• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
kolik sní:grinning:
Venda si někdy dá půlku, někdy celej :grinning:
24. bře 2009 v 17:45  • Odpověz
no on právě vypadá i na ten celej, ale to mi přijde moc :confused: :confused: :confused:
24. bře 2009 v 17:46  • Odpověz
autor
tak mu dej půlku:grinning:
24. bře 2009 v 17:47  • Odpověz
autor
jdu dělat kaši :grinning:
24. bře 2009 v 17:47  • Odpověz
tak mu dam 3/4 :grinning:
24. bře 2009 v 17:48  • Odpověz
autor
olí :grinning: :grinning: :grinning:
24. bře 2009 v 18:22  • Odpověz
Eví :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jdu koupat
24. bře 2009 v 18:23  • Odpověz
autor
já musím ještě udržovat dítko bdělé :grinning: atb dáváme až kolem 7:45 :sunglasses:
24. bře 2009 v 18:28  • Odpověz
moje zatím vypadá, že spát nebude, spal odpo až později :sweat_smile:
24. bře 2009 v 19:04  • Odpověz
holky za to já jsem grogy teda, roztáhla jsem gauč a jdu se svalit a čekat na Jindru :wink:

Zuza šla asi na tu schůzku ohledně domácí práce, ne? Zuzo dej pak vědět, co a jak, ju? :slight_smile:

loučím se to si nedovedu představit jít cvičit, to bych padla teda..Míšo drž se!!
24. bře 2009 v 19:30  • Odpověz
Ahojky,

tak koukám, že mi důvěrně říkáte ušáčku :grinning: To fakt sedí, dnes mám zalehlé tu druhé. Tak snad zítra zase řupne a křupne a bude to ok. Jinak rána to byla fakt velká a bylo to dost nepřijemný :confounded:

Jinak mi teď v neděli trochu dopředu slavíme Ondrovo narozky, tak se těšim. On totiž Petr pak o víkendu maká a pak jedeme slavit do Děčína s mojí rodinou. Takže teď se to bude slavit s Petrovo rodinou. Takže jsme objednali dortík mašinku a nakoupili balonky na výzdobu :grinning:
24. bře 2009 v 19:35  • Odpověz
kuk do alba :pensive:
24. bře 2009 ve 20:17  • Odpověz
jejda Zuzíííí, jak se mu to stalo? :confused: :confused: :confused: :confused:
24. bře 2009 ve 20:20  • Odpověz
Zuzo, čumim do alba a čumim jak péro??? :confused: Co se stalo??A jste doma nebo v nemocnici?? :confused: :confused:
24. bře 2009 ve 20:29  • Odpověz
:cry: Malej spadl před obídkem, ale stál normálně na zemi opřenej o bobek u postele a asi sáhl do prázdna a jak dopadl, tak si tu ručičku nějak zkroutil asi a jak dopadl tak si ji zlomil. To jsme ale nevěděli, já slyšela akorát ránu do hlavy, páč jsem myla nádobí a stál vedle Peti, pak strašně plakal a nechtěl jíst a byl moc unavenej, tak jsme ho dali spát a vzbudil se a strašně plakal a nemohl zvedat ručičku to brečel, plakal hodinu, tak mi Péťa volal jak sem byla na tý schůzce,že Péťulka už hodinu pláče a víte,že on nepláče nikdy a že si myslí,že ho bolí ručička,že když mu za ní chytne,tak začne plakat nebo,když ji zvedne tak pláče a že jí nnepoužívá tu ručičku,tak sem celá vyplašená skočila do auta a jela domů,malýho jsme naložili a jeli na dětskou pohotovost,tam nás poslali na chíru,že vypadá,že ho bolí klíční kost,že když se tam dotkne tak ho začne plakat,na chíře,že opravdu klíční kost,že tam má bouli a poslali nás na rentgen,tam už Péťa držel snímek a viděl,že to je zlomený,on sám měl taky zlomenou klíční kost a pak nás pozvali do ordinace a že je to zlomený,chudáček malinkej,moc ho to bolí,on udělá nějakej pohyb a pláče,pač si to neuvědomuje,celou dobu byl v nemocnici nahatej.,nemohl být oblíklej jen zabalenej do mikyny a domů jsme jeli taky nahatý,jen omotaný,chudáček,jen ležel a plakal,hnul se a plakal :cry: strašný,že prej nesádrujou klíční kost,protože by ho museli osádrovat celýho,dávaj takovej krunýř,vzadu je takový kolo jako krunýř a od toho popruhy a to musí mít stažený,aby mu to dobře srostlo,prý je to na 3 týdny až měsíc,dostal prášky na bolest a každý 4 hodiny mu je máme dávat.Chudáček,Péťa pak musel do práce a volá mi a má strašný výčitky,že ho neuhlídal,ale za to prostě nmůže,spadl by tak jako tak,ale že prej byl u něj,no nestihl ho zachytit,to si nemůže dávat vinu,že jo,to se stane,že prostě děti jsou hned dole:frowning2: každopádně ani jeden nechápeme jak k tomu došlo,jak si tu ručičku tam mohl dát,my viděli jen jak si dal do hlavičky,ale asi jak sáhl do prázdna,tak dopadl,přetočil se na ručičce a zlomil si tak tu kost nebo nevíme prostě :cry: chjo chudáček,jsme doma Mišul a nemůžeme nic,jak Péťulka neposedí a hned jde do lezení nebo stoje,tak teď nebude moc nic,pač by šel po tý ručičce,to nemůže,by umřel bolestí,takže lízt nemůže,chodit nemůže,pač chodí za ručičky a můžeme ho jenom nosit a víte co je strašný,že ho nemůžete ano vzít pod ručičkama,aby jste ho zvedli,to ho bolí taky,chudáček malinkej :cry:

pak na sobotu jsme měli tu oslavu narozenin,15 lidí,jen rodina a padlo tu,že by se to mělo zrušit,že bude chtít být Péťulka určitě v klidu,Péťa to řekl hned potom co jsme jeli z nemocnice,tak jsme ještě neměli čas to probrat a uvidíme dle situace jak to bude Péťulka snášet,jako,že nebude spinkat bolestí a propláče dny bolestí je mi jasný,ale třeba to ponese dobře......každopádně mě zajímá co by jste udělali na mím místě vy,než to probereme s Péťou a domluvíme se na nečem,tak jak by jste to udělali vy?Zrušili oslavu nebo ne?
No to je to nejmenší každopádně,hlavně,aby Péťulkovi bylo dobře a neměl bolesti :pensive:
24. bře 2009 ve 21:11  • Odpověz
Zuzi to mě moc mrzí, že má Peťulka takové trápeníčko, ale vy za to ani jeden nemůžete. Ty prášky proti bolesti mu pomůžou a ty 3 týdny utečou, bude to náročný, ale zvládnete to.
Oslavu bych asi odložila.
24. bře 2009 ve 21:20  • Odpověz
Zuzo, no tohle už není možný :angry: vám se ta smůla lepí tak na paty, sakra :angry: Chudáček malinkej, úplně se mi chce bulet z toho :cry: vůbec si nedokážu tohle představit u takhle malýho tvorečka, kterýmu to nemůžeš vysvětlit!!!!
No jasně, že Petr za to nemůže, vždyť ty děti padaj pořád a taky je nezachytáváme, to je prostě blbá náhoda, že s ním byl zrovna on doma!!!
No oslava...zatím bych počkala na zítřek a jak to bude snášet, jestli to bude dobrý, tak proč ne oslava, třeba to bude dobré a jen se bude muset hlídat, aby nelezl...no jestli bude pobrekávat i po lécích, tak je jasný, že bych na oslavu prděla!!!
teda to je fakt na píču tohle, už to musím říct až takhle :angry: :angry: :angry:
24. bře 2009 ve 21:28  • Odpověz
:cry: :cry: :cry: :cry: jo je to na nic :pensive:

chudáček malinkatej,měl ho čekat nejkrásnější den v jeho životě s celou svoji rodinou a teď místo toho bude trpět bolestma :pensive: a já se taky moc těšila,ale to není hlavní,to je to nejmenší,že třeba nic nebude,hlavně,aby Péťulka měl po bolístce :cry: opravdu nebude moc nic,to je strašný :pensive: budeme ho jen nosit,chudínek ten bude hotovej,že nemůže nic a že trpí bolestma,že jak dá ručičku nějak,že hned začne plakat,protože si to neuvědomí,že nějakej pohyb mu způsobí bolest :cry:

Jinak Péťa s ním beruško nebyl sám,já myla nádobí a on stál vedle něj,proto ty výčitky,ale nemlže za nic prostě,to je hned :pensive:
24. bře 2009 ve 21:36  • Odpověz
Dobré ranko,

teda hned po ránu takové hrozné zprávy :frowning2: Zuzíí to mě mooc mrzí, to je fakt hrozný!! Je mi to moc líto a taky mi málem ukápla slza. Vůbec si to nedovedu s takhle malým tvorečkem představit. ALe je pravda, že pádů je opravdu hodně a ještě jich hodně bude, takže si to určitě nevyčítejte!! Nemůže za to nikdo! To by jsme museli stát celou dobu za ním, nebo ho obložit polštářema..a to nejde. Určitě to nějak zvládnete a rychle to uteče. Posíláme mooooooc pusinek na bolístku!!!

Ondra taky pořád padá, řahnul se o stůl k oku a měl modřinu a to jsme u něj seděli oba s Petrem, nebo se bouchnul do zubů a stůl a tekla mu krev. Taky se bojim toho, že jednou spadne špatně, ale to se nedá nic dělat.

Tak hlavně ať to zvládnete. A oslavu bych myslím určitě odložila, jeho to určitě bolí a nebude v náladě. Nemohl by si návštěvu ani užít a rozbalovat dárečky. Je ještě malinkej, tak mu bude jedno, že bude oslava třeba o měsíc později. Pak si jí daleko víc užije a vy taky :wink:
25. bře 2009 v 08:06  • Odpověz
Jinak u nás je malinko líp, tak snad bude brzo úplně ok. Uši jsou pořád stejný, tak uvidíme :slight_smile:

Eví a jak je vám? Co ten HOnzík marodí taky? To tu rezonanci musí odložit viď? Koukejte se kurýrovat, ať jste na oslavu fit!

Jo a dnešním dnem se ze mě stala milionářka :grinning: Přišli mi penízky z pojišťovny za tu mojí zlomenu nohu. Měla jsem jí zlomenou na 3x, 2,5 měsíce sádru a doktor mi napsal půl roku léčby. Ale měla jsem blbou pojistku, platila jsem si jen 100 Kč měsíčně, takže jsem moc nečekala. Ale dostala 3600 Kč, což mě docela i mile překvapilo. Čekala jsem míň, tak mám docela radost. :grinning: Ale mít lepší pojistku, tak jsem boháč :grinning:

Každopádně budu za rok uplatňovat trvalé následky, tak jsem zvědavá. Doktor mi je tam totiž napsal. Prý budu mít při námaze bolest, otok a hrozí předčastná artroza kloubu.....no to se mám jako babka na co těšit teda :frowning2: A je fakt, že noha pořád bolí a bolet asi bude. Tak uvidíme jak se pojišťovna ukáže příští rok :grinning: :grinning:
25. bře 2009 v 08:10  • Odpověz
autor
Zuzííííí, buď ráda, že není zasádrovanej!!!dřív se fakt sádra dávala tak, že se packa ohnula v lokti, dala k bříšku a zasádroval se celý hrudník až skoro k pasu!!Peťulku to za pár dní přestane bolet a zvykne si, že tu tlapku moc používat nemůže :wink:
s tou oslavou uvidíš, jak mu bude:slight_smile: každopádně jí nemusíte odsouvat o měsíc, ale příští víkend už mu bude určo líp :wink: :dizzy_face:
hlavně se ani jeden neobviňujte!!!!!to se prostě stane, kost sroste a vy se tomu za pár měsíců budete smát :wink: počkej za 18let až Peťulka vybalí na svojí holku, že měl na první narozky zlámanou klíční kost :grinning: :grinning: :grinning: takže lásko nesmutni :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: uvidíč bude líp!!!!

Baru, no celou noc chrchlal, jinak teplota kolem 37,5Chudák je celej znavenej z toho kuckání....jak je H. nevím, ale rezonanci zrušili, další termín maj až v květnu :unamused:
ooo milionářko, to se s náma přestaneš bavit, viď:grinning: když jsi ve vatě :grinning: :grinning: :grinning:

jinak on je celý týden na ho.no asi u všech :sweat_smile: ségře zjistili srdeční vadu(vrozenou a to jí je 19 :sweat_smile: ), teď jsem v únorový diskuzi četla, že jedna holčina, která čekala mimi s náma a pak potratila tuším ve 20.tt( a pak znova v23.tt) , měla jít příští týden na cerkláž čípku a oni teď zjistili, že se zas otvírá :sweat_smile: ...No a tech marodů, v únorovkách je to snad polovina únorčat :sweat_smile:
25. bře 2009 v 09:22  • Odpověz
Jojo Evi máš pravdu, lepší jak sádra :wink:

No teď jste pro mě holt chudý maminy :grinning: :grinning: , takže fakt nevim, jestli s váma mám kamarádit :rolling_eyes: :grinning:

To se ségrou mě mrzí...není nějak blbý období sakra :angry: Všude se něco děje!!!

Holky já mám normálně pocit, že mám doma žebrajícího psa :grinning: Nemůžu nic jíst, aby u mě Ondra nestál a nemlaskal, že chce taky. :grinning: Takže už ochutnal hranolku a řízek, bobíka, buchtu... no je to sranda. Ale vždy jen trošku :grinning:
25. bře 2009 v 09:31  • Odpověz
autor
baru, to je zkušenost :grinning: Zuzka taky přestala chodit, když jí dorazily peníze :grinning: :grinning: :grinning:
napadlo mně, že kdybys nevěděla, co z těma penězma:grinning: tak bys mohla koupit celej bazén :grinning: a že bychom si udělaly svoje kurzy? :grinning: :grinning: :grinning:
taky mám žebrajícího čoklíka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. bře 2009 v 09:41  • Odpověz
Ty joooo tak já koupim rovnou celé Kenny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ti žebrající čoklíkové jsou ale fakt srandovní :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. bře 2009 v 09:43  • Odpověz
autor
ok, kup celé Kenny :grinning: :grinning: :grinning: to bude nejlepší :grinning: :grinning: :grinning:
tuhle pí. ředitelka byla u bazénu v botech :angry: :angry: :angry:
25. bře 2009 v 09:46  • Odpověz
No ať žijou přísné hygienické podmínky teda!!! :angry:
25. bře 2009 v 09:57  • Odpověz
autor
no docela jsem měla chuť jí něco k tomu říct :angry: a slušný by to teda nebylo :zipper_mouth:
25. bře 2009 v 09:59  • Odpověz
autor
jo a po dloooouhý době jsem hodila pár fotek do alba :wink:
25. bře 2009 v 10:08  • Odpověz
No supéééér fotky, koukám že se už Vašík nebojí pustit a ťapat :wink:
25. bře 2009 v 10:13  • Odpověz
autor
jj, už ťapká asi 14 dní:slight_smile:
namotivovala ho na plavání Lucka :grinning: moc se mu zalíbila :grinning: :grinning: :grinning: (on je na ty blondýny :grinning: )
25. bře 2009 v 10:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.