• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Jé stonožkůů :dizzy_face: tak foťte foťte!!!!
Já zase udala raubíře babičce, hurááá :grinning: no je to furt dokola, vždyť já dělám každý den ve stejnou hodinu to samý :sweat_smile: to je nuda :grinning:
No ta sedačka nevím, jak by se dala do auta :grinning: ani netuším jak se přidělává na kolo!!!Ale už se taky těším na vyjížďky na kole :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. bře 2009 v 16:38  • Odpověz
Zuzí krásný :wink:
27. bře 2009 v 16:40  • Odpověz
ty jo holky tak ta sedačka se na netu pohybuje od 1800,- do 2800,- stejnej typ. to je rozdíl co :confused:
27. bře 2009 v 16:41  • Odpověz
zítra Mišulíšku ju :dizzy_face: nám se totiž dorty nevešly do lednice tak šli k babi naproti:grinning:

jo na kola se taky těšíme :dizzy_face:
27. bře 2009 v 16:56  • Odpověz
já budu za chvíli samotinká:frowning2:
27. bře 2009 v 16:56  • Odpověz
Zuzo, máte to krásně udělaný, ty fotky!!!!!jj nemyslela jsem hned dnes :wink:

Oli, to je teda sakra rozdíl :confused:
27. bře 2009 v 16:57  • Odpověz
tak jsme prdelku Péťuláčkoj umyli už teďka :dizzy_face: a já mu šahala na píndíčka :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: to je normální,ale,že jo :grinning: :grinning: :grinning: jinak vlásky mu nemám jak umýt :frowning2: tak mu bude smrdět hlavička :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. bře 2009 v 16:58  • Odpověz
a takhle jak jsou Mišuli vidíš rozdíl?Jako jestli jsou tyhle dvě k sobě dobře srovnatelné?:slight_smile:On se bobišek nedá fotit jinak než v leže teďka a nešel mi tak do profilu jak při narození:slight_smile:
27. bře 2009 v 16:59  • Odpověz
Na pindíčka :grinning: To píšeš, jako bys mu sáhla na pindíčka poprvé :grinning: :grinning: to je debilní s tím mytím :frowning2: a zvlášť takový háro, bude chudák spocenej a to mu je fakt nesmíš umýt celý 3 týdny :confused: ???
Jo rozdíl je vidět a fotka v leže je dobrá!!!!
27. bře 2009 v 17:01  • Odpověz
no nemám jak se dostat na horní polovinu tělíčka víš,když mu to nesmíme ani na chvilku sundat a namočit :frowning2: takže jen posadit a prdelku umýt :frowning2: ale třeba nějakou pozici vymyslíme i na mytí vlásků:dizzy_face: chytit za nohy a vyset nad vanou atak:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: bobišek můj :dizzy_face:

no já mu na pindíčka moc nesahám nevim jestli to jako je normální,kdybych sahala,jako jestli se to nedělá,tak jen tak občas:sweat_smile:
27. bře 2009 v 17:03  • Odpověz
Cooo??No to je jasný, že je to normální a jak mu stahujete předkožku, když na něj nesaháš??? :grinning: :grinning:
No to je fakt na pytel, taky nevím, jak na ty vlásky :confused: :confused:

Já jsem se teď taky vykoupala a oholila lijány a musím být večer v pozoru, psal petr že mu cestou do práce zase auto 3x chcíplo, ale zase naskočilo, to je krám, to je hrůza!!! :angry: Ještě že ta felina jezdí, ťuk, ťuk!!

A chtěla jsem vám už delší dobu říct, že jsem si všimla, že mám krámy pořád stejně :confused: :confused: v tom roce 2007 v březnu, jsem měla posl.MS 15.3, a otěhu +- 29.3. březen 2008 jsem měla MS opět 15.3. ovu nebyla, no a tento rok zase MS 13.3. a dnes mám slimáka :grinning: to je zvláštní, co???Tak schválně další rok :wink:
27. bře 2009 v 17:29  • Odpověz
:grinning: to jsou poznatky:grinning:

hele já jsem před babičkou říkala Péťulkovi dej mi francouzáčka,jen tak ze srandy sem řekla francouzáčka,jinak říkám pusinku,on,ale opravdu francouzáčka dává,dyť to znáte:grinning: otevře pusinku a vystrčí jazyk:sweat_smile: no a zrovna mě olízl pusu a babi,že to se nedělá,že se mám takhle jako by nechová k synoj:sweat_smile: víte jak to myslim:grinning: tak nevim jestli jako nejsem úchylná,když mu sem tám píchnu do pindíka:sweat_smile: když to je tak hezký jakýho má malýho co:sweat_smile: tak já nevim jak moc můžu,abych jako nebyla divná:grinning:

Miško my předkožku ještě nestahujeme :fearful: sem myslela,že do roka ne.e

tak snad manžel dorazí :fearful: felina ta nezklame co:grinning:
27. bře 2009 v 19:24  • Odpověz
Zuzi nejsi divná, my malého zase očmucháváme a pusinkuju ho, teda ne na pindíka :grinning: :wink:
27. bře 2009 v 19:33  • Odpověz
Ahojky,

tak my jsme taky dnes vyzvedli dortík pro Ondráška..krásnou mašinku. Máme totiž v neděli první oslavu, ale to jsem už myslím tady psala proč ta brzo :grinning: Dortík je krásnej. KDyž jsem ho dala na stůl a fotila ho na mobil, tak si už Ondra šáhnul. Hned ho to zajímalo :grinning: :grinning: Takže se těšim na neděli, to bude patlanice. Nevim co mu dám na sebe. Chci ho vyfešákovat, ale bude hned jak prase. Takže musim vymyslet oblečky dva :grinning: :grinning:

Míšo jsem klikla na fotku na bundu a už tam foto není :confounded:
27. bře 2009 v 19:42  • Odpověz
já vím,že nejsem divná,sem jeho máma,tak si můžu občas sáhnout,že jo.-N a pusinky na pindíka asi né,že jo?:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile: :grinning:

Baru my se chtěli taky vyfešákovat,ale budeme normálně v punčoškách asi a nahoře,aby to měl volný,tríčo nebo volný body atak,když nemůže zvedat pacinku :fearful:
27. bře 2009 ve 20:07  • Odpověz
tak co Miši dorazil taťka?
27. bře 2009 ve 20:07  • Odpověz
Zuzi tak hlavně aby mu bylo příjemně :wink:

Já Ondru taky pusinkuju všude, ale na pindíkovi jsem ještě nebyla :grinning: ...co kdyby mě počůral :grinning: :grinning: :grinning:
27. bře 2009 ve 20:08  • Odpověz
tak tak:slight_smile:
já na pindíkovi taky nebyla,ale někdy ho mám chuť pomuchlat i tam :sweat_smile:
27. bře 2009 ve 20:16  • Odpověz
Taťka snad dorazí, ale až v půl 11!!!!Uvidíme :grinning:

Tak Zuzo, ona babička spíš bude jinde :sweat_smile: ta výchova dřív..před dětma se nechodilo nahatý, rodiče neměli před dětma žádný fyz.kontakt a já nevím co ještě za odtažitý věci :unamused: vůbec nevidím nic divnýho na tom, že řekneš"dej mi francouzáčka"naopak, se mnou měla mamka taky takovejhle vztah(teda nedávaly jsme si francouzáčka :grinning: )a měly jsme k sobě vždy blíž, prostě jako kamarádi..
No pindík se má ale lehce cvičit nejlépe už od narození, při koupání, aby byla ta předkožka poddajná, píše se že do roka nic, ale je to pěkná blbost, např.Petr to mlě v roce už tak přirostlé, že mu to musel Dr.strhnout násilím :confounded: :confounded: až mu tekla krev a hrozně řval, no ani se nedivím..nehledě na to, že se jim tam ukládá svinstvo z moči a když se to nevyplachuje, tak se jim to tam hromadí, prostě sejra za ráfkem :sweat_smile: jak se říká, zda to znáte :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak já taky nedávám na pindíka pusinky, jen mu pusou prdím do třísla, to má rád :grinning: :grinning:

Baru, no to si připrav dvoje oblečky :grinning: když se už na to Ondra tak hrnul :grinning: :grinning: Foto už není, pže jsem jí už koupila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
27. bře 2009 ve 20:18  • Odpověz
jen mu prdím do třísla:grinning::grinning::grinning::sweat_smile:

my se olizujeme s Péťulkou každej den,francouzáčkama mě oslintává jazyky vystrkuje,to prostě k jeho pusince patří:sweat_smile: a já to miluju:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:
27. bře 2009 ve 20:23  • Odpověz
já teda ten jazyk nevystrkuju,ani pusu neotvírám,aby si někdo nemyslel :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

holky pošlete mi hlásek na lovelu zas:dizzy_face:kujeme:slight_smile:
27. bře 2009 ve 20:23  • Odpověz
No to je nám jasné, že ty ho neoblizuješ :grinning: :grinning: Dáňa taky dává pusinky, že otevře tlamu a nejlépe, že nás i olízne :grinning: :grinning:
Já už ten mail vymazala, tak ho nahoď znova, dík :wink:
27. bře 2009 ve 20:42  • Odpověz
Péťulka to dělá jenom takhle:grinning: otevře doširoka papulku,vystrčí jazýček a celou mě omydlí:sweat_smile:
27. bře 2009 ve 20:44  • Odpověz
:grinning: :grinning: omydlí :grinning: :grinning:
Jsem si přečetla Tvé motto, jsi si jistá, že pravdou a otevřeností můžeš mít krásnej život???Já moc ne - dle vlastní zkušenosti...ale to s těma opravdovýma kámošema asi jo..ale jinak si myslím, že být otevřený a říkat, co si opravdu myslíš, je spíš dnes na škodu :pensive: bohužel
27. bře 2009 ve 20:50  • Odpověz
omydlí no:grinning::grinning::grinning: je to můj micíček:sweat_smile:

Mišuláčku to je spíš myšleno jako následkem svého jednání,když to budeš myslet s druhýma dobře otevřeně férově a druzí se tak budou též chovat,tak pak je ten vztah tak čistej,že z něho můžeš být jen šťastná :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. bře 2009 ve 21:06  • Odpověz
Zuzo, jdu ve Tvých stopách :grinning: právě jsem do sebe nasoukala dva chleby se šunkou a hermelínem, 3 listy salátu a děsně hnusný, kyselý rajče plný dusičnanů :grinning: :grinning:
27. bře 2009 ve 21:07  • Odpověz
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: já právě sežrala 3 rohliky s hermelínem a tatarkou :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. bře 2009 ve 21:07  • Odpověz
3 listy salátu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ty seš králík :sweat_smile:
27. bře 2009 ve 21:08  • Odpověz
Jo tak to jo!!!!S tím souhlasím a je to spíš o tom, že Ty můžeš mít za sebe čistý svědomí...ale říkat otevřeně, co si fakt myslím, to se mi vůbec neosvědčilo, takže musím dávat bacha, před kým to říkám a musí to být lidi se kterýma se fakt znám dobře...
27. bře 2009 ve 21:09  • Odpověz
že když jako budeš lhát a druhý ti taky budou lhát tak budeš akorát nasraná a né šťastná:grinning: chápeš:grinning:

a jako,aby sis nemyslela,tak ke mě se budeš chovat jenom hezky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. bře 2009 ve 21:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.