• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
až večer? :astonished:
26. bře 2009 v 15:53  • Odpověz
no dobře, až usne, tak ji dodám jo, pr možná vyfotím ještě nějaké další, zatím tam postýlku zdatně boří :grinning: :angry: :grinning:
26. bře 2009 v 15:54  • Odpověz
autor
už se těšíííím
26. bře 2009 v 15:57  • Odpověz
jen teda nevím jak to bude s tím usnutím...vypadá to bledě, no ale aspon půjde večer brzo chrundit (ale zas teda bycn nerada aby vstával v šest...) :sweat_smile:
26. bře 2009 v 15:59  • Odpověz
tak mi volala kámoška, že jehličky buď zítra nebo příští týden ve čtvrtek. No zítra už se s Jájou nikam neharcuju, potřetí v tomhle týdnu by mě už mohlo jebnout...takže až ve čtvrtek :frowning2:
26. bře 2009 v 16:00  • Odpověz
tak jsou tam dvě nové fotešky, J. spí, tak si jdu dát kafíško
26. bře 2009 v 16:18  • Odpověz
autor
já zrovna dokrmila drákulu :grinning: :grinning: :grinning: ještě dřepí v židli, tak třeba dopiju svoje ranní kafe :grinning:
hurááá, jájouš chrupčí :grinning: fotky boží, vyždycky mně pobaví, jak se chláme :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2009 v 16:26  • Odpověz
holky před hodinou a půl mi praskla voda a Evička mi to nevěřila:grinning::grinning::grinning: no právě jsme dorazily do porodk\:grinning: tak v noci čekám gratulace k narození jooo :sweat_smile:

Oloušku jájoušek je šikulka jak krásně stojí :dizzy_face:

my máme teď na měsíc útrum,stát a chodit nemůže,takže my se teďka nerozchodíme sami a myslim si,že kdyby jsme mohli,že by to dlouho netrvalo,no hold si počkáme:slight_smile:
26. bře 2009 v 16:37  • Odpověz
Zuzí on to pak dožene, je to velikej šikulka. Zuzi a v kolik se narodil? Si dám budíka a v noci ti zavolám gratulaci jo :wink:
26. bře 2009 v 16:40  • Odpověz
autor
Zuzííí, zrovna jsem na to myslela:grinning: fakt jsem si myslela, že sií děláš legraci :grinning: :grinning: :grinning: no kolik znáš jinejch ženskejch, kterejm prdla voda, když lezly dr. na kozu? :grinning: :grinning: :grinning:
kvůli chození si starost nedělej:wink: tak na to přijde za měsíc :wink:
26. bře 2009 v 16:42  • Odpověz
autor
já dobrovolně přijmu trest, když nepošlu v noci gratulaci :sweat_smile: :grinning: hodlám totiž spát :grinning: :grinning: :grinning: a doufám, že Venda nebude chrmlat :wink:
26. bře 2009 v 16:43  • Odpověz
Ahoj holky,

teda vy krafete tak, že nestíhám :grinning:

Olí hezké fotečky!! Je to šikulka. Taky musim stáhnout fotky Ondry jak stojí a aktualizovat album :grinning:

Evi buchtu slibuju, já vim, ale na oslavu fakt bude a recept písnu dnes večer, až budu mít klid :wink:

Jsem dnes opět sama doma,takže budu večer asi tu.Ale asi před ordinací a pak půjdu spát :slight_smile:
26. bře 2009 v 16:45  • Odpověz
tak Venda,Venda ten Tě vzbudí za mě:grinning:

no já neznám nikoho komu by prdla voda na koze:sweat_smile:

s tím chozením nic nenadělám,se nedá nic dělat,když jenom leží:slight_smile:

Olííí v 1.10 celej vylezl z mýho tělíčka:grinning:
26. bře 2009 v 16:46  • Odpověz
Prej vylezl z mýho tělíčka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak já se taky omlouvám na gratulaci v jednu ráno :grinning: a dopo prdelkovi Petíkovi popřejeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Já jsem udala malýho ven babičce, dnes se nemohl probrat a chtěl prohlížet knížky, takže jsme se vyhrabali ven o hodku později a zmerčila nás babí, tak jela ona :dizzy_face: tak vařím Dádovi oběd na zítra a sobotu...Jani, takže já vařím filé bez kostí se zelenikou a zítra uvařím jen brambor a ten š´touchám s máslem,to Dáda miiluje!!!!A v neděli mi vozí mamka polívku pro Dádu a má jí i v pondělí :sunglasses:

Jdu na fotky Jáji
:dizzy_face:
26. bře 2009 v 16:52  • Odpověz
Zuzi hlavně že je Peťulkovi ok a že to zvládá! Je to místní hrdina!!!! :wink:
26. bře 2009 v 16:53  • Odpověz
autor
Zůzo varuju Tě:grinning: jestli Vendu ukecáš, aby mně budil, tak mně tam ráno máš a dostaneš na budku :grinning: :grinning: :grinning:

čůůůs barůůůů :grinning:
26. bře 2009 v 16:55  • Odpověz
No Jája je krásnej a dělá teda dobrý koniny, ta noha ven..to mi vždy trnulo, když to danda dělal, hned jsem mu jí strkala zpět, jsem se bála že se hne a noha rup :grinning: i když s jeho tělesnou konstitucí a nohou jak slon by se mu asi nic nestalo :grinning:
26. bře 2009 v 16:56  • Odpověz
autor
noha jako slon :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2009 v 16:56  • Odpověz
Evíí, vždyť on má lítko jak já ruku od lokte po rameno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2009 v 16:59  • Odpověz
takžeeeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

s tím teda Evičko počítej :grinning: vsadím se,že Vašíček v 1 ráno začne dělat bugr :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: no a Miška může čekat to samý od Danečka:sweat_smile: holky já bejt váma,tak dneska nejdu ani spát:sweat_smile: stejně se nevyspíte :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Baru ten největší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

dnešní kontrola dopadla taky dobře,má to pěkně od maminky a tatínka stáhnutý od rána,tak nás dr pochválil:slight_smile: a příští bude za týden a s rentgenem,tak držte ploutve:slight_smile: :grinning:
26. bře 2009 v 16:59  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: tak to u nás nehrozí :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2009 v 17:00  • Odpověz
autor
Zuzííí, varuju Tě :grinning: :grinning: :grinning:
super, že kontrola proběhla ok :slight_smile:
26. bře 2009 v 17:01  • Odpověz
A myslíš, že by mu to mohli ten další týden sundat???nebo to fakt bude mít celé 3 týdny????
26. bře 2009 v 17:01  • Odpověz
Miško no joo :grinning: tak v 1.08 vystrčil z julči voči,aby to okoukl venku a o dvě minuty dýl ze mě teda vytlačil i tělíčko :grinning:
26. bře 2009 v 17:02  • Odpověz
Mišuláčku to určitě ne,ty 3 týdny měsíc to asi bude,dyť mi ho nesmíme ani koupat a na chvilku mu to sundat cca týden 14 dní
26. bře 2009 v 17:03  • Odpověz
no Eví já bych teda spát nešla a spíš si vymyslela co budu dělat celou noc:sweat_smile:

prej noha jak slon:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile: a Míšinu ruku si taky umim představit :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: takovej velkej had,že jo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: já mám teda ruku jak tlustej had,když jí dám k sobě :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

chudáček Daneček :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: zas takovej bobr to není :sweat_smile:
26. bře 2009 v 17:06  • Odpověz
autor
ůzo vzhledem k tomu, že jsem přes tejden nespala, tak i kdybych měla spát 10min, tak spát půjdu :wink:
26. bře 2009 v 17:07  • Odpověz
Čááááu Evi, tak jak marodíte?? My jsme pomalu už lepší a lepší :wink: Jen ta rýma. Mě zas dneska ruplo v tom stejným uchu...to je vždy fakt děsně nepříjemný :confounded: Mám od JUSTU super mastičku, která je dobrá na kašel, rýmu i teploty, tak mažu a mažu. A ještě si stříkám na tričko sprey, který je mentolový a krásně se mi dýchá
:grinning:

Zuzi držím palce ať přivýdělek vyjde. Taky stále něco hledám, tak pak si tě ráda poslechnu. Můj přivýdělek mi teď jednorázově vydělal dost slušné peníze, tak jsem měla radost. :slight_smile: Snad to tak bude častěji :sunglasses:
26. bře 2009 v 17:08  • Odpověz
úzo,to je teď nějaký moje nový jméno jo?:-n:grinning::grinning: no máš čas do jedný víš co:grinning::grinning::grinning:
26. bře 2009 v 17:08  • Odpověz
autor
se mnou píše venouš:-d on mi umazává písmenka:grinning: musím psát děsivě rychle :grinning:
Baru, psala jsem hned ráno, jak nám je:slight_smile:
26. bře 2009 v 17:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.