• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
držim palečky:slight_smile:

já to ani nechci říkat,ale mě od včerejška začla zas bolet ta jizva na dotek,někdy to štípe(což se asi hojí pořád) a někdy tahá,není to nic hroznýho,ale asi přestávají fungovat atb a vrací se to do původního stavu :zipper_mouth: sem myslela,že už nebudu k dr muset,ale asi budu muset zajít radši na ten kontrolni utz jak říkal.Operace proběhla před dvěma měsícema,příjde mi to jako doba,ale myslíšm,že se to může ještě dávat do kupy a proto to bolí?Nebolí to,ale moc
23. bře 2009 ve 14:56  • Odpověz
autor
lásko, snad se to hojí jen :sweat_smile: no na tu kontrolu určo běž!!!
ještě mi pověz:grinning: kdy bude mít ms? já si to zas nenapsala :zipper_mouth: a vůbec netuším, kdy jí mám čekat :grinning:
23. bře 2009 v 15:08  • Odpověz
miláčku ms budeme mít za 6-8 dní :grinning:
23. bře 2009 v 15:11  • Odpověz
Zuzo to je pitomé s tou mateřskou. Já doufám, že budu v Jájovo třech letech ještě zaměstnaná, pr si to představuju tak, že se začnem snažit asi tak, až bude mít 2,5 a budem doufat, že do jeho 3 let, už budu těhu, abych mohla jít na nemocenskou, pr na recepci s prckem a manžou vojákem se dělat nedá. Původně jsem chtěla, že bych šla na rok do práce - jinam...ale taky otázka jestli bych nějakou sehnala že....

Zuzo nestraš s tím,ž e to zas bolí :confused: :confused: :confused:
Eví tak ať je Vašíkovi brzo líp.

Jarýsek je vyspanej a zatím si hezky hraje a je hodnej, tak jsem zvědavá jak dlouho mu to vydrží :sweat_smile:
23. bře 2009 v 15:13  • Odpověz
Jj Olí já to zas chtěla těhotnět tak ve 2 a třičtvrtě,hold tuhle varinatu si musim odpustit,pač abych brala v těhu několik měsíců 3 a 2 000 je nesmysl :pensive:
23. bře 2009 v 15:19  • Odpověz
autor
Lásko, dík:slight_smile: takže když ty za 6-8 dní, tak já za 3-5 :grinning: děkuji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ještěže Tě mám:grinning: já jsem hroznej lempl v tomhle :zipper_mouth: nikdy jsem si to nepsala, lae pamatovala jsem si to :grinning: a teď si to ani nepamatuju, páč občas ani nevím, který je den :grinning: :grinning: :grinning: no každopádně pokud se nepolepšim :grinning: a nějaký měsíc se Zuzky nezeptám, kdy to mám dostat :grinning: tak to bude v pérdeli :grinning: a čekám sourozence :grinning: :grinning: :grinning:

Olííí, já jsem četla že je vysypanej :grinning: už jsem z těch nemocí magor :sweat_smile:
23. bře 2009 v 15:20  • Odpověz
Zuzi no to se nedivím, 2 tis. je fakt směšně málo. Škoda s tou prací...
23. bře 2009 v 15:21  • Odpověz
však sem tu,abych Ti to hlídala :grinning: takže se nemusíš polepšovat,jsem vždy připravena :grinning:

Oli mi povídej,je to na houby,kdyby se to stalo při druhým dítku,budiž,ale teď při prvnim to je na hovno :unamused:
23. bře 2009 v 15:30  • Odpověz
Evííí vysypanej naštěstí není :grinning:
23. bře 2009 v 15:35  • Odpověz
autor
Dobře, Zuzííí:slight_smile: nebudu si to psát a budu se furt ptát :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Olíí, vždyť říkám, že jsem magoooor :grinning:
23. bře 2009 v 15:39  • Odpověz
Zuzí nechceš si to pamatovat i za mě? :grinning:
23. bře 2009 v 15:46  • Odpověz
autor
Zuzííí nám udělá tabulčičku a bude nám pokaždé připomínat, kdy která dostane ms :grinning: :grinning: :grinning:
23. bře 2009 v 15:47  • Odpověz
autor
jo Venda po obídku(kterej nejedl) spal u mně v posteli, já šla s váma krafat a slyšim šramot :grinning: koukám a Venda stojí ve dveřích :grinning: se vzbudil, tak slezl z postele a došel si pro mně :grinning:
23. bře 2009 v 15:49  • Odpověz
no nicméně koukám, že tabulčička netřeba, pr já to mám mít taky za 6-8 dní :grinning:
23. bře 2009 v 15:49  • Odpověz
autor
Olííí, no jo trojčata:grinning: to se hned pozná :grinning: :grinning: :grinning:
23. bře 2009 v 15:50  • Odpověz
Eví Venda je borec :wink: , to já si teďka nelajsnu aby malej spal se mnou, když jsem sama. Když je J. doma a malej spí mezi náma, tak když nás chce přelézt, tak nás vzbudí, ale kdyby mi zdrhl na druhou stranu...zatím to bere po hlavě :frowning2:
23. bře 2009 v 15:50  • Odpověz
Holky zítra jedeme za mikromiminkem Nelinkou. Jsem usoudila, že by mi doma hráblo, J. bude nadešenej ze zajímavých nových prostor... a berem sebou i chůvu,a já si budu ňuňat miminečko, které pořád spinká :slight_smile:
23. bře 2009 v 15:52  • Odpověz
Eví tak tak :wink:
23. bře 2009 v 15:53  • Odpověz
autor
Olíí, my máme postel ze dvou stran u zdi , u třetí strany je přiražená jeho postýlka, takže zbývá jen jedna strana:slight_smile: postel je nízká, Venda umí slejzat cokoli, většinou když se vzbudí tak tam sedí a vříská :grinning:
jinak tam normálně nespí, ale já šla spát s ním:slight_smile: a pak už mně to nebavilo :grinning:
23. bře 2009 v 15:54  • Odpověz
autor
mirkomiminečko:slight_smile: taky bych jela na výlet:frowning2:místo toho budu minimálně týden trčet doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: což mi momentálně připomnělo, že mám ve středu jednání v pojišťovně, který musím zrušit :grinning:
23. bře 2009 v 15:57  • Odpověz
jojo mikromiminečko, narozený v 32tt. ALe už jsou několik týdnů doma a Neli má už 3 kg.
23. bře 2009 v 16:09  • Odpověz
Eví stejně má být hnusně. Já se právě těším, že až budem předělávat tu ložnici, tak šoupnem postel ke zdi. :grinning: ale to už možná bude umět slejzat :sweat_smile:
23. bře 2009 v 16:10  • Odpověz
jo holky pokračuje moje zdatná série, před chvílí jsem vylila kafe a narazila bradou do skříně, fakt hotovo se mnou
23. bře 2009 v 16:10  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20020739&tab=2 Eví jsem se zamilovala - jen potřebuju sponzora :sweat_smile:
23. bře 2009 v 16:13  • Odpověz
tak já už zase nebudu,mimi mě nenechá:slight_smile:

jasně holky,stačí se zeptat :grinning: :dizzy_face:
23. bře 2009 v 16:19  • Odpověz
autor
Olouši, tím jsi mi připomněla, že se mi ta holčina neozvala :sweat_smile: já nevím, kam+ mám poslat plínu:grinning:
jinak vypadaj úžasně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
no sic má bejt hnusně, ale mně z Vendy klepne :wink:
23. bře 2009 v 16:20  • Odpověz
Eví jako vůbec se Ti neozvala? tak že by ji nechtěla... :confused:
Jarýse roztrhnu, kleká si o dveře, samozřejmě si namlel, a co myslíš, leze tam znova...
23. bře 2009 v 16:26  • Odpověz
autor
nene, neozvala, vůbec :sweat_smile:
jrýs je šikula:grinning:
23. bře 2009 v 16:28  • Odpověz
hm, tak nevím teda, asi ji odradilo poštovné...ale mohla teda aspon říct že
23. bře 2009 v 16:29  • Odpověz
jo šikula...šikula na karamboly... pořád nějaký máme... snad z toho nebude blbej...
23. bře 2009 v 16:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.