• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Miško já to právě dělala přesně jak ty, přebalovala jsem ho při tom, co sosal...ale asi ho to i tak dost probralo. No uvidím zítra. Holky dnes J. udělal první tři "krůčky" okolo gauče :slight_smile:
25. bře 2009 ve 13:59  • Odpověz
dítko spinká, chtěla jsem se učit, ale asi půjdu spát :grinning: :grinning: :grinning:. Už aby byl velkej J. doma, se mi tak blbě spí, když jsem v posteli samotinká...
jsem něco ještě chtěla a nevím...jo už vím.... dnes jsme byli prochajdit bez fusaku, dítko hačalo a kochalo se krajinou, sice teda napadl sníh...ale byl nabalenej, tak mu zima nebyla, narozdíl ode mě :sweat_smile:
25. bře 2009 ve 14:01  • Odpověz
a hlavně dítko nebrečelo :slight_smile:
25. bře 2009 ve 14:01  • Odpověz
Eví Zuzik /plenka/ ti napíše, úplně na to zapomněla
25. bře 2009 ve 14:04  • Odpověz
autor
Olíí, super:slight_smile: dík:slight_smile:
gratuluju ke "krůčkům" :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je super, že neplakal v kočíku :dizzy_face:
25. bře 2009 ve 14:07  • Odpověz
autor
jo a musím se pochlubit:grinning: bábovka mi prvně v životě neudělala takovou tu hnusnou čepici:grinning: takže krásně rovně stojí :grinning: :grinning: to je určo tou opravou trouby :grinning: :grinning: :grinning:
25. bře 2009 ve 14:09  • Odpověz
Olíí, to je super, že fusak zarbal!!!!!!A krůčky :confused: teda Jájouš se činí!!!!Torpédo Ti bude ještě před rokem capat :grinning: :dizzy_face:

Evi, že by opravou???tak to teď budeš péct pořád co :grinning: :grinning: :grinning:
25. bře 2009 ve 14:13  • Odpověz
autor
no když to ten pán tak pěkně spravil:grinning:, tak asi teda budu :grinning: :grinning: :grinning:
se těším až vychladne:grinning: dám si jí k sváče s kafíčkem :grinning: :grinning: :grinning:
25. bře 2009 ve 14:14  • Odpověz
Já mám super rychlej recept na bábovku z pudinků!!!Ale holky jedině Dr.Oetker, z jiných to je nějaký divný :confused: Vyšleháte 4 vejce s 2 dcl cukru a přidáte 1 dcl oleje a do toho vysypete ty 4 pudinky a 1 prášek do pečiva, nalejete na vymazanou formu a asi půl hodky pečete, je toho těsta dost málo a řídké, tak se nelekejte, ale v troubě je to fičák :grinning: jak hrnečku vař :grinning: takže je toho pak dooost!!!!
25. bře 2009 ve 14:20  • Odpověz
autor
ok, píšu si:grinning: objednat u manži surovinky a zítra mu upeču další bábovku:grinning:
25. bře 2009 ve 14:24  • Odpověz
jo a vanilkový pudinky!!!Jsem dělala napůl vanilk. a napůl čoko a nebylo to ono!!!
25. bře 2009 ve 14:28  • Odpověz
autor
jsem se chtěla zeptat, jestli vanilkovej:grinning:
hmmm, ale nedaří se mi dochutit ten guláš :unamused: asi to nechám bejt a dochutim to pozdějc :sweat_smile: stejnak budu patlat knedle :grinning:
25. bře 2009 ve 14:35  • Odpověz
a máme tady novou paní Evičku :wink:

holky normálně ted tady byla holka pro avon a má o něco starší dítě než je kačí a hrozně brečela a přišly jsme na to, že se mě bojí, úplně měla záchvat, jsem z toho docela mimo teda, mě mají děti rádi..

Evi- co Vašík je to lepší?
25. bře 2009 ve 14:42  • Odpověz
Sorýýýýýýýýý oleje taky 2dcl!!!!!!!!!!

Jsme vzhůru, tak pápá
25. bře 2009 ve 14:44  • Odpověz
autor
proč jako novou Evičku? :grinning: jako protože vařim a peču? :grinning: :grinning: :grinning: nemůžem ven a uklizíno už celkem mám :grinning: :grinning: :grinning: a já se táááák nudím :grinning: navíc mi Venda přes den spí víc než jindy :grinning:

Mišule nepleť mně :grinning: :grinning: :grinning: přepisuju si 2dcl oleje :wink:

Jani, teplotu už skoro nemá, ale furt hrozně kašle :unamused:
25. bře 2009 v 15:03  • Odpověz
no jen se uč kuchařinko :grinning: hlavně at je malýmu liíp, to je na pytel! s tím spaním bych to brala kdyby kačí spala..
25. bře 2009 v 15:06  • Odpověz
Eví protože máš novou fotečku přeci.

Miško no krůčky v uvozovkách, pak se skácel, pr si zamotal nohy :grinning:
25. bře 2009 v 15:07  • Odpověz
autor
Jani, ale on spí, pže je unavenej z kašle!!!
kuchařinka ze mně nebude, já to fááákt nesnášim :stuck_out_tongue_closed_eyes: pečení mi neva, ale teď moc času není a navíc mi přes měsíc zlobila trouba :sweat_smile:
25. bře 2009 v 15:08  • Odpověz
autor
Olííí :grinning: :grinning: :grinning: jsem natvrdlá :grinning: už jsem zapomněla, že jsem si změnila fotku :grinning: :grinning: :grinning:
25. bře 2009 v 15:09  • Odpověz
aha no tak to je chudinka teda..já jsem myslela aby kačí spala ale sama od sebe, víš?

holky dejte tip co zítra k véče,už fakt nevím, na pátek mám vymyšleno,ale na zítra nee..něco levnýho, rychlýho
25. bře 2009 v 15:13  • Odpověz
autor
Jani, já doufám, že mu to vydrží:grinning: až bude zdravej :grinning: , ale velký naděje si nedělám :grinning:
25. bře 2009 v 15:23  • Odpověz
autor
ktip rychlý a levný:grinning: chleba s máslem :grinning:
25. bře 2009 v 15:24  • Odpověz
jojo a nebo se sýrem, máslo je drahý :grinning:
25. bře 2009 v 15:34  • Odpověz
autor
Olíí, kdy jedeš teda k vašim? :wink:
25. bře 2009 v 15:40  • Odpověz
Eví nevím zatím, na velikonoce jedeme ke tchýni, tak počítám, že k našim asi v půlce května až
25. bře 2009 v 15:43  • Odpověz
autor
ahááá, dík:wink:
25. bře 2009 v 15:47  • Odpověz
no není zač :grinning:
25. bře 2009 v 15:52  • Odpověz
no tak udělám tousty toustovač se nám tam válí, tak se jednou provětrá :wink:
25. bře 2009 v 15:58  • Odpověz
autor
Jani, tousty vařím nejradši :grinning: :grinning: :grinning:
Olííí, tak až pojedeš k Vašim počítej s výletem do Phy :wink: :grinning: :grinning: :grinning: a využiju Tvé přepravní služby, jo? :wink: nevadí Ti to?
25. bře 2009 v 16:07  • Odpověz
Eví vůbec ne, však jsem to Zuzce sama navrhla. :wink:

Jani tousty jsou dobrý, často je máme k večeři, když vaří manža :grinning:
25. bře 2009 v 16:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.