• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Miško jojo, to on by asi rád, ale nemá nic v té správné výšce :grinning:
12. bře 2009 v 19:06  • Odpověz
Evíí :frowning2: tak se drž holka!!!!
To si pamatuješ jo???Já ani nevím, že jsem tohle řešila, že se i pes jmenuje Dan :grinning:
12. bře 2009 v 19:32  • Odpověz
Evi- at je líp třeba to do rána přejde :wink:

my už jsme sami doma tatka nám odjel a mě začala festově bolet kebule asi se mi už stýská :stuck_out_tongue_closed_eyes:

těším se až zítra přijdou děti a uvidí balonky a výzodbu, jak se jim to bude líbit, ráno musíme do města koupit dortíky a na chlebíčky aby si daly maminky :wink:

tak se mějte holky pá pá :slight_smile: :wink:
12. bře 2009 ve 20:36  • Odpověz
Ahoooj,

teeeda vy jste toho nakrafaly, že si už nepamatuju, zda jsem chtěla na něco reagovat :grinning:

Koukám, že se tu řešili tchýně, maminky atd :grinning: Já o svojí tchýni nemůžu říct špatné slovo, byla skvělá a věřim, že by byla skvělá i jako babička. :frowning2: No a moje mamka je taky v pohodě. Jen je jasný, že jí musím hlídat, malého by hrozně rozmazlovala. Jakmile zakňučí, babička hned letí..a já jí brzdim. :grinning: Ale ona ho vidí docela málo, tak jim musim něco dopřát.

Evi tak jak ti je?? A co nového na plavču?

U nás nic moc. Ondra má od včera zvýšenou teplotku a je hrozně nastydlej. Kašle a prská. Takže jsem vytáhla odsávačku a dnes budu muset do lékárny. Je docela zahleněný, takže asi koupim nějaký sirup či kapky. K doktorce mi přijde zbytečný hned letět,tak snad se to na víkend nezhorší :frowning2:
13. bře 2009 v 07:31  • Odpověz
Jinak jsem postřehla, že náš jmenovec Ondrášek má taky nový X lander :grinning: Tak snad se vám Leni drandí tak dobře jako nám. Jak jsem ho nechtěla tak je super. Jen to polohování zad je naprd :angry:
13. bře 2009 v 07:32  • Odpověz
Zase jste odletěly do teplých krajin ??? :dizzy_face: :dizzy_face: :rolling_eyes:
13. bře 2009 v 10:30  • Odpověz
asi jo :grinning:
13. bře 2009 v 10:37  • Odpověz
já ne,my jsme před chvíli vstávali :grinning: :grinning: :grinning:

spali jsme vedle a co?No samozřejmě do třičtvrtě na 10 :sweat_smile: Péťulka poprvé promluvil o půl 8 a pak zas usnul a spal do půl 10 :dizzy_face: no a pak neberto spát vedle že jo :grinning: ale my chceme s nim :frowning2:

jinak já proti tchýni a mamce ve výchově zatim taky prostě nemůžu říct špatný slovo,zatim jde vše tak jak má
13. bře 2009 v 10:45  • Odpověz
jé to je super ZUzi, takhle spinkat to u nás se jen tak nestane :grinning:
13. bře 2009 v 10:51  • Odpověz
autor
Nikam jsem neodletěla :grinning:
všechno mně bolí, na ruce mám biceps a náladu pod psa

Baru, na plavču nic nového, už jsme spojený se skupinou před náma, takže je nás v bazénu hafo :stuck_out_tongue_closed_eyes: příští víkend je natáčení pod vodou, tak se těším :dizzy_face:
Mišííí, neřešila:slight_smile: jen jsi říkala, že je blbý dát Daniela, když se tak jmenuje pes :grinning:
Olííí, video super:slight_smile:
13. bře 2009 v 10:51  • Odpověz
bááf,
holky já jsem dnes taky k.o. ALe teda asi míň než Evís. V ncoi jsem snad 4 x vstávala a v šest se Jarýs rozhodl, že už je vyspanej. Zuzo půjč nám Peťuláčka na týden, ať to dospím :grinning: Takže se nemůžu dočkat až Jájovi dám obídek a půjde chrupat a zalomím to s ním.
Jinak teda tatínek dnes odjel na soutěž a vrátí se až v neděli večer. Příští týden jede od po do pá na cvičení a ten další taky, takže super :confounded: :frowning2:
13. bře 2009 v 11:10  • Odpověz
Ty jooooooooo Zuzi, takhle krásně spát, to my fakt neznáme :confounded:

Evi tak to musíš hodně odpočívat, ale to s prckem asi moc nejde viď. To natáčení si užijte, je to paráda. Jinak to spojené plavání musí být děsnýý, je to už hodně mamin najednou :frowning2:
13. bře 2009 v 11:11  • Odpověz
autor
Baru, jsi vtipná :grinning: odpočívat s Dráčetem, jooo? :grinning: :grinning: :grinning:
no zatím nás tam bylo "jen" 7 a i tak to bylo moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: no jako na úplným začátku, nejhorší je to asi v šatně :stuck_out_tongue_closed_eyes: včera jsme měly skoro všechny skříňku vedle sebe :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Olí, no já aspoň spala :wink: teda budila mně bolest v ruce, když jsem se chtěla otočit :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tady to zas je samá slaměná vdovička :confused:
13. bře 2009 v 11:33  • Odpověz
no my jsme na tom fakt se spaním dobře no :dizzy_face: ťuk ťuk ťuk!!!Přeju vám,aby jste taky hezky spinkali!:slight_smile:

Evičko to mě mrzí,tak lež a na všechno se vykašli,malýho dej jestli to jde někomu,babčám atak a hají šup

Olí taky nic moc,chjo,ať je brzy líp

já dnes nejsem vdova,my máme taťku doma a odpo jedeme na výlet :dizzy_face: tak papa jdu uklízet
13. bře 2009 ve 12:00  • Odpověz
jé Olí to je blbý, ale vy jste šikulkové a poradíte si určitě :wink:

Evi- máš si odpočinout to je pravda :grinning: ne, at je ti brzy dobře, kačenka posílá pusinku která musí zabrat!! :wink:

my už máme hotový pohoštění, kačí spí a gratulanti přijdou ve 2 tak jsem to krásně stihla :slight_smile:
13. bře 2009 ve 12:01  • Odpověz
Jani tak si oslavičku pořádně užijte.

Holky ještě k té noci. Ráno mě dojal manža, když povídá, dneska Jája hezky spinkal viď, celou noc :grinning: :grinning: No asi má teda hodně tvrdé spaní. Ještě 3/4 hodiny a jde se spát, hurá, doufám, že Jarýs to nebude dnes sabotovat. Já bych fakt potřebovala sirky mezi oči :grinning:
13. bře 2009 ve 12:05  • Odpověz
autor
Zuzko, jsi vtipná:grinning: obě jsou v práci :slight_smile: Venda spí, chtěla jsem taky zalízt, ale nedaří se mi usnout :stuck_out_tongue_closed_eyes:

po Kačenčině pusince je mi opravdu hnedka líp :dizzy_face:
hmmm, pohoštěníčko :dizzy_face: do 2 to do Kolína stihnu :grinning: :grinning: :grinning:
13. bře 2009 ve 12:08  • Odpověz
tak odpo aspoň sem myslela :unamused: já vím,to je na prd,když ti není dobře a nikdo nikde :pensive: aspoˇzkus ležet co Venda spí :wink:
13. bře 2009 ve 12:13  • Odpověz
no vidíš tak přijed a bude ti líp hned po pusince i po papáníčku :grinning: jak to že máš vždycky takovou rekaci a jak dlouho to trvá?

díky Ollí užijeme a ty si běž lehnout, znám to až moc dobře, sirky mezi očima, mě hodně teda pomáhá kafe a když jsem fakt k.o. tak si jdu taky lehnout, ale to je málokdy, dneska jsem docela dobrá :wink:
13. bře 2009 ve 12:14  • Odpověz
autor
ha, ha:slight_smile: než jsem to dopsala, tak byl už vzhůru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jani, pže jsem alergik a prostě přemrštěně reaguju na očkovací látky....trvá to jak kdy, zítra už snad bude líp :wink:
přijedu jindy :slight_smile:
Olííí, už spí? :grinning:
13. bře 2009 ve 13:12  • Odpověz
tak jo já ti taky něco připravím dobrýho jo? :grinning:
a at je líp! :wink:

normálně kačí spí skoro 2 hodiny už a včera taky, dobrý ne?
13. bře 2009 ve 13:16  • Odpověz
autor
ok, tak to se těším:slight_smile: každý jídlo pro který nemusím hnout prstem, dokážu náležitě ocenit :grinning:
13. bře 2009 ve 13:26  • Odpověz
autor
Zuzííí, lásko a jak je Tobě?
13. bře 2009 ve 13:27  • Odpověz
Ahoj babky

My byli na nákupu a teď malej hajá a já vytřela :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Evíí, chuďátko moje, zítra už bude Tom doma a budeš už jen odpočívat!!!!

My taky dnes teda spali na prd..jo a hlava mě taky bolí, se ani nedivím, to počásí se posralo, nebo co :grinning: :grinning:

My dnes taky nejsme slaměnky, taťka spal po noční jen do půl 10 a tak je celý den s náma, já mám stejnak tu noční nejraději :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Oli, teda to budete sami pěkně dlouho :confounded: :confounded:

Zuzo, Petík je fakt borec na to spaní :grinning: a to já tvrdím o Danovi, že je spavec, když vstáváme po osmé :sunglasses: :grinning: :grinning:

Jani, hezkou oslavičku!!!!!!!!!!
13. bře 2009 ve 13:37  • Odpověz
bré odpoledne,
Olí už nespí, zabije manžela. Spala jsem dámy přesně 15 minut, když zavolal můj drahý a ptal se po smlouvě na hypotéku, kterou stejně potřebuje vzít do práce až v pondělí....no chápete to....no a Jarýse to vzbudilo a chtěl vstávat, takže mám po spaní. Pozitivní je, že půjde tím pádem spát i po sváče, no ale to asi už nepudu spát já, pr bych asi v noci čučela do stropu. :frowning2:
13. bře 2009 ve 13:49  • Odpověz
Miško koukala jsem na mimibazaru na tvé stránky, mohla bys mi změřit ty tríča s krátkým a dlouhým 80kový, jak jsou dlouhý? Kujiiiiiiiiii
13. bře 2009 ve 14:12  • Odpověz
Olííí, změřím..akorát jsem udělala album 74 a jdu ho akorát vložit pro holky na prosinec, tak můžeš juknout..hele myslíš ta trička - červený, modrý, bílý???
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=396610
13. bře 2009 ve 14:14  • Odpověz
A ještě je tam proužkový s dlouhým..a s krátkým obě???
Změřím, až se D vzbudí :wink:
13. bře 2009 ve 14:16  • Odpověz
Miško jojo červený, modrý, bílý, proužkatý s dlouhým, ty dvě s krátkým /i když to jedno od oka asi bude/ a i ty suprový tílka.
74 nám asi už malé. Tu modrou bundičku jste nosili kdy, nepamatuješ se? Je parádní, ale asi malá :frowning2:
13. bře 2009 ve 14:18  • Odpověz
Jojo jasně, až budeš mít chvilku. Ty jo, jsou suprový i ty šusťákový kalhoty, hm, ale taky 74 :frowning2: . Teda ty by mu asi teď byli, ale na jaře nevím nevím :frowning2: No vypadá to, že u Tebe utratím nějaký peníz :grinning: Ale mužík snad ani nebude nadávat, pr jsem prodala pidi plínečky po Jarýskovi, tak jsem v balíku :grinning: :grinning: :grinning:
13. bře 2009 ve 14:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.