedávno přitáhla ty čoko tyčinky Kinder od švagra :angry: ať jdou do háje, nechápu tenhle přístup, to si ho prostě kupují, nic jinýho v tom není a budou se hodně divit, až tohle v létě poruší a já se dozvím, že mu něco potají cpou, že se seberu a budu většinu léta na chalupě :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hele moje rodina je naprosto ok!!Tak ani mě nikdo necpal sladkostma, takže na to mají stejný pohled, že je zybtečný tak malýmu dítěti cpát sladký a vůbec se o jeho stravu nikdo nestará a berou jako samozřejmost, že tohle si ohlídám já!!!!Když je s maojí mamkou, tak mu na talíř dá jablko, hrozno, banán..no pohoda, proč to nemůže chápat tchýně :confounded: jinak říkám, že je zlatá, ale na tohle holt chudák dojede, páč znáš mě, že jak se naseru, tak se měním a jdu prostě za svým...

To je jasný, že Tě podržíme, je to na pikaču :angry: že nemůže být ta podpora alespoň občas osobní :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
11. bře 2009 ve 20:56  • Odpověz
já to mám s mamkou taky v pohodě,úplně,dá mu jenom to co mu dáváme my a že by mu dala něco a zkoušela a měla z toho srandu jak vidím u jiných to ne.Opravdu mu dává to co jí připravím a bere to jako samozřejmost,takže super.Jinak někdo to má buďto s protější stranou nebo se svejma,to je taky častý,vždycky se bude řešit s prarodičema z nějaký strany cosi,protože oni to tak dělali :rolling_eyes:

takže já mám mamku v tomhle super,ale zase má jiný mouchy jako každej...třeba s mamkou tak nepokecám jako s tchýní:frowning2: na tohle je Dáša fakt super,ale zase mamka je mamka je mamka,že jo,jí se běžim vybrečet na rameno:grinning: :dizzy_face:
takže já převážně mám fakt štěstí na všechny :slight_smile:

jak já ti tu chalpu závidím!!!!!!!Být tam celý léto...ach....taky by jsme nějakou brali a užívali si :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak se opravdu nedej,tohle je potřeba zarazit v začátcích bo z toho může být fakt nepříjemno :frowning2: nezávidím :frowning2:

už baštím:grinning: nechtějte vědět co mám :grinning: :grinning: :grinning: chlebíček,pomazánkový máslíčko,hermelínek,okurku a kupu tatarky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
11. bře 2009 ve 21:10  • Odpověz
autor
Jen odejdu, tak se tu krafe :sweat_smile:

Mišííí, on by to bodl správně, ale já jsem prostě nezvládla ten pohled :pensive: dovču zatím nemá, ráno půjde do práce a mám se ozvat, jak mi je a on přijede, když mi bude zle :wink: zatím je vše ok, kdybych to neměla zalepený, tak ani nenajdu, kam jsem si to bodla :grinning:

já mám problém opačný- tchýně absolutně ok, ale máma ne :frowning2: tvrdí, že jsem s jídlem moooc opatrná(netrvdím, že ne, ale důvody prostě mám)....no ani to víc rozepisovat nebudu...je toho víc:frowning2:, ale je to můj syn, tak to bude podle mně :wink:

to auto je hustý!!!

Jani, jak na to samo vím, ale to věděl i Tom:grinning: teoreticky:grinning:
11. bře 2009 ve 21:13  • Odpověz
autor
Zůzo, ty prasisko :grinning: :grinning: :grinning:

jinak všem dobrou noc, jsem dnes ko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2009 ve 21:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.