• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
Olíííí :grinning: :grinning: :grinning:
24. zář 2008 v 16:29  • Odpověz
je to trumbera, navíc ho nechtěl pustit :grinning:
24. zář 2008 v 16:29  • Odpověz
autor
:grinning:
24. zář 2008 v 16:30  • Odpověz
Olí :grinning: to je pako
Evi, chudák, do stanu bys ho nahnala :grinning: :grinning: Vašík je šikula, já dát D.hrnek, tak je zdojenej :grinning:
24. zář 2008 v 16:42  • Odpověz
autor
Mišííí, nehnala, ale kdyby nechtěl Daníka poslouchat... :grinning: :grinning: :grinning:
no já mu ten hrnek držela, páč piju ze svého půllitráku, a to by asi neudržel :grinning:
24. zář 2008 v 16:45  • Odpověz
autor
jo kde mám svojí Zuzanku milovanou? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: dvojčááááátkoooooooooo
24. zář 2008 v 16:45  • Odpověz
ččaauuuu

Oli ty jsi mě pobavila,jája může jít z fleku k policii,zkoušky udělal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Eví tak on už pije z velkého hrnečku jo??no super,už bylo na čase :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ta zítra v 9-10 mě čeká UTZ,jsem zvědavá,hlavně zda je vše OK :dizzy_face: tak nám držte palečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. zář 2008 v 19:04  • Odpověz
Veru si piš!!!celý den na tebe budu myslet a hned nám přijď říct, zda fakt Aduš :grinning: :grinning: :grinning: Držíme s Dáňou palce a palečky :grinning: :grinning:
24. zář 2008 v 19:41  • Odpověz
díkyyyy dííkkyyy,kolem obídku bych měla být už doma,třeba se ani neukáže,hlavně at je vse OK :dizzy_face:

pusinku všem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mimouškům dvě
24. zář 2008 ve 20:42  • Odpověz
no kd je Zuzanka?jsem jí dlouho neviděla§ :frowning2: co ta její mrcha jedna hnusná...Evi nevíš???? :frowning2:
24. zář 2008 ve 21:00  • Odpověz
Holkýýýýýýý :grinning: :grinning: :grinning:
Já vám musím něco napsat,náš zážitek s hrazdičkou u lehátka :grinning: No Domík měl prozatím jenom lehátko jako pozorovací lehátko nebo taky uspávací lehátko a třepací lehátko (vibrace),ale asi tak 3 dny zpátky jsem mu tam zase přidělala hrazdičku jestli teda už něco nebude a ono bylo!!!!! To byla nádhera! Ale dneska to byl úplný luxus,začal se na hrazdičku třepat,natahoval ručičky na hračky,bouchal do nich a pištěl u toho,vrčel a jednou se zasmál nahlas,ale to bylo podle mě omylem! No reaguje už na ni úplně nádherně,jsem s toho pořád mimo a furt ho dávám do lehátka a pozoruji co se bude dít a on nikdy nezklame a pokaždé spustí ten svůj cirkus a je tak šťastný,furt se řehtá u toho,ale nahlas teda to bylo jen jednou a omylem,zatím jenom bez zvuku.No píiští,vrčí,pak to je gé,gr,gn,gá a takové podobné to mu jde krásně a taky si začal cucat prstíčky,ještě ne často,ale jak zjistí,že je má tak je strká do pusinky a cucá o život! Už to není moje malinkaté miminečko,ale pořádné miminko! Jsem vám to musela napsat :sweat_smile:
Ještě dnes vyzkouším jestli už chytne štěrkátko a jestli si vůbec uvědomí,že ho má v ruce,protože chytá ho krásně už delší dobu,ale bez výsledku tak uvidím co dnes,jdu testovat :sweat_smile:
25. zář 2008 v 11:51  • Odpověz
autor
ahojky:slight_smile: Veru, jsem napjatá!!!celý dopo jsme drželi palce!!!
Maruuu, je to šikulínek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Zuzance nejde dneska elektrika, tak za náma nemůže, mám pozdravovat :dizzy_face:
25. zář 2008 ve 12:17  • Odpověz
Ahoj Evi :wink: Po mamince šikulínek :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
No Veru kde jsi? :wink:
25. zář 2008 ve 12:40  • Odpověz
Ahojík..tady jsem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. zář 2008 ve 13:58  • Odpověz
Vítej těhulko,tak to vyklop :wink:
25. zář 2008 ve 14:02  • Odpověz
Tak já musím,syn se vzbudil :dizzy_face:
25. zář 2008 ve 14:07  • Odpověz
ahooj,

Maru teda Domínek je šikulka veliká :wink:

Veru tož povídej?
25. zář 2008 v 15:31  • Odpověz
tak se přidávám do party..je to Kubík :grinning: :grinning: :grinning:

máme KLUKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. zář 2008 v 15:36  • Odpověz
Veruuu jééé. Další chlapák. :grinning: Sakryš, kde my seženem tu nevěstu :grinning:
25. zář 2008 v 16:28  • Odpověz
počkáme si na druhé kolo :grinning: :grinning:
25. zář 2008 v 16:42  • Odpověz
Gratulace veliká :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. zář 2008 v 17:32  • Odpověz
hihihi díky poklade :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. zář 2008 v 17:39  • Odpověz
Není za co :wink:
25. zář 2008 v 18:08  • Odpověz
autor
gratulujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!hurrrrrrrrrrrrrrráááááááááááááááááááááááááááá!!!!!!!!!!
25. zář 2008 v 18:31  • Odpověz
Ahojky zlatíčka moje milovaný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Evičko miláčku můůůjjjjj :dizzy_face: tys na mě včera myslela :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: děkuju Ti :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a Verunka taky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a Mišuláček taky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: moc Vám děkuju lásky moje milovaný!!!!!!!!
Evičce moc děkuju,moc moc moc a Mišuláčkoj děkuju moc moc moc,že mi pomohli v kritickém období :slight_smile:
ale už je dobře asi holky moje :slight_smile: už 2 dny NEMENSTRUUJU!!!!!!!!!!! :dizzy_face: vůůůbec nic :dizzy_face: ťuky ťuk ale :dizzy_face: a jinak už je mi i líp na duši,ale to díky Vám:slight_smile:fakt jako:slight_smile:
Verunko zlatíčko vééééééééééééééélikááááááááááááááááááááááááánskáááááááááá gratulaceeeeeeeeeeeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jůůůůůůů další chlapeček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já mám takovou radost!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: tak ses dočkala vidíššššššššš :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: moc gratuluju a pohlaď prďolku na bříško :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jo a koukala jsem na fotečky Vašíčka a ten je tak krásnej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a taky Olouška a Jaroušek je taky krásňoučkej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a taky na Danečka a ten je tak krásně muclaťoučkej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a Marušce na Domíska a ten je taky moc krásnej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a jaký máte všichni krásný vlásky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
dál už jsem nestihla kouknout :fearful: tak se omlouvám,ale on tu už možná nikdo další není,že? :sweat_smile:
teď už musim letět,ale až bude čas,tak příjdu už na normální delší celodenní průběžnej pokec jako dycky :dizzy_face: když už je líp :slight_smile:
pusinky vám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Miluju Vás!!!!!!!Moc moc moc :dizzy_face:
25. zář 2008 v 18:38  • Odpověz
autor
hurrrááááá, Zůza už nemenstruuje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to gratuluju :grinning:
25. zář 2008 v 18:42  • Odpověz
Veru- gratuluju ke chlapečkovi, tak žádná kamarádka pro Kačenku, ale to je jedno, že?
A Zuzo, jsme tu my, Leninka, na nás jsi zapoměla teda, moc jsem sice nechodíme, ale i tak patříme mezi vás, ne? A jinak jsem ráda, že je ti líp, teď už bude dobře, neboj!!
Kačku jsem dnes krmila mým výtvorem a od začátku do konce se tvářila jako co si to dovoluju jí dávat, byly v tom trochu kousky, moc mi to ponorákem nešlo rozmixovat, ale snědla půl skleničky, tak to asi budeme střídat, doufám, že si zvykne, když se to pořád kupuje, tak to jde fakt do peněz. :confused:
25. zář 2008 v 19:57  • Odpověz
ajoooj,

Zuzo huráááá. Tak to je supr. Konečně.
25. zář 2008 ve 20:06  • Odpověz
Ahoooj
celý odpo jsme tu měli kamarádku s mimčem, ale pořád jsem na Veru myslela a teď, když je čas, tak sem letím a on Kubííííííííííííííííííííííííček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: moc gratuluju mamině i taťkovi a taťkovi pochvala za kvalitní spermijky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já fakt myslela, že bude Aduš!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: No to je chlapinec tady :grinning: :grinning:
Jdu dočíst
25. zář 2008 ve 20:51  • Odpověz
Huráááá Zuzínek nemstruuje!!!tak to máš štígro :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: Neděkuj, to je samozřejmost!!!!!!!!!!!!!!!!A prej krásný vlásky..my skoro nemáme :grinning: :grinning:

Jani, to je dobře, že máš trochu kousky, ať si zvyká!!!!Chvíli se tím bude jako dávit nebo chtít zvracet, ale za pár dní to půjde, doporučuji udělat to hodně řídké, aby se ty kousky líp spolkly!! :wink:

Maru, jsi mě pobavila, jak pořád dáváš Domíka do lehátka a koukáš, co bude :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: je to kluk šikovná :dizzy_face: :dizzy_face:
25. zář 2008 ve 21:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.