• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
Olíí, dík :dizzy_face: Jájouš má u mně čokošku :grinning: (když Ty jsi na dietě :grinning: )
25. bře 2009 v 16:17  • Odpověz
holky další z mých dotazů... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Fascinuje vaše dítka televize, Jarýs je totální maniak. Se nemůžu vůbec koukat na telku, když je vzhůru, a to to mám ráda puštěné jako kulisu. Kámošovo dítko stejně staré to vůbec nezajímá, kámoška co má holčičku zas říkala, že malá kouká jen na reklamy, my máme nějakého maxi závisláka :cry: :cry: :cry: :cry:
25. bře 2009 v 16:18  • Odpověz
autor
Venda má rád pár reklam(např na whiskas junior :grinning: ) jinak totální ignorace :grinning: :grinning: :grinning: včera jsem mu chtěla v rámci klidového režimu pustit pohádku :sweat_smile: no během 10s slezl z pohovky a šel si hrát :grinning:
25. bře 2009 v 16:23  • Odpověz
proč jen já mám takového maniaka :frowning2:
25. bře 2009 v 16:28  • Odpověz
autor
myslím, že Kačka kouká na telku :wink: :grinning:
Vašíkovi se líbila telka dokud byl malinkej :wink:
25. bře 2009 v 16:30  • Odpověz
Kačka kouká na tv BEBE, zrovna ted jsem jí to pustila, byla nějaká protivnoučká, tak čučí a kouše u toho tkaničku a je spokojená :grinning: jiný programy se jí nelíbí, a ještě má ráda znělku večerníčku, to mu mává a pka když se loučí jinak ne.
25. bře 2009 v 16:32  • Odpověz
hm, tak Jája by čučel na vše :angry:
25. bře 2009 v 16:34  • Odpověz
Ahojky,

ty joooo my máme fakt novou Evičku...nová fotka, koukám že vaří a peče :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Míšo super recept z pudinků, taky zkusim :wink: U nás je nejoblíbenější buchta s pudinkem a nahoře se zakys.smetanou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Olí gratuluju ke krůčkům, taky se nám už nějaké daří :wink: Jinak buď v klidu, Ondra je taky maniak. Na telku teda zrovna nekouká, ale miluje tu reklamu na Hami, jak se tam děti smějí...to totálně ztuhle, sleduje a směje se taky. A přesně ví, že na konci se směje ještě ten poslední, takže na to čeká. Jinak televizi pořád ošahává, snaží se tam ty obrázky chytit a plácá do ní. :grinning:
25. bře 2009 v 17:09  • Odpověz
tu reklamu od Hami Jarýsek zbožŃuje, chechtá se u toho, ale jinak sleduje s očima na vrch hlavy i cokoliv ostatního co jde v telce
25. bře 2009 v 17:11  • Odpověz
Oli přesně jako u nás :grinning:
25. bře 2009 v 17:24  • Odpověz
autor
Baruuu :grinning: :grinning: :grinning: jsem věděla, že se toho chytneš :grinning: :grinning: :grinning: hoď sem recept na tu buchtu :wink:
25. bře 2009 v 18:58  • Odpověz
autor
jinak guláš se mi ochutit nepodařil :sweat_smile: furt byl takovej nijakej :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jsem z toho udělala segedín :grinning: :grinning: :grinning: a bábovka je výtečná, už jí půlka není :grinning: :grinning: :grinning:
25. bře 2009 v 18:59  • Odpověz
ach jo, anděl má děsno prču z toho, že se drží postýlky zeshora a pořád to testuje :angry:
25. bře 2009 v 19:04  • Odpověz
No už se těším až nám na dovče uvaříš :grinning: :grinning: Jinak moje mamča je nadšená a už přemýšlela, jaké pohodlné oblečení si vezme do kuchyně, aby se jí v tom dobře vařilo :grinning:

Buchtu nějak napíšu, je to mňam :grinning: Budu jí dělat asi na oslavu :grinning:
25. bře 2009 v 19:16  • Odpověz
holky nezlobte mě s tím jídlem, jsem měla k večeři zeleninový salát s jogurtem, a děláte mi chutě :angry:
25. bře 2009 v 19:17  • Odpověz
holky tak vím hovno,akorát ve stresu z toho,měla jsem jet do TU pro výsledky z histologie,aby mohl můj obvoďák pokračovat v léčbě a věděl co dál dle histologie,no já na to zapoměla a vzpoměla si až večer,po telefonu nic neřeknou musim osobně,tak sem mu to říkala s tím,že je ještě možnost,aby tam zavolal on jako dr že třeba jemu to řeknou,no nic mu neřekli on naštvanej,že nemůže dál pokračovat a že nevíme nic a co dál,no říkal,že si myslí,že když mi to reaguje třeba na kalhoty jak se o to dřou nebo když si tam utřu třeba toaleťákem,tak to štípe jako by se to hojilo pořád a on říkal,že to vypadá,že jak to bylo hluboký,že mi tam přestříhali nervy a pak jak se otřu mi to vyvolává falešnou bolest,že to bude asi těma nervama přejetejma,tak říkám a to budu mít pořád?A on,že snad né a že uvidíme dle té histologie,no nehli jsme se z místa:frowning2: tak nic

Jinak jsme oslavu dneska zrušily,příjdou všichni,ale né najednou,ale po částech a jen na chvilku
25. bře 2009 ve 20:22  • Odpověz
Oli, Ty fakt jako držíš dietku??? :confused: nech toho :grinning: já teď měla 4 čokošky z bonboniery Merciiii :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Baru, no škoda té pojistky, bys na tom třeba fakt vydělala a s těma následkama, to je pěkně debilní teda :confounded:

Zuzo, hele víš, že to je možný!!!!!Já po tom císaři tohle měla taky, celý podbřišek takový necitlivý a jak jsem přes to přejela, tak mě to píchalo, tahalo..takový hnusný pocity..no přešlo to teprve nedávno :zipper_mouth: takže rok po operaci určitě :fearful: :zipper_mouth: tak snad to u Tebe bude taky jen tohle!!!!!!!
25. bře 2009 ve 20:43  • Odpověz
Mišuláčku nestraš mě!!!!!!!!!Jen protože mi přitom zpřetrhali nervy nebudu rok trpět!!!!!!!!!!!!!!ale kdyby to bylo jenom tohle tak by to bylo fajn zas
25. bře 2009 ve 21:14  • Odpověz
holky jsem k.o. naše baronka v 1 vstala a nechtěla spát usnula skoro ve 4, já mám pytle pod očima, nevyspalá, ale Kačenka se v 7 vzbudila a už se spát nebude, když jsem k ní nešla, ječela takovým stylem, že to bylo slyšet, až vedle v domě snad, nechala jsem jí, ale pak jsem za ní musela vždycky kvůli sousedům jak ječela děš, mám toho plný brejle, nemám náladu, tak nám začíná krásnej den..

ale ted jsem mluvila s babí přijde si pro kačí a já si jdu lehnout nebo se aspon natáhnout, akorát musím do krámu a třeba stihnu i něco uklidit, tak jsem ráda, že si odpočinu..
26. bře 2009 v 08:41  • Odpověz
ahojky,
Jani no nazdar, to sis teda užila.
Jaroušek dnes vstával v osm, tak vypadá, že to nebyla náhoda. Akorát teda se v noci pořád budil a brečel, ve 4 měl hysterák a bolelo ho břicho, pr brečel a prděl a brečel a prděl. Chjo, asi zas ta kaše pitomá.... No ale dala jsem mu mlíko a pak spal až do těch osmi. Já pro změnu nemohla spát, pr mě bolela záda. Ještěže jdu dnes zas na jehličky.
26. bře 2009 v 08:49  • Odpověz
tý jo vy máte taky s tím bříškem trápení a co ty probiotika zabírají? to já bych spala ale v tom řevy by se to nedalo..ted jsem se už jakž takž zmátořila, ale když už babí přijde, tak kačí půjde na výlet a maminka si odpočine, doufám, že mě nepopadne pracovní zápal a ani si nelehnu, jsem hrozná, když můžu ležet a odpočinout si tak to stejně neudělám, ale dneska teda asi jo :grinning:

holky co vaříte drobkům o víkendu?
26. bře 2009 v 08:56  • Odpověz
Jani no myslela jsem, že zabírají, ale asi budu muset najet zpátky na kaše a la jáhlová, švestková...dnes zkusím koupit tu kaši Sinlac, jestli to nebude lepší
26. bře 2009 v 08:58  • Odpověz
a nemohlo mu nesednout něco jinýho jídlo nějaký třeba?
26. bře 2009 v 09:05  • Odpověz
no nevím, měl všecko co jídává normálně, akorát k snídani měl rohlík, ale to by ho nebolelo břicho večer...
26. bře 2009 v 09:11  • Odpověz
autor
ahojky,

u nás noc celkem ušla :slight_smile: s kašlíkem se budil o polovinu míň než předchozí dny :dizzy_face: tak nám snad zabraly všechny ty léky :slight_smile: no ráno jsem ho na atb musela budit :grinning: srdce mi to rvalo :grinning: :grinning: :grinning: taky už má chuť k jídlu :dizzy_face:

Zuzííí, to mně mrzí, že ses nic nedozvěděla :sweat_smile: jsem Tě tam hnala zbytečně :pensive: co peťulka? jak snáší tu pacinku?

Baru, pokud budu muset vařit:grinning: tak skládám své funkce :grinning: (ošetřovatelka rozbitých kolen a myčka nádobí :grinning: ), pokud tam bude slušná trouba(tj.cokoli krom plynové:grinning:), jsem ochotná něco upéct :sunglasses: ten recept mi slibuješ skoro půl roku :grinning: a furt o tom básníš, takže na oslavu určo buchtu uplácej :slight_smile: :slight_smile:

Jani, víkend je ještě daleko :grinning: nevím, co budu vařit :grinning:

Olí, chudinka Jájoušek :sweat_smile:
26. bře 2009 v 09:39  • Odpověz
ty jo, to je hustý, ale jaktože byl v inkuboši, když byl takovej kusanec :confused:
26. bře 2009 v 09:47  • Odpověz
autor
já jsem nejdřív myslela, že je tam překlep:grinning:, ale chlapeček je i podle fotek kus :grinning:
myslím, že v inkubátoru byl jen na chvilku, třeba kvůli adaptaci :wink:
26. bře 2009 v 09:49  • Odpověz
no taky jsem si říkala, ale jak jsem viděla, jak ho maminka koupe.... tak mi bylo jasný, že překlep to nejspíš nebude :grinning:
26. bře 2009 v 09:49  • Odpověz
autor
no Vašík měl tolik asi ve 4 měsících :sweat_smile: :grinning: krysátko moje milovaný :grinning:
26. bře 2009 v 09:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.