• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Super - tak prosím prosím ty 3 trika s dlouhým rukávem, plus to proužkatý s dlouhým a to krátký s medvědem, ty dvě tílka a ty kalhoty. Pošli mi číslo účtu do IP nebo mejlu. Pošlu TI penízky.
13. bře 2009 v 19:58  • Odpověz
holky já vůbec nevim o čem mluvíte :sweat_smile:

třikrát sem si všechno musela přečíst s tejně nevim nic s těma věcma :sweat_smile:
Mišky stránky to je jasný,ale tam jsou dětský věcičky,jaký pak trička a tílka? :confused: jako na dospělý? :fearful: :fearful: :sweat_smile: já fakt nevim,asi né co:sweat_smile: ale kdyby jste někde objednávali teda hromadně trička na sebe tak do toho jdu taky :sweat_smile: jinak já od Mišky nemůžu noc koupit:frowning2: pač máte na nás malý velikosti toho co by se nám hodilo :cry:

Evičko co je to surikaty? :confused: :sweat_smile: :sweat_smile:

jinak je mi stejně pořád,už mám jen dva dny braní atb tak nevim no :unamused:

tak pěkný večer papa
13. bře 2009 ve 20:06  • Odpověz
Zuzí ajoj, jaktože není líp? chjo
JInak věci: řešíme trička a tílka na dětičky, co tam Miška prodává.
13. bře 2009 ve 20:13  • Odpověz
Zuzí čau, jaký malý věci??? :grinning: Pro vás je malá 74,80??? :confused:
Olí, pošlu maila
A klukům jsem přibalila ještě překvápka :wink:
Dobrou
13. bře 2009 ve 20:39  • Odpověz
Miško, ok, kuji.Dobrou
13. bře 2009 ve 20:40  • Odpověz
A ještě jsem se chtěla zeptat, zda vám nebude vadit, že nebudou sedět velikosti, věci budou zaprané s flekama a bude to smrdět kouřem?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: papa já děkuji
13. bře 2009 ve 20:43  • Odpověz
13. bře 2009 ve 20:43  • Odpověz
Miško bude, dáme Ti negativní hodnocení a ty nás osočíš, že kecáme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. bře 2009 ve 20:44  • Odpověz
já ci taky něco poslat ale my máme 86 a jsme holčičky :grinning:
14. bře 2009 v 08:41  • Odpověz
autor
Mišíííí, jen abys mně nechtěla podfouknout :grinning: :grinning: :grinning: , abych na to měsíc nečekala :grinning: :grinning: :grinning:
pak Ti budu vyhrožovat a dávat ultimáta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jinak dík :wink:

Zuzínku, surikata je zvířátko:slight_smile: máte je i u vás v Zoo(maj tam moooc pěkně udělanej výběh :dizzy_face: )
juk sem: http://www.zoopraha.cz/cs/o-zviratech/lexikon/savci/surikata

jinak jsme řešily nákup od Mišky a Olča mi zprostředkovala prodej látkovejch plínek
:wink:
14. bře 2009 v 08:45  • Odpověz
autor
jani, Ty máš smolíka :grinning: :grinning: :grinning:
14. bře 2009 v 08:45  • Odpověz
autor
Zuzííí, to mně mrzí, že Ti není líp :cry: no uvidíš na tý kontrole :slight_smile:
jinak mně je dnes líp, jen mám oteklou ruku a hroooozně mně to svědí :grinning:
14. bře 2009 v 08:47  • Odpověz
TAK SE POŘÁDNĚ PODRBEJ :grinning: JÁ VAŘÍM KAČÍ ZAPÉKANOU RÝŽÍ NĚJAK MI REJŽI NECHCE TAK JSEM ZVĚDAVÁ NA TOHLE A PAK JDEME VEN SPINKAT A K BABÍ NA OBÍDEK A PAK JDU DO KINA S HOLKAMA NA LÍBÁŠ JAKO BŮH UŽ SE TĚŠÍM! ANI NEVÍM KDY JSEM NAPOSLEDY BYLA V KINĚ
14. bře 2009 v 09:26  • Odpověz
achoooj,
holky cinkáme, máme první zoubek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. bře 2009 v 11:54  • Odpověz
Ahoj
Juchů, Jája je zubáč :grinning: a dole????
Jani užij si kino!!!!!
Evíí, co měsíc, Ti to pošlu v létě, aby nebylo Vendovi v teplé mikče moc zima :grinning: :grinning: :grinning:
Holky to je dnes venku luxuxs co???hned je mi tak veselo :dizzy_face: :dizzy_face: fakt krásně!!!
14. bře 2009 ve 13:20  • Odpověz
Miško jojo, jednička vpravo dole, a vlevo se chystá. Asi bude taky brzo, pr se dnes chce pořád chovat. A nebo ho bolí to jak leze ten první??? :confused:
14. bře 2009 ve 13:26  • Odpověz
Miško jojo venku nádhera, jsem dopo procházkovala celé Jájovo spaní, měla jsem uvařeno, tak mě nic nehonilo, paráda. škoda, že nemůžeme chodit po venku, když je vzhůru :frowning2: ledaže bych ho vzala do Mandučky, no ale nevím co na to moje záda :frowning2:
14. bře 2009 ve 13:27  • Odpověz
Miško penízky poslány. VS je datum Jájoušova narození 01062008.
14. bře 2009 ve 13:38  • Odpověz
Oli, díky, tos nemusela ten VS, já tolik obchodů nemám :grinning: a hlavně u Tebe a Evči bych fakt na platbu nečekala a kdyby byl všední den, tak bych to poslala hned ráno..ještě pošli ADRESUUUU :sunglasses:
No jestli ten první kouká, tak by už bolet neměl!!To bude asi ten druhý :frowning2: u nás je taky šmudlací, pobrekávací doba kvůli zoubku :frowning2:
Jája pořád řve v kočíku??? :cry: :cry:

Holky jsem se ani nepochlubila manželem :dizzy_face: normálně asi přišel na to, co je s tím autem :dizzy_face: pořád nad tím dumal a vyměnil palivový filtr a nic, tak pak ještě říkal, že koupí jakési kabely ke svíčkám, hned to vyměnil ještě u prodejny :grinning: a světe div se, dobrý :dizzy_face: :dizzy_face: tak to ťukám na dřevo, že to snad bylo tím, teď by bylo potřeba přijít, co je s tím jeho vrakem :unamused: v pátek mu to zase při jízdě chcíplo :unamused: přitom dva dny před tím to jezdilo ok, to je divná závada...ale teda ať se v servisu styděj, že si nevěděli s feldou rady a laik na to přijde sám, hajzlíci :angry: ale zase jsme asi ušetřili, bůh ví, kolik by si za to vzali!!!!!
14. bře 2009 ve 13:44  • Odpověz
Miško super, že auto je ok. Manža je šikula.
Jo holky asi už budu méně psát, dítě nejen že si kleká, ale už i stoupá, takž emám o zábavu vystaráno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. bře 2009 v 16:54  • Odpověz
kuku, asi všichni máte doma tatínky že, teda my taky, přijel v noci, ale spinká. Malýho jsem teďka uložila, tak mám chvíli čas, hádejte co dělám od rána? :grinning: :grinning: :grinning:
Zuzi to je venku krásně, že. A já se těšila na prochajdu s taťkou.
15. bře 2009 v 10:13  • Odpověz
tak kino super fakt pěknej film, pak jsme byly s kamarádkou v pize, mamka uspala, tak už se nebojím, že to nebude umět, akorát to prostřeí kdyby spala jinde by se jí třeba nelíbilo ale doma dobrý :wink:

ted si kačenka čte, učím jí dělat čičí tak si prohlíží kočičku a čte si :dizzy_face:

nám tatka přijede v út ráno zítra večer vyrážejí domů :wink:
15. bře 2009 v 10:30  • Odpověz
Ahojky

Olí, to jsem nebyla vůbec daleko s odhadem, že se mi zdá, že se chce zvedat, co?? :grinning: :grinning: A máš to tu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

Jani, tak bezva, že ses bavila a že to mamka zvládla, hele já myslím, že i u mamky doma by to bylo dobrý, jestli tam s malou chodíš a byt zná..Dáda u mamky naprosto ok, úplně stejný jako doma!!!Tak to ještě než přijede J.zkus, spát s ní u mamky!!!
15. bře 2009 ve 13:10  • Odpověz
Miško, jojo tak tak, ono to vypadalo už i jak si klekal a ležel na té bedně, ale teď našel něco vyššího o co se mu stoupá líp. Jenom ho musím naučit, jak ze stoje zpátky. Z kleku už to pochopil, ale jak stojí, tak chudák pak stojí a stojí a neví jak dolů :grinning:

Jinak Kačenka je šikulka.
15. bře 2009 ve 13:27  • Odpověz
Míšo to už nestíháme jindra dojede v út ráno jedině zítra, ale asi to nechám bejt, máma to nejspíš zvádne, ted s námi byla skoro 2 dny a normálně když měla jít domů, tak kačí chtěla k ní natahovala ručičky, a nechtěla ke mě můrina mrňavá, brečela, že chce k babí, tak se jí asi stýskat nebude :grinning:

jsem hotová, jdu se natáhnout k telce..a film včera fakt dobrej, jsem ráda, že jsem vyrazila :wink:

ale mám jinej probém, už od st čekám ms a pořád nic..test jsem si dělala nic, dneska teda trochu už špiním ale pořád nic a jsem z toho už nervozní teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: doufám, že to nic nebude.snad je to ze stresu nebo tak něco jak měla kačí narozky zařizování všeho snad je to z toho doufám, ještě se mi to po porodu nestalo teda, nebo teda po tom, co jsem to dostala po porodu, prášky neberu teda, ael takhle dlouho jsem to ještě asi neměla............
15. bře 2009 v 19:40  • Odpověz
kuk kde jste kdo?

tak zase noc děs běs pořád jsme se budily, máme teplejší čelíčko teplotku teda ne, ale zase zánět v očičku, ráno úplně zalepený, nevím jeslti jí to v noci třeba nevadilo, tak jsme vykapaly borovovou vodou chudák trpí na to od malička už, jdeme ven, kopuíme kapičky, snad to pomůže, jinak ve st na oční, ale doufám že ne, kdyby nám to vykapávaly ty kanálky, tak to prý není až tak účinný a nechcï jí tomu zbytečně vystavovat a sebe taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: máme malou rýmičkuk, tak radši asi na hudebku prdíme :angry:
)

Jak je Evi, je to lepší?
16. bře 2009 v 08:20  • Odpověz
autor
zdarec:slight_smile:

Olííí, to je šikulínek:slight_smile: jen se s tím na rhb moc nechlub :zipper_mouth: :sweat_smile: oni preferujou, aby dítko nejdřív lezlo a pak teprve stálo :wink: a gratulace malému ozubenci :grinning:
Jani, chudinka Kačka :frowning2: mně už je dnes dobře, jen mám ruku ještě oteklou, ale ani to moc nebolí a ani tolik nesvědí :grinning:
Mišííí, Petr je šikulínek největší :dizzy_face: jj, svíčky :grinning: mně kvůli zasviněnýmu kontakt na jedný svíčce Ford blbnul(chcíplo mi auto po několika metrech- no když jsem dojela k hlavní :stuck_out_tongue_closed_eyes: -ale jen při určité teplotě venku :grinning: )
16. bře 2009 v 11:47  • Odpověz
Ahojky baby moje :grinning:

Jani, to je mi líto Kačulky :frowning2: chudinka to má často, asi jí stačí, že jí trochu očko venku ofoukne a je to :frowning2: tak ať to kapkama rozeženete!!!
A že by byl bratříček na cestě :confused: :grinning: :grinning: tak uvidíš, co kdybys těhu byla????

Evíí, to je paráda, že Ti nic není!!!!!!Tak sis to odbyla a bude už klid, další přeočko nebude, ne???
Hele tos měla říct rovnou, že Ti takhle Fordka zlobila, třeba by mu to netrvalo skoro dva týdny než na to přišel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No felda teda nechcípala, ale dusila se a jela na ty tři válce, chcípe jeho křáp a jen když je vlhko :confused: že by to taky bylo kontaktem od svíček??To by byla fakt náhoda :grinning: Dnes teda do práce dojel :grinning: :grinning:

jj Oli o stavění pomlč :grinning: :grinning: to by sis asi vyslechla :angry:
16. bře 2009 ve 13:05  • Odpověz
autor
Mišulko, tak soráč :grinning: :grinning: :grinning: no tak ať Petr, jukne na kontakty u svíček :grinning: stačí je vyčistit a celá oprava je hotová :grinning: :grinning: :grinning:tak to jsi ráda, že už jsi zas mobilní, viď :grinning: :grinning:
přeočko bude za 3 roky :grinning:
16. bře 2009 ve 13:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.