• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Tak mi to zabralo docela dost času, ale už mám konečně album, tak se můžete juknout. Já jdu s Ondrou na prochajdu. Teď se venku vyčasilo. :wink:
23. říj 2008 ve 14:10  • Odpověz
ahojky,

Leni krásné fotečky. Ondrášeka je teda ale kus. Je dlouhej hrozně :slight_smile:

Zuzankooo koukejte se brzy uzdravit. Posíláme pusenky.

Holky hurá, už mám zase doma svýho Jájouška, dneska chrupčil po o krásně :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. říj 2008 v 15:59  • Odpověz
Ahojda
Leni super, jsi holka šikovná, album je překrásné a Ondra ještě víc, mě pobavila fotka s holčičkou, které byly 3 měs. a O.6 týdnů a velikost stejná :grinning: No však mě v porodce říkali, že jsem si porodila rovnou 2 měsíčňáka :grinning: :grinning:

Zuzi, jsi starý simulant :grinning: :grinning: prostě Ti nic není, s tím krvácením Ti vlastně asi taky nic nebylo, že jo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ať je brzo Peťka fit...no nám to trvalo 14 dní, než byl naprosto OK :pensive:

Holky tak KO v pořádku, ještě jednou za měsíc, prý to ještě není definitivní ty dioptrie, ale zatím "jen" 0,75 což je krása, mám teda provizorně v brýlích obyč sklo s těma 0,75 d. ale pořád to není ono, hlavně na blízko..ale asi to fakt chce čas!!!!
23. říj 2008 v 16:26  • Odpověz
Ahojky,
tak jsme byli dnes poprvé na plavču - na té individuální vaně. A příště jsme chtěli zkušební bazén a pak ten základní kurz. No ale nevím nevím, normálně je J. společenskej, je mu jedno kdo ho chová, když na něj někdo mluví, tak je šťastnej a chechtá se. Buď mu nesedla instruktorka nebo prostředí nevím... Doma se taky koupe rád. Tady to prořval. Nejdřív jsme se dohodli, že to nemá cenu, že mi to nebude účtovat, pak jsem ho zkusila uklidnit a zkusili jsme to znova. No ale řval a řval a pak ještě čtvrt hoďky potom, bylo mu jedno jestli ho chovám, kojím...dudlík, prostě řev řev řev. Tak jsem z toho celkem smutná. On by to plavčo i potřeboval na posílení toho bříška. No uvidíme. Půjdem zkusit ještě tu vanu příště a jestli bude řvát, tak je to v háji, pr by pak v bazénku rozeřval ostatní mimina a hlavně by nespolupracoval.
24. říj 2008 ve 12:30  • Odpověz
Ahojdy
Oli, mě D.taky v bazénu řve :frowning2: první 3 lekce naprosto v pohodě a teď už 4.lekci řve!!!Ostatní mimina nerozeřvává, ale je fakt, že nespolupracuje, ale má smůlu, prostě ho potápím a děláme vše jako ostatní, holt se řvoucím :frowning2: já myslím, že je to tím, že je studená voda!!!Minule byl úplně promodralý a studený a to není žádný střízlík a v sauně pak byl v klidu!!!!
24. říj 2008 v 15:50  • Odpověz
Miško tak u vás bych to chápala, jestli Daníkovi byla zima. Jenže J. měl vodu teplou 37 stupňů. :frowning2:
24. říj 2008 v 16:59  • Odpověz
Oli- ono se to plavání ale každému dítěti nelíbí, nebo nemusí mít prostě náladu třeba :wink: :wink: mě abych pravdu řekla se mi tam nechce chodit, asi jsem líná, ale v listopadu začíná lekce a bude zima, tak aby nenastydla Kačenka a mě upřímně se taky nechce v zimě do vody :confounded:
holky normálně někdo našel stránky Berušky a jejího manžela a manželova švagrová tam píše, že Beru žije, že je stále v kritickém stavu v nemocnici, ale žije, tak jsem z toho úplně blbá jestli se na tom někdo chtěl přiživit a být středem zájmu když napsala,že zemřela, fakt to nechápu, nebo jestli to nebyl zlej úmysl, ale je to teda hnus a jsne středem dění- naše diskuze..
24. říj 2008 v 17:49  • Odpověz
Jani, tak to je "hustý". Jestli to tady fakt napsal někdo schválně jen... abych pravdu řekla, já jsem se ani včera o tom nechtěla bavit, pr si nemyslím, že je vhodné, to tady probírat.
24. říj 2008 v 17:54  • Odpověz
je to tragedie, ale jsou lidi, co si o tom povídat chtějí a kde myslíš, že je to vhodný?? já to nemyslela nijak zle, že to píšu, ale jsem z toho celá rozpačitá sama a nevím, co si myslet, tohle není moc zábavný :angry:
24. říj 2008 v 17:56  • Odpověz
já to nemyslela zle Jani na tebe, jen píšu proč já na to nereagovala. A hlavně ta diskuze o B. byla drsná
24. říj 2008 v 17:57  • Odpověz
já vím :slight_smile:
24. říj 2008 v 17:59  • Odpověz
to jsem ráda :wink:
24. říj 2008 v 18:00  • Odpověz
autor
kuk:slight_smile: jsem nás nemohla najít :astonished: , jak hluboko jsme byly v diskuzích :sweat_smile:
u nás novinky:grinning: mameluk si stoupá, ale pořádně se neudrží, tak ho stále chytám :grinning: jinak dneska spal jak mimino:grinning: od 19:30 do 7:30(+ ta hoďka navíc, co byla:grinning:)
Olí, u nás byla na plavču krize od 2.do 4. lekce, ale už je to pohoda:grinning: jen občas nechce dělat to, co se po něm chce :sunglasses:
26. říj 2008 v 10:55  • Odpověz
ahoj Eví, téda Vašík je pašák :wink:
Jinak s plavčem, zkusíme druhou vanu a zkušební bazén a když bude řvát, tak to holt odpískám no. :frowning2: :frowning2:
26. říj 2008 v 11:58  • Odpověz
autor
ooo děkuji :grinning: čekala jsem vzbuzení o hodinu dřív a ono nic, já káča byla vzhůru a čekala jsem až se vzbudí :grinning: :grinning: :grinning:
nám instruktorka říkala něco v tom smyslu, že dětí, který se nerady koupou je hrozně málo(těch, co opravdu prořvou celé lekce) a neměl třeba Jájouš čas na spaní?
26. říj 2008 ve 12:13  • Odpověz
Eví on ten den vstával už v šest a usnul až v půl desáté v autě cestou na plavčo a spal 10 minut - tak možná nebyl naladěnej no. Tož uvidíme příště. No mě by to hrozně mrzelo, kdyby se mu na tom plavču nelíbilo, doma vodu miluje.
26. říj 2008 ve 13:30  • Odpověz
Ahojda
Evi, tak málo jo :confused: tak my mezi ně bohužel patříme no :cry:
Jinak Vašík je spáč!!!To u nás o hodinu dřív probuzení a to šel spát schválně o hodinu později :grinning: :grinning: no tak uvidíme zítra no
No byly jsme hluboko, neboť tu na to Ty a zuza pěkně prdíte poslední dobou :grinning: :grinning:
To je už kosa, co??!!Daník byl zahrabanej v dece a stejnak měl ledový nohy, jsem mu je nahřívala v teplé vodě :grinning: jdu dát fusak a budu ho míň oblékat!!!
26. říj 2008 v 15:26  • Odpověz
Hm, tak nic no :confounded:tady je fakt živo ...vy asi máte doma taťky, tak si jich užívejte. My nee :grinning: ale dnes mi přijede kolegyně a zítra jdeme i s taťkou na plavčo a pak jedeme na oběd k mojí babi a dědovi, už jsou konečně tu z chalupy na zimu :sunglasses: :dizzy_face:
27. říj 2008 v 09:55  • Odpověz
autor
už jsem zde:grinning: taťku doma nemáme, ale ještě jsme chrupčili :grinning: u nás režim beze změny:grinning:
včera jsme koupili nový stůl do obýváku(starý byl vachrlatý na Vašíkovo zvedání se:grinning:)
házím omluvenku za dny minulé :pensive: Vašík měl průjem a hrozitánsky opruzelou prdku :frowning2: ¨a jak se začal stavět, tak ho pořád lovim :grinning: já a Zuza na to prdíme? a co takhle Veru? a Maru? a Terka? :grinning:
Vy taky zítra plavete? jsme myslela, že jen u nás jsou blázni:grinning:
27. říj 2008 v 10:29  • Odpověz
ahojky,

tak u nás stále dvojí noční kojení - teda jedno ve tři a jedno v šest (což je pro mě noc), no ale úspěch je, že J. nechtěl v šest vstával ale pak spal do osmi. Snad se to s příkrmy pak změní, asi mu mlíko nestačí, nebo nevím. :frowning2:
27. říj 2008 v 11:35  • Odpověz
my máme taťku do středy pryč, bude šaškovat v Praze na té přehlídce :grinning: :angry:
Zdravímmmmmmmmmmmmmmmmm :grinning:

Já měla konečně doma manžu a ve volnu jsme lítali na mojí poradnu a nějakévěci zařizovat :wink:

V poradně: Kubča roste..ale nelíbil se mu UTZ kamkoliv DR sjela UTZ maldej jí načutal,takže prd viděla :grinning: ale pak aspoň ukázal hlavinku,ale pindíka mi neukázal :angry: nožka přes nožku a palec v puse-inteigent :grinning:
ve středu jdu na 3D sem zvědavá.co pacholek předvede..doma se vrtí jak divej..občas fakt mám pocitmže tutově vyleze ven :grinning:
Jinak jsem dostala magnesko :frowning2: tvrdne mi břicho..takže nic nedělat :sweat_smile: (aspoň ty okna jsem stihla tajně) :sweat_smile: takže KO mám už za 3 týdny..
Děkuju za pochvalu bříška :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Eví teda Vašík je šikulka,že už se zvedá :wink: Já jsem zvědavá.zda ten náš bude taky tak šikovnej,se spánkem atd jako Vašík :sweat_smile: zda bude po mě,Nuselák můj kamarád :grinning:
A jsem zvedavá kdy porodím...třeba jako Evča..co??? hele kdy jsi měla ofiko termín vlastně?
jo a novinky u nás jo? bouchl nám kotel..takže nám jaksi nejde topit :angry: od soboty sem leze jeden iteligentní opravář za druhým..rozmontujou,vypustí vodu,samozřejmně že mimo kýbl a odejdou..já pak tady uklízím celou koupelnu jak píča :angry: a furt to nefunguje..takže večer docela mrznem :angry: dneska prej pošlou elektrikáře..sem na ně zvědavá :angry:

No večer musím pro Toma do práce..príma...prej uzavřou kvůli zítřku Evropskou..jenže busy jezdí...ale T si myslí že ne :angry: takže v té mlze hnusný pojedu :cry:
27. říj 2008 v 11:42  • Odpověz
autor
Olí, škoda, že máme plavčo:-d jinak bych se teda šla na velkýho járu kouknout :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jo a stim mlíčkem - přes den kojíš jak často?do půl roku se prý na kojo budit hlady můžou od půl roku je to prý zlozvyk(to píšou v knihách:grinning:)
veru, já měla termín 4.2.:grinning: on je se spánkem šiko¨vnej jen přes noc:grinning: , lae přes den spí už většinou jen 1x1h a 1x30min, ale ve dny kdy máme plavčo,tak přidá ještě jedno spaní od 20 do 60 minut :sunglasses: ale v noci to je po mamince:grinning: prostě se nevstává dokud není světlo:grinning:
27. říj 2008 ve 12:24  • Odpověz
Eví kojím ve 3,6,9,12,15.30,18.30. Dřív jsme kojili 5x denně, teďka 6 x. :frowning2:
27. říj 2008 ve 12:28  • Odpověz
autor
kdy se jdete vážit?
ještě bych to nehrotila(teda pokud chceš kojit), třeba mu jen začíná sprutík a za pár dní to bude ok:slight_smile:
27. říj 2008 ve 12:34  • Odpověz
Ahojky,
no máte tu pusto poslední dobou teda :angry:
Veru- tak se šetři, už žádný okna, když doktor nařídil klid, tak se musí poslouchat :wink:
My máme jeden zoubek od min.po a dnes jsme našli další, heč, v noci byla asi 2 hodiny vzhůru, asi se jí chudince klubal a nemohla spinkat, ale už je venku :dizzy_face:
my máme taky ta´tku doma dopo až do st má prázdniny, ale odpo má tenis stejně i zítra ve svátek, takovej je to pracant :sunglasses:
27. říj 2008 ve 12:47  • Odpověz
Eví 4.2. jo?no tak třeba se mi to povede stejně jako jsi rodila ty! by bylo dobrý.pač před rokem jsem o mimča přišla a na ten samý den by Kubča vylezl :sweat_smile:

Jani šetřím už..neboj,okna umytý a stejně když je manža doma,tak mě nenechá nic tahat a dělat,ale zas nemůžu jen ležet,bych praskla :sweat_smile:

Evčo: no tak to doufám,že bude po Tomovi a bude furt chrnět..já prej nechtěla jíst ani spát do 2 let :sweat_smile:

Tak tu byl topenář..udělal ze mě blba,že všechno funguje a odešel..super co?jemu to topí hned,ale jak odešel se to vyplo a ne a ne naskočit :sweat_smile: tak jsem asi idiot :cry:
27. říj 2008 ve 13:05  • Odpověz
eví, byli jsme se vážit minulý týden, přibírá tak 320 za měsíc, dr říkala, že je to míň,ale že to zatím řešit nebudem. Taky jsem myslela, že to je možná spurtík. Tož uvidíme.
27. říj 2008 ve 13:09  • Odpověz
autor
Veru, no zatím to vypadá, že s jídlem po mně není :wink: já nežrala až do puberty :grinning: skoro nic :sweat_smile:
topenáře zabít :grinning: nylo by fajn, kdyby Kubík vykoukl 30.1. :dizzy_face:
Olííí, chtěla jsem napsat, že 320 mi Vašík nikdy nepřibral, ale my vlastně chodili po 14 dnech :wink: Hele když vydrží 3 hodiny bez bašty, tak to není tak zlý :wink: zkoušela jsi, jestli máš dost mlíčka?
Jani, gratuluju k zubanům :dizzy_face: Venda jich má 6 a leze 7 :grinning:
27. říj 2008 ve 13:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.