• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
tak už jsem Zuzce taky poslala hlasy :dizzy_face:
19. bře 2009 ve 12:47  • Odpověz
Holky kam jste Zuzce posílaly hlasy?Mě žádný email neposlala :frowning2: Asi můj hlas nechce :grinning:
19. bře 2009 ve 13:14  • Odpověz
Ahoj prdelky

Díky za názor na dlažbu, zvítězí ta dražší a včera jsme našla nějaké fotky na netu, jak se nám to líbí...

Eví, super, že se věci líbí a botky užijete na podzim!!!!!Trouba dobrý :sweat_smile: tak hlavně, že to nemusíte kupovat nový, za ty prachy!!!

Zuzce jsme taky hlas poslala, posílala Baru email :wink:

My jdeme odpo na oční, já na kontrolu po operaci a Daník s újíždějícím očkem, ale už se to asi srovnalo nebo to už nevidím, tak držte palce, ať nemusí nosit brýličky, chudák :confounded:
19. bře 2009 ve 13:32  • Odpověz
brý den,

my jsme dopo byli u kamaráda Adámka a teď to Jarýsek dospává. A já musím poklidit atd. Balíček Miško zatím nikde, ale ona je to dálka, tak to trvá asi.
19. bře 2009 ve 14:13  • Odpověz
jupííííííííííí přišel balík, pošťák dnes jel až odpoledne. Miško věci paráda a dárečky taky. Moc moc díky
19. bře 2009 v 15:45  • Odpověz
Ahojky berušky moje:slight_smile:

Nebojte se,moc na Vás myslim,každý den a chybíte mi.Já se mám dobře.Cca před 4 dněma sem dobrala atb a všichni zaťukejte zatím se cítím dobře a nic nebolí!Atb to uklidnily:slight_smile: moc se ještě neraduju,pač nemám vyhráno,pořád čekám kdy a co se zas rozjede bez těch atb.Tak když mi bude ještě týden 14 dní dobře,tak bych už snad mohla uvěřit tomu,že je po všem a budu zas šťastná a moc Vás těšit svojí přítomností:slight_smile: zatím se furt bojim:slight_smile:

Jinak Vám moc moc děkujeme za hlasy!Píšou,že z jedné IP adresy lze 10 hlasování provést,ale nevim po jaké době,tak to prosím zkoušejte občas mrknout zda to jde či ne.Moc vám za to děkuju!!!

Miško určitě možnost číslo 1,to druhý máme my a je to trapný:grinning:

Nic jiného sem bohužel nečetla,tak se omlouvám,že nereaguju:frowning2:

co ještě,máme se fajn,Péťulka je zdravej krásnej hodnej:dizzy_face: spíme s ta
´tkou v noci 10 hodin každej den,takže Péťulka úžasnej:grinning:

Jo Baru já na tebe nemám mail,proto si nic nedostala:slight_smile:
19. bře 2009 v 15:59  • Odpověz
Zuzi mě to bylo jasný :wink: , tak ti do IP posílám email, ať můžu taky poslat hlasy :wink:
19. bře 2009 v 18:35  • Odpověz
Ahojky

Oči dobrý u obou :dizzy_face:

Zuzí, prej to druhý je trapný :grinning: díky, 1.vyhrává :dizzy_face: to je dobře, že je Ti fajn a nebolí to!!!!!Tak už koukej chodit!!! :angry: :dizzy_face: :dizzy_face:

Olí, jsem ráda, že se věcičky líbí!!!

Večer jdu cvičit a zítra jedu k mamce, tak asi až zítra večer kouknu, pápá
19. bře 2009 v 19:03  • Odpověz
Miško, super, že očička jsou ok.

Holky tak Jarýsek šel dnes spát až v osm, tak běda jak bude vstávat v šest :angry: :angry: :angry:
19. bře 2009 ve 20:04  • Odpověz
halo halo, kde jste kdo?
omluvenku má jen Míša...

holky mé dítě je "blázen" jeden den si stoupá, druhý den se učí lézt a plazí, další den si zase stoupá... :confused: :confused: :confused: :confused:
20. bře 2009 v 10:00  • Odpověz
Ahojky,

tak máme za sebou kontrolu a ještě nic moc. Antibiotika až do pondělí a vše ostatní ještě celý týden. :frowning2: Je fakt, že stále pěkně kašle a má hroznou rýmu.

Olii já jsem tady, ale asi už tu taky nejsi. Jak to říkáš svému díťátku :grinning: ... prostě dělá co ho baví :grinning:
20. bře 2009 ve 13:26  • Odpověz
Baru já jsem spinkala, a teďka se nám vrátil tatínek, tak mu jdu dělat papu.
Baru no mě překvapuje, že střídá to "lezení" se stoupáním, že to nedělá v jeden den :confused:
20. bře 2009 ve 14:14  • Odpověz
autor
ahoj, já tu jsem :sweat_smile: , ale je mi hrozně, mám pocit, že polykám ježky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Olinkoooo, vše nej k dnešním narozeninkám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: co dostaneš?
20. bře 2009 ve 14:51  • Odpověz
jéééééééééé Všeeeeeeechno nejlepší Olískoj k narozeninkám!!!!!!!!!!!Hodně zdravíčka štěstíčka a lásky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. bře 2009 v 15:14  • Odpověz
jéé holky kuji mocky

Eví jaký ježky? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

Dostala jsem kytí - růžičky červený. No a akuzametač :grinning: :grinning: Ale prý si můžu ještě něco vybrat.
20. bře 2009 v 15:38  • Odpověz
Jéééééé Olíí ty máš narozky.....tak vše neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej :wink: a hodně dárečků!!

Evi a proč ty ježky papáš?? Dej si raději banán :grinning: Asi tě chytá angínka :frowning2:

Já mám zase pocit, že smrkám žiletky, jak už mám odřený nos. Tak si teď po každém smrkání natírám nos jelením lůjem :grinning:
20. bře 2009 v 15:41  • Odpověz
Evi posílala jsem zase nějaké info a fotky z chalupy na léto, tak jukni až budeš mít náladu na mailik :wink:
20. bře 2009 v 15:45  • Odpověz
Ahooj
jen na skok a přeju Olince vše nej k narozkám!!!!!!!!!!!!Jsem ani netušila, že jsi takhle těsně před dvojčatama, nebyly jste teda trojčata a Olís vylezla před půlnocí a holky až po?? :grinning: :grinning:
U mamky bylo, jak jinak než super :dizzy_face:
20. bře 2009 v 18:32  • Odpověz
Miško, já jsem v sedm ráno :sweat_smile:

Jinak Evískovi a Zuzáčkovi přeji předem vše nejlepší, pr zítra asi nebudu.

Miško to pískoviště bylo v kuse, nebo nějak rozložený? vejde se do auta?
20. bře 2009 v 19:33  • Odpověz
já sem o půl 3 ráno:sweat_smile:
20. bře 2009 v 19:49  • Odpověz
:grinning: tak to je dlouhá prodleva 07ráno až půl 3 zase ráno :grinning:
Olí, je rozložený na prkýnka, vejde se vám to neboj!!!
Dobrou, dnes už padám na ústa :sweat_smile: :pensive:
20. bře 2009 ve 21:24  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Evičce a Zuzance přeji vše nej k dnešním narozeninám :dizzy_face: :dizzy_face:
Ježiš teda doufám,že jsem se o nějaký ten den nesekla :sweat_smile:
Nás dnes čeká rodinná akce,děda slaví 80..To zase budou všichni vypadat :grinning:
Hezkou sobotu přeji..
21. bře 2009 v 08:33  • Odpověz
Dobré ránečko:slight_smile:

Vladunko děkujeme:grinning: nesekla ses:grinning: první jarní den je tuuuuuuuuu :grinning: :grinning: :dizzy_face: juchůůů,teď už bude jenom teplíčko:dizzy_face:

Tak dvojčátko moje:grinning: Jdeme Ti s Péťulkama popřát všeeechno nejlepší k Tvému velkému dni:dizzy_face: ach ta 30 ka:sweat_smile: to je už na vozíček né?:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile: tak všechno nejlepší,hodně zdravíčka,lásky a jenom spokojenej krásnej život plný nádherných okamžiků s rodinou a s blízkými:slight_smile: poooooooořádně ten důchodovej věk oslav!!!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: pusinku k tomu krásnému věku :dizzy_face:
21. bře 2009 v 09:08  • Odpověz
autor
oooo děkuji za gratulace:grinning:
já jsem v půl 8 večír :grinning: :grinning: :grinning:
Zuzáčku, taky Ti jdu popřát vše nej k narozeninkám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jen se neboj:grinning: i na Tebe se ta 30 za pár let dokulí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jéééé aděnka se objevila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: síky moc, užij si oslavičku a pěkně se zlískej :grinning:

Barůůů, juknu po víkendu :wink: teď už to nestíhám, jedem slavit k mamině :slight_smile: a zítra snad to natáčení pod vodou (snad páč já mám rýmu jako trám a Venda jí asi bude mít taky)
21. bře 2009 v 10:43  • Odpověz
Ahojky,

tak já jdu popřát Evičce k narozeninám a ona slaví i Zuzanka...to jsem nevěděla :confused: Takže holky vám oběma vše jen to nejjjjjjjjjjjjjjjj, ať vás ti vaši chlapi nezlobí a splní se vám i ta nejtajnější přání!!! :grinning:

Evi užij si oslavu a zítra natáčení. :wink: Hlavně ať neomarodíte. Já mám rýmu jak trám a kašel, takže asi umírám :confounded: Ondrovi je už naštěstí líp, ale stále kašle a odsáváme rýmu. Už chci jaro, ale pořáááááááááááááádnýýýýý....a né to co je venku!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. bře 2009 v 11:00  • Odpověz
Baru tys nevěděla,že jsme s Evičkou dvojčátka??? :confused: :confused: :confused: :dizzy_face:
21. bře 2009 v 11:09  • Odpověz
jé tady jsou oslavenci, tak přejeme Olince, Evičce i Zuzance, vše nej hlavně hodně zdravíčka, Zuzi tobě at už je dobře :wink: :wink: moc na tebe myslíme!§

A EVča- 30 jo :grinning: to já mám v sprnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak hezkou oslavu holky :wink:

já jdu uklízet a vůbec se mi teda nechce, ted jsem dovařila, kačí měla poprvé bramborajdu a chtunala jí a ještě jse dělala houbovou omáčku, tak jí zkusím trošku dát taky..

jinak ta hlava dobrý, spadl mi velkej kámen ze srdce a na kožním v nemocnici bych čeklaa ještě měsíc, to je hrozný takovou dobu bejt v nejistotě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. bře 2009 ve 12:38  • Odpověz
Ahojky

Dvojčátkům našim vše nej k narozeninkám, pořádně to oslavte, hlavně Evča ten důchodovej věk :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a i Olince, ať máte jen ty nejkrásnější okamžiky, jak s rodinou, tak všeobecně!!!hodně lásky a radosti :dizzy_face:

Jani, ty jsi teda taky baba :grinning: já myslela, že jsi jako Zuza mládě :confused: fakt Ti bude v srpnu 30???

Evís, což takhle v týdnu Človíčkov???????
21. bře 2009 ve 13:14  • Odpověz
jo 30 v srpnu na okupaci přesně :grinning: ale vypadám mladě vid? ted koukám že i na KOlínsku jsem mezi vykopávkama skoro nejstarší :astonished:
21. bře 2009 ve 13:44  • Odpověz
Janino, bych Ti řekla maixmálně 25 a i to už by bylo hodně :confused: :wink: ale je fakt, že ani Evča na to nevypadá, to je taky mládě na pohled :grinning:
21. bře 2009 ve 13:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.