• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
holky tady všichni vypadáte jako mláďata!!!!!!!!!!!:slight_smile: nikomu bych netypla víc jak 28 i těm nejstarším!:slight_smile: fakt vypádáte všichni krásně mladě:slight_smile: jste pěkný baby vy baby:grinning::sweat_smile:

a já su mládě teď tady nejmladší:sweat_smile: ale připadám si už děsně stará :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
21. bře 2009 ve 14:05  • Odpověz
a kolik ti Zuzí je vůbec?

holky musím se pochlubit Kačí přešla 2x dneska obývák na šířku teda, to je mín než na dýlku, ale stejně měla hroznou radost, poprvé šla za mnou do nářuče a podruhý k Jindrovi, kterej jí lákal na mobil :grinning: a hrozně se jí to líbilo, my jí tleskali ona sobě taky, mám radost! :dizzy_face: a poprvé šla dneska venku v botičkách za ručičky, a taky se jí to líbilo dělala blbinky :grinning:
21. bře 2009 v 18:45  • Odpověz
kukuč,
tak jsme doma z nákupů, uf. jsem k.o. Máme pískoviště, houpačku a dřevěný hranoly na houpačku a ještě něco vedle ní časem.
Zuzáčku mládě a kolikpak ti Je?
21. bře 2009 v 18:53  • Odpověz
Zuzce bylo tuším 24 max.25, tak schválně, jak jsm se sekla :grinning: :grinning:

Janíí, Kačí je šikulka, to je báječný, že ťapká!!!Teď už budou procházky veselejší a uvidíš, zda se urovná to spaní, říká se, že chozením se to zlepší a u nás tak tomu bylo!!!!

Oli, tak to jste utráceli :dizzy_face: a máte to barevný pískoviště???

Já jsem sama, Petr je na srazu se základkou, ale ani mi to neva, trochu jsem poklidila, vyžehlila, vytrhala si obočí :grinning: a půjdu popřemýšlet nad tou dlažbou :wink:

Tady stejnak ani noha

Tak dobrou holky
21. bře 2009 ve 21:12  • Odpověz
já jsem tu ted, měla jsem tu sestřenici, jindra je zase na hokeji v hospodě, resp. byl na hokeji ted už jen v hospodě..

Míšo- Kačí nechodí, zatím..jen pár krůčků udělá, tot vše. když jí postavím tak jde ke mě, jinka zatím nic, kéž by se to spaní zlepšilo, už to bylo lepší a ted zase kulový, a ještě brzy vstává..nevím jeslti to nejsou zase zubany, pže má i kakání řidší a někdy hodně brečí v noci, předevčírem musela spát se mnou v posteli i....

Olí- tak nafot, at jukneme, co jste koupili :wink:
21. bře 2009 ve 22:43  • Odpověz
kuk, já se zasekla u psaní bakalářky :confounded: ale už jdu chrupat, jsem k.o.
Jani nafotím až to manža vyrobí :slight_smile:
Miško jojo barevný, ale přemýšlím, že ho natřeme, pr se mi takhle nelíbí a aby ladilo s těma hranolama co budou u houpačky
21. bře 2009 ve 22:45  • Odpověz
tak dobrou :wink:
21. bře 2009 ve 22:45  • Odpověz
dobrou
21. bře 2009 ve 22:58  • Odpověz
čáá:grinning:

tak mě je 26 že jo:grinning: takže mládě nejmladší,já teda nevim kolik je Olí,tak leda,že by ta byla ještě mladší:grinning:

Holky hustý včera:grinning: jako Péťa,že celej den nebudu nic dělat jenom jíst,že chce dělat oběd,pak si dáme jednohubky atak. no ráno šli kluci na nákup a já pekla buchtu,přišly,Péťa začal dělat oběd,pak jsme museli teda nečekaně k našim kvůli compu,ale jen na chvilku,tam se se trošku vytočila,pač mají zas tichou domácnost a jeli jsme domů,ještě nákup v Bille a přijeli jsme domů,babička měla malýho venku a přijeli,tak dostal sváču a já říkám,tyjo Evička na mě zapoměla,ani nenapsala a Péťa,že třeba ještě písne,bylo kolem 5 a někdo Péťu prozváněl a on to je Evča a já říkám,co tě Evča prozvání?A on se tak šibalsky usmál a ,že prej ať se nestarám:sweat_smile: a odešel,tak čumim jak blzen a za chvíli ve dveřích Evča,donesla jednohubky dáreček a gratulace proběhla a tak já šťastná viď a já říkám jednohubky si donesla jo?To vypadá jako by bylo něco v plánu a ona se tak culila a Péťa taky a já říkám co chystáte?:sweat_smile: a oni,že nic,že už příjde jenom Martin(evči kluk) a furt se culily a mě to bylo divný,pak z Péti vypadlo,že má ještě překvápko,no za chvili telefon a ve dveřích všichni kluci z kapely,lásky moje,no já v šoku,všichni mi blahopřáli a najednou bylo v bytě 6 lidí:sweat_smile: plus malej samo:grinning: a tak já fakt strašně šťastná,že kvůli mě mým narozkám všichni přišly,že Péťa zorganizoval takovouhle mini oslavičku,no bylo 6 hodin a Péťa,že to není všechno a já na něj koukám a on. zbal malýho,spí u babičky!A já říkám...cože?????Oči vykulený a on,no šup šup :confused: já čuměla jak péro a říkám,dyť jdeš zítra do práce!A on...nejdu! a já cože????? :confused: :sweat_smile: a on,že nejde a já úplně v šoku a on,že zítra jdeme k rodičům na oběd,mimochodem na ten oběd nás mamka zvala den předtím a já že je Péťa celý den v práci,takže nic a oni to už všichni věděli,byli domluvený,všechno promyšlný do detailu,že malej spí u tchánů,v neděli tam jdem na oběd,Péťa nejde do práce a kvůli mě,že Péťa pozval všechny co miluju....nic z toho sem ani nejmnénším náznakem netušila!No a já fakt docela úplně v šoku,že malýho mám oblíknout,že nespí doma a začlo se mi špatně dýchat:sweat_smile: jak na mě vybalil tolik informací najednou,všichni se mi smáli samozřejmě,no sranda:grinning: a já říkám a co se to jako děje,co se chystá?A oni,že máme zarervovanej stůl ve městě :confused: :sweat_smile: no tak já prostě byla v permanentním šoku,tak jsme odnesli malýho a šli do města slavit,super to bylo,fakt jo:sweat_smile: přišly jsme ve dvě ráno a pohoda:sweat_smile:
Takjže závěrem.Péťa pro mě při normálních narozkách zorganizoval oslavu s těmi nej,zařídil si volno v práci,aby mohl slavit se mnou,zařídil malýmu spaní,dneska jdeme na oběd na kterej jsme jít neměli,pač měl být v práci a pozval k nám lidi a všechno rpstě zorganizoval kvůli mě a to tak,že sem vůbec nic netušila!!!!!!!!! :sweat_smile: no není on zlatej?!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: sem si připadala tak důležitě :sweat_smile: sem vůbec netušila jakej má organozovací talent!!! :sweat_smile: :dizzy_face:
22. bře 2009 v 10:03  • Odpověz
jo jinak děkujeme za gratulace :dizzy_face:
22. bře 2009 v 10:04  • Odpověz
Zuzo ty jo paráda, to jsi musela valit bulvy :grinning: :grinning: :grinning: Musím konstatovati, že je zlatej. :wink:

Mě je 28 :frowning2: :frowning2: :frowning2: ale cítím se stále na 21 :grinning:
22. bře 2009 v 10:47  • Odpověz
Ahojky

Zuzo, no krása, úplně mě tím dojal, já to říkám pořád, že je to super chlap!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A jak jsem četla o Evče, tak jsem myslela naší Evičku :dizzy_face: pak jsem pochopila, že nee...no fakt nádhera :dizzy_face: :dizzy_face:

Olí, mě taky v lednu bylo 28 :wink:
22. bře 2009 ve 13:39  • Odpověz
bré odpoledne,
tak já mám doma taky zlato, malej se zase vzbudil v šest a už neusnul, tak v sedm s ním manža vstal a šli do obýváku,abych mohla ještě spát a uvařil i obídek. Akorát jsem teďka teda musela umýt kvanta nádobí - já nevím jak to dělá, že ho dycky tolik vyplácá...
zrovna jsem chtěla napsat, že malej spí venku a že si dám kafí a nohy nahoru no a kulový, už je vzhůru.
Teda doufám,že se změnou času bude J. spát aspoň do sedmi, nebo to nepřežiju. Příští týden jsme zase sami, tatka na druhém cvičení...
22. bře 2009 v 15:01  • Odpověz
dobré ránko, teda venku je hnus fialovej, fičí tam vichr, ach jo :angry:
23. bře 2009 v 08:03  • Odpověz
Dobré ranko,

no tak koukám, že tady s Evíkem patříkem k nejstarším :confused: , mě bude letos v říjnu 31 :grinning:

Zuzi krásný překvápko, taky jsem nejdřív myslela, že mluvíš o naší Evičce :grinning:
23. bře 2009 v 09:38  • Odpověz
Ahoj holčiny,

předně gratuluju všem víkendovým oslavencům k narozeninám a přeju všem hodně zdravíčka, pohody a krásných zážitků s dětmi. :wink: My byli o víkendu u tchánovců, tak jsem nemohla napsat dřív.

Jsem trochu v šoku z toho, že Janince už bude letos 30. Stejně jako Míša jsem si myslela, že Janince je kolem 25. Nevím, proč jsem si to tak blbě zafixovala v hlavě. A to mám na věk a narozeniny docela pamatováka. No asi už na mateřské magořím a funkce mozku se oslabují. :grinning:

Jinak já jsem stejně stará s Olinkou a Miškou, takže taky 28. Plánuju, že druhé děcko si nadělím k třicetinám. :slight_smile: I když někdy si říkám, že už další děcko si radši pořizovat nebudu, protože někdy melu z posledního. Ondra se teď v noci často budí, tak jsem docela K.O. A jak je ještě velký a s motorikou opožděný, tak ho pořád tahám jako břemeno a to taky člověka vysílí. Dnes jdeme poprvé na rehabilitaci, tak jsem zvědavá, jak to budeme oba zvládat.
23. bře 2009 v 09:47  • Odpověz
Ahojky

teda tady se to hemží samýma zlatíčkama :dizzy_face: Moje zlatíčko včera nehlo ani prstem, byl společensky unavený ze srazu a fakt za celý den nic neudělal, jen přinesl ze zdola vody :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jj venku je hnus, ale u nás alespoň už neprší a odražená babička je s dádou venku...

Leni, jj je to někdy hrůza s těma mimčama, já to mám pořád jak na houpačce, když je Dáda hodný, říkám, že další dítko asi joo, ale jak se něco děje, zlobí, nespí, zuby..tak říkám, už nikdy :grinning: :grinning: :grinning: ale já fakt jestli jo, tak za ty 4-5 let!!!Musíme mít barák hotový, nemíním být na dvě děti opět sama skoro se vším!!!!
23. bře 2009 v 10:29  • Odpověz
autor
ahojky,

no oslava se vyvedla :sweat_smile: Vašík měl 39 a mně bylo úplně hrozně :stuck_out_tongue_closed_eyes: odpo vyrazíme k dětský, pže Venda je hrozně zahleněnej a v noci měl skoro 41 :sweat_smile:

Zuzíí, to že je Péťa skvělej víme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Mišíí, tenhle týden človíčkov asi nezvládnem :sweat_smile: jiank dík za kompliment:grinning: já se na tu 30necítím :grinning: :grinning: :grinning: a ani nechovám :sweat_smile:
Leni, držím palce s rehabkou:slight_smile:
23. bře 2009 v 10:36  • Odpověz
No Míšo, já to mám taky jako Ty jako na houpačce. Když je Ondra hodný, tak bych nejradši hned skočila na Toma a pořídila si další děcko a pak jsou okamžiky, že si říkám, že jedno děcko je až dost a budu ráda, když vypiplám to jedno a bude klid. Taky zvažuju zda si to další nepořídit až tak za 5 let, až bude Ondra soběstačnější. No uvidíme, jak se nakonec rozhodnu. Rozhodně jsem se po porodu "vyléčila" ze svého přání mít tři děti a pokud možno co nejrychleji po sobě. Teprve život člověka naučí. :slight_smile:
23. bře 2009 v 10:38  • Odpověz
Leni my Ti to říkaly, že sama uvidíš, jaký je to záhul :grinning: :grinning: :grinning: ale je fakt, že s jedním dítětem to není tak veselý, jako se dvěma a jak Daník roste a jak je to čím dál lepší, tak si říkám, že u toho druhého holt zase ten první hrozný rok přežiju a pak už bude jen fajn!!!

Eví :frowning2: co to??!!No to je fakt paráda :frowning2: :frowning2: to je teda dost vysoká horečka, tak jsem zvědavá co vám Dr řekne!!!!!
23. bře 2009 v 10:46  • Odpověz
autor
Mišííí, no snad je to jen kombinace rýmy a zubů(slintá jak bernardýn) :sweat_smile: on je přes den celkem ok a večer ta teplota jen stoupá a stoupá :sweat_smile: :unamused: jsem večer ještě sedla k netu a prostudovala radši pomoc při febrilních křečích :sweat_smile:
23. bře 2009 v 10:50  • Odpověz
No to se nedivím, při takových hodnotách, máš diazepam????A Vašík měl už 6.nemoc??????
23. bře 2009 v 10:52  • Odpověz
autor
jj, mám:slight_smile: neměl...
ono mu to hlavně nechtělo klesnout :cry: byli jsme i ve sprše a prostě nic, ve dvě jsem mu dala nurofenovej čípek a světe div se :slight_smile: kleslo to a do teď je bez teploty...řádí tu jak černá ruka :grinning:
23. bře 2009 v 10:55  • Odpověz
Evi tak to utíkejte, naše doktorka tam je jen do středy a pak má zástup :wink: Ondra měl takové teploty k zubům a měl to spojený s virozou :confounded: A doporučila mi po 3 hod dávat věci na teplotku.... střídat Nurofen sirup a Paralen čípky. Uvidíš co ti řekne.
23. bře 2009 v 10:58  • Odpověz
No tak jestli se to bude dnes opakovat, tak bych čekala tu 6.nemoc, Daník byl přes den taky relativně ok, sice neřádil, jen se tak povaloval a šmudlal, ale od večera to lezlo a lezlo a lezlo a ráno zase dobrý
23. bře 2009 v 10:58  • Odpověz
kuk,
Eví jejda, tak snad bude Vašík brzo ok.
Jája v noci pořád brečel, tak spal nakonec s náma v posteli, roste mu myslím ten druhej zub. Kaká snad 4 x denně má opruzenou prdku :angry: , tak myslím,že to bude ten zub. Holky chápou už děti v tomhle věku, že něco nesmí? On si ze mě dělá normálně srandu...ho plácnu přes packu, a on se usměje a valí tam znova. Jo a má asi první vztekací období, vzteká se kvůli každé blbosti. Děs.

Já druhý chtěla až bude mít J. tak 4, 5. Teď přemýšlím, jestli možná dřív, až mu budou tak 3. No uvidíme.
23. bře 2009 v 11:01  • Odpověz
autor
jj, Baru dík:slight_smile: dneska je tam odpo tak tam vyrazíme :slight_smile: asi se potkáme i s Honzíkem :wink:
Baru já to střídám, ale večer to fakt nezabíralo...až po tom čípku ve 2 to začalo klesat
zuby nevylučuju, už to má oteklý dlouho a je fakt jako bernardýn....
MMišíí, tak to bych brala:grinning:
stejnak k tý dětský půjdem:slight_smile: zahleněnej může být i od rýmy, ale bojim, bojim, aby to neměl na průduškách
23. bře 2009 v 11:02  • Odpověz
Taky Honzík marodí jo? Je to děs, pěkně to řádí. Ondra to právě má na průduškách :confounded:
Jinak jemu taky vždy až pak zabral čípek, pak to zase vylezlo atd. Nejhorší byly ty noce. Tak snad to bude jen nějaký virozka :wink:

Nás už to doma pěkně nebaví teda!! Ale ještě že tam je hnusně a ven nás to neláká!
23. bře 2009 v 11:05  • Odpověz
autor
Honzík byl ještě včera ok, a dnes má 38 :stuck_out_tongue_closed_eyes: (my za to nemůžem:grinning: na plavání jsme nebyli) a ve čt jde na tu rezonanci
23. bře 2009 v 11:06  • Odpověz
Ty jo tak mě mrzí, snad bude ok :unamused:
23. bře 2009 v 11:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.