• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Eví myslím, že mám. Prsa jsou furt nalitý, ale je fakt, že až od tý doby, co kojíme 6x.
27. říj 2008 ve 13:20  • Odpověz
tak prsa mám taky nějaký nalitý :grinning: a občas m z nich něco teče :sweat_smile:

teď mě bolí na jednom místě na břiše,ale jako celkem dost a když si tam šáhnu,tak se Kuba ihned pohne..takže tam frajer musí mít nohu nebo tak zašprajclou..moc super :sweat_smile:
27. říj 2008 v 15:18  • Odpověz
autor
Olíí, no uvidíš, držím palce aby sprutík přešel:wink:
Verůůůů, tak odchytávej na horší časy :grinning: :grinning: :grinning: Kubík je šikulík:grinning:
27. říj 2008 v 15:42  • Odpověz
Evi vy jste o měsíc starší, to už je velkej chlapák :dizzy_face: a lezete? kačka vystrkuje prdlelku, leze trochu dozadu pro hračku když chce tam se došourá, ale zatím to není na velký běhání :grinning:
27. říj 2008 v 15:47  • Odpověz
autor
jj, leze a teď o víkoši si začal stoupat :sunglasses:
27. říj 2008 v 15:54  • Odpověz
Eví to je jako mlíko jo,? :sweat_smile:

jj Kuba je borec :sweat_smile:
27. říj 2008 v 16:33  • Odpověz
to je mlezivo maminko budoucí :grinning: :grinning: :grinning:
Já jsem tadýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: já to tu neflákáááááááááááámmmmmmmmmmm
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :zipper_mouth: :sweat_smile: :dizzy_face:
pojďte si se mnou povídat někdo,mám po dlouhé době spoousty času :dizzy_face: :grinning:
Takže ahojky prdelky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Miláááčkuuuuu Mišuláčku co očička?Dobrý? :dizzy_face:
Verunko jakpak se cítíš? :dizzy_face:
Oloušku ať brzy přejde obdobíčko spurtovací :dizzy_face:
Jani za chvíli budete lízt jak housenky :dizzy_face:

No a já,já já já......já mám oholenou julinu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: miláčkuuuuuuuu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
teďka Ti jel Péťa hodit minibalíček :grinning: :dizzy_face: ale ten je fakt mini :sweat_smile:
27. říj 2008 v 17:14  • Odpověz
autor
Verůůů, mlezívko to je, aby Kubík nestrádal než se začne tvořit mlíčko :grinning:
Zuzíííí, to je dobře, žes oholená :grinning: :grinning: :grinning: to mají doktoři rádi :grinning: :grinning: hur¨ááá balíček na Venouškovu prdelku bude :grinning:
27. říj 2008 v 17:22  • Odpověz
autor
jdu vařit kaši a podlejt ptáka, co mám na zítra v troubě :grinning: pak nakrmim drozda a jsem jen Tvá :grinning:
27. říj 2008 v 17:25  • Odpověz
holky to břicho bolí..co to je?nahoře asi cca 5 cm nad pupíkem,na dotek hodně :pensive: já fakt toho kluka snad nedonosím :confounded:

Oholenou pipku jo??super..bude rošambo večer nebo co? :grinning:
27. říj 2008 v 17:27  • Odpověz
ježiš tomě teď došlo co on ještě říkal,já na něj,no já myslela jestli třeba tou kamerou se nekoukal jako nějak i mimo,jako prostě jestli se mi tam třeba nekoukal nějak podrobnějc a von na mě,no to možná koukal,třeba jste se mu líbila nebo co to mlel!!!!!!!!!!!!!Ježiš von je úchyl!!!!!!!Já mám obvoďáka úúúchyla a jak mě odhrnul ty kalhotky!!!!!!!To mě musel vidět kus julči!!!To prase!!!!!!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
ježiš změna,žába chce spát :angry: :sweat_smile: :sweat_smile: tak jdu uspávat no teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
27. říj 2008 v 17:27  • Odpověz
mlezívko jo???tak dám ochutnat Tomovi :grinning:
27. říj 2008 v 17:29  • Odpověz
autor
Zuzoooo :grinning: :grinning: :grinning:
no já mám drozda pěkně protivnýho, ale momentálně se snaží dohnat Micku :grinning: a dal mi víc nahlas telku asi abych neslyšela až zas bude řvát :grinning: :grinning: :grinning:

Veru, nevím, třeba Tě tam kopl a teď to bolí....
27. říj 2008 v 17:45  • Odpověz
jsem utekla :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Veru kolem pupíčku to je normální,se ti roztahuje ta děloha přeci :grinning: pak bude mít celej jeden kilogram!!!! :grinning: :grinning: :grinning: týjo bych jí chtěla obtěžkat na živo :sweat_smile:
hajej dadej a nic nedělej hlavně!!!!!
Veru ha ha já jsem v šestinedělí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: až k narozkám :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: chudák :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ať jde masturbovat na záchod!Mu říkám,ať už začne chodit honit vocas dvakrát denně,ať má trénink a je připravenej až to příjde :sweat_smile: ať si nemyslí,že to bude nějaká rychlovka sem mu tuhle říkala :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. říj 2008 v 18:08  • Odpověz
autor
:zipper_mouth:
27. říj 2008 v 18:09  • Odpověz
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
sem řekla přesně to co jemu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :zipper_mouth: ale tady to vyzní hrubě,ale jemu jsem to řekla s úsměvem :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. říj 2008 v 18:12  • Odpověz
autor
:pensive:
27. říj 2008 v 18:13  • Odpověz
27. říj 2008 v 18:17  • Odpověz
sem říkala Péťuloj,co sem sem napsala a on....takhle veřejně jo??? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
:pensive: to je za vocáska mího :pensive:
27. říj 2008 v 18:19  • Odpověz
autor
se nestyď :grinning:
27. říj 2008 v 18:19  • Odpověz
27. říj 2008 v 18:20  • Odpověz
jůůůůůůůůůůůůůůůůůů teď mi psala kamárádka kolegyňka z práce............jsem 7 týden těhotnáááááááááááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. říj 2008 v 18:20  • Odpověz
autor
to je super zpráva :dizzy_face:
27. říj 2008 v 18:21  • Odpověz
a taky jsem mu říkala,že Tě to rozhodilo co sem napsala :sweat_smile: ale ty se jenom stydíš viď :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2008 v 18:21  • Odpověz
autor
a co na to říkal( na to že jsem rozhozená? :grinning:
27. říj 2008 v 18:22  • Odpověz
to je :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: my jsme už ještě když jsem pracovala to plánovaly společně,ale ona měla pořád cysty na vaječníkách,tak byla na dvou opercích a je bez jednoho vaječníku a teď se mohli začít snažit a hned jim to vyšlo! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. říj 2008 v 18:22  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: no co se tlemil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
sem mu říkala,že ty seš stydlivka(ještě než si mi to písla) :grinning: za to já jsem pěkná držka ségra :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: kde sem k tomu přišla.... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. říj 2008 v 18:23  • Odpověz
autor
vft xm,oik jkioreh đ>đĐ flůkůg§ůpkl§ú
27. říj 2008 v 18:23  • Odpověz
když ty seš taková slušná myslim :grinning:
27. říj 2008 v 18:24  • Odpověz
ahoj Vašíčkuuuuuuuuuuuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jo a Péťa přijel z pošty a prej mu tam řekli,že pro tentokrát,ale příště ať je balíček větší :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. říj 2008 v 18:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.