• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
však se sviněma by to nešlo a tohle na ně neplatí,takovýhleho vztahu můžeš mít jenom s opravdovýma přátelama nebo lema?:sweat_smile: přátelama přátelema?:sweat_smile::sweat_smile: kurva :sweat_smile:
27. bře 2009 ve 21:10  • Odpověz
Ty wole tatarkůůů na hermelín :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: dobytkůůůů, Ty jsi těhu, ne??? :confused: :sweat_smile: :confused: Já dnes taky měla tatarku, ale na obal.květák, mňam :dizzy_face:
jj salátek já rád, jsem malý králíček :grinning: :grinning: To je ale fakt prasárna jíst takhle večer, co?? :grinning: Ale jak tu není Petr, tak s Dáňou není na jídlo ani čas a když byl venku, tak jsem neměla hlad :grinning: :grinning:
27. bře 2009 ve 21:11  • Odpověz
jj naprosto souhlas :sunglasses: se sviněma nee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nevím, asi přátelama..no to je slovo, fakt nevím, ale rozumíme si, tak je to jedno jestli lema nebo lama :grinning: :grinning: :grinning: když jsme u tý lamy, viděla jsi dnes zprávy??tam bylo, že muflon objel ovci :grinning: :grinning: a měli krásný trojčátka
27. bře 2009 ve 21:14  • Odpověz
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: jj výmluvy :grinning: já to tak mám taky,že přes den nemám hlad a žeru večer,když je klid :sweat_smile: to už hlad mám :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
hele já žeru tatarku se vším celej život :sweat_smile: na rohlíček,sýreček,paštiku,maso,na všechno :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: bych musela bejt těhule od narození :sweat_smile:
musim jít balit dárky :stuck_out_tongue_closed_eyes: se přemlouvám od 8,ale fakt už musim,pač jdu za chvíli spát :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: musim dát pořádnou chrupku než příjde Péťa,pač většinou jak ráno příjde,tak se vzbudim a už nespim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. bře 2009 ve 21:15  • Odpověz
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: neviděla :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale jak sem psala já o tom lama nebo lema,tak mě taky napadla lama :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a ty vo ní píšeš :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. bře 2009 ve 21:16  • Odpověz
Petr má noční, jo,???? :confused: Tak utíkej, já jdu k telce, tu mě bolí záda, je znát,že jsem nebyla cvičit :pensive: :pensive: a tatarku na vše, ty jsi gurmán :grinning: :grinning: Tak hlavně nedej tatarku na petíkův dort :grinning: :grinning:
dobrou kočko :wink:
27. bře 2009 ve 21:16  • Odpověz
jj noční:frowning2: a ráno chtěl minule sex,sem myslela,že ho praštim :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: o půl 7 :sweat_smile: ale většinou se vzbudim sama,teda jak ho slyším,tak pak už ne a ne zabrat a zítra to bude náročný,celý den návštěvy,tak,abych byla fit :dizzy_face:
Mě taky bolí záda a nechodim cvičit :sweat_smile: ale neboj pujdeš příště :dizzy_face:
by koukali .......na krtkův dort s tatarkou :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: my teda nemáme krtkův dort ale krtka jako dort :grinning:
tak pusinku papapa :dizzy_face:
27. bře 2009 ve 21:20  • Odpověz
:confounded: sex po ránu :confounded: :confounded:
mě to asi čeká dnes :confounded: ale lepší, jak po ránu :grinning: :grinning:
Mě něco napadlo s tou tatarkou, krtkem a sexem, ale budu potichu, jsem prase :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dobrou
27. bře 2009 ve 21:24  • Odpověz
už to mám :grinning: seš ještě tady? :sweat_smile: ...povídej!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
prej mě to čeká asi taky :confounded: ... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. bře 2009 ve 21:39  • Odpověz
no tudle po mě chtěl jak jsme byli slavit ty narozky moje,víš né,tak jsme přišly ve 2 ráno a budili jsme se kolem půl 9 a to chtěl po mě tuli tuli,já spocená smradlavá z hospody a třy týdny nemytá :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: né kecám :sweat_smile: ale no fuj spocená po ránu,smradlavej dech a on by chtěl,abych na něj dejchala :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. bře 2009 ve 21:41  • Odpověz
hele tyvole prej třy :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tři samozřejmě :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. bře 2009 ve 21:46  • Odpověz
Ahojky

Zuzo, Ty jsi číslo... abych na něj dejchala :grinning: :grinning: :grinning:
No mě to včera minulo, tak dnes, no :grinning: :grinning:
No mě napadlo, že můžete dát krtka na talíř a před něj nakydat tatarku, že si jako krtek udělal dobře :zipper_mouth: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Tak Petr včera dojel a teď už je zase v práci :unamused: má pohotovost a zrovna se něco stalo, ale tak hlavně, že se stihl najíst!!!!!!
Venku je dnes kráásně!!!Svítí slunko a je teploučko :dizzy_face: a od dubna má být slunečno a až 17 stupňů :confused: :confused: se normálně vsadím, že bude jaro chvilku a od května zase pařáky :pensive: počasí bláznivý...
28. bře 2009 ve 13:29  • Odpověz
čusky,

kde jste muríny? :grinning: kačí spinká včera šla spát v 9 večer, už jsem byla teda pěkně nakrklá, chtěla jsem si dát vínko a prd..tak pak aspon sklenku jsem si dala a asi byla k.o. ( Kačí), pže se nechala uspat od jindry, a já koukala na Panice a nic moc teda, takový puboši :grinning: ted jsem dělala oběd koupila jsem plněnou rolku a jindra mi vyprávěl u jídla jak má známý co dělaljí v masně a jak tam melou krysy, atd, tak je mi fakt zle teda :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. bře 2009 ve 12:31  • Odpověz
kuk, ahojky,
my si užíváme tatínka. Včera jsme byli v Zoo a dnes jsme plánovali jít na zahradu - a dnes prší, kuwa, chjo....
Malej v ZOO koukal oči navrch hlavy :grinning: :grinning: :grinning:
29. bře 2009 ve 12:38  • Odpověz
tady neprší do ZOO bych chtěla taky ale až tak za měsíc až bude teplejc :wink: to se neidvím že měl malej oči navrch hlavy :grinning:
29. bře 2009 ve 12:42  • Odpověz
Ahojky

Petík má nové foto, koukněte :dizzy_face:
Jani, to se nedivím, že je Ti zle :grinning: když Ti tak hezky u toho J.vyprávěl :grinning:
29. bře 2009 ve 13:46  • Odpověz
Ahojky brambůrky:slight_smile:

tak co se to tady děje,že nikdo nechodí?? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: Evičko ty nebudeš chodit? :cry: :pensive: achjo :cry:

My včera celý den oslava od 14.20 celý dopo jsem dělala chlebíčky a jednohubky a tak a ode dvou do 7 nonstop návštěvy,takže to bylo docela náročné:slight_smile: ale dobrý:slight_smile: Péťulka už pak byl teda chudáček znavenej kolem 6,ale zvládl to pěkně:slight_smile: dárečků dostal spousty a samý krásný věcičky a dobrůtky :dizzy_face: od bazénku a kuličky v něm po interaktivní žirafu(ta je teda hustá):sweat_smile: po samý dobrůtky,spousty pitíčka přesnídávek,mlíčka,oblečení,ubrousků,plavečky dostal a má stejný jak taťka:sweat_smile: to budou fešáci v létě :sweat_smile: :grinning: :grinning: :dizzy_face:
29. bře 2009 v 15:52  • Odpověz
Zuzo, dárečků teda dostal hafo :dizzy_face: a jaké krásné!!!A co dortíky, ochutnával???Tak jste si to užili i s úrazem viď a na fotkách není vůbec patrné, že je chromáček :wink: :wink: takže mu to ani budoucí nevěsta jednou nebude věřit :grinning: :grinning: :grinning:
29. bře 2009 v 16:24  • Odpověz
jj dostal:dizzy_face: a dortíček ochutnal,chutnal mu krteček s jahůdkama:dizzy_face: a jen tak mezi náma/si pěkně nechutná/ jak si krtek dělá dobře :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: prase :sweat_smile: jinak jj užily,Péťuláček byl milionovej,akorát dýl už bylo vidět,že toho je na něj moc:slight_smile: pořád se vlastně jen nosil,tak byl spokojenej:slight_smile: si představ taky jakej to je hrdina:slight_smile: dneska to je šestej den co má zlomenou kostičku a na čtvrtým dnu už začal s ručičkou pohybovat,jako šetří si jí pořád,ale chová se téměř jako by žádnou zlomeninu neměl:grinning: hrdina :dizzy_face: no až to budeme jednou říkat nevěstě,tak neuvěří :grinning: :grinning: :grinning:
29. bře 2009 v 16:30  • Odpověz
jj jsem nechuťák největší, to vím, to už od základky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
No je to fakt borec, takhle to zvládat, líp jak dospělej!!!!!Fakt klóbrc dolů před Petíčkem :dizzy_face: :dizzy_face:
Jo a Evička přeci trapčí každý víkend a dělá, že vůbec na PC závislá není :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. bře 2009 v 16:32  • Odpověz
Zuzo fotečky super, Peťulka je fakt borec a šikulka statečnej. To je dobře, že se oslava povedla i s bebínkem.
29. bře 2009 v 16:41  • Odpověz
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: už mi psala,že příjde až zítra :grinning: se drží zuby nehty určitě :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: má doma Toma :dizzy_face: já mám doma taky Péťu a pečeme si chlebíček a uděláme klobásky na grilu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: užíváme si dneska rodinnou idylku doma :dizzy_face: Ptulísek je hodňoučkej:dizzy_face: velkej taky:grinning: co víc si přát :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:

holky fakt si to říkám každej den jakej je to hrdina,když 4 dny po zlomemině,4 dny,dělá jako by nic a už si troufne dělat něco s ručičkou:slight_smile: to fakt zírám a nemluvě otom,že vůbec od prvního dne nepláče,fakt taky smekám co sem to zplodila za úžasný dítě :sweat_smile: boha :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :dizzy_face:
29. bře 2009 v 17:08  • Odpověz
autor
kuk:grinning:

Lásko, Peťulka je úžasnej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: moc vám to všem třem slušííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: co říká na tu žirafku? :grinning:
Z dortíků se mi víc líbí stonožka- je to míň profláklý:grinning: a navíc na krtečkovi je nějakej krém :grinning: a to já nejím :grinning: :grinning: :grinning: Jinak Peťulka má můj obdiv, že je tak šikovnej, že pacinku používá :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Mišííí :grinning: :grinning: :grinning: nejsem závislá na PC :grinning: :grinning: :grinning: , ale na Koni :grinning: :grinning: :grinning:

no nic já zas mizím, pa zítra :grinning:
29. bře 2009 v 17:09  • Odpověz
hele :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: děkujeme mooc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
děkuju moc za pochvaly sluníčka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. bře 2009 v 17:12  • Odpověz
Evíííík to nevydržeeel, to je sranda s ní :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jj já nemyslela PC jako celek, ale koně :grinning: :grinning: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Zuzo, Péťa je víc jak Bůh :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. bře 2009 v 17:14  • Odpověz
Mišuuuul :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: díííííííííkkkkkkkk :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. bře 2009 v 17:15  • Odpověz
je to Náš kápo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ho úplně obdivuju a připadám si proti němu jak na něj teď koukám jako děsně malá jak je to jako "velkej" člověk :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: chápete néé? :sweat_smile:
29. bře 2009 v 17:16  • Odpověz
autor
Mišííí, jsem musela :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
no T. by nevadil komp, ale kůň mu vadí :grinning: :grinning: :grinning: (jako závislost :grinning: )
jj, Peťulka je víc jak Bůh :grinning: :dizzy_face:
29. bře 2009 v 17:16  • Odpověz
Evíííííííííí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: dííííííííkkkkkkkk :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :sweat_smile:

tak co to je? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: má sotva 80 cm 10kg a je větší než pán tvorstva :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
29. bře 2009 v 17:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.