• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
tak mi to nedalo a šla jsem šmírnout... si představ, že jí porod nejdřív zastavovali, pr odhad byl, že má malej 3300 gr, ale po dvou dnech teda nakonec šla rodit :confused:
26. bře 2009 v 10:01  • Odpověz
autor
:astonished: :astonished: :astonished: tý woe :sweat_smile:
26. bře 2009 v 10:03  • Odpověz
autor
jsi colombo :grinning:
26. bře 2009 v 10:03  • Odpověz
26. bře 2009 v 10:12  • Odpověz
Ahojky berušky:slight_smile:

Oloušku chudáček Jájoušek:frowning2:

Jani chudáčeku,zkus si nějak lehnout a zdřímnout si:frowning2:

Evičko Péťulka je statečnej,je to můj hrdina!!!:slight_smile: Pacinku vůbec nepoužívá,nepláče a je hodňoučkej:slight_smile: je to borec:slight_smile:jenom leží a hraje si:slight_smile: z toho si nic nedělej,že sem se nic nedozvěděla,aspoň jsem se i já uklidnila:slight_smile:

co Vaše bábátka?:slight_smile:
26. bře 2009 v 10:34  • Odpověz
ZUzi Peťulka je šikulka. Vidíš, uteče to.
Holky jedu zas na jehličky, uááá :slight_smile: teda ono to nebolí, ale já doktory tak nerada :frowning2:
26. bře 2009 v 10:51  • Odpověz
autor
Lásko, to je bomba, že je Peťulka takovej šikulínek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jsem Ti říkala, že se bude řehtat až budou padat trakaře :dizzy_face:
Olíí, fůůůj jehličky :zipper_mouth: pomáhá to? bolí Tě ta hlávka míň?
26. bře 2009 v 10:57  • Odpověz
Zuzi to je Pétuláček šikulka, ten je tak hodnej miláček :dizzy_face:
jinak babí psala že kačí usnula doma, žádnej kočárek, tak mám radost já si na hodinku lehla a jdu do vany v klidu, přemýšlím, že zkusíme i jindry mamkuk že bysme třeba na 2 hodky šli ven večer, zda jí pohlídá at si zvyká i na ní, pře jindra bude žárlit že chodí jen k naší mámě, ale jeho se možná bude stejně bát, schválně mu řeknu, at se jí zeptá, co ona na to..už se ani nebojím dát tam kačí v noci, možná až bude rozlučka, jeslti jí budeme mít teda stejnej den :wink: je mi hned líp ted tralala :grinning:
26. bře 2009 ve 12:39  • Odpověz
jo je to brouček :dizzy_face: dokonce jak sem si četla příspěvek od Tebe tak se jsme se tu snad hodinu škádlily a on se smál na celej byt:dizzy_face:

ohledně té pracovní schůzky,tak už jsem cca před dvouma měsícema se pustila do několika podnikání z domova,zkoušela jsem a hlavně přemýšlím tak,abych to mohla mít třeba jako pracovní činost i po MD,no naskytlo se nejdřív podnikání č. 1..ale z toho asi nic nebude(časově náročný) teď je ještě Péťulka malej,takže chci být ještě s nim,pak Avon Lady:sweat_smile: ale to jen tak že si objednám pro sebe a známý,jako výdělek absolutně ne a teď rozjíždím podnikání přes net a to vypadá docela dobře,už se tomu věnuju asi cca měsíc,zatim se rozhližím a školim a jednou za 14 dní máme pracovní schůzky,víc vám zatim neřeknu,pač nechci to nějak zakřiknout,ale kdyby se povedlo,tak by to uživilo né jen moji rodinu,ale i děti,ale to sem moc vepředu,Každopádně já vám brzy řeknu o co jde a hlavně může to dělt každý,tak,kdyby se vám to líbilo,tak by jste si taky mohli něco přivydělat:slight_smile: ale to až později,nebudu nabízet něco co nemám pořádně prostudovaný:slight_smile:

no a v den Péťuláčkovýho neštěstí jsem dostala další nabídku,úplně nečekanou,byli jsme na předváděčcce od Zepteru bo jak se to píše,jen na hoďku,říkali teda na půl a paní na konci,když jsem jí řekla,že si nic nekoupíme,jako splátky byli fakt dobrý a mě by se nový hrnce hodily,ale říkala jsem jí,že já sem dostala výpověď v práci a nevím zda manželova firma přežije fin. krizi,normálně na férovku a ona,že se jí líbím a brala by mě do týmu,kdybych si sehnala hlídání,že těch 10-15 bych mohla mít,já vím zepter,ale zas by jsme mohli něco našetřit,když nevim jak to se mnou bude po MD :wink: a nebylo by to na pořád až do konce,počítám nějakej měsíc a že bych prošla školením a nevařila tam nic,jen pak si sedla s těma lidma a ukázala jim katalog se zbožím,ač si myslim,že na tohle asi nebudu,tak jsem ale o tom přemýšlela a řekla si,že by se mi to docela líbilo,pracovala bych jen ve středu a čtvrtek po pěti hodinách a v úterý bych měla telefonickej den, z domova,že mám mimi,tak bych tam nemusela chodit,no probrali jsme to doma a s babičkou a ona hned nadšeně,že to není problém hlídání,že dokud může,že to mám zkusit,tak jsem si řekla,že do toho pujdu,přivydělat si penízky se hodí viď a měla jsem se stavit do dneška a dát vědět,jenže potom se stalo to neštěstí s Péťulkou a tím pádem to pro mě padá,babi říkala,že to zvldánou,ale já teď od něj nechci,když mu není dobře a potřebuje mě,takže tam asi nepujdu dneska,leda,že kdyby třeba za týden 14 dní mu bylo líp,tak pak,ale třeba mě už nebudou chtít,když mám přijít tnhle týden,ale teď ho opouštět nechci :pensive:
26. bře 2009 ve 12:51  • Odpověz
to je dobrý Zuzo budeš podnikatelka :wink: s tím Avonem taky ho dlěám ale jak píšeš pro sebe a známý, takže nic, ale já mám ty výrobky ráda, jsem na něj zvyklá..s tamtím dej ještě vědět, jak se to bude vyvíjet, ju? a ten Zepter tak jim zavolej a vysvětli jim to snad počkají, ne, to by bylo dobrý kdyby sis mohla přivydělat, škoda že to není i u nás, taky bych to třeba zkusila každá koruna dobrá, že?tak držím pěstičky! :dizzy_face:
26. bře 2009 ve 12:55  • Odpověz
děkuju moc :dizzy_face: jj dám vědět,kéž by to co dělám fakt dopadlo dobře :dizzy_face: ale je to na dýl,to nevadí,ale,když budou výsledky,tak to za to stojí:slight_smile:

a stím Zepterem,no právě každá korunka dobrá,navíc by to bylo třeba na nějakej měsíc nebo na pár měsíců a penízky z toho se pak budou hodit že:slight_smile:
26. bře 2009 ve 12:59  • Odpověz
Ahojky

Zuzo jsem ráda, že je péťa hodnej a hlavně, že ho to nebolí, je to fakt poklad největší, to vaše dítě!!!!!!Mít tohle Dan, tak už skáču z okna,po dvou dnech :confounded: S tím přívýdělkem je to super :dizzy_face: :dizzy_face: každá kačka dobrá a na tu práci přes net jsem zvědavá!!!!!!!!!

Vašíkovi je taky líp, takže samé bezva zprávy!!!!

Jani, Oli dnes byla asi nějaká divná noc, u nás taky nic moc, brala jsem si ho kolem půlnoci k sobě do postele, jinak bych se nevyspala a pak teda už spal...

Jani, to je fajn, že už by Ti nevadilo nechat Kačí babinkám na noc :dizzy_face: je to potřeba občas si odpočinout a věnovat se sama sobě!!!!A oni ty potvůrky jsou většinou s jinýma lidma hodný, to jen nás deptaj :grinning: :grinning:
26. bře 2009 ve 13:31  • Odpověz
autor
Zuzííí, to zní dobře, ten přívýdělek :dizzy_face:

tak máme vypucovanou kuchyň:grinning: Venda dal zas skoro dvouhodinovku :dizzy_face: to by mu mohlo zůstat :grinning: :grinning: :grinning: na to se lehce zvyká :grinning:
26. bře 2009 ve 13:46  • Odpověz
tak já si trochu uklidila odpočinula si a jdu pro malou ještě si musím udělat vlasy a namalovat se a jdu, jsem ráda že jsem taky byla sama :dizzy_face:
26. bře 2009 ve 13:53  • Odpověz
autor
já bych taky někam šla :sweat_smile: klidně na prochajdu :grinning:
26. bře 2009 ve 13:56  • Odpověz
autor
dopo jsem chtěla napsat, jak je to úžasný, když Vašík capká :dizzy_face: a jak je roztomilej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: no jen poslední půl hodinu se rozhodl, že chůze se trénuje na pohovce :sweat_smile: (asi kvůli měkčímu dopadu :grinning: ) a když ho z pohovky sundám tak je děsivej řev :unamused: já to do pondělí nepřežiju!!!!pánovi otrlo tak zlobí :unamused: :grinning:
26. bře 2009 ve 14:59  • Odpověz
bré odpoledne,
tak jsem doma a byl to výlet na dvě věci. Pr dr. na mě zapomněl a nebyl tam. No aspoň jsem splkla s kámoškou a stavila se pak v Tescu. Normálně dnes jsem platila nějak málo a to jsem vzala 2 balíky plín a dvě Hami mlíka pro Jáju kromě jiného ,musím kouknout na účet, jestli se baba neošidila.

Jinak ty jehličky mi Eví pomáhaj, hlava už mě nebolí vůbec a krční páteř už míň, už to tam není ani tak ztuhlé.
26. bře 2009 v 15:00  • Odpověz
jé Eví Vašík zlobí jo? to si nedovedu představit. Jája si zas u kámošky v práci hrál na nejhodnějšího, teda zatím mu to vydrželo ale nevím jak dlouho. Spal dopo jen půl hodku v autě, teď zase jen půl hodku a to jsem ho přendala z auta do kočáru, když jsme dojeli a za deset min se vzbudil, tak počítám, že ve čtyři bude k.o. a bude spát nejmíň do půl šesté a večer bude strašit. :angry: Holky se tak těším na zítra, že dojede manža a já konečně vypnu, nebudu muset být pořád ve střehu jestli dítě stojí, klečí, padá, ječí...

Zuzi taky jsem zvědavá na tu domácí práci, ty nás napínáš... :wink:
26. bře 2009 v 15:04  • Odpověz
autor
no a kdyby se ošidila(teda tesco se ošidilo:grinning:)tak to vem čert, páč oni zas ošiděj jinýho :wink:
26. bře 2009 v 15:04  • Odpověz
autor
věřím, že se těšíš :grinning: já se těším až dorazí Tom :grinning: a to byl jen v práci :wink:
zlobí, no vymýšlí koniny :sweat_smile:
26. bře 2009 v 15:05  • Odpověz
no Eví si piš, že bych se nezlobila, pr tam dycky nechám takovejch peněz :grinning: , že si to jednou zasloužím....
26. bře 2009 v 15:08  • Odpověz
já řeším problém teďka, jak se J. staví v postýlce, že tam dost často padá, jenže když jsem tam s ním, tak neusne ani náhodou, takže to riskuju, že si namele, a chodím a pokládám a pokládám... a Jarýs si stoupá..stoupá.... no snad nebude úplně blbej z těch karambolů.
26. bře 2009 v 15:09  • Odpověz
26. bře 2009 v 15:09  • Odpověz
autor
oblož postýlku ať padá do měkkýho :wink: , ale zas bacha na to, aby po tom nemohl šplhat
:wink:
26. bře 2009 v 15:10  • Odpověz
no měl tam krokouše, a šplhal... :angry:
26. bře 2009 v 15:13  • Odpověz
autor
hmm, tak vydržet!!!my teda máme ostýlku širokou (80cm), takže se o šprušle neuhodil, když padal :wink: teď už tam neblbne ani se nesnaží vylejzat :dizzy_face:
26. bře 2009 v 15:16  • Odpověz
autor
jo fotka super:slight_smile:
26. bře 2009 v 15:16  • Odpověz
jj, snad to brzo vypiluje.
26. bře 2009 v 15:26  • Odpověz
autor
určitě, nejdýl za 14 dní už tolik padat nebude :wink:
26. bře 2009 v 15:52  • Odpověz
doufám,že dřív :grinning: večer dodám ještě jednu super fotku, co jsem teďka vyfotila :grinning:
26. bře 2009 v 15:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.