• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Ale Jani myslela, že není moc 10 táců za notebook, jinak za dárek je to kurva dost :grinning: :grinning: :grinning:

Eví, už jsem si všimla, žes psala, že nemá vysoké teplůtky :wink:
24. bře 2009 ve 13:28  • Odpověz
Ahojky,

Oli mi do Človíčkova chodíme v 9hod ráno, hned jak otevřou a jsme tam opravdu sami. Kolem 10hod se to tam už hrozně plní, tak jsme krásně vyhraný a jdeme pryč. On je Ondra na to ještě malý a jak tam pak ty děti lítaj ta mám strach :grinning:

No a Ondrovi vlasy fakt hrozně narostly. Měl jich jako miminko hodně, pak mu vypadaly a už jich zase má hodně.A je to pěkný kudrnáč po tátovi, tak snad mu to vydrží :grinning:
24. bře 2009 ve 13:55  • Odpověz
Jo a uši trochu lepší.To jak jsem měla zalehlé, tak jsem si je včera namazala tymiánovou mastí od JUSTU a šla smát. A asi mi to vytáhlo, neboť jsem dnes zasmrkala a tak hrozně až bolestivě mě v tom ruplo a prasklo, že už na něj zase slyšim. Ještě mě trochu zlobí to druhý, tak snad taky odlehne :wink:
24. bře 2009 ve 13:57  • Odpověz
Evísku to je super,že je Vašíčkovi líp:dizzy_face:

Tyjo baru ruplo prasklo,fuj to je nějaký brutální né? :confused: :sweat_smile: chudáku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jj tak za nootebook je to asi normál nebo nevim,viděla sem i za 7000 dobrej:grinning: ale tak jako tak je to kurva dost peněz a jako dárek je to kurva drahej dárek jak říká Mišul :grinning:
24. bře 2009 ve 14:06  • Odpověz
autor
Zuzíí, tože by Ti stačil nb za 7 a zdá se ti dobrej, neznamená, že dobrej je :grinning: :grinning: :grinning:
24. bře 2009 ve 14:10  • Odpověz
jj za 7 tis.asi nic moc nebude :grinning: :grinning:

Baru, Ty náš ušáku :unamused: snad to bude dobrý a nebudeš s tím muset na orl :confounded: :confounded:
24. bře 2009 ve 14:13  • Odpověz
autor
no Tom má naštěstí služební nb:slight_smile: takže občas půjčí :wink:
24. bře 2009 ve 14:16  • Odpověz
Tom to má stejnak na háku, služ.auto, mobil, nb :grinning: :wink: :wink: to je pohodička :dizzy_face: :sunglasses:

No my ho nejdýl koupíme, až budeme dole, tam se nám tohle starý monstrum nevejde :grinning: a taky až budu chodit do práce a budou many, chtěla bych už po tomto létě chodit na některé dny!!!! :wink:
24. bře 2009 ve 14:19  • Odpověz
Jo a holkýýýý, dnes bylo na nástěnce, že se od 31.3, cvičí u nás Pilates :dizzy_face: :dizzy_face: budu krásná a štíhlá :dizzy_face: to je přesně cvíčo pro mě..takže úterky bude Pilates, čtvrtky joga, já se tak těším!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
24. bře 2009 ve 14:22  • Odpověz
Jo a o vík.má být 13/17 stupňůůůů, tak na to se těším asi nejvíc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jinak samomluva je fajn :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. bře 2009 ve 14:23  • Odpověz
autor
jj, má:slight_smile:ale on to potřebuje k výkonu povolání :grinning: :grinning: :grinning: a bonus k tomu je skvělej šéf :dizzy_face:

fáákt půjdeš pracovat?a to Tě v práci vezmou na částečnej úvazek?
no mně by taky vzali(všema deseti:grinning:), ale za almužnu se namáhat nehodlám :grinning:
24. bře 2009 ve 14:24  • Odpověz
autor
jůůů Mišííí bude cvičenka :grinning: :grinning:
a s tím počasím mně nes*r :grinning: :grinning: :grinning: my navíc máme volný lístky do zoo, který končej posledního března :sweat_smile:
24. bře 2009 ve 14:25  • Odpověz
autor
hmm, pak kdo si tu sám povídá :grinning:
24. bře 2009 ve 14:26  • Odpověz
autor
kde stéééééé?
24. bře 2009 ve 14:29  • Odpověz
holky za 7 je nejlepší :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a to nemluvim,že to je plus minus za samotnej nootebooček + investice za net,kterej musíme poupravit,ale tak pak už to nebude snad taková pálka:slight_smile:

hele já mám teď pracovní schůzku,právě odcházim :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak papa
24. bře 2009 ve 14:36  • Odpověz
autor
jakou pracovní schůzku? :astonished:
24. bře 2009 ve 14:41  • Odpověz
My už jsme vzhůru a nemohl se vyhrabat z pelechu, za chvíli jedem na čerňák do zdravé vyživy v tom větru ho nikde tahat venku nebudu, stačilo dopo :frowning2:

No tak Eví, to je škoda, že to nemůžete využít :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:

Zuzoo, prc.schůzka :confused: tak to jsem zvědavá!!!

No o Vánocích mi šéf říkal, že by to šlo, chodí tam i kolegyně dcera, že občas jo, občas ne, tam je vždy nějaká práce pro člověka navíc, ať už jen rozebírání strojů a mytí pro další přípravek...a já bych chodila tak na 5 hodin, když by měl P.odpolku a noční, když by měl ranní, tak bych nechodila a počítala jsem, že bych těch +-9 tis.mít mohla, tak to jde ne k mateřský??!!Teď jen aby to šlo, díky posr.. fin.krizi!!!
24. bře 2009 v 15:00  • Odpověz
kuk, dorazili jsme z návštěvy, dítko odmítá odpolední spánek, tak čekám až to zalomí. Chci totiž taky spinkat :sweat_smile: Fotečky dodám večer.

Jen letmo, Zuziii teda, ty musíš mít ještě teď z toho oči navrch hlavy :grinning: :grinning: :grinning: takových překvápek. Je to zlatíčko, ten tvůj mužíček. :wink:
24. bře 2009 v 15:04  • Odpověz
jasně že jsem myslela 10000,- za pc je dobrý ne za dárek, to je hodně :grinning:
24. bře 2009 v 16:45  • Odpověz
autor
prc schůzka :grinning: :grinning: :grinning: no na tu asi Zůza nešla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Olííí, už se těším na fotečky :dizzy_face:
Mišííí, no za takový peníze bych šla taky :grinning: :grinning: :grinning: , ale to by mi fakt na částečnej úvazek nedali :sweat_smile:
24. bře 2009 v 16:50  • Odpověz
autor
jůůů Olouš nespí :grinning: a dává fotky :dizzy_face: jéééé ta je maličká
24. bře 2009 v 16:56  • Odpověz
Olouš nespí, zato Jarouš spí, usnul až o půl čtvrté, to jsem zvědavá kdy půjde večer. Pr já jsem sice spala půl hodky, ale stále jsem mrtev :cry: :frowning2:
24. bře 2009 v 17:08  • Odpověz
autor
Olíí, o spaní mi nemluv :sweat_smile: já jsem hotovson :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. bře 2009 v 17:21  • Odpověz
zkoumala jsem druhej zub, ještě kousínek musí vylézt, a pak se snad vyspím. doufám. Dnes v noci byl od jedné do dvou vzhůru a brečel i když jsem ho chovala
24. bře 2009 v 17:23  • Odpověz
autor
Olííí, tak u nás se kašle, chrchlá, kňučí, měří teplota...
24. bře 2009 v 17:27  • Odpověz
Eví a jo vlastně, Vašík je nemocnej, už aby ti broučci měli po trápeníčku.
24. bře 2009 v 17:30  • Odpověz
autor
jj, a k tomu asi stoličky :grinning: a nebo trojky :grinning:
24. bře 2009 v 17:30  • Odpověz
tak to super kombinace :confused:
24. bře 2009 v 17:35  • Odpověz
autor
no ještěže aspoň se ty atb dávaj po 12 hodinách :grinning: , pže budit ho na sirup, tak to by mně kleplo :sweat_smile:
24. bře 2009 v 17:38  • Odpověz
hele kolik mám dávat Jájovi chlebíku k svačině? Půlku?
24. bře 2009 v 17:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.