• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
tak teď píše jedna holčina zřejmě její kamarádka, že ta holčina včera zemřela tady :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
22. říj 2008 ve 14:09  • Odpověz
autor
Jani :cry: život je svině :frowning2: , jinak gratuluju k zoubečku
Leni, brrrrr zánět prsa :stuck_out_tongue_closed_eyes: měla jsem ho 3x a doufám, že už nikdy více :confounded: Ondrášek má slušný míry:grinning:Co Tomovo koleno, je vše ok?
Zuzinko, marůdku můj, brzo se uzdravte!
22. říj 2008 v 15:25  • Odpověz
ahojjky,

Zuzuláčku a Peťulko přejeme brzké uzdravení, Jájoušek posílá léčivé pusinky.

Leni, teda Ondrášek je pořádnej. My máme na 4 měsících a 3 týdnech 6,7 kg a 65 cm.
22. říj 2008 v 16:32  • Odpověz
jinak teda J. má po očkování teplůtku a hlavně dnes přes den totální nespavost :unamused: , úplný opak toho minulého očkování, to pořád chrupčil. Dneska spal asi 40 minut, a teďka po čtvrté na chvilku usnul, tak jsem zvědavá na jak dlouho.
22. říj 2008 v 16:35  • Odpověz
fuj holky teď jsem si přečetla,že beruška to nezvládla a umřela :pensive: to je drsný teda,já to sleduju od začátku,ale takovejhle konec jsem nečekala :pensive: úplně jsem se osypala,když jsem si to teď přečetla,fuj mě je blbě :pensive: :cry: život je někdy pěkná kurva!!!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

sem teď byla pro výsledky z biopsie a je v pořádku,takže to byly jen poporodní následky a snad to bude už dobré :slight_smile: jsem dnes 4 den bez vloooži :dizzy_face: to je pocit holky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jani gratuluju k zoubku :dizzy_face:
berušky díky za přání brzzkého uzdravení :dizzy_face:
22. říj 2008 v 16:36  • Odpověz
Ahojda
Jani taky o tom vím a při čtení mi úplně tuhla krev v žilách, to je tak hnusný!!!No hned jsem kráva koukla na její album a ještě, když jsem viděla, ty sympatický lidičky a jak se těšili...no škoda psát je to hnus a nespravedlnost, toho kreténa z Tatry bych normálně odstřelila :angry: No ale po pravdě si myslím, že je to pro tu holčinu lepší, jak to dopadlo :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: dokážete si to představit...bez mimi, manžela a ještě s jiným obličejem a bůh ví s jakými následky,,,ne já bych raději zemřela :pensive: :pensive: ale teda jejich rodiny, to musí být hrozný, vůbec si to nedokážu představit a doufám, že takovýhle tragedií je co nejmíň!!!!!!!

Gratulujeme k zoubku :dizzy_face: my jsme nějací divní už pár dní, vyrážku na tvářích, celkem řídké kakání, tak možná taky...bylo by na čase :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Leni, Ondra je kus :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. říj 2008 v 16:47  • Odpověz
JSem jukla, kolik jsme měli my na 3 měsících a už máte víc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: my sice 69cm ale "jen" 6980g :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. říj 2008 v 16:49  • Odpověz
ahojík....

Jani taky jsem to četla a ani mi tak nedocházelo co se stalo,ale když pak jsem se jukla na její album..to mě vzalo..taká mladá,hezká..no děs!raději nemluvit :pensive:
Já po dálnici mám strach,jezděj fakt jak hovada,někdy mám chuť zastavit.zastavit toho vola a poslat ho do píči...jenže to bych zneužila pravomocí a šla bych bručet :sweat_smile:

tay gratuluju k zoubečku

já dneska byla na poradně! malej je naprosto OK,v pátek nás čeká ta cukrovka :sweat_smile: jinak já mám magnesko a mám být v klidu..tvrdne mi břicho :pensive: ještě mi udělala stěry,že asi zas něco mám....nevím z čeho už!
a pak mě dostala,že prej mám přestat sexovat kvůli tvrdnutí....jsem se málem pochcala smíchy...mě frigidtce to fakt říkat nemusela :grinning: Tom mi na to řekl...jéé to bude objěť co? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Zuzí super že biopsie je OK a ty nemáš vložku????? juchůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. říj 2008 v 17:00  • Odpověz
my měli na tříměsiční 5.77 kg a 65 cm :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
holky no mě je úplně špatně z toho,ty rodiny jejich,dvě rodiny a přišly o děti,to je tak strašný!!!!!!!!!!!!!!!!!
22. říj 2008 v 17:00  • Odpověz
autor
no, když napíšu Vašíkovu áhu ve třech měsících, tak to bude stějně zbytečný, pže Ondrulkovu váhu nemá ani teď v 8měsících :grinning: :grinning: :grinning:

Zuzoo, to jsou super zprávy :dizzy_face: m,ám radost:slight_smile: joa dík za sms, mám vybitej tel :sweat_smile: jinak naprostý souhlas s tím, cos mi napsala :wink: pipikoko :grinning: :grinning: :grinning:
Veuuu, taky super zprávy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: teda to, že je malej ok:grinning:jo a s tim sexem už si dej fakt voraz :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: koukám, že Ti ty týdny pěkně naskákaly :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Olouši, nespavost po očkování znám:grinning: neboj zas ho přejde:grinning:
Mišííí, co očíčko?kdy jdeš na tu ko?
22. říj 2008 v 19:06  • Odpověz
autor
jůůů Veru, krásnej bejváček :dizzy_face: a nádherná fotečka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. říj 2008 v 19:08  • Odpověz
Ahoooooj holky,

tak jsem s to s tou Beruškou četla...fakt hrozný :frowning2: , na silnici se dá život ztratit opravdu rychle :frowning2: Je hrozný, že mám doma profesionálního řidiče :angry: Ale kdybych na to denně myslela, tak se zbláznim :frowning2:

Verunko fakt kráááááááááásný bříšánko :wink: :wink:

Evi jak jste po plavču ještě dlouho couraly?? Já už na příští plavčo dorazim snad s novým kočárkem :grinning:
22. říj 2008 v 19:30  • Odpověz
Eví děkujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
no fakt už nesexuju,to nemá smysl..ale neím jak to vydržím :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
22. říj 2008 v 19:30  • Odpověz
VEru super, že KO v pohodě a bříško luxusní :dizzy_face: :dizzy_face: fakt nádhera!!!!!

Evi, očko dobrý, jen to vidění, už se nemohu dočkat nových brýlí, jdu zítra :wink:
22. říj 2008 v 19:45  • Odpověz
jůůůůůů Veeeeuuuuuuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :sweat_smile: ty máš krásnej babyváček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :sweat_smile: jsi krásná těhulinka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a jak jako pro Szotečky???Já ti dám pro Szotečky,snad pro nás neeeeeeeee?????????!!!!!!!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :sweat_smile:
prej to mi frigidce říkat nemusí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: úplně vom o čem mluvíš.....9 měsíců bez sexu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a to je super,že je malej v pořádku juchůůůůůůůůů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak ať cukrovka dopadne v pořádku!!!!!!!!
Jo a jinak hele Veru takovýhle kokoty jako zastavuj pičusové nedomrdlý,mě úplně serou takovýhle řidiči co jezděj jak kokoti,aby byli někde o pět minut dřív :rolling_eyes: čurini bych ho zavřela až by zčernal hajzl jeden zasranej :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
sem si ulevila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :sweat_smile:
JInak jooooooooo já nemám boooooožuuuuuu vlooožuuuuuuuuuuuu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: 4 dny!!!!!!!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tak ještě 4 týdny plus minus a můžu po čtvrt roce zkusit i sex třeba :sweat_smile: vychází to na Pé´tovi narozky zrovna,tak už mám dárek :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Evičko lásko moje to je síla co??!!!!To je strašný,fakt na léčení!!!!!!!!! :rolling_eyes:
22. říj 2008 ve 20:03  • Odpověz
Veru zkus masturbovat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. říj 2008 ve 20:06  • Odpověz
já nechci masturbovat..mě to nebaví :grinning: :grinning:

Ale fakt mě pobavila,jak vážně říká : Pani Kostřábová,tvrdnutí neni sranda,předepíšem prášky,odpočívej te a hlavně teď omez te pohlavní sex...to hodně pomáhá :grinning: :grinning: :grinning: já dostala vábuch smíchu..ona na mě civěla a já se šla svléknout :grinning: Tož ona asi nezná pust..ona,taková samice..dneska měla minisukni, v ní tu malinkatiou prdelku..jsem si připadala jak velryba vedle ní :grinning: :grinning:

Jinak díky za pochvalu břicháka :grinning: :grinning: :grinning:

Zuzo to je super,že neni boža!!!!!!!!!!hihi bude sex jo???dobrej dárek..ten bych mohla dát Tomášovi příští rok k narozkám..má je v říjnu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. říj 2008 ve 20:56  • Odpověz
Zuzo ty kanče, co to píšeš? :grinning:
Niky- neboj, dočkáš se :grinning:
S Beruškou je to hrozný, kdyby aspoň brácha přežil :confounded: půjdeme jí s kamarádkou z koně na pohřeb, jestli bude mít, a dáme jí poslat kytici od nás všech, takový gesto na rozloučení :frowning2:
22. říj 2008 ve 21:46  • Odpověz
autor
Zuzooo, případ pro chocholouška to je :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , ale začíná mně bavit :sunglasses: je to čím dál vtipnější :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Baru, prošly jsme se lesíkem:slight_smile:a pak holky šly směr k vám a já zas dolů :grinning: hurááá novej kočár, se těším až ho okouknu :dizzy_face: užijte si pěkně vítání:slight_smile:napadlo mně, kdyby nepršelo, tak bychom mohli na prochajdu zas po plavču ne? :wink: že bys nás dohnala nebo my Tebe :grinning:

Verůůů, velrybičko rozkošná :dizzy_face: dokina je vtipálek :grinning: :grinning: :grinning:

no mně moc byvilo, jak teď byla v telce upoutávka na nějakej ten přiblblej pořad se Sagvanem:grinning: jak říkali: Proč Angelina Jolie trpí nedostatkem sexu? :grinning: :grinning: :grinning: jestli to nebude tím, že má kvanta dětí a Pitt je asi věčně v pr... :grinning: :grinning: :grinning: ale včera jsem vytuhla, tak nevím proč :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jinak Venda si dneska v 3:30 vymyslel, že už spát nebude :sweat_smile: měl báječnou náladu a chtěl si hrát :grinning: bohužel ne sám :stuck_out_tongue_closed_eyes: nejdřív do mně dloubal skrz šprušle a když jsem se odsunula z jeho dosahu, tak mi hodil na hlavu králíka a mydlil do šprušlí :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem si ho vzala k sobě s naivní představou, že usne :pensive: no a v 5 jsme se přestěhovali do obýváku, aby se vyspal aspoň taťka....Mameluk pak na chvilku usnul, ale v sedum už do mně zas dloubal(objevil úžasnou zábavu, šťouchat mi do očí a funět do ucha :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), no ˇpřed hodinou se mi ho podařilo zas uspat, tak doufám, že ještě chvilku vydrží, i když mně už spaní přešlo :unamused: No dneska jdu spát v osm, pokud nechcípnu únavou na plavču :grinning:
23. říj 2008 v 09:42  • Odpověz
autor
ááááá mameluk se začíná probouzet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. říj 2008 v 09:47  • Odpověz
Ahojky,

no já se úplně stydím, když tu čtu míry Vašich miminek ve třech měsících, jakého máme doma obříka. Přitom mi přijde vychrtlej a závidím maminkám jejich oplácáná miminka. Ale je pravda, že se docela pronese a když si představím, že ho budu tahat ještě několik měsíců, než bude schopnej se sám přemístit, tak mě z toho polejvá horkej pot. A hlavně nechápu, jak zrovna já můžu mít tak těžký miminko, když já i Tom jsme celkem vychrtlíci.

Jinak Míšo dodatečně gratuluju k svátku a přeju Ti hodně štěstíčka, pohody a hlavně brzké uzdravení očíčka.
A taky Ti děkuju za ten návod, jak zmenšit foto. Už jsem to zkoušela, ale tehdy mi zazvonil zedník, který nám šel vyzdít díry po starém topení, tak jsem se mu musela věnovat a už jsem se k tomu nedostala. Tak to dnes zkusím znovu. Ale jsem fakt antitalent na PC, tak nevím, jestli se mi to podaří. :pensive:

O berušce a té tragédii jsem se poprvé dozveděla v TV. V úterý mi na srazu koníkovky z Nymburka řekli, že taky chodila na koníka a že se teď o tom na kloníkovi docela debatuje, tak taky sleduju její osud. je mi líto toho, co se stalo, ale jak psala Míša, raději bych asi taky navždy odešla než žít s tím pocitem, že jsem přišla o to nejcenější v životě. :cry: :cry: :cry:
23. říj 2008 v 09:55  • Odpověz
autor
ahoj Leni :dizzy_face: už se těším na fotky:slight_smile: kdyby se nedařilo, tak mi je pošli na mail, zmenším a pošlu zpět:wink:
23. říj 2008 v 10:00  • Odpověz
Evi, díky za ochotu pomoci. Určitě Tvoji pomoc využiju, kdyby to nešlo. :wink:
23. říj 2008 v 10:06  • Odpověz
autor
nemáš zač
:wink:
23. říj 2008 v 10:14  • Odpověz
Ahojky
Leni díky za milá slůvka!!!!
Určitě fotky pošli i třeba mě - zmenším, jsme moc zvědavé na toho vašeho cvaldu :grinning: :grinning: Náš D.taky nění vůbec oplácaný, je jen pořádně stavěný a má asi dost těžký kostičky - po mamince :grinning: alespoň si nic nezláme při pádech!!!!
No s taháním si užiješ, vždyť mi stále ještě taháme, dolu do kočáru, do židličky...atd a máme tak odhaduju 11,5kg takže fakt maso, ale taky je pravda, že jak Ti začne sedět a držet pořádně tělo, tak je to už mnohem lepší, to zvědání, že už to nebude takový "zhroucený pytel" :grinning: :grinning:

Evi Vašík je teda zlato se spaním a dloubáním do očí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. říj 2008 v 10:15  • Odpověz
autor
Mišííí, mně víc vadilo to funění do ucha :grinning: :grinning: :grinning: já doufám, že to dnešní spaní je výjimka :zipper_mouth:
23. říj 2008 v 10:22  • Odpověz
ahojky,

Veru domeček pro Kubíka překrásnej.
Eví Vašíke je zlatíčko :wink:
U nás se teďka vstává v sedm, hrůza. Ještě skoro tma... :angry: no ale někdy ho ukecám, vezmu si ho do postele a on třeba ještě na chvíli zaklapne. :grinning:
23. říj 2008 v 10:50  • Odpověz
Tak se mi podařilo podle návodu Míši zmenšit spoustu fotek, takže snad ještě dnes vytvořím megaalbum. Musím se ale věnovat i Ondrovi tak to nepůjde tak rychle. Každopádně holky díky za ochotu. Jste zlatíčka. :wink:
23. říj 2008 v 11:40  • Odpověz
Vidíš leni, jak jsi šikovná :slight_smile: :slight_smile:
My řešíme kytici pro Berušku, chceme jí dát od nás a píše spoustu holek z jejího termínu, že chtěj přispět je to moc hezký, škoda že až při týhle události :frowning2:
Naš Kačenka je taky hezoučká, každej jí chválí, jak hezky přibírá, teď nemám páru, nebyly jsme 2 měsíce u dr, tak jsem zvědavá :dizzy_face:
23. říj 2008 ve 12:02  • Odpověz
Ahojky miláčci moji:dizzy_face:
Veru já taky nemasturbuju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak super máme dárky k narozkám a ani nemusíme utrácet:grinning: Péťa je má 8 prosince :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: si ještě počká jako a určo budu mít MS :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Mišuláčku super,že je očičko lepčí :dizzy_face: určitě bude dobře i se zrakem,uvidíš :dizzy_face: odpočívej hodně :dizzy_face:
Evičko dvojčátko moje mě už to docela právě nebaví a příjde mi to trapnější a ubohý jak kdy jindy :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: takový kydy nesmyslný,na co si hraje jako???!!! :confused: :confused: :confused: :rolling_eyes:
JInak já byla dneska u dr s papírem kterej mi přišel od pojišťovny,přestoupila jsem a teď si spořím na důchod :grinning: u Amciga,teda chtěla jsem a oni mě poslali kokoti papír,že chtěj poslat veškerou dokumentaci ohledně toho Crohna včetně bipopsii,neschopnosti po koloskopii,průběhu nemoci,současný stav atd,takže jsem ráno šla a když už jsem tam byla tak říkám,když už tu jsem můžete mě něco předepsat na kašel?A on si mě poslechl a řekl,že to je dobrý a že si mám koupit Bromexínky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: sem přišla domů a říkám to Péťoj,ten nasranej jak prase,pač mě rve k dr už 2 dny a já že mě nic není,že nejdu a on to pak řekne i dr a doma mám záchvaty kašle od včerejška,nemůžu mluvit,mám rýmu jako prase a bolí mě v krku :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale mě nic není :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: zavolejte mi někdo ať mě slyšíte jak mi nic není!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
jo a taky jsme byli s malým u dr, pač teda v noci ta rýmička chudáček a má už i kašílek a průjem a tak jsem tam pro jistotu šla jestli ho třeba nebolí i v krčku a že máme jít na tu operaci,tak aby jsme byli zdravý,no dostaly jsme Mucosolvan sirup a Fenistil kapky a zakázaly nám operaci dokud nebude malej zdravoučkej,že nesmí mít rýmišku v narkoze :cry: :cry: :cry:
jedeme za babi,má narozky,tak hezkej den,jdu roznášet bacily,alě mě vlastně nic není :grinning:
23. říj 2008 ve 13:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.