• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
aha no moc velký to teda není ale je to barák a můžete vylízt ven, když nejsou teda tchánovci doma :grinning: to je blbý toho se právě bojím já aby to taky tak nebylo abysme si neviděli do zahrady atd kdybysme bydleli vedle sebe..ale starý tam neseděj ty makají a mě se kytky líbí, ale já to neumí, já panelákový tip nevím vůbec jak na to, a je to spousta práce a to taky nevím jak bych zvládla s dětma chtěla bych ovocný stromy to určitě a bazen kdyby byl tak bych se taky nezlobila a pro kačí třeba písek to by se mi llíbilo :dizzy_face: na jednu stranu se těším do baráčku a už mi ani nevadí kdyby to bylo vedle tchánovců tak, je to hezký nesmrdět v paneláku a hlavně se fakt těším na velkkou kuchyn, tady máme pidi midi a já se těším na místo, co tam budu mít...doufám, že se někdy dočkám :wink:

Evi- ty mi teda takhle nepripadáš nemluvná, jsi jako Kelišková ukecaná :grinning: ale já se taky špatně seznamovala, ted už je to dobrý jak stárnu asi :grinning:
17. bře 2009 v 15:57  • Odpověz
autor
Jani, je vidět, že mně neznáš :grinning: :grinning: :grinning: já když se otrkám, tak hubu nezavřu :grinning: , ale jinak jsem introvert jako prase :wink: já potřebuju, aby někdo udělal první krok a pak už to celkem zvládnu
:sweat_smile:
Mišííí, já bych mu asi čoko nebo obecně kakao dala(tak jak říkáš kousek:wink:), kdyby se mi neosypával :sweat_smile: prostě je to alergen, tak se mu snažím vyhnout, když to jde :wink: ještě neměl ani jahody :sweat_smile: ani v přesnídávce :wink: , ale ty ozkoušíme zítra, páč jdem na návštěvu a dítka budou mít dortík s jahůdkama :grinning:
jsem si myslela, že ho to osypávání z rajčat přešlo -jeden den měl v rajčata v obídku a dobrý a další den se po obědě s rajčatama osypal :stuck_out_tongue_closed_eyes: už to má dobrý, tak prubnem ty jahody :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jo a kdybych měla zahradu, tak tam taky kytky a podobnou havěť nemám :grinning: :grinning: :grinning: nenávidím hrabání se v hlíně :grinning: :grinning: :grinning: fuj leze v ní hmyz :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: měla bych tam bazén :grinning: :grinning: a pro Vendu pískoviště, klouzajdu, houpajdu atd :grinning: :grinning: :grinning: a nebo kytky jo, ale fešnýho zahradníka k tomu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2009 v 17:41  • Odpověz
Ahojky,

tak už Ondráškovi snad antibiotika zabírají, tak je mu líp. Zato já jsem to od něj chytla a děěěěěěsněěě mě svědí v krku a kýchám :frowning2:

Evi mě nepřijdeš stydlivá teda :grinning: Když nemáš s kým kočárkovat, tak vždy zajeď na Libuš...tady nás znáš hodně :grinning: :grinning:
17. bře 2009 v 18:33  • Odpověz
autor
Baru, čekala jsem, že oznámíš, žes to chytla taky :sweat_smile: brzké uzdravení :wink:
to se Ti zdá, páč Tebe jsem "znala" tady přes koně a když jsme se sešly, tak jsem Tě už "znala" :grinning: na plavču mi dost pomohlo, že jsem znala Tebe :wink: já vím, že můžu zajet k Tobě na kočárkování :grinning: , ale věčně tam kočárkovat nemůžu :grinning: pěšky je to na houby(dík krpálu jsem hotovson po tom, co tam dojdu :grinning: ), takže jedině výlet autem :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2009 v 18:51  • Odpověz
Jani jj je to celkem nepříjemný, když chceš mít chvíli rodinnou idylku na zahrádce a najednou se tam někdo zjeví a chce se vybavovat, ale to už holt jiný nebude, jsme rádi za to, co je!!!!
Péťa koupil pískoviše dneska :dizzy_face: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2528999&vReferer= v OBI za necelý litr :wink: už se těším, jak bude teplo a bude v něm, písek má rád :wink:

Evíí, Vašík se Ti takhle osypává, jo :confused: :astonished: no to je taky radost!!!!Mě se nedávno lehce osypal po rajčeti, ale syrovým, tak se nedivím, z těch chemických rajčat :angry: jinak mu nic nevadilo...
17. bře 2009 ve 20:21  • Odpověz
autor
Miššííí, jj meruňky a vařený rajčata :stuck_out_tongue_closed_eyes: syrový ani neměl :sweat_smile:
pískoviště super, asi do Obi pošlu tchánovce :wink: :grinning:

jinak jdu hodit omluvenku :grinning: za chvilku vyrážíme na sraz s maminama z porodky :dizzy_face: dnes tedy vůůůůbec nebudu
18. bře 2009 v 08:09  • Odpověz
bré ránko,
zapomněla jsem hodit na včera omluvenku, byla jsem ve škole a hlídali naši. Pak jsem jela za kolegyńkou z práce, (té jak se jí narodila nelinka v 32 tt, 1,6 kg) už jsou doma a Neli váží 3 kg. Je to drobeček, ale je nádherná. Pak hodím foto,mám ho jen v mobilu a není kabel, ale snad o víkendu, a konečně hodím fotečky i z návštěvy u Zuzanky.

Zuzí jak je?
Baru tak se s Ondráškem brzy uzdravte. Je to naprd, zrovna, když začíná být hezky.
Miško pískoviště supr, pošlu manžu do Obi o víkendu, jen nevím jestli ho budou v Olmíku taky mít.

Eví klouzajdu a houpajdu se chystáme Jarýskovi na léto pořídit, ale stojí to děsný prachy, tak nevím teda, jestli seženem někde nějakou cenově přijatelnou.
18. bře 2009 v 08:49  • Odpověz
Jo a nejdůležitější info, včera přijdu domu, dítě skoro pořád couvalo a nebo stouplo na čtyři a asi 4x popolezlo a pak sebou pláclo do plazení. No nicméně, když lezl, tak hezky střídal ruce nohy, tak to vypadá, že už se teda fakt brzo rozleze pořádně. Jo a včera se vůbec nestavěl prý. Asi se rozhodl, že to vymění za to lezení. :grinning:
18. bře 2009 v 08:51  • Odpověz
Ahojky

Olí, no bezva!!!to je paráda, že jája začal lozit :dizzy_face: šikula jeden!!!!
Pískoviště stálo 999,- a měli tak i hezkou klouzajdu, pošlu vám foto mailem, ale za 700,- ceny jsou šílený

Přijdu až bude prcek spát, zase po mě leze :angry:
18. bře 2009 v 11:49  • Odpověz
jsem koukala na ten leták Obi, skluzavka pěkná. Já bych chtěla takovou dřevěnou konstrukci a na tom houpačku a vedle skluzavku...ale je to drahý jako prase....
18. bře 2009 v 11:57  • Odpověz
No to dřevěný je šíleně drahý!!!Já včera čučela na MMB na dřevěná pískoviště i se stříškou, no a líblo se mi teda jedno a to stálo skoro 5 táců :confused: :astonished:

Teda dnes je u nás tak krásně, kdyby tolik nefoukalo, tak úplně nádherný teplý den!!!!

Evi, užij si srázek :dizzy_face:

Zuzooooo, tak kde jsi muríno :sweat_smile: :sweat_smile: pojď nám říct, jak se Ti daří!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
18. bře 2009 ve 13:01  • Odpověz
tady bylo krásně dopo, sluníčko, teda vichr, ale to Jarýskovi bylo jedno, mě teda to vadilo, ale jsem se překonala, pr to sluníčko za to stálo. Teď už se zatahuje asi bude lejt :angry:
18. bře 2009 ve 13:06  • Odpověz
Tady šajní pořád :wink:
Co balíčky, ještě nedorazily???? :confused:
18. bře 2009 ve 13:57  • Odpověz
Holky máte domácí úkol :sweat_smile: vybíráme dlažbu, která bude jak v obýváko/kuchyni, tak bude přecházet do předsíně a nebudou tam dveře, jen díra, takže aby ten přechod nebyl divný, tak chceme stejnou dlažbu.Líbí se nám tyto dvě, víc ta dražší a vůbec nevíme, jak to udělat, Petr tvrdí, že šachovnice už není v módě :sweat_smile:tak mě napadlo, že udělat to třeba nějak našikmo, v kuchyni tu tmavou, zbytek obýváku světlý a v předsíni světlou a třeba pruh tmavé...vůbec na to nemáme buňky, neporadily byste???

http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vImageID=2531860&vReferer=

http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=2531861#navigator
18. bře 2009 ve 14:06  • Odpověz
Míšo mě se líbí ta první dlažba, ale teda jak to nevím já na to taky nejsem..
18. bře 2009 v 16:53  • Odpověz
pískoviště je hezký :dizzy_face:

psali vám taky e- mail abyste hlasovaly pro Zuzku aby se stali tváří Lovely, musím jim poslat pak hlasíky, aspon nějakou radsot by měla, doufám, že jí je líp! :wink: vy na ní máte mobil, ne, tak jí zkuste písnout jak na tom je..

má účast na netu je taky ohrožena, kačí je pořád u myši vypíná mi pc, je to čertík mrnavej, dneska jsem grtuntovala kuchyn, tak mám radost, že to mám ale za 2 dny můžu znova, vzala jsem to všechno poličky, linku..ještě okna to bude nejhorší to nesnáším..

musím letět, kačí už je mi za zadkem a doráží :grinning:
18. bře 2009 v 18:19  • Odpověz
holky kačí udělala 7 krůčků to je zatím rekord :dizzy_face:
18. bře 2009 v 18:22  • Odpověz
Miško, mě se taky líbí ta první dlažba, ale teda jinak taky nevím....
Holky Jarýsek poslední dobou vstává v šest na mlíko a pak už neusne, jsem si říkala, že ho zkusím dát spát později večer, no a prd, v šest už tu mručel a vztekal se, tak šel ve čtvrt na sedm a už chrupe. Takže zítra bude vstávat nejspíš v pět, pr normálně chodí až mezi půl sedmou a sedmou spát :confused:
18. bře 2009 v 18:23  • Odpověz
Jani Kačenka je šikulka :wink:
18. bře 2009 v 18:24  • Odpověz
autor
Dobré zasněžené :angry: ráno :grinning:

Olíí a jani gratulace k pokrokům :dizzy_face:
Mišííí, mně se líbí ta dražší :grinning: , šachovnice je opravdu prý out(říkal nám to chlapík, co nám před 3 rokama dělal koupelnu :grinning: ) a dlažba na koso je prý taky mimo :grinning: :grinning: :grinning: (proto jsem si jí v koupelně prosadila :grinning: ), alej ten Tvůj nápad se mi líbí :dizzy_face:

¨včera to bylo hrozně super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ještě jsme opožděně slavili jejich narozky( a naše trochu předčasně:grinning:), takže jsme se s Vendou vraceli s kupou dárečků :grinning: jahůdky Venda nakonec ani neochutnal, pže je nechtěl :grinning: den hrozně rychle utekl :sweat_smile: přijeli jsme domu skoro v 6
jen mně asi včera ofouklo :sweat_smile: hrozně mně bolí v krku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mezi 9 a 11 čekám opraváře na tu troubu, jsem zvědavá, kdy se dovalí a jestli nám to projde jako záruční oprava :wink: říkal, že asi ví, co tomu je :grinning: (no to já vím taky:grinning: je to rozbitý :grinning: :grinning: :grinning: )
19. bře 2009 v 08:57  • Odpověz
Ahooojky,

tak mi odjela mamka a jsme tu s Ondrou zase sami. Oba ještě pořád pěkně prskáme, takže nic moc. :angry:

Míšo mě se taky líbí ta první a asi bych jí nechala udělat šikmo. Je fakt, že šachovnice už asi není moc in, ale každopádně se pořád dává. Každopádně záleží na tom, co se vám líbí :grinning:

Taky Olince a Janince gratuluju k pokrokům :wink:

My jsme taky šikovný, Ondra si před cca týdnem stoupnul a poslední dny už krásně ťape za ručičky. Je sranda ho pozorovat :grinning: Ještě se na těch nožkách tak hezky houpe a každá noha mu jde občas jinam :grinning:
19. bře 2009 v 09:39  • Odpověz
ahojky,
tak my noc dobrý, k ránu se teda budila, v noci spala hezky ale pak od5 kdaždou chvíli vzhůru, bolí mě palice, nemám náladu a ještě je tak hnusně..a ještě ke všemu jdu na kožní jeslti se na mě podívají, asi je to normální, ale nemáte někdo na hlavě v kůži pupínky, mám tam asi nějakou žlázku a jindra mě plašíl, ať se jdu ukázat dr, tak se tam jdu podívat, vylekal mě, tak jsem z toho ted podělaná strachy, to lae má hodně lidí v hlavě, ne?
19. bře 2009 v 10:29  • Odpověz
jo a když na to sáhnu, je to měkký, asi podkožní nějakej pupínek, ale mám strach :frowning2:
19. bře 2009 v 10:30  • Odpověz
autor
HOLKÝÝÝÝ,
tak servisman právě odešel :grinning: vůbec to nebylo to, co si myslel :grinning: normálně mi na vestavnou troubu nakapala voda :confused: a odpráskla řídící desku :sweat_smile: ne celou, ale místo, ktreý řídí teplotu v troubě(proto jsem tam při nastavenejch 100°C měla 35°C :stuck_out_tongue_closed_eyes: ).No to samo na záruční opravu není :unamused: ...no takže nová řídící jednotka nová stojí 7,5tis nebo repasovaná 3,5 :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....ale pán byl šikula :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: normálka vzal pájku a místo překostřil :dizzy_face: , trouba hřeje :dizzy_face: , jen nemáme už záruku(což je skoro jedno, když nám za necelý měsíc končí a navíc se tam vyskytla chyba, na kterou se záruka nevztahuje)...a to nejlepší :dizzy_face: pán si ode mně nechtěl vzít ani korunu :astonished: :astonished: :astonished:
no každopádně netuším,kde se tam vzala voda :astonished: a Venda za to nemůže :grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2009 v 11:52  • Odpověz
autor
Baruuuu, gratulace :dizzy_face:

Mišííí, balíček dorazil už včera, ale ta naše "chytrá" pošťačka mi nedala lístek do schránky :angry: , že mi to nechala u správce. On je úplně skvělej, páč tady zvonil, že mám před barákem auto a že mně neviděl jít ven :grinning: , tak mi nese balíček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: No nejsou některý lidi milionový? :dizzy_face:
mikinka je boží, ta s vestičkou úplně skvělá :dizzy_face: a botky kousek větší(jsem špatně měřila :sweat_smile: a ty podle kterejch jsem to brala maj asi divný číslování), ale to neva:slight_smile: on do nich doroste :grinning: a děkujeme za dáreček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jsi jeden z těch milionovejch lidí :wink:

Janinko, to nic nebude:slight_smile: neboj:slight_smile:, ale ke kožnímu běž :wink:
19. bře 2009 v 11:57  • Odpověz
tak na kožním jsem byla fronta až do pr....lidí hafo, smrad a objednala mě za měsíc, jsem nervozní, takže půjdu nejspíš v út sem kousek, ale je to soukromá nikdy së nic neplatilo a ted je tam něco v tom smyslu že se to platí, takže i jako kontrola, co to může stát u soukromýho dr netušíte?

tak to je dobře, že pán nechtěl ani korunu, to byl nějakej dobrák asi :grinning:
19. bře 2009 ve 12:00  • Odpověz
autor
Jani, mně to taky překvapilo...nejsem zvyklá, že po mně nědo nechce prachy :grinning: :grinning: :grinning:

záleží na tom, jestli má smlouvu s pojišťovnou nebo ne:slight_smile: když nebude mít smlouvu, tak platíš vše sama a to jsou ceny hroooozný ! pokud smlouvu má, tak jen připlácíš a ceny si určuje on(musí tam mít ceník a dopředu Ti říct ceny)...no ve finále to může být stejný, ale většinou ne:slight_smile:
19. bře 2009 ve 12:11  • Odpověz
autor
jo a Zuzce jsem hlas poslala, ale další už mi poslat nejdou :frowning2:
ale taky by se tu mohla objevit
19. bře 2009 ve 12:29  • Odpověz
Evi díky za gratulaci :grinning:

To s tou troubou je teda dobrý, ale hlavně, že ti zase funguje :grinning:
19. bře 2009 ve 12:36  • Odpověz
no Evi oni jdou ty hlasy poslat jen jednou :angry:

už jsem volala dr našla jsem tady na netu ještě jednu, je nová, mladší na poliklinice a je moc milá, hned mě propašovala na zítřek, tak jí musím koupit čokoškuk za ochotu, at si dá a a doufám, že to nic nebude, budu to mít aspon rychle za sebou, to jsem vůbec nevěděla, že to tady je, je to nový, nic se neplatí a paní je příjemná, neberte to!! :grinning:
19. bře 2009 ve 12:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.