• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
dobrýýý den,

Eví fotky super. Holky normálně jsem asi přišla na to, kde se stala chyba, že J. vstával v šest, já ho dycky vyndala v těch pět, půl šesté jak chtěl mlíko, dala mu mlíko u nás v posteli, přebalila ho a dala zas do jeho a on často usnul už jen na chvilku nebo vůbec. Dnes měl mlíko v pět, ale dala jsem mu ho do jeho postýlky, vynechala jsem přebalení :sweat_smile: :fearful: :zipper_mouth: nacpal si bříško a do pěti minut zas chrundil a vstával v půl osmé :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. bře 2009 v 10:20  • Odpověz
autor
Olííí, tak super!!!snad to nebyla náhoda a vydrží mu to :wink:
25. bře 2009 v 10:21  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

Evičko nám říkali,že to nesádrujou,že se to nedá a ani Péťa kdysi neměl sádru,ale kdo ví jak to bylo před x lety:slight_smile: Jinak příští týden jsme měli mít v neděli oslavu s kamarády,takže to nejde nějak posunout,pač Péťa pak už všechny víkendy dělá:frowning2:

Jinak noc byla dobrá,spinkal celou noc a od rána na mě jen leží,teďka spinká
25. bře 2009 v 10:24  • Odpověz
Evi co kecáš!!!!!!!!!Jsem přestala chodit,když mě začla hnít noha!!!!!!!! :angry: :angry: :grinning:

jinak se sestrou mi to je moc líto :cry:

a Vašíček je šikulka,že ťapká :dizzy_face:
25. bře 2009 v 10:26  • Odpověz
Zuzí tak to je super, že spinkal celou noc, to uteče a bude to zas všecko dobrý. Pusu Peťulkovi.

Eví doufám, že to nebyla náhoda. :grinning:
25. bře 2009 v 10:35  • Odpověz
nojo sotva příjdu všichni zmizí :slight_smile:
25. bře 2009 v 10:35  • Odpověz
autor
Zuzííí, jsem věděla, že se na to chytneš!!! :grinning: :grinning: :grinning: vím, proč jsi přestala chodit :wink:
ona to nebyla úpná sádra, byl to škrobák :grinning:
no oslavu nějak vyřešíte, uvidíš podle dneška:slight_smile: Peťulka je pohodář, tak oslavu zvládne i se zlomenou klíční kostí :wink:
25. bře 2009 v 10:37  • Odpověz
autor
Zuzko nezmizí, jen jsem nutila dítku mucosolvan :grinning:
25. bře 2009 v 10:38  • Odpověz
jj Péťulka je borec,zvládá to zatim skvěle:slight_smile:

ccccc ty si,ale potvůrka teda :angry: :angry: :grinning:

a Vašíček je nádhernej,jak chodí :dizzy_face:
25. bře 2009 v 10:39  • Odpověz
autor
dík :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jsem chtěla, aby ses usmála :wink:
vím, že poslední dobou Ti do smíchu moc není, ale mně moc chybí to naše škádlení se :wink:
Peťulka se bude smát i kdyby trakaře padaly :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: on je zlatíčko :dizzy_face:

Olííí, dobře, nebyla to náhoda :grinning: :grinning: :grinning:
25. bře 2009 v 10:41  • Odpověz
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ty seš tak moc hodná :cry: děkuju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
mě to taky chybí,ale až tohle všechno skončí,tak to bude zase jako dřív:slight_smile: já jsem směja od přírody,takže ze mě určitě to naše škádlení díky okolnostem navždy nezmizelo.Roste,burcuje mi s tělem a čeká na svoji příležitost až ji vypustim do éteru:grinning:
25. bře 2009 v 10:52  • Odpověz
autor
no to se pak nedivím, že je Peťulka v pohooo :grinning: :grinning: :grinning:
no už máme jaro, v neděli má být hezky, tak snad už všechno bude fajn :wink: :dizzy_face:
25. bře 2009 v 10:58  • Odpověz
snad jo :dizzy_face: ještě si musim dát do kupy tu svoji hnisavou nohu:grinning: ale s Péťulkovou zlomeninou a mojí nohou by všechno mohlo být do měsíce už v pořádku a snad už budeme zase jen happy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. bře 2009 v 11:00  • Odpověz
Já chci taky jaroo :grinning: Zrovna mám nějaké chutě na nějaký hezký víkend, odjet někam s Ondrou a i s Petrem do nějakého hezkého hotýlku s bazénem a relaxovat. Ale zatím jsem na nic rozumného nenarazila :rolling_eyes:
25. bře 2009 v 11:00  • Odpověz
mě je zima na nohy,tak bazenek mě teda zdaleka neláká:grinning: ale ža bude teplíčko,tak v něm budu od rána do rána:grinning:
25. bře 2009 v 11:02  • Odpověz
autor
zuzíí, kdy jdeš na tu kontrolu?
barůůů, relaxova se ti zachtělo?:slight_smile: to nechápu proč :grinning: dyž máš dovču, néééé? :grinning: :grinning: :grinning:
25. bře 2009 v 11:02  • Odpověz
Tak mě bazének v hotelu teda láká :grinning:

No to mám dovču a je teda supeeeeeeeeeeeeeeer :grinning: :grinning:
25. bře 2009 v 11:05  • Odpověz
autor
mně bazén neláká v žádným ročním období :grinning: a proto chodím 2x týdně "plavat" :grinning: :grinning: :grinning:
25. bře 2009 v 11:06  • Odpověz
sem chtěla dneska odpo,pač mi to večer chytlo a mám zas pocit,že tam mám cosi co se přelejvá,ale teď nevim jestli pujdu,není čas a do konce týdne pak už nemám vůbec čas :unamused:
25. bře 2009 v 11:06  • Odpověz
autor
zajdi si tam, prosím!!! :slight_smile:
25. bře 2009 v 11:19  • Odpověz
bobi jůůů krásná fotečka!!!:slight_smile:

já to asi dneska fakt nestihnu :pensive:
25. bře 2009 v 11:20  • Odpověz
autor
ooo děkuji:slight_smile: tamta už byla stará:slight_smile:
já vím, že toho máš moc, ale než se Ti to zas rozjede :sweat_smile:
25. bře 2009 v 11:25  • Odpověz
Evi hezká foto :wink:

Já koukám, že je venku hezky, tak dnes vyrazíme na prochajdu :grinning:
25. bře 2009 v 11:29  • Odpověz
no právě,kkvůli tomu bych taky chtěla jít,už teď,aby se mi to nerozjelo,jenže si říkám,víš kdy mě to včera začlo štípat bolet,co sem si po jizvě přejela toaleťákem a do rána se to zklidnilo a teď to zas nebolí,tak si říkám jestli nebude zatim stačit na to dávat pozor a krytí?Kdyby to bylo něco zas tak by to bolelo pořád né?Chjo,mě už to nebaví řešit tu mohí nohu schnilou :cry: :sweat_smile:
25. bře 2009 v 11:32  • Odpověz
autor
já bych radši, aby Tě viděl dr. :pensive:
25. bře 2009 v 11:35  • Odpověz
tak jo,kvůli tobě tam teda asi skočim :sunglasses:
25. bře 2009 v 11:53  • Odpověz
Jé Eví má nové foto,
Zuzí jojo šup šup k dr.
25. bře 2009 ve 12:20  • Odpověz
autor
Lásko, to jsem ráda :slight_smile:
Olíí, jooo páč všechnÿ už jste jí dávno změnily :grinning: a já tam měla fotku cca z června :sweat_smile:

tak bábovka v troubě, guláš se pomalu vaří a dítě spí :grinning: co víc si přát? :grinning: :grinning: :grinning: jen musím ještě zaúkolovat manžu, aby nakoupil až pojede dom, páč chci udělat Míšiny knedle a nemám ani pečivo ani vejce :grinning:
no v jednu chvilku mi hlavou blesklo, že bych mohla udělat bramborový ¨knedlíky (jako domácí) :grinning: :grinning: :grinning: no asi to v hlavě po té nemoci nemám v pořádku :grinning: :grinning: :grinning: nebo že by to bylo nedostatkem spánku? :grinning: :grinning: :grinning:
25. bře 2009 ve 13:20  • Odpověz
Ahojky holky

tady to jede

Zuzo, jsem strašně ráda, že to Peťka zvládá dobře a že v noci chrupkal, snad to bude tak nadále a fakt to zvládnete levou zadní!!!na oslavu prď, hlavně, že nebeká a nebolí ho to!!! :dizzy_face: :dizzy_face:

Eví, nová fotečka..a fotky v albu krásné, vašík je krasavec, ta modrá očka, no krása :dizzy_face: :dizzy_face: Se ségrou je mi to líto :cry: je to něco vážného??Bude brát léky???

Oli, tak vidíš, třeba ho tím přebalováním probouzíš a pak nechce spát, já taky dávám mlíko v 5 a hodim ho ke mě do postele, frknu mu lahev, on sosá, já přebaluji, ale nerozsvicím!!!A pak taky spí dál...

No a víc nevím, co jsem chtěla napsat :sweat_smile: :sweat_smile:

Jo hezky je, ale odpo přijde od západu zase oblačnost :angry: :angry:
25. bře 2009 ve 13:33  • Odpověz
autor
Mišííí, dík za pochvalu:slight_smile: se ségrou nevím, mamka vždycky všechno hrozně zveličí :zipper_mouth: tak chvilku vyčkávám :wink:
25. bře 2009 ve 13:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.