• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Baru ty myslíš tu hloubkovou analýzu pleti?To po mě chtějí,abych si udělala kurs a na tom stroji prováděla časem tu analýzu taky:slight_smile: že prej tady ve Dvoře to ještě nikdo nedělá:slight_smile: a jak dobrý,je o to zájem?

Evičko já sem trubka já úplně zapoměla,že jste nemocný:frowning2: to mě mrzí:frowning2:
26. bře 2009 v 17:10  • Odpověz
autor
nejsi trubka, máš svejch starostí dost :wink:
26. bře 2009 v 17:18  • Odpověz
Jéé Zuzi že by jsi dělala to samé co já? Je to přístroj SAM a kosmetika Artistry?
26. bře 2009 v 17:19  • Odpověz
Já to mám spojený s kurzem vizážistky časem a líčením, tak uvidíme :wink:
26. bře 2009 v 17:20  • Odpověz
autor
huráááá máme doma taťku :grinning:
26. bře 2009 v 17:51  • Odpověz
Eví se máte, závidíme, nám tedka taťka volal. Holky jsem to normálně zakřikla, mě začala třeštit hlava, no jsem zvědavá ráno, abych nakonec ráno neškemrala aby mě ty jehličky dal dr. zítra...
26. bře 2009 v 17:59  • Odpověz
Evi no právě,sem trfubka,pač nechci patřit mezi ty,který zapomínaj na ostatní jen protože mám svých starostí dost:frowning2:

Baru jj a tyhle ty společnosti jsou právě pod jednou velkou společností pro kterou dělám já:slight_smile: a tohle je jeden z možností přívýdělku:slight_smile: a tak dobrý říkáš?:slight_smile:
26. bře 2009 v 18:09  • Odpověz
autor
Olíí, to jsem se neměla ptát, co? :sweat_smile: to bys to nezakřikla :sweat_smile: Olííí, dočkáš se!!!už zítra :dizzy_face:
Zuzííí :dizzy_face:

já jsem vymyslela, že to vlastně do pondělka vydržím :grinning: i s drákulou Venoušem:grinning: vždyť už jen zítra :slight_smile: a víkend bude Tom doma a v po jdem na kontrolu, tak snad už budeme moct ven....
26. bře 2009 v 18:36  • Odpověz
Eví to jsi chytře vymyslela :wink: , holky já volala mužovi, pr jsem nemohla najít prášky na bolest, a on mi nadal, že jsem bordelář :angry: :angry: :angry: :angry: mě teda nasr... no ale to hlavní je, že jsem je nakonec našla :grinning:
26. bře 2009 v 18:47  • Odpověz
autor
Olííí, já totiž myslela, že je teprve středa :grinning: :grinning: :grinning:
se nedivím, taky by mně nas*al :grinning:
26. bře 2009 v 18:50  • Odpověz
No Zuzi,nevim jak jsou ty analýzu u vás cenově,ale je to dražší a jen tak někdo na to nemá. Já teď měla štěstí na známou, co si nakoupila hooodně kosmetiky. A ta velká společnost je super, přivydělat se dá, ale chce to sehnat zájemkyně o tu analýzu. Já si jí nechala udělat a fakt jsem žasla :grinning: Já do dělám s jednou vizážistkou, takže ona k tomu ještě líčí. Mě to totálně nadchlo, tak to chci dělat taky a naučit se to :slight_smile:

My máme taťku taky v práci, vrátí se až v noci :unamused:
26. bře 2009 v 19:08  • Odpověz
já myslim,že je to jak u vás,500 za analýzu:slight_smile: no a pak dokoupení kosmetiky to bude kurevsky drahý no :unamused:

Olíí :sweat_smile:

Evi :dizzy_face:
26. bře 2009 v 19:59  • Odpověz
bré ránko,
Zuzanko gratulace k narození Peťuláčka. :wink:
V noci jsem byla tak k.o.,že tukat sms jsem nezvládla, Jarýs se budil každou hodinu s řevem.. já už fakt nevím. Tohle asi zuby nebyly...
Co dáváte prckům k večeři, když ne kaši? :frowning2:
27. bře 2009 v 09:00  • Odpověz
autor
Dobré ráno,

Sluníčku našemu nejjasnějšímu přejem s Venoušem vše nééééj k prvnímu roku:grinning: ať je stále tak veselej, jako byl celej první rok svého života :dizzy_face: a mamince ať dělá jen radost :dizzy_face:

Olííí, u nás jede kaše a po tý si dá chlebík :grinning:
jinak u nás celkem ok noc:slight_smile: včera byl úplně bez teploty :dizzy_face: začal chrchlat až kolem 4 ráno....
27. bře 2009 v 09:20  • Odpověz
jéé děkujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jste hodné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Olí to mě mrzí :unamused: my dáváme kaši,co místo kaše bych nevěděla,bych nevěděla kolik chlebíčka,aby ho to zasytilo atak:slight_smile:

Evi tak super,že noc celkem v pohodě :dizzy_face:
27. bře 2009 v 09:33  • Odpověz
autor
Zuzíí, co oslaveneček? :grinning:
27. bře 2009 v 09:41  • Odpověz
oslaveneček zrovna usíná:slight_smile: ale nějak se mu nechce :fearful: jinak super,je hodňoučkej vysmátej prdelka moje :dizzy_face:
27. bře 2009 v 11:04  • Odpověz
Ahojky,

Peťuláčkovi vše nejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj k jeho prvním krásným narozeninám :slight_smile: , ať se mu daří a rodiče ho nezlobí!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Já jdu dnes taky vyzvednout Ondráškovi dortík a v neděli je první oslava s Petrovo rodinou :slight_smile:
27. bře 2009 v 11:12  • Odpověz
Jéé Ondráškovi se to taky blíží :slight_smile:
Zkusím mu dát večer polívku, pr fakt už nevím. :frowning2:
27. bře 2009 v 11:38  • Odpověz
Ahojky

Petříčkovi přejeme všecičko nejlepší k dnešním narozeninkám!!!Přejeme mnoho štětstí, lásky a hlavně zdravíčka a aby tento úraz byl první a zárověň poslední!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Milion pusinek od tety a Daníčka!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Já jsem se probudila asi v půl 4 a přemýšlela jsem, zda Zuzce sms poslat :grinning: :grinning: :grinning:

Venku je celkem teplo, ale zase fičííí :angry: :angry: :angry: :angry:
27. bře 2009 v 11:50  • Odpověz
Hele ta bunda, ta je super, už jsem paní napsala a Umbro už taky máme světle zelenou, to bude frajírek v Umbru :grinning: :grinning: :grinning:
http://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?vEntryID=254878
27. bře 2009 v 11:53  • Odpověz
ahojky,
tak nejdříve chceme popřát našemu oslavenečkovi Péťulkovi vše nej, hlavně hodně zdravíčka, pořád se opakuju, já vím, ale co je důležitější, hodný rodiče- to má :grinning: , spoustu dárečků a kamarádíčků :dizzy_face: užijte si oslavičku a těšíme se na fotečky :dizzy_face:

Míšo- dneska jsem dělala Kačí to jídlo, jak jsi psala na batolátkách, tak jsem na to zvědavá, to kuřecí maso se špenátem, myslím, že by to chutnalo i nám vypadá to dobře :wink:

Olí copak pořád ho to bříško trápí? :confounded:

my dnes máme uvařeno, dělala jsem guláš na zítra, aby se rozležel, tatkovi zelnačku, kačí květákovou polívčičku, sice jsem se s tím mrcasila a bylo to na 2 porce necelý, takže nic moc :astonished: , ale má to masíčko se špenátem :wink:

ráno se jdeme podívat na helmu na kolo pro kačí, a na sedačku na kolo, vůbec nevím jak se to pohybuje, tak mrkneme, nevíte, kolik to může stát? chceme jezdit na kole, až bude hezky, jezdili jsme vždycky, tak ted pojede i kačí na výlet :grinning:

jdu za ní nechce spát hází si tam asi s dudáčkama vopice mrnavá :grinning:
27. bře 2009 ve 12:34  • Odpověz
kuk,

Jani já nevím no, jestli je to bříško, ale přijde mi, že jo. Asi zkusím večer dávat ještě Sab Simplex. Dnes jsem mu na večer udělala bramborovou polívečku, tak uvidíme.
Sedačku na kolo budeme taky kupovat - podle testu vychází nejlíp Hamax:
my budeme mít tuhle http://www.detskydum.cz/detail/hamax-sleepy-basic-50401/. Cena je myslím někde i nižší. Ještě prý je dobrá Ok baby Sirius.

Zuzí Peťuláčkovi posílá gratulace i Jájoušek a těší se, až bude líp, a zase se uvidí s Peťulkou. :wink:
27. bře 2009 ve 12:50  • Odpověz
Olí díky za tip :wink: a at je malýmu líip!
27. bře 2009 ve 13:01  • Odpověz
Jani, jj to jídlo by se klidně dalo i pro nás, když se to přisolí!!!!Tak pak napiš, jak chutnalo...my měli to filé se zeleninou a bramborem a nechtěl to, ale za půl hodky už to jedl, jsem vybrala to filé :sweat_smile: jo ale náš obalovanej květák, to by býval jedl, jak nezavřenej :grinning:

Oli, zase to bříško :confounded: a Jáju i přes den nadýmají nějaké věci nebo jen v noci ho to zlobí??
Sedačka je pěkná, taky musíme něco koupit...a helmy nevím, kolik stojí :fearful:
27. bře 2009 ve 13:45  • Odpověz
Miško právěže jen v noci, já nevím čím to je, on je přes den hroznej divoch, neposedí, nepoleží, pořád někde leze, tak možná to bříško ho nebolí, pr ho rozhýbe. Nevím.
27. bře 2009 ve 14:04  • Odpověz
děkuju beruškýýýýýýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Mišul si měla:sweat_smile:

bundička krásná:grinning:

Oli sedačka taky v poho:slight_smile:to je na kolo né?:grinning:
27. bře 2009 ve 14:06  • Odpověz
Zuzo néé, to je taková letní verze do auta, aby jim v ní nebylo teplo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tak já Ti napíšu dnes, jestli se vzbudím :grinning: :grinning:

Jsem si normálka šla lehnout s dádou, to počásí dělá divy, byla jsem jak opilá, hodku jsem ležela a asi i usnula a je mi hned líp!!!!Za chvíli zase jdeme ven, to je furt dokola :astonished: :astonished: :unamused:
27. bře 2009 v 15:25  • Odpověz
:sweat_smile: prej to je furt do kola :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

hele ahááá :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to by mě nenapadlo :sweat_smile:

koukněte do alba dubňátkům je rok :dizzy_face: pěkný že? :dizzy_face:
27. bře 2009 v 16:24  • Odpověz
a právě jsme si přivezli dortík a stonožku roládu,kráásnýýý :dizzy_face: se těším na zítřek :dizzy_face: ten dortík je kouzelnej :grinning:
27. bře 2009 v 16:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.